Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.05.2010., 21:28   #81
Tuševi su im mrak, nisam ih koristila ali sam si ih natrackala na ruku i zaboravila na njih i nakon par sati skužila da imam neke crtice i fakat su bili postojani Meni su odlična njihova sjajila. Mislim da su oko 30kn (nisam ziher) ali su toliko intenzivne boje i šljokice i vani to izgleda predobro
¤amélie¤ is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2010., 08:27   #82
Cure kakvi su puderi??? čula sam da su teži i da dobro prekrivaju??? što još??
dianna is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2010., 13:37   #83
Ja imam jedno GR sjajilo kupljeno tu na forumu i volim ga. Boja je jako intenzivna, sjaji se, ugodno je na usnama i dosta postojano. I finooo
__________________
Look in my face, step in my soul.
Rin0a is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2010., 09:26   #84
Quote:
dianna kaže: Pogledaj post
Cure kakvi su puderi??? čula sam da su teži i da dobro prekrivaju??? što još??
???? netko ??
dianna is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2010., 07:47   #85
Quote:
dianna kaže: Pogledaj post
Cure kakvi su puderi??? čula sam da su teži i da dobro prekrivaju??? što još??
cureee ajdee
dianna is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2010., 17:51   #86
super je Metallic style liner ,ja imam br 11
odlicne su im glittering loose eyeshadow ,imam br 205 (2,5gr)
Uzela sam jos 3 Colours Bronzing powder spf15
silky touch blush -on -nijansa 202
i senku silky touch duo eyeshadow br 57
anamari29 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2010., 22:45   #87
Thumbs up

Quote:
¤amélie¤ kaže: Pogledaj post
Tuševi su im mrak, nisam ih koristila ali sam si ih natrackala na ruku i zaboravila na njih i nakon par sati skužila da imam neke crtice i fakat su bili postojani Meni su odlična njihova sjajila. Mislim da su oko 30kn (nisam ziher) ali su toliko intenzivne boje i šljokice i vani to izgleda predobro
Potpisujem za sijenila jel ih i sama koristim i obozavam sljokava, sjajna predivna sjenila i da postojana su i predivna pogotovo u ljetnim nocima uhhh....za tuseve stvarno neznam nisam probala hmmm, ali sad si mi dala misliti hehe

znam da su im oni bronzeri na cetku fenomenalni ja imam onaj zlatni pa to je prejebeno

I CIJENE SU IM PRIHVATLJIVE

pusa od MAJA 84
MAJA 84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2010., 22:47   #88
Thumbs up

Quote:
dianna kaže: Pogledaj post
cureee ajdee
Moja mama si je uzela njihov puder i prezadovoljna je

pozzzz
MAJA 84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2010., 23:09   #89
Probala sam danas puder, nijansu pogodila, fino prekriva, ali sam se nenormalno sjajila cijeli dan, ko božićna jelka, tako da sam odustala od toga
dianna is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2010., 16:24   #90
Quote:
dianna kaže: Pogledaj post
Probala sam danas puder, nijansu pogodila, fino prekriva, ali sam se nenormalno sjajila cijeli dan, ko božićna jelka, tako da sam odustala od toga
sad si me bas nasmijala lol heheh pa moja mama nije imala takvih problema neznam mozda da probas neki drugi od njih .... ili opcenito drugi ja njihov puder nekoristim niti jedna pa stavrno nebih znala
MAJA 84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2010., 11:16   #91
probala sam lakove jer su bili masu jaftini, pa onako iz znatiželje sam kupila neke boje i ugodno se iznenadila
__________________
Sretno oženjen je tek onaj čovjek koji razumije svaku riječ koja njegova žena nije rekla.

Alfred Hitchock
tiburon is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2010., 12:50   #92
Ja nekidan prvi put ušla u refana, malo bacila pogled okolo, ugledala ovaj Golden rose i sjetila se da sam po netu čitala pohvale za kvalitetu i jeftinoću.
I malo to sve razgledala i na koncu kupila ruž i rumenilo.
Od ovog što sam po ruci isprobala sjenila djeluju pigmentirana i lijepa, eyelinera ima u raznim bojama i isto dobro izgledaju.
No ovaj ruž što sam kupila mi se uopće ne sviđa. Boja je lijepa, neka roza, ne stoji mi baš najbolje, al nije do boje.
Ali osjećaj na usnama mi je baš nekako umjetan, osjeća se da je ruž na usnama i baš ima okus po onim jeftinim pazarskim što sam ih kojega imala prije sto godina, kad sam bila klinka.
Osim toga na kutijici piše da može sadržavati razne aluminijume i tri vrste iron-a. Ne znam sad je li to na svim ruževima piše, al na ostalim mojim koje imam doma ne piše.
Da se razumijemo, ja obožavam naći jeftin a dobar proizvod, kao što su naprimjer nyx sjenila pored kojih ne planiram nikad više naručiti neki mac, ili kao što su catrice ruževi.
al ovi ruževi mi stvarno nisu dobri. Catrice je za njih i po osjecaju na usnama i po kvaliteti amabalaže visoka klasa.
Rumenilo nisam još baš probala al i njemu na kutijici piše da sve te metale može sadržavat.
Ne vjerujem da će me ova kozmetika više vidjet
Sparkle_cedar is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2010., 13:40   #93
Jesi vidjela slučajno lakove za nokte?
Čokolada07 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2011., 15:19   #94
bok svima
ja neki dan bila u areni, i kad ono tamo štand Golden Rose.... velim : jupi!!!!!
i inace znam koristit njihovu kozmetiku, i zadovoljna sam !
Lakovi su im mrak, od onih crtača, vecih, manjih , za njegu.....


CIJENE SUPER PRIHVATLJIVE!!!!!
nota!! is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2011., 15:23   #95
Quote:
nota!! kaže: Pogledaj post
bok svima
ja neki dan bila u areni, i kad ono tamo štand Golden Rose.... velim : jupi!!!!!
i inace znam koristit njihovu kozmetiku, i zadovoljna sam !
Lakovi su im mrak, od onih crtača, vecih, manjih , za njegu.....


CIJENE SUPER PRIHVATLJIVE!!!!!
prihvatljive jesu ali ni približne cijenama u njihovom početku prije jedno 5 godina kad su lakovi bili po 3 kune...
__________________
I stress about stress before there is even stress to stress about.
Meravigliosa Creatura is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2011., 15:26   #96
Meni su oni odlični, njihova maskara za oči jedna od najboljih, a i ruževi su mi dobri. Nisam vidjela to s tri vrste "iron"-a (šta, željeza?!), ali na usnama je jako mekan i boja je vrlo lijepa.
marylin is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2011., 15:47   #97
Quote:
nota!! kaže: Pogledaj post
bok svima
ja neki dan bila u areni, i kad ono tamo štand Golden Rose.... velim : jupi!!!!!
i inace znam koristit njihovu kozmetiku, i zadovoljna sam !
Lakovi su im mrak, od onih crtača, vecih, manjih , za njegu.....


CIJENE SUPER PRIHVATLJIVE!!!!!
jel imaju flakie?
__________________
Spectacular. You appear to understand how a portal affects forward momentum, or to be more precise, how it does not. Momentum, a function of mass and velocity, is conserved between portals. In layman's terms: speedy thing goes in, speedy thing comes out
CharlieC is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2011., 18:30   #98
ima svakakvih šljokastih, ima linera, svašta
brbtch is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2011., 09:57   #99

imaš svašta..... kako i brbtch napisala
a sto se tiće cijena, ...pa prije 5 godina je bilo sve neftinije
mascara... extreme volume & lenght , meni supač!
I kupila još terracottu glitter, mrak bojicu, al nisam isprobala još
nota!! is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2011., 10:06   #100
hvala

ma mislila sam na flakie lakove, mislim da su cure rekle da ih nisu vidile u nas
__________________
Spectacular. You appear to understand how a portal affects forward momentum, or to be more precise, how it does not. Momentum, a function of mass and velocity, is conserved between portals. In layman's terms: speedy thing goes in, speedy thing comes out
CharlieC is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:45.