Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Film

Film Art, cult and all that trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.01.2017., 14:18   #61
Samo ne znam na koju su foru ovi iz Moonlighta tako veliki favoriti za sporedne uloge, solidno su to odradili no sigurno nisu toliko bolji od Jeffa i Michelle, po meni nisu uopće.
__________________
"I hate listening to people’s dreams. It’s like flipping through a stack of photographs. If I’m not in any of them and nobody’s having sex, I just don’t care." D.R.
mah11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2017., 14:24   #62
Quote:
593 kaže: Pogledaj post
hvala bogu nista



a gdje si gledao 'lion'?



pa christine.
Nigdje, nisam niti registrirao da je nominiran.
Revenger20 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2017., 14:44   #63
Silence i Allied po 1 nominaciju, prvi za kinematografiju, drugi za costume design.
Koem is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2017., 14:47   #64
Quote:
mah11 kaže: Pogledaj post
Samo ne znam na koju su foru ovi iz Moonlighta tako veliki favoriti za sporedne uloge, solidno su to odradili no sigurno nisu toliko bolji od Jeffa i Michelle, po meni nisu uopće.
Viola ne glumi u Moonlightu.
__________________
Curb
Pajkic is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2017., 15:13   #65
Jbg, pobrkao onda. Ali opet ovaj glavni glumac koji je nominiran za sporednu ulogu iz Moonlighta, na koju foru? Samo zato što se pojavio tek u drugoj polovici filma kada je kao odrastao.
__________________
"I hate listening to people’s dreams. It’s like flipping through a stack of photographs. If I’m not in any of them and nobody’s having sex, I just don’t care." D.R.
mah11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2017., 15:19   #66
Quote:
mah11 kaže: Pogledaj post
Jbg, pobrkao onda. Ali opet ovaj glavni glumac koji je nominiran za sporednu ulogu iz Moonlighta, na koju foru? Samo zato što se pojavio tek u drugoj polovici filma kada je kao odrastao.
Opet si pobrkao. Nije on nominiran, nego onaj Remy iz House of Cards.
__________________
Curb
Pajkic is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2017., 15:24   #67
A jbt, koji sam ja rasist.
__________________
"I hate listening to people’s dreams. It’s like flipping through a stack of photographs. If I’m not in any of them and nobody’s having sex, I just don’t care." D.R.
mah11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2017., 15:46   #68
Quote:
mah11 kaže: Pogledaj post
A jbt, koji sam ja rasist.
Tko prizna, pola mu se prašta.
__________________
Stop jednoumlju. I dvostrukim mjerilima.
facersplaca is online now  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2017., 17:16   #69
LaLaLand je sjajan film, ali baš da je za 14 nominacija - da ga ebš, nije. Sramota.
Hacksaw Ridge ima 5 nominacija, ako se ne varam, i nažalost neće osvojit nijedan kipić zbog Lalalalalalallalalallalall (i židovskog lobija).
Za Hidden Figures vidio sam samo trailer i dalje od toga ne idem - bilo mi je neugodno to gledat 2 min, a kamoli 2h. Nisam neki rasist, ali vidim na što puca čitava koncepcija filma, a nije baš da sam toliki ljubitelj BLM da dajem pusu figurici MLK-a prije spavanja.
__________________
"If the United States saw what the United States was doing to the United States, the United States would invade the United States to liberate the United States from the tyranny of the United States.”Bockecho
Walkman is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2017., 22:19   #70
Osobno se ne isčuđavam broju nominacija od La la Land.. Kad se pogleda, pola istih su vezani za glazbu + kostimi, produkcija pa i montaža, i kamera – sve što bi trebalo sačinjavati dobar mjuzikl.. A ovo jest mjuzikl, jel.. Ostatak nominacija je rezultat velikog hype-a i dobrog marketinga oko njega..

Meni taj Chazelle, nekako, „nit' smrdi, nit' miriše“.. Odnosno, zaintrigira me, podigne me i kad treba napraviti onaj završni štih da zapljeskam, zajebe - i svo uzbuđenje padne u vodu.. I Whiplash je uključen u tu priču, jel.. Jbg..



Što se tiče za nominirane glavne muške glumce – Viggo Mortensen je totalno marginaliziran u ovoj utrci.. Meni briljantan u ovogodišnjoj nominaciji.. Nešto slično kao i Cranston (Trumbo) prošle godine.. Jebat' ga, uvijek nekako 'padnem' na underdogove..
__________________
"“No mistakes in the tango, darlin'. Not like life.. If you make a mistake, get all tangled up, you just tango on.”"

"..If no one ever hears it how we gonna learn your song..?"
Picopjevac is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2017., 09:48   #71
Dobitnici SAG awards:

Outstanding Performance by a Cast in a Motion Picture
“Captain Fantastic”
“Fences”
“Hidden Figures” – WINNER
“Manchester by the Sea”
“Moonlight”

Outstanding Performance by a Male Actor in a Leading Role
Casey Affleck, “Manchester by the Sea”
Andrew Garfield, “Hacksaw Ridge”
Ryan Gosling, “La La Land”
Viggo Mortensen, “Captain Fantastic”
Denzel Washington, “Fences” – WINNER

Outstanding Performance by a Female Actor in a Leading Role
Amy Adams, “Arrival”
Emily Blunt, “The Girl on the Train”
Natalie Portman, “Jackie”
Emma Stone, “La La Land” – WINNER
Meryl Streep, “Florence Foster Jenkins”

Outstanding Performance by a Male Actor in a Supporting Role
Mahershala Ali, “Moonlight” – WINNER
Jeff Bridges, “Hell or High Water”
Hugh Grant, “Florence Foster Jenkins”
Lucas Hedges, “Manchester by the Sea”
Dev Patel, “Lion”

Outstanding Performance by a Female Actor in a Supporting Role
Viola Davis, “Fences” – WINNER
Naomie Harris, “Moonlight”
Nicole Kidman, “Lion”
Octavia Spencer, “Hidden Figures”
Michelle Williams, “Manchester by the Sea”


Outstanding Action Performance by a Stunt Ensemble in a Motion Picture
“Captain America: Civil War”
“Doctor Strange”
“Hacksaw Ridge” – WINNER
“Jason Bourne”
“Nocturnal Animals”
__________________
Pješčani sat: Daj si operi ta moderatorska usta sapunom. Kakvo je to ponašanje? || makyca: Radije sama, nego ženica. || QuercusRobur: Žirko niti kao beba nije baš kakao u pelenu, nego odmah na WC. || hours: JPK nije napisao ništa nečuveno pametno
Simpsolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2017., 10:13   #72
Valjda je bilo za očekivati nakon prošle godine.
__________________
"I hate listening to people’s dreams. It’s like flipping through a stack of photographs. If I’m not in any of them and nobody’s having sex, I just don’t care." D.R.
mah11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2017., 10:18   #73
Znaći li ovo da će ipak Denzel dobit oscara za najboljeg glumca, jer svi dobitnici sag awarda od 2004 su dobili i oscara za najboljeg glumca.
__________________
Mad Max
Locksley2020 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2017., 10:31   #74
Pa ovaj Affleck ima neki skandal sa uznemiravanjem žena iza sebe
A Brie Larson uručuje nagradu najboljem glumcu
Sirotica već mjesecima palamudi na društvenim mrežama protiv seksizma, trumpa i ko zna čega već. Pa ne mogu joj to učiniti...da preda nagradu silovatelju zamislite kako bi se jadnica potresla
__________________
Pješčani sat: Daj si operi ta moderatorska usta sapunom. Kakvo je to ponašanje? || makyca: Radije sama, nego ženica. || QuercusRobur: Žirko niti kao beba nije baš kakao u pelenu, nego odmah na WC. || hours: JPK nije napisao ništa nečuveno pametno
Simpsolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2017., 11:24   #75
Emma Stone sinoć zaključala Oscara. Šteta, Natalie je u onom turbo dosadnom, pretencioznom filmu odlično odradila ulogu Jackie, suvereno najbolja.


Inače, Hollywood ovakvim manipulacijama samo dokazuje da je rasistički natrojen, paradoksalno. Ovom poplavom "black lives matter" nagrada mediokritetskim ulogama i filmovima počevši od Moonlight pa nadalje.
__________________
~ Možete gaziti cvijeće, ali ne možete zaustaviti hrvatsko proljeće. ~
luca toni is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2017., 11:36   #76
Quote:
Simpsolina kaže: Pogledaj post
Pa ovaj Affleck ima neki skandal sa uznemiravanjem žena iza sebe
A Brie Larson uručuje nagradu najboljem glumcu
Sirotica već mjesecima palamudi na društvenim mrežama protiv seksizma, trumpa i ko zna čega već. Pa ne mogu joj to učiniti...da preda nagradu silovatelju zamislite kako bi se jadnica potresla
Skandal star 6-7 godina. Ali fakat ne kužim na koju foru je Denzel favorit ispred Afflecka, tip je odglumio kao što uvijek, ajde nešto malo bolje jer je drama u pitanju. Mislim dobar je on glumac, ali da uđe u društvo Jacka i DDL s tri Oskara?! Daleko je on od te kategorije.

Jeff je sigurno bolje odglumio od Mahershala Alia.
__________________
"I hate listening to people’s dreams. It’s like flipping through a stack of photographs. If I’m not in any of them and nobody’s having sex, I just don’t care." D.R.
mah11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2017., 12:12   #77
Emma Stone meni nije za Oscara pa i da se na glavu postavi
Pogotovo u toj ulozi

Ja bih da Huppert dobije
__________________
Pješčani sat: Daj si operi ta moderatorska usta sapunom. Kakvo je to ponašanje? || makyca: Radije sama, nego ženica. || QuercusRobur: Žirko niti kao beba nije baš kakao u pelenu, nego odmah na WC. || hours: JPK nije napisao ništa nečuveno pametno
Simpsolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2017., 13:03   #78
Quote:
Simpsolina kaže: Pogledaj post
Dobitnici SAG awards:

...
LOL, jel može politički korektnije od toga
__________________
"If the United States saw what the United States was doing to the United States, the United States would invade the United States to liberate the United States from the tyranny of the United States.”Bockecho
Walkman is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2017., 13:24   #79
Denzel ništa posebno, previše glumatanja, oni pretjerani osmjesi kad se prisjećaju neke situaciju su najodvratniji dio filma, a on je prednjačio u tome, ne sporim da je odličan glumac.
Koem is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2017., 15:32   #80
Quote:
walkman800 kaže: Pogledaj post
LOL, jel može politički korektnije od toga
moglo bi da je Emma Stone zamjenjena nekom transrodnom osobom
__________________
Pješčani sat: Daj si operi ta moderatorska usta sapunom. Kakvo je to ponašanje? || makyca: Radije sama, nego ženica. || QuercusRobur: Žirko niti kao beba nije baš kakao u pelenu, nego odmah na WC. || hours: JPK nije napisao ništa nečuveno pametno
Simpsolina is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:45.