Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.08.2009., 11:45   #1
Lozinke i tajne

u vezi sam oko 8 mj i sve je ok, imam povjerenja u svog dečka, stalno smo zajedno ,,, praktički živimo skupa, ali me smeta to što je moj dragi prije desetak dana zaključao mobitel i ne može se ništa s njim bez lozinke, na laptoput svatko ima svoj account koji je pod lozinkom i recimo jućer sam htjela provjeriti nešto na svom mailu, on se odlogirao, pa sam se ja morala logirati na svoj account da bi to provjerila.. zar nije to malo too much ili si ja umišljam
po mobitelu mu ne kopam, uglavnom kad idemo van bude u mojoj torbi i tako sam primjetila da je zaključan jer dok sam ga stavljala u torbu na ekranu je bila slika ključa.. pitala sam ga šta je to, a on je rekao da zbog posla mu mob mora biti zaključan .... samo da napomenem on je direktor u toj firmi!!
iskreno, poznavajući njega i poslovanje firme meni ta priča ne drži vodu......
kad malo bolje razmislim sve se te lozinke su se pojavile kad sam slučajno vidjela da on koristi neki yahoo mail za koji je meni rekao da mu je stari i da ni lozinku više ne zna, a svaki dan se logira na njega. kad sam ga pitala zašto se onda logira, nasmijao se i rekao da je izbrisao taj mail i da ga više ne koristi a ja sam opet vidjela da je bio na stranicama yahoo mail.... nije da sam njuškalo, ali što je to toliko zanimljivo da mora i na poslu i doma stalno provjeravati taj mail koji glasi na neko ime koje nije njegovo..

dali je to vama malo čudno??
candy24girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2009., 11:48   #2
dragi očito ima neke tajne... pa već bi ti dao da provjeriš kad je primjetio da ispituješ ili bi to isključio...
+KLEA+ is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2009., 12:06   #3
razgovaraj s njim!!! neznam zasto je uvijek svima tesko razgovarat s partnerom o stvarima koje im smetaju! ako sad ne razgovarate kad cete pitaj ga otvoreno i reci da ti nije jasno cemu to?! ako nesto mulja muljat ce ti uvijek i u buduce, zato lijepo pozdrav i doviđenja. nema uspjesne veze bez komunikacije i iskrenosti!
mamica :) is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2009., 12:08   #4
Ako sam na ovom forumu nešto primijetila, onda je to činjenica da jako puno ljudi nimalo ne pošutuje partnerovu privatnost.

Štoviše, smatram da je svaka osoba koja je ikad zavirila u ovaj PDF skužila istu stvar pa me čudi što zapravo tako malo ljudi koristi passove kako bi se zaštitili od prerevnih partnera.

Ima li ili nema tajne - nije uopće bitno.
Bitno je da ima pravo na privatnost & da postojanje lozinke ne znači nužno i postojanje mračne tajne.

Kad pročitam kako Candy pomno prati svaki potez svog partnera - mislim da je dobro postupio.
__________________
...We sail tonight for Singapore
We're all as mad as hatters here...

Tom Waits, Singapore
Tupelo is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2009., 12:32   #5
Quote:
Tupelo kaže: Pogledaj post
Kad pročitam kako Candy pomno prati svaki potez svog partnera - mislim da je dobro postupio.
Ravno u srž.
Čovjek ima problem jer zaključava mob i mail.
Big fakin dil.
__________________

Japan mi je tek na trećem mjestu . . .
štemajzl is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2009., 12:37   #6
Quote:
Tupelo kaže: Pogledaj post
Ako sam na ovom forumu nešto primijetila, onda je to činjenica da jako puno ljudi nimalo ne pošutuje partnerovu privatnost.

Štoviše, smatram da je svaka osoba koja je ikad zavirila u ovaj PDF skužila istu stvar pa me čudi što zapravo tako malo ljudi koristi passove kako bi se zaštitili od prerevnih partnera.
a može se stvar pogledati i iz drugog kuta:
isto tako si na ovom forumu mogla masu puta skužiti kako su sumnje bile opravdane, paaaa - gotovo uvijek. kad se zavirilo u te mobove, e-mailove i sl. koji su se pomno skrivali, zaključavali itd. otkrilo se da se taj divan partner koji ima pravo na vlatitu privatnost, dopisuje s nekom kokicom i u najblažem slučaju malo cici-mici, jel... ne bih odmah osuđivala onog koji ima sumnje, samo smo ljudi, jel.

svi imamo pravo na privatnost, ali isto tako svi imamo pravo na istinu i na partnerovu iskrenost.

time ne mislim da se partnere treba uhoditi i isljeđivati, ali ukoliko jasno vidiš, kužiš i osjećaš da ti nešto skriva, jasno je da to nije dobro.
__________________
I have super powers, I just don't wanna show you
Rosary is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2009., 12:37   #7
Mogućnost broj 1 - njegova "mala firma" je pred dva tjedna dobila veći i donekle povjerljiv projekt pa je pouključivao zaštite (uostalom, lijepo od njega što ti uopće dozvoljava da se služiš njegovim laptopom i pritom ga ovako olajavaš pomoću istog)

Mogućnost broj 2 - frajer se kurva ili ima neke nelegalne poslove putem yahooa i moba.

Ni jedna ni druga mogućnost u osnovi te se ne tiču - ako je 1, to je njegova stvar, a ako je 2 - što ne znaš, ne boli.... Ne znam baš da bih se usudila pitati bilo koga "Jeli, bre, a zašto ti je zaključan mobitel pa ja nemrem prčkati po njemu"
kokoshbytheway is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2009., 12:40   #8
Quote:
candy24girl kaže: Pogledaj post
u vezi sam oko 8 mj i sve je ok, imam povjerenja u svog dečka, stalno smo zajedno ,,,

dali je to vama malo čudno??
boldano nije istina... on je tebi rekao objašnjenje, a ti ne vjeruješ...
__________________
Be bold. Or italic. Never regular.
maredoo is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2009., 12:44   #9
Quote:
kokoshbytheway kaže: Pogledaj post
što ne znaš, ne boli....
tako je!

možda je čovjek mafijaš.

kad ćeš za koju godinu morat svjedočit na sudu i kad će se sudac zgražati što nisi znala u što je on sve upetljan, moći ćeš reći "ne, zaista nisam znala, ja sam poštivala njegovu privatnost".

__________________
I have super powers, I just don't wanna show you
Rosary is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2009., 12:47   #10
možda mu yahoo mail koji na njegovo ime služi za poslovnu špijunažu

ako je direktor firme koja ima poslovne tajne, njegovo ponašanje smatram sasvim opravdanim

naš šef recimo ima torbu od koje se nikad fizički ne odvaja, ako ide na večeru ponese je sa sobom unutra, čovjek čuva svoje dokumente
__________________
Pakao, to su drugi.
JustForFun is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2009., 12:47   #11
Quote:
Rosary kaže: Pogledaj post
tako je!

možda je čovjek mafijaš.

kad ćeš za koju godinu morat svjedočit na sudu i kad će se sudac zgražati što nisi znala u što je on sve upetljan, moći ćeš reći "ne, zaista nisam znala, ja sam poštivala njegovu privatnost".

treba razmišljati dugoročno, voljeti bezuvjetno i naći tipa koji ne zna zaključavati svoje stvari. Ako je moguće, zaposliti se u istoj firmi, početi živjeti skupa za dva mjeseca, i postaviti nadzornu kameru u WC.

To je recept za dug i siguran odnos pun harmonije i sreće ter bezuvjetnog povjerenja.
kokoshbytheway is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2009., 12:52   #12
Quote:
kokoshbytheway kaže: Pogledaj post
treba razmišljati dugoročno, voljeti bezuvjetno i naći tipa koji ne zna zaključavati svoje stvari. Ako je moguće, zaposliti se u istoj firmi, početi živjeti skupa za dva mjeseca, i postaviti nadzornu kameru u WC.

To je recept za dug i siguran odnos pun harmonije i sreće ter bezuvjetnog povjerenja.
naravno da ne, nikako.

samo kažem da treba sagledat stvari i iz drugog ugla.
__________________
I have super powers, I just don't wanna show you
Rosary is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2009., 13:00   #13
Quote:
candy24girl kaže: Pogledaj post
... i tako sam primjetila da je zaključan jer dok sam ga stavljala u torbu na ekranu je bila slika ključa.. pitala sam ga šta je to, a on je rekao da zbog posla mu mob mora biti zaključan ....
čekaj malo, pa šta ključ na ekranu ne znači zaključana tipkovnica

ono, da slučajno u torbi ili u džepu ne nazoveš nekog
__________________
Ptičica! :)
Ipanema is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2009., 13:03   #14
ipanema, to je i meni bilo čudno, no možda je samo krivo se izrazila...
__________________
Be bold. Or italic. Never regular.
maredoo is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2009., 13:08   #15
Quote:
Ipanema kaže: Pogledaj post
čekaj malo, pa šta ključ na ekranu ne znači zaključana tipkovnica

ono, da slučajno u torbi ili u džepu ne nazoveš nekog
Pokušavala je kopat po mobu, morala je spomenut da je i on zaključan, pa je, znajući da će je netko pitat zaš je kopala, dodala ovo kao, ono, da zavara protivnika.

Šššššššššššš! Psssssssst! Pravit ćemo se da nismo skužili....

kokoshbytheway is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2009., 13:11   #16
Ajte, molim vas... mi žene smo vještice i uvijek sve skužimo.
Imamo šesto čulo i slavnu žensku intuiciju...
__________________
Keep a green tree in your heart and perhaps a singing bird will come
Blond_Fairy is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2009., 13:30   #17
meni nije jasno zašto ljudi ovakve stvari ne rješavaju razgovorom. ako čovjek kaže da je zbog posla možeš pitat daj mi da vidim , ako ti dasve ok, ako neda bar ćeš ćut razlog... pa mislim jel nije jednostavnije pitat u tom trenutku kad ti nešto nije jasno nego slušat ovdje ideje i mogućnosti ... ?? ionako na kraju se to jedino razgovor i može rješit . to samo govori kako veza i nije baš sjajna kad ne možete normalno komunicirat.
+KLEA+ is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2009., 13:30   #18
1. nisam nikada kopala po njegovom mobitelu..
2. ne mislim da me vara i vjerujem mu, ali malo su me iznenadile odjednom tolike lozinke
3. svi mi imamo neke svoje tajne i pravo na privatnost i to razumijem, ali ono ... tolika sigurnost
4. vidim da ovdje mnogi pišu gluposti ... čisto me zanimalo mišljenje pojedinaca a ne kojekave gluposti...
candy24girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2009., 13:36   #19
Quote:
candy24girl kaže: Pogledaj post
po mobitelu mu ne kopam, uglavnom kad idemo van bude u mojoj torbi i tako sam primjetila da je zaključan jer dok sam ga stavljala u torbu na ekranu je bila slika ključa.. pitala sam ga šta je to, a on je rekao da zbog posla mu mob mora biti zaključan .... samo da napomenem on je direktor u toj firmi!!
direktori inaće uvijek ostavljaju mobitel curi u torbi... o yeah
+KLEA+ is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2009., 13:42   #20
Quote:
Tupelo kaže: Pogledaj post
Ako sam na ovom forumu nešto primijetila, onda je to činjenica da jako puno ljudi nimalo ne pošutuje partnerovu privatnost.

Štoviše, smatram da je svaka osoba koja je ikad zavirila u ovaj PDF skužila istu stvar pa me čudi što zapravo tako malo ljudi koristi passove kako bi se zaštitili od prerevnih partnera.

Ima li ili nema tajne - nije uopće bitno.
Bitno je da ima pravo na privatnost & da postojanje lozinke ne znači nužno i postojanje mračne tajne.

Kad pročitam kako Candy pomno prati svaki potez svog partnera - mislim da je dobro postupio.
Joj, ne pizdi! Ne mislite li da ste stvarno pretjerali s tim glupostima? Na svakoj temi gdje netko spomene da je kopao, naći će se barem pet postova koji se uopće ne odnose na problem, nego na nekakvu PRIVATNOST.

Kakav to čovjek svoj mobilni telefon ili mail smatra vrhuncem privatnosti? I kakva je to veza ili ne daj bože brak u kojoj/kojem se bilo što zaključava od partnera?

Gle, ako on može zaključavati, onda i ona može kopati. Možeš to staviti na vagu pa izvagati tko je više kriv?

Candy, samo ti prekopaj. Detaljno i detektivski. Ako sumnjaš da nešto nije u redu i ako ti očito nešto skriva i LAŽE, nema smisla da tražiš odgovore koje nećeš dobiti. Prekopaj, pod cijenu da ne nađeš ništa. U tom slučaju mu se ispričaj. Iako sumnjam da će završiti tako.
Sputnik1 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:24.