Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje > Žensko zdravlje

Žensko zdravlje Od mjesečnice do menopauze: za ginekološke probleme i pitanja

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.01.2008., 18:21   #21
Quote:
Ivanicapeca kaže: Pogledaj post
Moguće je iako imam špurijus da se zbrčkala s onom bombom. Nije baš tako jednostavno ostati trudna, iako se to ponekad tako čini.
A jel ima veze prehlada s mengom. prehladena je od cetvrtka(3.1)...katastrofa.Znam da ni ti ne mozes tocno reci, ali svaka rijec pomaze.
mariod is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2008., 18:55   #22
može biti da kasni zbog stresa (npr.ako ste imali neke svađe, probleme, škola, faks...), možda zbog nekih većih fizičkih napora, sport...

...ukratko sve je povezano s mengom. ja sam čuo da npr. ako imaš seksualne odnose pred kraj ciklusa da može menga kasniti i do 2 tjedna =>ali to uzmi s velikim oprezom jer kao što kažem čuo sam od ne kompetentnih osoba.

kod moje cure npr. mislim da je najduži ciklus bio 42 dana a najmanji 15 što nas je totalno iznenadilo. ali takve oscilacije se dogode svakih cca 6. mjesec dok je inače ciklus unutar 27-33dana
S60R is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2008., 20:13   #23
Quote:
mariod kaže: Pogledaj post
A jel ima veze prehlada s mengom. prehladena je od cetvrtka(3.1)...katastrofa.Znam da ni ti ne mozes tocno reci, ali svaka rijec pomaze.
Može biti, ali špeulacije vam neće pomoći već samo odmoći. Trebao vidjeti što je i to riješiti, a to se može samo kod ginekologa.
__________________
Kad je baka ovo izrekla, strahovito jeknu cijela dubrava, prestadoše čari u šumi Striborovoj, jer je baki bila draža njezina nevolja, nego sva sreća ovog svijeta.
Ivanicapeca is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2008., 21:11   #24
Slušaj ovako...
Pametno od vas je bilo da ste tako brzo reagirali i da je popila pilule u roku od 2-3 sata nakon odnosa...
Drugo, ovo što je prokrvarila za 5 dana nakon day aftera ti je sasvim normalno. To je menga koja je inducirana day after pilulama i to što ju je dobila je odlično
Ja mislim da se ne moraš brinut oko trudnoće, pogotovo zato jer i nisi svršio u nju, a uostalom - prokrvarila je.
Te pilule su joj vjerojatno smrdale cikluse i zato joj vjerojatno sada kasni...
ali da vi budete mirni, neka kupi testić i popiški se na njega.
ja mislim da se ne morate brinuti... a vidim da ste odgovorni...
ako će vam biti lakše, neka ona ode kod ginića po kontracepcijske pilule
Freia is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2008., 21:16   #25
ups, tek sam sad skužila da ste se sexali i 29.12.
Gle od onog odnosa zbog kojeg je uzela day after, 99.9% da nije trudna jer kao što rekoh, prokrvarila je i to dosta...
A o d ovog drugog... a čuj nikad se nezna... barem nisi svršio pa su mogućnosti manje...
Freia is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2008., 10:42   #26
Dobila je mengu jucer.

Nadam se da je sve ok. Svima veliko hvala na savjetima
mariod is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2008., 10:47   #27
Quote:
mariod kaže: Pogledaj post
Dobila je mengu jucer.

Nadam se da je sve ok. Svima veliko hvala na savjetima
Ok, znači to što se malo hormonalno zbrčkala onom bombom bio je uzrok kašnjenju. Čim završi menga neka ide kod ginekologa da napravi sve pretrage potrebne za određivanje AB pilsa koji će joj odgovarati. Na prvi dan slijedeće menge, neka počne piti pilse.
Ovaj mjesec se štitite i radi svog mira pokušajte izbjeći sex na polovicu ciklusa, kada ovulira.
__________________
Kad je baka ovo izrekla, strahovito jeknu cijela dubrava, prestadoše čari u šumi Striborovoj, jer je baki bila draža njezina nevolja, nego sva sreća ovog svijeta.
Ivanicapeca is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2008., 18:40   #28
ajde odlično

sad samo pamet u glavu i ti i cura i nemoj se dovoditi u ovu situaciju ponovo jer vjerojatno nećeš biti tolike sreće.
S60R is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:31.