Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Film

Film Art, cult and all that trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.09.2013., 10:38   #61
Quote:
TomislavM kaže: Pogledaj post
Dakle, imat ćemo neke vudu vještice, neku znanstvenicu kao Jackovog partnera, umjesto Orlanda i Keire ćemo imati neki mladi par sa farme, glavni negativac će biti duh nekog britanskog vojnika (ili mornara) koji u savezu sa Barbossom provodi neku svoju osvetu, a film će završiti nadovezujući se na mit o Bermudskom trokutu.
Majke ti koji trash
Walkman is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2013., 13:13   #62
Znaci u šestici mozemo ocekivati NLO
U sedmici mogu radnju sa vrimeplovom priseliti u sadasnjost tako da ono jack upadne kroz crvotočinu i probudi se u sadasnjosti(ustvari to uopce noje losa ideja)

Sent from my GT-N7000 using Tapatalk 2
__________________
SLOBODNI LJUDI SLOBODNI SAMO AKO SMIJU IMATI ORUŽJE DA BI ZAŠTITILI SVOJ ŽIVOT,
IMOVINU, SVOJE SUGRAĐANE I OBITELJI OD DRUGIH NASILNIH GRAĐANA
KAO I OD NEPOŠTENE VLASTI I DA SE OBRANE OD TIRANIJE VLADARA.
JAWS is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2013., 18:40   #63
Četvorka mi je uvjerljivo najgora, više sam pričao s frendovima nego kaj sam gledo film, tolko je naporan bio i 3D je bio katastrofa. Ni blizu pocetnoj trilogiji.
__________________
"Nije blago ni srebro ni zlato,već je blago što je srcu drago."
Dareedevil is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2013., 15:41   #64
Quote:
walkman800 kaže: Pogledaj post
Majke ti koji trash
To si zaključio iz tih par rečenica?
popay4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2013., 15:42   #65
Quote:
Dareedevil kaže: Pogledaj post
Četvorka mi je uvjerljivo najgora, više sam pričao s frendovima nego kaj sam gledo film, tolko je naporan bio i 3D je bio katastrofa. Ni blizu pocetnoj trilogiji.
Ako si više pričao sa frendovima znači da nisi niti pratio film.. kako ga onda možeš ocjenivat?
popay4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2013., 15:45   #66
Quote:
JAWS kaže: Pogledaj post
Znaci u šestici mozemo ocekivati NLO
U sedmici mogu radnju sa vrimeplovom priseliti u sadasnjost tako da ono jack upadne kroz crvotočinu i probudi se u sadasnjosti(ustvari to uopce noje losa ideja)
Nadajmo se da neće xD ali stvarno nije loša ideja.. neki crossover pirata i povratka u budučnost
popay4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2013., 14:57   #67
Quote:
popay4 kaže: Pogledaj post
Ako si više pričao sa frendovima znači da nisi niti pratio film.. kako ga onda možeš ocjenivat?
Pa tolko je naporan i bez nekakvog Piratskog štiha koji je nosio prva tri nastavka bio da nisam previše obraćao pozornost na film.
__________________
"Nije blago ni srebro ni zlato,već je blago što je srcu drago."
Dareedevil is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2013., 19:19   #68
Novi poster

ne izgleda loše..
__________________
prestani lagat ovaj napaćeni narod...
krimtim33 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2013., 22:29   #69
dead men tell no tales
http://images2.wikia.nocookie.net/__...'t_say.png
Walkman is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2013., 23:00   #70
meni ovaj scenarij super izgleda. mislim nije sad bogzna što kvalitetna priča ali djeluje zanimljivo. pogotovo nakon četvrtog dijela koji je imao jako dosadnih dijelova.
__________________
NASA ICON AWARD 2023. WINNER
RutherFord7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2013., 18:00   #71
Quote:
krimtim33 kaže: Pogledaj post
Novi poster

ne izgleda loše..
Poster je sa stranice deviantart, dakle fan-made,

Evo par navodnih detalja radnje

The movie will reveal the origin of the infamous Jack Sparrow and see how the various actions that led to young Jack becoming a legendary pirate also set in motion a long simmering plot of vengeance that will threaten his life and all of the Seven Seas.
Our villain is the wicked Ghost Captain John Brand, who in life was the most feared Pirate Hunter of all. Left in limbo in the haunted waters of the Devil's Triangle, Brand finds a way to escape and will now stop at nothing to have his revenge on Captain Jack.
Geoffrey Rush will return as Hector Barbossa, whose own past comes back to haunt him in unexpected ways. Jack the monkey also returns to annoy Jack with his tricks and antics.
Will Turner (Orlando Bloom) reappears in a pivotal role that will help decide Jack's fate, as well as create a new destiny for himself.
The only thing that could stop the rampaging villain, Ghost Captain John Brand from destroying the world as we know it is the mythical Trident of Poseidon. Captain Jack must do everything in his power to find it.
Sparrow will reluctantly team up with a beautiful young astronomer Carina, the only person qualified to find the one thing that could stop the rampaging villain, Ghost Captain John Brand. A brash young British officer, Henry Maddox, will intercept Jack in his journey and fall head over heels for Carina in the process.
__________________
Štedi vodu. Pij pivo.
TomislavM is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2013., 10:28   #72
Nove vijesti
Quote:
1. Keith Richards will once again return as Captain Teague.
'After months of talks, Keith has signed on to rejoin Johnny Depp in this fifth Pirates film,' a source tells MailOnline. 'Cameras are scheduled to start rolling in October.'

2. The plot is supposedly involved in a search of "The Trident"...which Teague apparently has information to.
In this new installment of the Disney franchise - which is set for a 2015 release - Jack and his team are in search of The Trident, which Keith's Teague holds valuable information to.

3. Christopher Waltz with play Captain Brand, not a pirate villain but a ghost!
*The villain this time is Captain Brand, a ghost that wants the Trident so he can get his revenge on Jack.
*Brand believes Jack turned his brother Eric into a pirate, which led to his death.
*MailOnline can exclusively reveal that Christopher - best known for his turn in Quentin Tarantino's 2009 hit Inglourious Basterds - is interested in playing Brand, but no commitments have been made yet.


4. Seems Barbossa will have a daughter named Carina Smyth
Also in Dead Men Tell No Tales, Jack becomes enchanted by Barbosa's daughter, Carina Smyth.
She's a beautiful woman in her late 30s who is called a witch by some but is really an adept astronomer.
'She falls for Jack as their adventures keep them together, but he rebuffs her advances in fear of angering Barbosa,' script notes obtained exclusively by MailOnline reveal.
Ako je točno, ne zvuči loše. Izvor

http://www.dailymail.co.uk/tvshowbiz...an-sequel.html
__________________
Štedi vodu. Pij pivo.
TomislavM is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2014., 22:01   #73
Ima li još kakvih novosti, hoće li se vratiti syrena i Philip?? dirnila me njihova ljubavna priča

Zadnje uređivanje doubleagent1 : 05.04.2014. at 22:18.
doubleagent1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2015., 08:56   #74
Snimanje je službeno počelo. Neke fotke sa snimanja u Australiji.

http://www.dailymail.co.uk/tvshowbiz...lian-soil.html

https://www.youtube.com/watch?v=NXvo0BOQihw

Također je i objavljen službeni sadržaj.

Thrust into an all-new adventure, a down-on-his-luck Captain Jack Sparrow finds the winds of ill-fortune blowing even more strongly when deadly ghost pirates led by his old nemesis, the terrifying Captain Salazar, escape from the Devil's Triangle, determined to kill every pirate at sea... including him. Captain Jack's only hope of survival lies in seeking out the legendary Trident of Poseidon, a powerful artifact that bestows upon its possessor total control over the seas.
TomislavM is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2015., 09:06   #75
Kako god ovo ispalo, tesko da bi moglo razocarat kao cetvorka jer je bila dosadna do bola.

Duhovi pirati? Uplitanje Olimpijskih Bogova (Poseidon)? Ajd' da mi je i to vidit.
*Hades* is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2015., 09:32   #76
Quote:
*Hades* kaže: Pogledaj post
Uplitanje Olimpijskih Bogova (Poseidon)? Ajd' da mi je i to vidit.
Već su imali Kalipso u trećem filmu, a i mač Crnobradog (koji sada ima Barbossa) se službeno zove Tritonov mač.
TomislavM is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2015., 10:00   #77
Za Kalipso znam. Za Blackbeard ne znam jer nisam gledao. Rijetko koji film mi je toliko glup kao 4. da ne mislim ni minute tratit na njega.
*Hades* is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2015., 10:38   #78
Quote:
*Hades* kaže: Pogledaj post
Za Kalipso znam. Za Blackbeard ne znam jer nisam gledao. Rijetko koji film mi je toliko glup kao 4. da ne mislim ni minute tratit na njega.
Nisi ga gledao ali "znaš" da je glup. Što volim takve.
TomislavM is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2015., 19:21   #79
Cuo sam i od frenda da je glup koji inace svrsava na Pirate...
Pogledo sve trailere i klipove, sama radnja se dala zakljucit iz brojnih izvora i bez gledanja cijelog filma, i to je cisto dovoljno za vidjet kako je film promasaj. Mnogima izrazito dosadan.
*Hades* is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2015., 21:56   #80
Snimanje počelo? Ja mislila da je ova franšiza mrtva. Slažem se, četvorka je bila bez veze.

Bolje bi bilo da snime Monkey Island trilogiju. Ionako su otamo pobrali većinu fora.
__________________
Gram primjene vrijedi više od tone maštarija.
Caron is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:01.