Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.09.2014., 23:13   #1
2.5 tdi 120 i 132kw - ima li razlike?

Eto, sve piše u naslovu, 2.5 tdi nije poznat kao pouzdan motor, dali isto vrijedi i za ovaj 132 kw?
__________________
Za ono što žene čine za svoj izgled, svaki trgovac rabljenim automobilima bi dospio u zatvor.
Josip4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2014., 07:18   #2
Taj bi trebal biti pouzdaniji, al i njima se događaju sranja. Doduše puni rjeđe nego onom prvom od 110 kw.
__________________
Pare pokreću svijet, ljude i nogomet..... Parama mo´š kupit sve al nemo´š kupit raju.....
Nalc is online now  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2014., 07:43   #3
Točno, ovaj "jači" je kao poboljšana verzija.
__________________
Bio sam 100% uvjeren da od hrvatskog Sudstva nema većeg govna ....
ICTY me podsjetio da u ništa nemožeš bit 100% siguran
CDRW is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2014., 10:50   #4
Postojala je i verzija sa 114kW, prije ove sa 120. Kakve se mehaničke razlike kriju iza toga ne znam, kao ni to je li bilo promjena kod 132kW verzije za to vrijeme.
__________________
Razmišljam o tome da razmišljam manje...
rocket86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2014., 11:47   #5
Problematični je bio onaj sa 110kw ja mislim.
frANZi50 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2014., 19:12   #6
Nikada nisam gledao koje su jačine motora dok su odlazile bregaste, pumpe spremniku goriva i sve ostalo. Rizik je kupiti takava auto s tim motorom i sa preko 200t km. Izmjena remena košta pravo bogatstvo. 2.7 ili 3.0 CR V6 motori su daleko bolji.
__________________
Potpis
WXW is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2014., 21:43   #7
Ma čovjek mi nudi pod račun A4 2.5 TDI Quatro iz 2002. sa 132 kw, pa nisam ziher jel bi ulazio u to ako i taj motor ima grijeha.
__________________
Za ono što žene čine za svoj izgled, svaki trgovac rabljenim automobilima bi dospio u zatvor.
Josip4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2014., 22:22   #8
Ovisi koliko km i za koju cijenu se nudi. Kako sam napisao, bilo koji da ima/nema problema uvijek je rizik kupovat auto s takvim motorom. Za svaki slučaj otvori čep gdje se puni ulje i prođi prstom preko bregastih, sve će ti biti jasno.
__________________
Potpis
WXW is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2014., 22:45   #9
Quote:
WXW kaže: Pogledaj post
Ovisi koliko km i za koju cijenu se nudi. Kako sam napisao, bilo koji da ima/nema problema uvijek je rizik kupovat auto s takvim motorom. Za svaki slučaj otvori čep gdje se puni ulje i prođi prstom preko bregastih, sve će ti biti jasno.
A gle, km, na satu 191 k, a stvarnih... samo nebo zna.
__________________
Za ono što žene čine za svoj izgled, svaki trgovac rabljenim automobilima bi dospio u zatvor.
Josip4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2014., 19:50   #10
Ovisi misliš li ga voziti ili prodati. Osobno ga ne bi uzimao, puno km, velik motor, poznati problemi, velik rizik.
__________________
Potpis
WXW is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2014., 18:51   #11
Quote:
WXW kaže: Pogledaj post
Ovisi misliš li ga voziti ili prodati. Osobno ga ne bi uzimao, puno km, velik motor, poznati problemi, velik rizik.
190 k km (stvarnih) nikako ne moze biti problem za nijedan motor
malimilojica is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2014., 20:27   #12
Ja vozim a6 sa tim motorom i nikad nisam imao problema. 132kw quattro , na satu ima 270tkm niti vise niti manje
djozo1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2014., 21:37   #13
Quote:
malimilojica kaže: Pogledaj post
190 k km (stvarnih) nikako ne moze biti problem za nijedan motor
Oooo da, može, može!! Problem (uglavnom) nisu tolko kilometri (uglavnom) kolko idioti za volanom. Velim uglavnom.

Quote:
djozo1 kaže: Pogledaj post
Ja vozim a6 sa tim motorom i nikad nisam imao problema. 132kw quattro , na satu ima 270tkm niti vise niti manje
I? Nismo rekli da je sranje, samo da je manje podložan kvarovima od onog sa 110 kw. Nisu ni svi od 110 kw prdnuli..... Al jesu i neki od 132 kw.
__________________
Pare pokreću svijet, ljude i nogomet..... Parama mo´š kupit sve al nemo´š kupit raju.....
Nalc is online now  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2014., 20:37   #14
Uzeo sam danas taj 2.5 quatro, a sad što bude da bude. Za sada ide ko zmaj...
__________________
Za ono što žene čine za svoj izgled, svaki trgovac rabljenim automobilima bi dospio u zatvor.
Josip4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2014., 21:12   #15
Daj stavi koju sliku u "garazu" da ga vidimo.
zdenis83 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2014., 21:31   #16
Sutra, danas popodne sam ga tek uzel. Al neću to ja voziti jer nije to auto za mene, jebeš ti sve, al ne podnosim vw koncer. Naslon za ruku na tim A4 je kvalitete ko onaj kaj kupiš na placu, škripi, nije fiksni na mostu... itd, itd.. jedino kaj auto ide...

Trebam polakirati vrata i prednji blatobran jer je udaren na parkingu i ide pod trampu za e60, e65 ili S320 cdi 2001. koji isto imam u ponudi. Nmrem ja bez propelera i nemrem, jbg.

Ovo je sve kaj sam danas uspio slikati...

__________________
Za ono što žene čine za svoj izgled, svaki trgovac rabljenim automobilima bi dospio u zatvor.
Josip4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2014., 07:45   #17
Kakva mu to dva šmrklja vise otraga? Što je to?
Henry Miller is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2014., 08:11   #18
Prihvat za kuku. Viš Joža, a mene živciraju nasloni za ruku fiksirani za središnju konzolu. Recimo onaj u Passatima B5 i B5.5, koma su mi! Oni iz Golfa 4, Audija A4 B5 su mi dobri. Accent ima dobre..... Al mi je definitivno najbolji onaj u mom tenku, jer ispuni cijelu prazninu između dva sica, tak da i suvozač ima mjesta za ruku.
__________________
Pare pokreću svijet, ljude i nogomet..... Parama mo´š kupit sve al nemo´š kupit raju.....
Nalc is online now  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2014., 10:58   #19
jel se da na osamdesetku B4 namontirat naslon za ruke? s nutarnje strane su oni kotaci za riktanje naslona pa ne znam dal oni smetaju. imam straznji naslon original pa bih volio nac i prednji original. unutrasnjost, sicevi i straznji naslon su bijele boje, a ruzni su mi pni zamjenski sivi plasticni.
mukiklc is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2014., 16:40   #20
Najjednostavnije bi bilo ubaciti sjedalo s naslonom. Da imaš "normalnu" boju unutrašnjosti :-) Ovak, da se naći samo vjerojatno ne u toj boji.
__________________
Pare pokreću svijet, ljude i nogomet..... Parama mo´š kupit sve al nemo´š kupit raju.....
Nalc is online now  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:16.