Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Putovanja > Destinacije i putopisi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.02.2004., 13:21   #21
da moram priznat da ni ja to nisam primjetio....upoznavanje sa svedjankama u stocholmu:

prijatelj i ja: ......(pogled u smjeru 2 svedjanke)
one: ....(masu nam rukom da dodjemo do njih)..
__________________
nemam potpis!
milk is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2004., 14:57   #22
Quote:
milk kaže:
da moram priznat da ni ja to nisam primjetio....upoznavanje sa svedjankama u stocholmu:

prijatelj i ja: ......(pogled u smjeru 2 svedjanke)
one: ....(masu nam rukom da dodjemo do njih)..
Da, baš su tako simpatične, pristupačne, otvorene...pune života.
Ako ih zanimaš odmah ti to daju do znanja. A ako ih ne zanimaš, neće te otpiliti, bit će OK.

A Šveđani ko frendovi su OK. Kao i svi ostali Skandinavci. Ja zapravo ne znam otkud ta fama o hladnim i nepristupačnim Skandinavkama i Skandinavcima.
Mooky Sissa is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2004., 16:21   #23
znas odakle...to su smislili oni koji su bili znatno pametniji od nas pa su drzali jezik za zubima i prodali pricu o hladnoci i nedostupnosti....
...
__________________
nemam potpis!
milk is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2004., 22:45   #24
zat sto je to povrsno
ljubaznost svana
praznoca i sebicnost snutra
__________________
To tol'ko
E bas necu da reklamiram Septy u raljama zivota
Septembar is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2004., 09:21   #25
ti tamo zivis pa valjda bolje znas..moje iskustvo se samo temelji na sedmodnevnom boravku (uz spavanje na onom vrazjem brodu...)
ipak svi su prokleto lijepi i plavi...i ne djeluju umisljeno to mi se svidilo, druzeljubivi su ljudi...
__________________
nemam potpis!
milk is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2004., 12:37   #26
ti tamo zivis pa valjda bolje znas..moje iskustvo se samo temelji na sedmodnevnom boravku (uz spavanje na onom vrazjem brodu...)
ipak svi su prokleto lijepi i plavi...i ne djeluju umisljeno to mi se svidilo, druzeljubivi su ljudi...

Ej, Milk, jesi li to bio na onom brodu u Stockholmu? Zar je tako loš smještaj u njemu?
Mooky Sissa is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2004., 12:52   #27
Koje je bolje ljudi sta brinu za sebe ili ljudi kao balkanci sta trpaju nos svugdje di im nije mejsto? Nisu svi Svedi hladni i neljubazni
__________________
I hate quotations. Tell me what you know.
zucchera is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2004., 13:23   #28
Quote:
Mooky Sissa kaže:
Ej, Milk, jesi li to bio na onom brodu u Stockholmu? Zar je tako loš smještaj u njemu?
da bijo....evo sad sam i zaboravio kako se ono zove..uglavnom poznat je svi se guraju u njega....
..zavisi sta smatras pod losim smjestajem...sobe su nikakve i dozlaboga zagusljive, wc je u komi..ali je zato sveopci dojam zakon...ona paluba, lagani povjetarac i pogled na luku u sumrak (cca 23h) ne bi mjenjao za sto drugih hostela u kojim sam bio...
__________________
nemam potpis!
milk is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2004., 13:27   #29
jedina stvar na svedskom, a koju pamtim (a i pjevao sam ja i rodjedanske pjesme na svedskom i jos kojesta ) je:

systembolaget....
__________________
nemam potpis!
milk is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2004., 14:50   #30
Ima u Gotheborgu luna park (imena se sada ne mogu sjetiti) koji je very fine. Vožnja cestom od Malmea do Gotherborga bila mi je zakon (zbog krajolika). Svidjelo mi se to i što usred naselja (ono zgradurine od 10-15 katova barem) imaš brdo. Nisu poravnali brdo već u brdu napravili teren za nogoš/rukomet.
__________________
Mi u našoj tvrtki imamo neke ustaljene radne rituale. Na primjer, stalno gledamo na sat.
Face is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2004., 15:10   #31
Meni je super Malmo i okolica. Ali ne bih gubio vrijeme na odlazak u Kopenhagen.
Dav is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2005., 13:24   #32
Question Göteborg - kamo, kuda, zašto?

Daklem, stvari stoje 'vako:

Reklo mi da spakiram kufere i nacrtam se u Goteborg/Švedlandija krajem mjeseca. Moram tamo glumit poslovnu kokoš.
E sad, obzirom da ja o Ikealand znam sramotno malo, dobro bi mi došla svaka preporuka u vezi Goteborga.
Od kulture pa do klope....sve me zanima!

__________________
I don't care to belong to a club that accepts people like me as members.
FannyB is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2005., 22:31   #33
Re: Göteborg - kamo, kuda, zašto?

Quote:
FannyB kaže:
Daklem, stvari stoje 'vako:

Reklo mi da spakiram kufere i nacrtam se u Goteborg/Švedlandija krajem mjeseca. Moram tamo glumit poslovnu kokoš.
E sad, obzirom da ja o Ikealand znam sramotno malo, dobro bi mi došla svaka preporuka u vezi Goteborga.
Od kulture pa do klope....sve me zanima!

tamo ti je jako razvijena scena melodičnog deathmetala,... da sam na tvom mjestu, sigurno bih posjetio neke klubove... ono, cisto reda radi... btw koji posao radiš??
Trijezni Pijanac is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2005., 17:39   #34
melodićni deathmetal kažeš .......pa ak se dovoljno zašvasam, mislim ko zna?

Nego jel imaš još kakvih informejšn?

Što se tiće posla, ja tamo idem na nekakav "extensive training" (nema veze sa sportom), ali mi ni samoj baš nije jasno šta bi to sve trebalo uključivati .
__________________
I don't care to belong to a club that accepts people like me as members.
FannyB is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2005., 19:30   #35
Quote:
FannyB kaže:
melodićni deathmetal kažeš .......pa ak se dovoljno zašvasam, mislim ko zna?

Nego jel imaš još kakvih informejšn?

Što se tiće posla, ja tamo idem na nekakav "extensive training" (nema veze sa sportom), ali mi ni samoj baš nije jasno šta bi to sve trebalo uključivati .
nazalost - ne. ali ima tamo snijega, to je sigurno... da, ali mi svejedno nisi rekla cim se bavis?
__________________
ne znam
Trijezni Pijanac is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2005., 15:46   #36
bio tamo 199? brodom (stenaline)! ponesi toplu bundicu, s kapuljačom, da ne bi bilo brrrr..

meni je grad djelovao malo sterilno. a i kakva bi drugačija bila sjeverna europa? znamenitosti su ti: liseberg: zabavni park s kojekakvim čudesima i priredbama, botanički vrt, universeum (neka vrst znanstvenog modernog muzeja). dio grada zvan "haga" je reprezentativan za izvornu arhitekturu, pun dučančića & živopisan. grad je i univerzitetski centar, pa dosta plavokose mladeži šeće okolo.
za duže ture koristi tramvaj. meni se sviđa ona ruta uz samu obalu. ko rijeka, samo 3x veće i naravno..čistije
& ponesi si džeparca. švedska je SKUPA.
uživaj!
daromar is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2005., 15:52   #37
göteborg je lijep, ali ne poznam ga dovoljno dobro da bih ti mogla reci sta, gdje, kad i kako.
poznas li ikoga tamo?
jedino sto sigurno znam je da je uzasno skup. ako pusis i pijes, vjerujem da za to neces imati dovoljno novaca vec nakon par dana.
ako si pusac, ponesi cigarete od kuce.
ako pijes, odvikni se vec sad.
i buduci da si tako blizu, ako budes imao mogucnost, dodji na vikend u kopenhagen. to je jeftino autobusom, a nije dug put.
__________________
If there's one thing you can say about mankind, there's nothing kind about man.
Cinnamon Girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2005., 14:55   #38
tako mi je lijep moj grad danas, sunce sija, sve bijelo, snjegic propadava
tak da sam odlucila opet malo ga promovirat
Quote:
milk kaže:
da bijo....evo sad sam i zaboravio kako se ono zove..uglavnom poznat je svi se guraju u njega....
zove se
af chapman

http://www.thegogglesdonothing.com/p...03/chapman.jpg
pogled snjega je prekrasan, ali brod je jako oronuo unutra i treba totalno renovirat


evo jos stranica sa super slikama grada
http://www.terragalleria.com/europe/...kholm.all.html

face
onaj lunapark u Gbg se zove Lisaberg
imas jos veci u Sthlm- Gröna Lund
__________________
To tol'ko
E bas necu da reklamiram Septy u raljama zivota
Septembar is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2005., 23:06   #39
eh da chapman ...
snijegic ?...koliko je gore sad ? - 20 ?
__________________
nemam potpis!
milk is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2005., 16:48   #40
Gotland

Jel bil tko na Gotlandu,to je jedan otok kraj švedske,? kak je bilo i to
lavagna is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:21.