Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Film

Film Art, cult and all that trash

Pogledaj rezultate ankete: Od ove dvije Sage, bolja mi je:
Star Wars 48 26.67%
Lord of The Rings 109 60.56%
Ne mogu se odlučiti 8 4.44%
Oboje su mi podjednako dobri 15 8.33%
Glasovatelji: 180. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.01.2015., 09:20   #61
Quote:
*Hades* kaže: Pogledaj post
...jer Hobbit je prequel saga kao i Ep I-III kod SW-a.
Među te dvije trilogije postoji razlika. Lucas je Epizode 1-3 stvorio tako da s prethodnom trilogijom čine jednu jedinstvenu priču te da ih se gleda od Epizode 1 do Epizode 6.
Peter Jackson Hobita je napravio baš kao prednastavak, ali s namjerom da ga se gleda nakon Gospodara prstenova. Prvi su kadrovi prvog Hobita oni s Ianom Holmom kao starijim Bilbom šta znači da će Bilbo preživjeti trilogiju. Tu je i Elijah Wood kao Frodo, posve nepotrebno, i kao homagij GP-u.

Quote:
Rapttor kaže: Pogledaj post
Cijeli Hobbit jedino što ima je Martina Sheena i Smauga.
Misliš, Martina Freemana?
Xenoborg is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2015., 19:57   #62
Auuu koja anketa, bojim se da je ovo neusporedivo ovako po temi/anketi ispada da se radi o usporedbi Coca-Cola vs Pepsi, ja bih prije rekao da je ovo Coca-Cola vs Heineken tocnije i jedna i druga stvar su vrhunske ali se nemogu ni po cemu usporedjivati
tuncay is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2017., 19:28   #63
Obožavam gotov podjednako LORT i SW,te mi je teško odlučit,ali ipak glasujem za SW.
Hobiti mi i nisu baš neki film,ali onih par minuta Saurona na velikom ekranu,podjednako me oduševilo kao pojava Darth Vadera u Rogue One.
Vebster is online now  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2017., 13:45   #64
Ako gledamo samo triologije, uvjerljivo SW.
No kad bolje razmislim, i Hobbit je smeće naspram LOTR pa ruši cjelinu, iako ni jedan serijal se nije proslavio izvan original triologije.
__________________
.
Michael Collins is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2017., 23:39   #65
Lord of The Rings Saga VS Star Wars Saga [ANKETA]

Buduci da su hejteri, RLM-ovci i basheri na kraju napali Jacksona zbog Hobbit PT trilogije isto kao sto su napadali i Lucasa (a Jackson im je prije bio njihov mesija zbog Lucasove navodne PT izdaje) na kraju glasam podjednako za obe sage. I da glasam za komplete (Hobbit + LOTR = SW PT + OT). Prije sam se borio protiv LOTR-asovaca kad su napadali SW PT, ali sada su ga sami prvi izdali. I bas zato sada prvi branim i Jacksona.
Richie is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2017., 23:44   #66
Treba ta dva svijeta/svemira spojiti. Znači LOTR i SW staviti pod jedan svemir i izmiješati priče... ubaciti i Avengerse, Aliene i Star Trek u to. Stalno to govorim, no nitko me ovdje ne sluša što ne znači da se takav film neće snimiti vrlo skoro.
old-soul80 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2017., 23:46   #67
Quote:
old-soul80 kaže: Pogledaj post
Treba ta dva svijeta/svemira spojiti. Znači LOTR i SW staviti pod jedan svemir i izmiješati priče... ubaciti i Avengerse, Aliene i Star Trek u to. Stalno to govorim, no nitko me ovdje ne sluša što ne znači da se takav film neće snimiti vrlo skoro.
dobro zboriš, mogli bi ti zaposliti u Hollywoodu.

Inače SW je za LOTR smeće, treće razredna priča
njami njami is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2017., 23:52   #68
Quote:
njami njami kaže: Pogledaj post
dobro zboriš, mogli bi ti zaposliti u Hollywoodu.
To bi bio brz i učinkovit način da me ubije više fanova franšiza odjednom.

Quote:
Inače SW je za LOTR smeće, treće razredna priča
Draži mi je svemir od vilenjaka i napaljenog drveća.
old-soul80 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2017., 23:58   #69
gdje će ti duša. Ozbiljno SW ne nudi toliko veličanstvenih stvari koliko to radi LOTR ako zaboravimo hobite
njami njami is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2017., 15:50   #70
LotR je ok, hobbit je drekasti i nadrobljeno svašta mimo knjige
SW je postao muženje novca kako je preuzeo Disney
__________________
If you love life, don't waste time, for time is what life is made up of.

Bruce Lee
vknez is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:19.