Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje > Žensko zdravlje

Žensko zdravlje Od mjesečnice do menopauze: za ginekološke probleme i pitanja

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.08.2010., 03:26   #221
Cure pomagajte,ne mogu se odlučiti,Vulić ili Obad???
Corina26 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2010., 14:59   #222
pozz,

Ima li netko iskustva sa gin. Čerškov iz Kaštel Sućurca?
only me... is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2010., 18:29   #223
Upravo sam dosla sa pregleda kod Vrcic-Pervan. Doktorica je skroz ok, lijepo sam s njom popricala, pregled je trajao cca 15min, sve lipo i polagano.
Uglavnom, preporucam I obe sestru se skroz super, bas drage osobe.

Dala mi je uputnicu za vidit krv,a Petrovickoj to recimo nikad nije palo na pamet
__________________
Kad srce kaže dijete, ne kaže Hrvatska
bebać is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2010., 18:48   #224
....evo da podijelim svoje iskustvo.....Talajićka???ni u ludilu, zbilja svaki pregled ovisi o njenom raspoloženju i da napomenem po njoj svaka žena, ima skoro pa rak, jako je nestručna i greza, ni malo mi se nije svidila, mada sam kod nje završila po preporuci, i to dobroj, od par prija koje su davnih dana utekle
Ja sam u dr Bušića i prezadovoljna sam privatnik je bio dugo a sad ima ugovor sa HZZO pa je mujte i to sve: ultrazvuk, pregled,brisevi, ljekovi papa, ma sveeeeee...Tako da ne moram čekat plaću, ako imam kakav problem
sve u svemu to je ginić kojem nije problem preuzet poziv i dat ti savjet na tel....isto tako dok je bija privatnik, bila sam par puta kod njega samo po savjet(tada sam bila u Talajićke i nije bio moj ginić) nije ni naplatija
nikad mu nije bia problem nit me otkanta jer neko čeka i zato ako me ko pita palac gore za Bušića
nicky st is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2010., 16:43   #225
Quote:
bebać kaže: Pogledaj post
Upravo sam dosla sa pregleda kod Vrcic-Pervan. Doktorica je skroz ok, lijepo sam s njom popricala, pregled je trajao cca 15min, sve lipo i polagano.
Uglavnom, preporucam I obe sestru se skroz super, bas drage osobe.

Dala mi je uputnicu za vidit krv,a Petrovickoj to recimo nikad nije palo na pamet
Divna doktorica! Uvjerila sam se da je daleko stručnija od Talajićke. A o njoj kao osobi je suviše govorit. Sve preporuke!!
Patkica_ST is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2010., 12:22   #226
Quote:
Corina26 kaže: Pogledaj post
Cure pomagajte,ne mogu se odlučiti,Vulić ili Obad???
Nekoc su njih dvoje dijelili ordinaciju, sad su odvojeni. Ja sam kod Vulica i mogu ti rec da je super Mozes ga sve pitat i stvarno nemam nikakvih zamjerki
__________________
~ ~ Bubsi's nails
Bubsi is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2010., 14:05   #227
Zna li mozda neka od vas je li se dugo cekaju krvni nalazi u bolnici??? Koja je shema?
__________________
Kad srce kaže dijete, ne kaže Hrvatska
bebać is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2010., 15:30   #228
Quote:
Bubsi kaže: Pogledaj post
Nekoc su njih dvoje dijelili ordinaciju, sad su odvojeni. Ja sam kod Vulica i mogu ti rec da je super Mozes ga sve pitat i stvarno nemam nikakvih zamjerki
Ako ti nije problem bi li mi dala broj njegove ordinacije i adresu,možeš na pm.
Corina26 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2010., 21:17   #229
Matilda Mladinic,poliklinika Sunce
podmetac is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2010., 16:49   #230
Quote:
poisonivy3 kaže: Pogledaj post
meni nije jasno kako ona može naplačivat 50 kn npr.za ultrazvuk...a kao radi preko zdravstvenog?! kome ti novci idu?!
jeli to i drugi državni ginekolozi rade ili?!
Meni dr.Antica Vrčić Pervan uredno svaki put nešto naplati iako imam dopunsko,
predzadnji put mi je naplatila ultrazvuk i briseve 80 kn,zadnji put mi je čak
naplatila malu plastičnu bočicu za bris 10 kn
Nijedan još put nisam bila kod nje a da mi nešto ne naplati,ne znam jel to baš
uobičajena praksa jer sam do sad uvik išla u privatnika.
__________________
Moje mišljenje je formirano - nemojte me zbunjivati činjenicama.
oštrica is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2010., 18:53   #231
Quote:
oštrica kaže: Pogledaj post
...zadnji put mi je čak
naplatila malu plastičnu bočicu za bris 10 kn
ovo prvi put čujem ni kod socijalnog ni kod privatnika nisam vidjela da naplačuju to
__________________
Fuj. Kaka to!
Silvery is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2010., 16:21   #232
Quote:
bebać kaže: Pogledaj post
Zna li mozda neka od vas je li se dugo cekaju krvni nalazi u bolnici??? Koja je shema?
Vadila sam krv na nuklearnoj,čekam još uvijek nalaz... Uglavnom,rečeno mi je da će nalaz doći za dva tjedna što mi se čini previše dugo,očekivala sam da će nalaz bit gotov za max 3 dana,ali što je tu je,mogće da se i inače tako dugo čeka...
miss_leptirich is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2010., 16:39   #233
Quote:
miss_leptirich kaže: Pogledaj post
Vadila sam krv na nuklearnoj,čekam još uvijek nalaz... Uglavnom,rečeno mi je da će nalaz doći za dva tjedna što mi se čini previše dugo,očekivala sam da će nalaz bit gotov za max 3 dana,ali što je tu je,mogće da se i inače tako dugo čeka...

Cula sam da se ceka najmanje 15 dana......ne znam zasto se kod nas sve mora tako dugo cekati
__________________
Kad srce kaže dijete, ne kaže Hrvatska
bebać is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2010., 16:48   #234
Quote:
bebać kaže: Pogledaj post
Cula sam da se ceka najmanje 15 dana......ne znam zasto se kod nas sve mora tako dugo cekati
Ako se i inače čeka toliko onda okej ... A da,čeka se dosta,al teško da će se to promijeniti... Pošto mi ionako nije hitno,jedini mi je problem što sam znatiželjna imam li problema sa hormonima ili ne.

...Pošto mi je ovo bio prvi put da sam vadila krv za hormone,iznenadila sam se kad sam pročitala da se nalaz može dobiti i na kućnoj adresi,samo što se treba donijeti kuverta i p.marka.
miss_leptirich is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2010., 09:48   #235
Quote:
oštrica kaže: Pogledaj post
Meni dr.Antica Vrčić Pervan uredno svaki put nešto naplati iako imam dopunsko,
predzadnji put mi je naplatila ultrazvuk i briseve 80 kn,zadnji put mi je čak
naplatila malu plastičnu bočicu za bris 10 kn
Nijedan još put nisam bila kod nje a da mi nešto ne naplati,ne znam jel to baš
uobičajena praksa jer sam do sad uvik išla u privatnika.
Ne moraš joj platit, možeš kupit i sama. Tako je meni rekla. Ali to su simbolične cifre koliko privatniku platiš.
Patkica_ST is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2010., 09:51   #236
Ja ne virujen posti pa cu nekoga poslat da mi ode po nalaze, kad vec to bude
__________________
Kad srce kaže dijete, ne kaže Hrvatska
bebać is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2010., 21:48   #237
Ja sam isto kod dr. Vrcic Pervan i prije nego sam se isla upisat svi su mi je nahvalili ali ja bas i nisan bila zadovoljna
Prvo na pregled sam cekala priko sat vremena ali ne zato sta je bilo puno pacijentica nego zato sta joj je dosla neka prijateljica u posjet i njih dvi su po ure pricale u sobici dok smo ih mi u cekaoni sve mogli cut i smijale su se na sav glas...normalno stvorila se guzva ali ona je i dalje tamo pricala...
A drugo prije pregleda san joj rekla da iman nenormalno bolne menstruacije a ona me uopce nije dozivila,doslovno me 2 sec pregledala ultrazvukon i samo mi rekla neka 2 dana prije() stvari popijen ketonal i to je to...
Zato se sad sve mislin otic privatno na pregled jer njoj bas i ne virujen da je sve u redu
Malena05 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2010., 22:29   #238
Cure, mislila sam ići u dr. Grzunova, išla mi je prija prije nekoliko mjeseci i rekla da je ljubazan, pregled je 350 kn i to mi se ne čini preskupo. Od svih vaših komentara napisali ste samo da je skup, i na drugim forumima nema komentara. Ako je itko od vas išao molim vas za komentar. Tnx
anna_st is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2010., 11:05   #239
Quote:
anna_st kaže: Pogledaj post
Cure, mislila sam ići u dr. Grzunova, išla mi je prija prije nekoliko mjeseci i rekla da je ljubazan, pregled je 350 kn i to mi se ne čini preskupo. Od svih vaših komentara napisali ste samo da je skup, i na drugim forumima nema komentara. Ako je itko od vas išao molim vas za komentar. Tnx
ja bi ti napisala još nešto al ne mogu ovako javno
lana74 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2010., 18:41   #240
Cure možete mi preporučit nekog ginekologa u st-u koji je stručan i za područje endokrinoloških problema? Za to je navodno dobar dr. Mimica, bila sam davno kod njega, kao i kod lječnika u Cito, nažalost bez nekih većih uspjeha.
Prijedlozi, molim vas..
Tajda is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:55.