Natrag   Forum.hr > Razno > Baš razno

Baš razno Teme za koje još nije otvoren specijalizirani podforum.
Podforumi: Kolekcionarstvo, Quizorama.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.03.2006., 16:01   #1
Žvale

Da li netko zna neki lijek protiv "zvala" (onog s**nja koje se napravi u kutu usana).
Trebala bi mi neka sugestija iz "kucne medicine"....
Ne trebaju mi konkretni lijekovi posto zivim u Americi i vjerojatno nema tih koje bi mi naveli (osim ako ne znate aktivni sastojak).

tenks
djecko is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2006., 16:13   #2
Quote:
djecko kaže:
Da li netko zna neki lijek protiv "zvala" (onog s**nja koje se napravi u kutu usana).
Trebala bi mi neka sugestija iz "kucne medicine"....
Ne trebaju mi konkretni lijekovi posto zivim u Americi i vjerojatno nema tih koje bi mi naveli (osim ako ne znate aktivni sastojak).

tenks
cinkova (zinkova)mast.to imaš kupiti bilo gdje u svijetu.i stvarno je jako dobar za "žvale",afte i ostala sranja koja se naprave sa vanjske strane usana.
__________________
01.02
07.09
pivka is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2006., 20:40   #3
Ili jednostavno namaži rakije
Vlatko is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2006., 06:57   #4
Quote:
Vlatko kaže:
Ili jednostavno namaži rakije
Ova ideja mi se svidja.
djecko is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2006., 06:58   #5
Quote:
pivka kaže:
cinkova (zinkova)mast.to imaš kupiti bilo gdje u svijetu.i stvarno je jako dobar za "žvale",afte i ostala sranja koja se naprave sa vanjske strane usana.
Tenks, probat cu.
djecko is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2006., 20:03   #6
Quote:
djecko kaže:
Ova ideja mi se svidja.
Ne, nemoj popit, nego namaži.
Taun We is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2006., 02:37   #7
mast od zamorca
tj. s repa mu

zamoraca ima svugdi u svitu, nemoš ne nać


eventualno probaj u ustima nosit koru od banane
Maisie is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2006., 06:28   #8
Najbolja je obična sol (kuhinjska finija). Navlažiš mjesto na usni koje treba i pospeš ili na drugi način naneseš sol i ostaviš.
U početku peče ali djeluje 100%, naročito na ovo što pobereš po birtijama s neopranim čašama.
750 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2006., 09:21   #9
Quote:
djecko kaže:
Da li netko zna neki lijek protiv "zvala" (onog s**nja koje se napravi u kutu usana).
Trebala bi mi neka sugestija iz "kucne medicine"....
Ne trebaju mi konkretni lijekovi posto zivim u Americi i vjerojatno nema tih koje bi mi naveli (osim ako ne znate aktivni sastojak).

tenks
gle kak se pićka došla hvalit da živu u USA
poirot is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2006., 09:31   #10
Quote:
poirot kaže:
gle kak se pićka došla hvalit da živu u USA
a i spominje neke tenkove
WENZE is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2006., 12:53   #11
Quote:
poirot kaže:
gle kak se pićka došla hvalit da živu u USA
Koristim svaku priliku
djecko is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2006., 13:29   #12
odlican ulet
__________________
Neka buhe tisuću deva preplave međunožje onoga koji mi je zajebo dan,
i neka njegove ruke budu prekratke, da bi se mogao počešati..
..
by JJ
Salome* is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2006., 12:57   #13
hm cinkova mast

bumo probali
Zeljko81 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2006., 13:52   #14
Quote:
Maisie kaže:
mast od zamorca
tj. s repa mu

zamoraca ima svugdi u svitu, nemoš ne nać


eventualno probaj u ustima nosit koru od banane
Ovo provjereno pali. Ali uvjet je da moraš cilu koru u valit u usta, a bananu u anus.
Nemam_curu is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2006., 15:32   #15
Quote:
Vlatko kaže:
Ili jednostavno namaži rakije
Ako tamo nemaju rakije, probaj sa vatrenom vodom...
35551 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2009., 16:55   #16
Moze mala pomoc oko ovoga.. naime imam zvale oko usana vec par mjeseci.. prvo je bilo malo kod kutova usana da bi se zadnjih mjesec dva prosirilo ispod cijele donje usne i preko brade.. Mazao sam do sad s herplexom, cinkovom mascu, bepantenom i nekakvom malo skupljom kremom iz apoteka koja je navodno namijenjena za sprjecavanje crvenila na bilo kojem podrucju tjela.. Takodjer sam suplementirao vitamin c 1000mg dnevno i b2 complex i jednostavno se nepovlaci

Zanima me da li se tu radi o necem drugom, da nije nekakva infekcija ili slicno i kako se to moze rijesiti
Dj Sheky is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2009., 17:59   #17
Ja sam te zvale ko klinac imao često i mazao sam to cinkovom mašću i uvijek mi je prošlo. Kod tebe je vjerovatno neš drugo ako ti te kreme ne pomažu a jos ti se i širi. Odi doktoru cim prije
Pers is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2009., 09:02   #18
Najbolji lijek za to je (sto vecina ljudi nezna a koristilo se jos kad nije bilo lijekova, niti cinkovih masti) vosak iz uha, tj ono sto vadite stapicem.
Bolje djelovanje od bilo kakvih masti. Mozda ce vam djelovati odvratno ili nesto tako ali djelovanje je brzo i djelotvorno. Posusi i nakon kraceg vremena otpadne krastica i gotovo. Najbolji lijekovi su oni iz "kucne medicine" koje su izmislili nasi dobro stari preci.
Apatrit is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2009., 13:46   #19
Isuse...ne mogu ni zamisliti da tako nešto napravim...mislim da je bolje držati se suvremene medicine...jer svašta su naši preci radili...
__________________
Everything happens for a reason...
luna_lana is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2009., 16:21   #20
Quote:
Apatrit kaže: Pogledaj post
Najbolji lijek za to je (sto vecina ljudi nezna a koristilo se jos kad nije bilo lijekova, niti cinkovih masti) vosak iz uha, tj ono sto vadite stapicem.
Bolje djelovanje od bilo kakvih masti. Mozda ce vam djelovati odvratno ili nesto tako ali djelovanje je brzo i djelotvorno. Posusi i nakon kraceg vremena otpadne krastica i gotovo. Najbolji lijekovi su oni iz "kucne medicine" koje su izmislili nasi dobro stari preci.
Za ovo sam i ja čuo od starih ljudi, ali nisam probal kupite si virulex, prošlo vam bude za 2-3 dana... ili narodna medicina, ak vam je draže tak
__________________
ex load katfile upstore filejoker
EasyOn is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:31.