Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Rekreacija > Biciklizam

Biciklizam Na dva kotača uokolo

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.10.2009., 15:41   #81
Quote:
KILLERDOG kaže: Pogledaj post
trebaš ga namjestiti tako da ne urla odmah (meni je cca 5sek),
Viš , to je pametna opcija , a ne ona cura , nasvirala ga da urla odma čim ga dotakneš i još se buni (mislim na curu)
alkoholik is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2009., 16:00   #82
Quote:
KILLERDOG kaže: Pogledaj post

ja imam baš ovaj treći s slovima
trebaš ga namjestiti tako da ne urla odmah (meni je cca 5sek),a ja ga furam na štangi od sica
uzeo preko ebaya isto tako nekih 50-60kn koštao
imam isti taj s ebay-a .. kako si ga namjestio na manju osjetljivost? ja mjenjam modove na tipki C al svaki mod isti vrag
nvn is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2009., 16:53   #83
nemam više pojma jer ga imam pol godine,to sam namještao prema onim uputama
inače čim stisneš prvu tipku prestane cviliti,a meni ne cvili najjače odmah, nego malo kad se zatrese,pa sve jače do onog maksimuma i tad u kontinutetu cvili
__________________
Pored kurve vrijedis koliko i ona
KILLERDOG is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2009., 02:52   #84
Quote:
haram kaže: Pogledaj post
Takve stvari vec postoje na trzistu, mozes i npr. gledati direktni prenos slike sa video-nadzora iz kuce na svom mobitelu, ili je povezan sa policijom ili nekom zastitarskom firmom. Samo neznam ima li takav portabl-uredaj za bicikle, ali ga vjerojatno tehnicki nije tesko proizvesti.
Inace, ako smijem primijetiti, razmisljas jako logicno, i izrazavas se jako lucidno i precizno (cak i u ove sitne sate).
Ma znaaam, ima i GSM tracking uređaja da kad ti ukradu auto ti znaš di je, ali to ide samo u najskuplje limuzine. Za bicikl nema! Bar koliko ja znam. Hvala na komplimentu. Sitni sati su ja mislim jedini u kojima sam lucidna. bwhahaha!



Quote:
KILLERDOG kaže: Pogledaj post
ima nas još koji imaju alarme

ja imam baš ovaj treći s slovima
trebaš ga namjestiti tako da ne urla odmah (meni je cca 5sek),a ja ga furam na štangi od sica
uzeo preko ebaya isto tako nekih 50-60kn koštao
Ma da?? On ima odgodu?? fak! To nisam znala!
Uuuu. Pa čekaj, pa onda bum si i ja kupila taj na gumbe!!


alkoholik - ONA CURA je imala alarm koji nije imao mogućnost odgode 5 sekundi. Shut up. :P

Quote:
KILLERDOG kaže: Pogledaj post
inače znam čovjeka koji si je preradio auto alarm koji mu javlja da mu se bicikl pomiće,radi mu ok,ali meni osobno preskupo
Jooj, genijalno. Da bar ja znam tak nekaj napravit.
tinar is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2009., 22:52   #85
Ima GSM i za bicikle ali za sada još ne i kod nas
http://www.immobitag.com/uk/how_does...iTag_work.html
fantastic is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2009., 02:24   #86
Kolko ja vidim to nije GSM za bicikle nego više kao čip za kućnog ljubimca. Ako ti ukradu bicikl i ako ga murija jednom nađe, onda kakti znaju da je on sto posto tvoj. Ali to nije ono da ga se satelitom može naći...
tinar is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2009., 08:09   #87
Quote:
tinar kaže: Pogledaj post
Ako ti ukradu bicikl i ako ga murija jednom nađe, onda kakti znaju da je on sto posto tvoj..
Bicikl ima serijski broj ukucan u ramu
bokacco is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2009., 08:57   #88
Quote:
bokacco kaže: Pogledaj post
Bicikl ima serijski broj ukucan u ramu
i kad ga lopov izbrusi, onda više nema
__________________
Da Vi niste neki šarlatan? Ljudi iz kompjutera! Tiger Woods Tiger in the woods
Oluja77 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2009., 14:49   #89
Da, ne znam, taj immobitag tvrdi da se stavlja u ramu i da ga se ne da izvaditi, no svašta oni tvrde da se ne da pa lopovi ipak uspjevaju... ne znam...
tinar is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2009., 19:08   #90
kupio sam jučer ovaj lokot:
http://www.bikeshop.hr/artikli/kl-07...atpost-bracket
lokot mi općenito ni ne treba ali ipak sam uzeo ako negdje zatreba...
CroRipke is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2009., 22:26   #91
....koristim ovaj scottov ( 180kn) ali nije bas siguran za po vecim gradovima....p.s. mom prijatelju provaljen i nestala bicikla zato pamet u glavu....
zika-4ever is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2009., 11:31   #92
koje nepotrebno bacanje novaca...kaj vam još nije jasno da nema te zaštite da će sprečiti lopova s alatom da vam ukrade bicikl? sami ste si krivi kaj bicikle ne pazite kak spada i kaj ih ostavljate vani bez nazora...jedini način da bicikl ne nestane da ga doma čuvate pod ključem u stanu ili kući...mojih nekoliko frendova drže u sobama bicikle...a dok ste vani, mora stalno biti u dometu gdje ga vidite...sve ostalo zaboravite...
gledao sam na htv-u prije nekih godinu, dvije...reportažu kak je sigurnosna kamera s nekog zagrebačkog fakulteta snimala...pazite ovo...lopova kak nekih 10-ak minuta pili lokot na biciklu usred dana!? tak da nema smisla kupovati neke skupe lokote ili nekaj drugo kad ne pomaže...
__________________
We are only limited in life by the limitations, we set upon ourselves
Dega76 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2009., 15:08   #93
lol, pa s necim moram vezat bajk kad idem na faks il kad idem na putovanje bajkom u druge zemlje / gradove.. pa bolje onda valjda s necim boljim neg s necim kaj sa škaricama precvikam..

stvar je u tome da neki ljudi koriste bajk umjesto auta, a ne samo za na sljeme i na kavicu

Zadnje uređivanje nvn : 29.10.2009. at 15:14.
nvn is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2009., 21:03   #94
Je, kao sto je i kolegica tinar istakla, rizik treba svesti na najmanju mogucu razinu.
haram is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2009., 21:17   #95
Quote:
Dega76 kaže: Pogledaj post
koje nepotrebno bacanje novaca...kaj vam još nije jasno da nema te zaštite da će sprečiti lopova s alatom da vam ukrade bicikl? sami ste si krivi kaj bicikle ne pazite kak spada i kaj ih ostavljate vani bez nazora...jedini način da bicikl ne nestane da ga doma čuvate pod ključem u stanu ili kući...mojih nekoliko frendova drže u sobama bicikle...a dok ste vani, mora stalno biti u dometu gdje ga vidite...sve ostalo zaboravite...
gledao sam na htv-u prije nekih godinu, dvije...reportažu kak je sigurnosna kamera s nekog zagrebačkog fakulteta snimala...pazite ovo...lopova kak nekih 10-ak minuta pili lokot na biciklu usred dana!? tak da nema smisla kupovati neke skupe lokote ili nekaj drugo kad ne pomaže...
To isto vrijedi i za stan pa ga ipak zaključavaš, jelda?
Metallic Crnac is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2009., 11:28   #96
ja koristim bicikl non stop...za odlazak na posao, sve ostalo...meni je stalo do mog bicikla, tak da mi se nije bed potruditi oko njega da ga pripazim kak spada...kad sam na poslu stavim ga odmah ispred lokala da ga se vidi...ponekada ide i u skladište...od ostavljanja bicikla na mjestu gdje ga ne mogu vidjeti sam se odučio, tak da to ne radim...treba se prisiliti da se uvijek bicikl stavi negdje na nedostupno mjesto lopovima...nije problem, samo treba volje imati...prijatelji mi znaju popizditi kad dođem nekom doma, skup s biciklom...ali najvažnije od svega nema šanse da mi bicikl nestane
__________________
We are only limited in life by the limitations, we set upon ourselves
Dega76 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2009., 17:21   #97
Quote:
Dega76 kaže: Pogledaj post
...prijatelji mi znaju popizditi kad dođem nekom doma, skup s biciklom...ali najvažnije od svega nema šanse da mi bicikl nestane
__________________
imam čvrsto razvijenu slabu volju
Eppur si muove is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2009., 17:48   #98
Quote:
Dega76 kaže: Pogledaj post
treba se prisiliti da se uvijek bicikl stavi negdje na nedostupno mjesto lopovima...nije problem, samo treba volje imati..

uz najbolju volju ne vidim di da ga ostavim kada idem na faks a da ga vidim..


da ne kažem da ponekad odes u kino, obnovit neki dokument, odes u neki ducan bla bla bla.. milijun radnji postoji kada ga ne možeš imati na vidiku..

to što ti imas mogucnost da ga kontroliras dok si na poslu ne znaci da i mi ostali imamo tu istu mogucnost .. a bome ako koristis bicikl umjesto auta niti ti nemas mogucnost uvesti bajk recimo u king kros i birat si biciklisticke majce dok je bajk pored tebe.. ono da si uskladis boje jel..
nvn is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2009., 13:23   #99
Quote:
Dega76 kaže: Pogledaj post
sami ste si krivi kaj bicikle ne pazite kak spada i kaj ih ostavljate vani bez nazora...
Ovo ti je ko da kazes da si je zena sama kriva sto su je silovali jer je nosila dopicnjak.

Ponaked zaista nema nacina da bicikl nosis sa sobom.
Bilo zato sto se radi o nekom primjerice trgovackom centru, bilo da se radi o odlasku u ducan, postu, PU, ne znam... evo ja neki dan isla u postu u Branimirovu - sta da ga ponesem nutra?
A tramvajem mi se nije dalo trucat.

I ja isto kad idem kod nekog u kucnu posjetu sa bajkom ili ga nosim gore ili ga ostavim kod tog nekog u supi. Nikad vani.
Al svjedno postoji mala tisuca mjesta gdje ljudi ne mogu ponijeti bicikl sa sobom da im bude u vidnom polju a koja bi htjela proci i obaviti neke radnje u tim mjestima bez da koriste tramvaj.


Quote:
tak da nema smisla kupovati neke skupe lokote ili nekaj drugo kad ne pomaže...
Kak nema? Ima.
Treba napraviti sve sto je u tvojoj moci da ti bicikl bude siguran vani dok ti nesto radis. Ako ti ga i tad ukradu - jebemu mater.
Al bar znas da si napravio sve sto si mogao.
__________________
Dokoni je um, đavolje igralište.
dora is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2009., 14:36   #100
Quote:
dora kaže: Pogledaj post
Treba napraviti sve sto je u tvojoj moci da ti bicikl bude siguran vani dok ti nesto radis. Ako ti ga i tad ukradu - jebemu mater.
Al bar znas da si napravio sve sto si mogao.
problem je kaj većina ukradenih bicikala nestane, zato kaj se ljudi ne trude dovoljno da ih sačuvaju od lopova...i onda se jadaju kaj su ostali bez bicikla...i ovdje ih ima dosta, takvih stručnjaka...ja znam da uvijek se maksimalno potrudim, zato mi nikad nije nestao bicikl...
__________________
We are only limited in life by the limitations, we set upon ourselves
Dega76 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:00.