Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente > Fakulteti i visoka učilišta

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.02.2011., 21:29   #181
pozdrav svima
mene zanima dali zna netko jer se može sa fera preabcit na informacijske znanosti na filozofskom ?
unaprijed hvala
ferovka11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2011., 10:02   #182
Ako netko zna, prebacivanje s Ekonomskog fakulteta u Puli na Ekonomski fakultet Zagreb, ja sam prva godina i zanima me koje uvjete trebam zadovoljiti? ako netko zna
hvala
punkx is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2011., 10:10   #183
Prebacivanje usred akademske godine

Hey,

evo 2.2. je i shvatio sam da me trenutni studij ne zanima(prva godina sam tj. semestar)

Zelim se prebaciti na drugi fakultet (ekonomija ili sl.) ili visu(TVZ)...

Izgoogleao sam internet i nema nista sto bi bilo korisno za moju situaciju...pa sam dosao traziti pomoc ovdje...

Ukratko mislio sam iznova zapoceti studij(nemam sta od ispita za prebaciti) pa ima li ikoga tko bi mi mogao ikako pomoci??

Unaprijed hvala!
Rocketman is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2011., 15:27   #184
ri - zg

pozdrav.
željela bih se prebaciti s ffri na ffzg... znali li itko postoji li šansa da se prebacim u zg? jer ffzg je uvijek nešto specijalno.. jel se netko prebacio pa zna kakva je situacija?


hvala
tražimtražim is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2011., 11:13   #185
Quote:
Mario rocketman kaže: Pogledaj post
Hey,

evo 2.2. je i shvatio sam da me trenutni studij ne zanima(prva godina sam tj. semestar)

Zelim se prebaciti na drugi fakultet (ekonomija ili sl.) ili visu(TVZ)...

Izgoogleao sam internet i nema nista sto bi bilo korisno za moju situaciju...pa sam dosao traziti pomoc ovdje...

Ukratko mislio sam iznova zapoceti studij(nemam sta od ispita za prebaciti) pa ima li ikoga tko bi mi mogao ikako pomoci??

Unaprijed hvala!
Sto se tice TVZ-a, pise ti sve na njihovoj stranici www.tvz.hr/index.php?prikaz=akti , imas link pravilnik o studiranju pa si ga skini. Ugl radi se o tome da na kraju godine moras donijeti određenu papirologiju i prijepis ocijena sa trenutnog faxa, a to sve u svojoj referadi rjesavas. Kljucna stvar ti je da podnosis molbu za prebacivanjem koju dekan i ostatak odbora ocjenjuje da li dobro argumentirana ili nije.. Moja pretpostavka je da ako dodes sa praznim indexom bez potpisa i ocijena da ce te ocijeniti nemarljivim studentom i nece te hjet prebaciti, tada moras imat jaako dobar argument u svojoj molbi zasto se prebacujes (npr. ako trenutno putujes kazes da ti je to tesko i da u zg imas smjestaj pa zato il neke financijske sheme il nesta tipa toga) najbolje ti je da nazoves ali nakon sto procitas pravilnik o studiranju i onda snjima probas postic neki dogovor (npr. da ti uvjetuju sa prolaskom određenih predmeta il sl.)
mb1591 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2011., 21:13   #186
Da li je moguce prebaciti se sa prava u splitu na ef u splitu,2. sam godina prava i zanima me kakvi su uvjeti za prebaciti se.hvala
TheWindOfChange is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2011., 13:52   #187
Quote:
mb1591 kaže: Pogledaj post
Sto se tice TVZ-a, pise ti sve na njihovoj stranici www.tvz.hr/index.php?prikaz=akti , imas link pravilnik o studiranju pa si ga skini. Ugl radi se o tome da na kraju godine moras donijeti određenu papirologiju i prijepis ocijena sa trenutnog faxa, a to sve u svojoj referadi rjesavas. Kljucna stvar ti je da podnosis molbu za prebacivanjem koju dekan i ostatak odbora ocjenjuje da li dobro argumentirana ili nije.. Moja pretpostavka je da ako dodes sa praznim indexom bez potpisa i ocijena da ce te ocijeniti nemarljivim studentom i nece te hjet prebaciti, tada moras imat jaako dobar argument u svojoj molbi zasto se prebacujes (npr. ako trenutno putujes kazes da ti je to tesko i da u zg imas smjestaj pa zato il neke financijske sheme il nesta tipa toga) najbolje ti je da nazoves ali nakon sto procitas pravilnik o studiranju i onda snjima probas postic neki dogovor (npr. da ti uvjetuju sa prolaskom određenih predmeta il sl.)
Ovo i mene zanima,jel se može sve ispočetka preko postani student za one koji nemaju što prebacivati od predmeta i kako uopće ide ta procedura?
__________________
...
since07 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2011., 15:48   #188
Quote:
since07 kaže: Pogledaj post
Ovo i mene zanima,jel se može sve ispočetka preko postani student za one koji nemaju što prebacivati od predmeta i kako uopće ide ta procedura?
Ovo je malo offtopic al svejedno, ici iznova preko postani student se moglo najnormalnije stim da je 31.1. isteko rok za prijavu mature.. znaci ako nisi prijavio vise ni nemozes! iako uvijek postoji mogucnost slanja molbe u nvcco da zbog određenih razloga nisi mogao prijaviti predmete pa ako razmotre tvoju molbu kao opravdanu dozvolit ce ti naknadno prijavljivanje..

Neznam jesi pisao/la DM prosle godine, pa ako imas vec polozenu maturu vjerojatno bi te samo ubacili u sustav i nebi trebo bit problem.. zapravo ako neplaniras prijaviti dodatne predmete (za sto je istekao rok) mislim da neces imati problema. Inace imas podforum "drzavna matura" i tamo je sve objasnjeno..
mb1591 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2011., 18:00   #189
Quote:
mb1591 kaže: Pogledaj post
Sto se tice TVZ-a, pise ti sve na njihovoj stranici www.tvz.hr/index.php?prikaz=akti , imas link pravilnik o studiranju pa si ga skini. Ugl radi se o tome da na kraju godine moras donijeti određenu papirologiju i prijepis ocijena sa trenutnog faxa, a to sve u svojoj referadi rjesavas. Kljucna stvar ti je da podnosis molbu za prebacivanjem koju dekan i ostatak odbora ocjenjuje da li dobro argumentirana ili nije.. Moja pretpostavka je da ako dodes sa praznim indexom bez potpisa i ocijena da ce te ocijeniti nemarljivim studentom i nece te hjet prebaciti, tada moras imat jaako dobar argument u svojoj molbi zasto se prebacujes (npr. ako trenutno putujes kazes da ti je to tesko i da u zg imas smjestaj pa zato il neke financijske sheme il nesta tipa toga) najbolje ti je da nazoves ali nakon sto procitas pravilnik o studiranju i onda snjima probas postic neki dogovor (npr. da ti uvjetuju sa prolaskom određenih predmeta il sl.)
Ne znam kako ti al ja taj link nemogu otvoriti,otvara u wordu i izbaci neke hijeroglife.

P.S. položija san maturu prošle god.
__________________
...
since07 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2011., 18:18   #190
Pa skini adobe reader. to je .pdf file i ne mozes ga otvorit wordom. lol.
SkuLL :) is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2011., 19:28   #191
Quote:
SkuLL :) kaže: Pogledaj post
Pa skini adobe reader. to je .pdf file i ne mozes ga otvorit wordom. lol.
Daj pročitaj malo bolje gore,"pravilnik o studiranju" se otvara u wordu i .doc je nikakav pdf i adobe reader...
__________________
...
since07 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2011., 12:34   #192
Quote:
since07 kaže: Pogledaj post
Daj pročitaj malo bolje gore,"pravilnik o studiranju" se otvara u wordu i .doc je nikakav pdf i adobe reader...
Ah, stvarno ljudi svasta kazu pa ostanu zivi.. Naravno da je word i nije nikakav pdf.. Ako imas windows 7 trebao bi moci otvoriti, odnosno neki noviji word koji u sebi ima ugrađene codece.. Ak nis drugo, stavi na stick i odi si kod nekog frenda koji ima pa otamo spremi u word 03.

Ee da, a sto se tice mature, odi se prijavit na postani student, pa ces dobiti na broj moba nove podatke, pa se logiraj stim i probaj otic dodavat fakultete.. Ugl svakako pregledaj podforum Drzavna matura i naci ces vec tamo rjesenja za tvoj slucaj, ako nenades, pitaj

Zadnje uređivanje mb1591 : 08.02.2011. at 12:38. Reason: jos nesta
mb1591 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2011., 17:19   #193
Jeli moguće prebacivanje sa stručnih (privatnih) fakseva na sveučilišne fakseve?

Općenito pitam, i jeli itko od vas imao ikakvih iskustava s tim?
blekky7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2011., 13:51   #194
HeeejIma li ovjde nekog da se prebacio iz zadra u zg na filozofski ? Cula sam da moras imati najmanje 4.0 prosjek ali neki su imali i manje i uspjeli su se prebacit.... dajte neke inforamcijeeeeee

hvala ;-))
Maja.00 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2011., 16:21   #195
Da li zna tko da li se polozeni tjelesni na jednom tehnickom faksu prizna na drugom tehnickom faksu?
epasadsetimisli is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2011., 17:34   #196
Je ako između tjelesnog na jednom i na drugom faksu nije prošlo više godinu dana. Mooožda dvije, al nekak ne bih rekla.
__________________
...something wicked this way comes...
Lady_D is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2011., 20:05   #197
Quote:
Lady_D kaže: Pogledaj post
Je ako između tjelesnog na jednom i na drugom faksu nije prošlo više godinu dana. Mooožda dvije, al nekak ne bih rekla.
Hvala lijepo
epasadsetimisli is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2011., 21:44   #198
ja bih s ekonomskog na dramsku akademiju.
sad sam 1. godina i ne znam dal je pametnije odmah se prebacit (vjerojatno upisat ponovno 1.) ili zavrsiti ovdje prve 3 pa onda nekako na diplomski( citala sam da se moze ako se konstantno do ada bavis glumom) ... komentari? preporuke?
crazy-cat is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2011., 17:48   #199
Quote:
Lady_D kaže: Pogledaj post
Je ako između tjelesnog na jednom i na drugom faksu nije prošlo više godinu dana. Mooožda dvije, al nekak ne bih rekla.
Ne ispaljuj .

Naravno da ti priznaju tjelesni i sve ostale predmete koje si polozio a da ih ima i na drugom faxu.
AnteVoziStoju is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2011., 17:23   #200
Nope. Bilo koji faks koji održava tjelesni na Martinovki ima takvu politiku. Znam iz iskustva.
__________________
...something wicked this way comes...
Lady_D is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:59.