Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Kosa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.06.2015., 19:22   #341
uzmi neku tamnoplavu nijansu svakako ce se to opet isprati sa tih pramenova... mozda bolje svjetlosmedu...
ne vjerujem da ce biti zeleno, ali ako bude, mozes neki crvenkasti preljev staviti, ili pjenu u boji nekog crvenkastog tona ili crvenkasti ehoton
coconutmilk is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2015., 22:52   #342
Mislila sam mozda čak izdržati sada ovako. Pa cca mjesec dana od ovog zadnjeg farbanja ipak otići frizeru da mi sve prefarba u neku smedu. Jer sad mi je dosta kosa iztretirana i suha. Ne znam ni sama. Bojim se da nešto ne sfusam sama. Pjene i ehotona se nisam ni sjetila. Tnx
Ruby Red Lips is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2015., 00:07   #343
ili umjesto farbanja stavi smedu pjenu
coconutmilk is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2015., 18:44   #344
to ne znam...
coconutmilk is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2015., 12:25   #345
Prije par mjeseci sam tu pisala o pramenovima na tamnodmeđu kosu, što sami i ostvarila. Izvukla sam kao balayage pramenove nešto svjetlije od svoje boje, no kako svako mjesec dana stavljam keune preljev koji malo vuče na patlidžanasto, oni se vide nekad manje, nekad više...uglavnom dosta su suptilni i ja sam zadovoljna.
Evo malo prikaza kako trenutno izgleda...



petrunjela84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2015., 10:07   #346
Bok, je li bolje obnoviti plave pramenove prije odlaska na more ili poslije?
__________________
Another beautiful day - mutilated corpses with the chances of afternoon showers.
baby doll is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2015., 20:20   #347
Cure, kako odrzavate boju balayage pramenova? Imam smedju do tamno smedju kosu sa svjeze napravljenim balayage pramenovima boje meda i sad me zanima kako sto dulje odrzati boju? Koji sampon koristiti za to?
__________________
Embrace and love your body. It is the most amazing thing you will ever own.
divazg is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2015., 12:06   #348
Lived-in pramenovi

Cure kako izvesti te lived in pramenove na tamno smeđoj kosi? Dali treba blajhom pa neki preljev gore? Ne želim plave pramenove već 2-3 nijanse svijetlije od sadašnje boje.
štrudlica is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2016., 18:57   #349
Moze li se ovako nešto postići u kućnoj radinosti? Gledam balayage tutoriale na YT i ne čini mi se kao sveto pismo za napravit...
Kosa mi je nefarbana, prirodne boje poput ove na slici lijevo...Koju boju (znači brand i broj) koristiti da bi se dobila nijansa poput ove na desnoj strani?
Totalna sam neznalica po pitanju bojanja kose, kao što se može primjetit po ovim blesavim pitanjima, jelte
Hvala na odgovoru

zaskia is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2016., 15:15   #350
Talking Balayage pramenovi

Hej ljudi, upravo sam čula da balayage pramenovi imaju bolju verziju layage pramenovi. No ja pametna koja hoću ušparati svaku kunu kupim si od loreala onu boju za raditi ombre. I naravno dam mami u ruke svoju kosu i boju za ombre, mislim si, ja sam to radila drugima sto puta a nikad nisam nikoga farbala a ona cijeli život farba i sebe i bake i sve, nema se kaj tu za zeznuti,imaš češljić i češljaš se. Ali je na kraju ispalo da se može zeznut i to jako haha. Ispala sam ko šarena kokoš jer ona meni nije samo vrhove farbala nego od korijena kose pa prema donje. I naravno drugi dan k frizerki i opet farbanje na prirodnu.

I sad opet nisam dobila to što sam htjela,opet sam ko stara sa prirodnom kosom koja je niti plava niti smeđa,nešto između,neka svijetlo smeđa.

Da li koja od vas zna koji frizerski salon u Zagrebu ( ili još bolje u zagorju,jer sam iz zagorja) zna raditi te balayage pramenove, ali ono fakat da znaju to radit, a ne ko drugi kad preporučaju nekoga onda ispadne nešto sasvim deseto od nečega što želim. Znači tražim neki dobar salon koji se fakat zna baviti s tim i da budem sigurna da neće zeznuti.
Petra5553 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2016., 12:44   #351
Da li se pramenovi ispiru? Jel mogu njima posvjetliti kosu?
Želim svijetlo smeđu kosu, bila sam godinama crna i već par puta kod frizera i naglasila da želim svijetlosmeđu. Međutim, oni kao da to ne shvaćaju i svaki puta ispadam srednje smeđa, daleko od svjetlije smeđe. Možda da pokušam hrpom sitnih pramenova?
Pia5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2016., 10:17   #352
Bokic zene!
Jel stavljao netko pramenove u kucnoj radinosti i kako?
Ono sto me jos vise zanima, jeste stavljale na farbanu kosu? Jer citam da farba ne moze na farbu, tj.da se pramenovi nece vidjeti. Jel to istina?
Hick-up is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2016., 11:11   #353
Hick up,da istina je.
Upravo to sam ja htjela. Imam farbanu tamno smedju boju,jako gustu kosu. Htjela sam pramenove svjetlo smedje. Sad sam pricala sa frizerkom i rekla je da ih prvo mora blajhat pa njih preljev. Pitanje je koliko ce blajh ubit boju i kako na kojim mjestima i onda kako ce preljev primit. E da,preljev se ispire,tak da bi bila šarena. Odustala sam od pramenova,a i to ubija kosu.
Canjab is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2016., 10:04   #354
Curke...u kojem razmaku stavljate pramenove?
Jucer samobnovila pramenove nakon par mjeseci,dakle imala sam izrast pola glave...uglavnom su mi pramenovi bili gusti ali samo na gornjim slojevima kose. Jucer sam joj rekla da mi izvuce malo po donjim jer mi je sad kosa malo stepenasta,pa mi je izrast ostavila rjede
To mi se ne svida jer ima par debelih tamnih pramenova koji vire
Moze li ona izvuci samo te neblajhane pramenove naknadno ili moram cekat sljedeci izrast pa kompletno izrast posvjetlit? I koliko bi trebala u tom slucaju cekati?
I osim toga kao da mi je stavila preslab preljev,kada njega smijem ponoviti?
__________________
The best days in my life have been spent on the beach.
sijandraffm is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2016., 11:35   #355
Imam pitanje i ja .
Stavljala sam dva puta plave pramenove na prirodnu svijetlo smedu kosu-7ica. Medutim, frizerka mi je napravila sve suprotno kako sam htjela :/. Rekla sam joj da zelim da povuce te pramenove tipa balayage tako da nemam izrast i da mogu pustat kosu da naraste, a opet da me pramenovi osvjeze.
I boja je ispala super, al pramenovi su povuceni od korijena i sad imam izrast od 5 cm. A ne zelim se bojati jer sam dugo pustala kosu da bude cijela prirodna i cilj mi je bio samo ju osvjezit i pustat i dalje da naraste.
Sad sam zavrsila bas s onim sto ne zelim.
Sto mi je dalje ciniti? Ne mogu dalje hodat svijetom sa tim izrastom . Jel bolje da pricekam da jos naraste izrast pa onda pokusat nesto tipa balayage tj da mi neke tamnije plave pramenove stavi, da se uklope s iducim izrastom a sa cijelom duzinom? Ako me se kuzi .
Jel ima tko preporuku za frizerku koja bi mo to znala napraviti?
Da napomenem, radila sam pramenove i prije kod kvalitetne frizerke koja je stvarno dobro napravila te pramenove i skupo naplatila al to jednostavno nije ono sta sam ja htjela :/.
blue-bird is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2018., 22:49   #356
Hej cure trebam savjet
Poprilično sam neuka što se tiče kose i nikad ne znam kaj i kak hoću. 😂
Trenutno imam pramenove, balayage, i malo su mi požutili i postala sam presvijetla. Pa sad, kaj bi mogla napravit? Znači da mi se malo ubije to žutilo i da malo potamnim. Preljev ili? Naravno planiram to kod frizerke.
magellaniccloud is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2018., 14:17   #357
preljev
medisecer is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2018., 09:28   #358
Kakvi su to pramenovi bez blajha i hidrogena? Vidim da jedan salon blizu mene to nudi.. Posvjetljivanje do 3 tona.. Trenuntno sam smedja sa crvenim pigmentom, kakva bi mogla biti od tih pramencica?
Pia5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2018., 17:48   #359
Quote:
Pia5 kaže: Pogledaj post
Kakvi su to pramenovi bez blajha i hidrogena? Vidim da jedan salon blizu mene to nudi.. Posvjetljivanje do 3 tona.. Trenuntno sam smedja sa crvenim pigmentom, kakva bi mogla biti od tih pramencica?
Bez blajha bi mogli biti s onim high lift bojama. Ali bez hidrogena ne pošto on razvija boje, svijetle tamne plave crne... Ne kužim ni ja kakvi su.
Lilli_007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2018., 21:58   #360
Ima li netko frišku info; trebam pramenove na kapu, old school....
Nije bitna cijena samo da pouzdano znam da frizer/ka zna kaj radi
Hvala
__________________
"...ako je istina da nema raja za njih, onda ne želim raj ni za sebe." Alex Munthe
Irenna is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:51.