Natrag   Forum.hr > Društvo > Gospodarstvo

Gospodarstvo Novac, profit, blagostanje. Kako doći do toga?
Podforumi: Kriptovalute, Dionice, Ostali oblici investiranja, Banke, osiguranja, krediti, Poduzetništvo, računovodstvo i porezi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.01.2007., 01:07   #1
Telefonksa linija 060

Evo ovako, zanima me dali netko zna gdje i kako se može otvoriti vlastita telefonska linija 060. Ili također onaj broj od na kojem su SMS poruke ako mu pošalješ 3,66 lipa ili više.
To sve pitam jel mislim da ima prostora u jednom području za takav potez.
Također kolika bi bila davanja T-com ili nekom drugom operateru.
Ako itko zna, od srca mu hvala mu na pomoći!
 
Odgovori s citatom
Old 17.01.2007., 01:11   #2
a) vidi cjenik HT-a
b) pitaj HT za dodatna pitanja
Edgar is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2007., 01:16   #3
Evo ti ovdje nešto

http://www.t-com.hr/poslovni/telefon...gentne_060.asp
Randall Flagg is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2008., 17:38   #4
otvoriš obrt (cc 200e) zatim nazoveš t-com sektor davanja usluga 060 brojeva, zatim izabereš jednu od tarifa dobiš svog čovjeka gore koji če uvijek uz tebe biti bude li problema i sve če ti objasniti ako nisi iz zg-a poslat če ti ugovor o sklapanju s t-com i uslugama s dodanom vrijednošču, zatim potpišeš i pečatiraš uz sitnice kopije osobne i sl. i linija če ti kroz 1 mjesec biti ukopčana tamo gdje ti želiš.

na liniji mozes radit što hočeš s tim da je jako bitno da daješ nekakvu uslugu da se ljudi ne bune. da ih ne oštetiš jer oni plačaju taj poziv.
o cijenama ne znam ali znam najskuplju tarifu 6,82 za pozivatelje tebi ide 4,45 po minuti. 1 mjesec ti je obrančusko razdoblje i oni ti pošalju ispis svih koji su te zvali i koliko si pričao a možeš i ti imat trenutno stanje na internetu ako zeliš. plačaju uvijek i u dan su točni. mjesečna pretplata za 1 liniju ti je 750 kn a možeš uzet koliko hočeš. broj ako biraš sam onda platiš mislim 300 kn a ako ne zeliš onda ti oni sami odaberu. i zaboravio sam ti reči morašm platit koncesiju 2000 kn godišnje. i to je to. ali iskreno imaš ih previše pa i nevjerujem da mozeš nešto zaraditi promet je pao totalno svima za 30 posto ako misliš tarot ili slično iskreno zaboravi jer previše ih je jedva i
oni preživljavaju


[
ivanzlo is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2008., 17:48   #5
poruke 3,66 i više

[QUOTE=donald008;7117155]Evo ovako, zanima me dali netko zna gdje i kako se može otvoriti vlastita telefonska linija 060. Ili također onaj broj od na kojem su SMS poruke ako mu pošalješ 3,66 lipa ili više.
To sve pitam jel mislim da ima prostora u jednom području za takav potez.
Također kolika bi bila davanja T-com ili nekom drugom operateru.
Ako itko zna, od srca mu hvala mu na pomoći![/QUOTE


vrlo slična procedura osim što potpisujes ugovor s d.o.o. operaterom sve poruke dobivas na kompjutoru. oko 50 posto ti je zarada
ivanzlo is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2008., 10:00   #6
sad ima mogucnost zakupa brojeva preko jedne firme pa netrebati obrt... no oni naplacuju proiziju..
alabrale is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2008., 21:56   #7
Pa naravno da naplaćuju. Šta bi ti sve za đaba??
Ako se ne varam to je MCU World Communications www.mcuglobaltelecom.com
Frendica mi je prek njih pokrenila 060 linije. Super su. I nečete vjerovati - ali stvarno ima prostora, i ako su prepuni oglasnici 060 oglasima - ona ima poziva
ko luda. Ali je uzela i veliki kredit i u uložila u marketing - i to u oglasi u 24 sata, Jutarnji, Večernji, i razni sitni oglasnici po Dalmaciji i Istri, i internet.
victor_laszlo is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2009., 03:20   #8
Quote:
victor_laszlo kaže: Pogledaj post
Pa naravno da naplaćuju. Šta bi ti sve za đaba??
Ako se ne varam to je MCU World Communications www.mcuglobaltelecom.com
Frendica mi je prek njih pokrenila 060 linije. Super su. I nečete vjerovati - ali stvarno ima prostora, i ako su prepuni oglasnici 060 oglasima - ona ima poziva
ko luda. Ali je uzela i veliki kredit i u uložila u marketing - i to u oglasi u 24 sata, Jutarnji, Večernji, i razni sitni oglasnici po Dalmaciji i Istri, i internet.
više se isplati upasti nekome u bluetooth nego to. a upad u bluetooth uopće nije težak, na internetu postoji besplatni program.
Nacho is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2009., 03:35   #9
Quote:
donald008 kaže: Pogledaj post
Evo ovako, zanima me dali netko zna gdje i kako se može otvoriti vlastita telefonska linija 060. Ili također onaj broj od na kojem su SMS poruke ako mu pošalješ 3,66 lipa ili više.
To sve pitam jel mislim da ima prostora u jednom području za takav potez.
Također kolika bi bila davanja T-com ili nekom drugom operateru.
Ako itko zna, od srca mu hvala mu na pomoći!
Dobar dan;
Za otvaranje vlastite 060 tel. linije pritisnite 1
Ako vas zanima kolika bi bila davanja Tcom-u pritisnite 2
Ako hocete cut nekog ko ista zna pritisnite 3
Ako san dopizdija 4

ZAO NAM JE; ALI I DALJE SU SVI AGENTI ZAUZETI; MOLIMO PRICEKAJTE ILI NAZOVITE KASNIJE !

----------------------------------- (iritirajuca muzika)

ZAO NAM JE; ALI I DALJE SU SVI AGENTI ZAUZETI; MOLIMO PRICEKAJTE ILI NAZOVITE KASNIJE !

------------------------------------- (iritirajuca muzika)

ZAO NAM JE; ALI I DALJE SU SVI AGENTI ZAUZETI; MOLIMO PRICEKAJTE ILI NAZOVITE KASNIJE !

----------------------------------- (iritirajuca muzika)

ZAO NAM JE; ALI I DALJE SU SVI AGENTI ZAUZETI; MOLIMO PRICEKAJTE ILI NAZOVITE KASNIJE !
__________________
pičko što si zvao murju ?!
Kimbo_Slice is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2009., 15:31   #10
provjerio sam metronet daje mogućnost i fizičkim osobama registraciju 060 broja po principu djeljenja zarade.
Nacho is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2009., 21:19   #11
POTRAŽI NA INTERNETU USLUGE MREŽE IT1 ONI NUDE RAD S BROJEVIMA 060 PREKO MOBITELA I TARIFE KOJE MOŽEŠ UZETI KOD NJIH MOŽEŠ RADITI KAO OBRT A MOŽE I KAO FIZIČKA OSOBA.
crvenkapa nina is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2013., 13:27   #12
na metronetu i it1 rekli da mogu samo kao obrt,d.o.o jer zakon tako nalaze
novi clan is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2017., 18:01   #13
telefon 060

Telefon sa predbrojem 060 imaju prostitutke, željeznica, autobusni kolodvori...
vrabec11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2017., 18:09   #14
Koja je poanta dizanja teme koja je otvorena prije 10 godina?
Quorgyle is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2017., 17:33   #15
Nudi li danas još netko osim It1 tu uslugu za firme?
__________________
Candy Candy Candy I Can't Let You Go
Hard Candy is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:23.