Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Posao i karijera

Posao i karijera Od vratara do direktora u tri tjedna
Podforum: Informacije o poslodavcima, Iza katedre

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.03.2015., 08:47   #7081
Quote:
Slovenac2 kaže: Pogledaj post
Ova me nasmijala, ma ti si stvarno pravi padobranac da uletis sa takvom izjavom da ima puno mesta za radnike bes iskustva. Zamisljaj sasvim suprotno ....
nisi shvatio,kad sam rekao da sam cuo da ima dosta posla i za one bez radnog iskustva mislio sam opcenito,da ne trebas za svaki posao na platformi iskustva,kao npr za neki fizicki posao ili tako nest

nikad nisam rekao da ima radnih mjesta na bacanje,niti to mislim,jer da ima,nebih sigurno dosao ovdje da pitam ako ko zna koju tvrtku da zaposljava nego bih i sam znao naci

iduci put prije nego sta postas nesto, procitaj dobro sta netko napise i malo ukljuci mozak.........
Justaway is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2015., 08:56   #7082
Quote:
igor minga kaže: Pogledaj post
Hahaha, Justaway ajd malo procitaj ovaj forum, sigurno ces saznati sve sto te zanima, cak nemoras niti cijeli ako nemas vremena....

Ili uplati meni 100 eurica i reci cu ti sve sto te zanima


Sent from my iPhone using Tapatalk
citao sam dost ovaj forum,nisam neka lijencina koja misli postat ce da mu netko pomogne i otic ce gledat filmove ili sta ja znam dok netko ne odgovori,procito sam pola foruma vec,i vecina trvrtki sta su ljudi spomenuli sam kontaktirao preko emaila
al za sada nema odgovora,istina ima vec 3-4 dana kak sam posalo te emailove,mozda im treba vise vremena da odgovore,tko ce ga znat
razlog zas sam ja posto ona pitanja i sve je zato sta trazim nest realnije,neku tvrtku koja ima vise mogucnosti da me zaposli,a ne da idem pmat 1000 tvrtki,jer koliko sam ja vidio u komentarima prije mene,ljudi samo pricaju kak im je na naftnoj platformi i koliku placu imaju,nitko nece reci,e ovdje sam lagano dobio posao ili ova tvrta ima puno mjesta za nove radnike atm,ako koga zanima prijavite se,nece to hrvat napisat,nego ce radije doc i prodavat svoje glupe price za 100 eura,sta ces drugo ocekivat od ove propale drzave,kad nitko nebi pomogao nego bi samo naplacivao svoju uslugu,dobro da nisi rekao 1000 eura
Justaway is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2015., 11:35   #7083
Ja ti nazalost tu nemogu pomoci, a eurici su bili sala i odnosili su se na ono sto pise na forumu.


Sent from my iPhone using Tapatalk
igor minga is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2015., 12:08   #7084
Quote:
igor minga kaže: Pogledaj post
Ja ti nazalost tu nemogu pomoci, a eurici su bili sala i odnosili su se na ono sto pise na forumu.


Sent from my iPhone using Tapatalk
ja razumjem sta si ti htio reci sa svojim postom,da si idem citat prijasnje postove a da ne trazim da mi ljudi nanovo odgovaraju,al stvar je u tome sta vecina vas kad vidite novi post di netko pita nest ili trazi pomoc oko brojeva ili tvrtki,vi mislite : vidi novi idiot doso na forum,neda mu se nist citat neg misli sad ce zatrazit pomoc a nebi se malo potrudio i potrazio okolo,ja iskreno nisam htio ni pisat ovdje nista,al sam pretrazio cijeli forum,i nisam nasao nista sta ja smatram da mi moze pomoci oko potrage,poslao sam par mailova razlicitim tvrtkama i nitko ne odgovara ,zato sam i dosao da pitam ako tko zna di ima veca sansa za takve kao sta sam ja ,bez iskustva,al nije da sam bio lijencina i da nisam pretrazivo forum,jesam i to vec par tjedana pretrazujem sve i citam,al kakva korist od citanja o tome kako je kome u razlicitim tvrtkama kad je vecina dosla preko neke veze,a pogotovo me ne zanima koja tvrtka ima koliko star brod i te takve gluposti
Justaway is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2015., 13:20   #7085
Quote:
Justaway kaže: Pogledaj post
nisi shvatio,kad sam rekao da sam cuo da ima dosta posla i za one bez radnog iskustva mislio sam opcenito,da ne trebas za svaki posao na platformi iskustva,kao npr za neki fizicki posao ili tako nest

nikad nisam rekao da ima radnih mjesta na bacanje,niti to mislim,jer da ima,nebih sigurno dosao ovdje da pitam ako ko zna koju tvrtku da zaposljava nego bih i sam znao naci

iduci put prije nego sta postas nesto, procitaj dobro sta netko napise i malo ukljuci mozak.........
Da si ti procitao pazljivo i ukljucio mozak mozda bi dosao sam zakljucka da ih oni bes iskustva uopste ne zanimaju i da je stvarno tezko uci. Najosnovniji posao koji bi mogao da radis je npr Roustabout i to se smatra cisti "Entry Level" ne bi trebao imat iskustva i do sada uvek kada je bilo otvoreno evo sta je pisalo:

Requirements: Offshore Survival, Medical, Banksman Slinger (Certifikati)
Must have offshore experience as Roustabout

Na forumu ima ljudi koji su uspjeli uci bes ikakvog iskustva ali to je prije iznimka nego pravilo. pored toga sada je ti je najlosije vreme da trazis posao u Oil & Gas, jer vidim koliko su samo smanjili rotacije u Aberdeenu, strava. Ako se situacija nastavi kako je sam cu izgubit posao.

Zadnje uređivanje Slovenac2 : 13.03.2015. at 13:29. Reason: Popravka
Slovenac2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2015., 21:47   #7086
Quote:
Justaway kaže: Pogledaj post
citao sam dost ovaj forum,nisam neka lijencina koja misli postat ce da mu netko pomogne i otic ce gledat filmove ili sta ja znam dok netko ne odgovori,procito sam pola foruma vec,i vecina trvrtki sta su ljudi spomenuli sam kontaktirao preko emaila
al za sada nema odgovora,istina ima vec 3-4 dana kak sam posalo te emailove,mozda im treba vise vremena da odgovore,tko ce ga znat
razlog zas sam ja posto ona pitanja i sve je zato sta trazim nest realnije,neku tvrtku koja ima vise mogucnosti da me zaposli,a ne da idem pmat 1000 tvrtki,jer koliko sam ja vidio u komentarima prije mene,ljudi samo pricaju kak im je na naftnoj platformi i koliku placu imaju,nitko nece reci,e ovdje sam lagano dobio posao ili ova tvrta ima puno mjesta za nove radnike atm,ako koga zanima prijavite se,nece to hrvat napisat,nego ce radije doc i prodavat svoje glupe price za 100 eura,sta ces drugo ocekivat od ove propale drzave,kad nitko nebi pomogao nego bi samo naplacivao svoju uslugu,dobro da nisi rekao 1000 eura
Da si pročitao samo zadnjih 10 od 355 stranica, saznao bi slijedeće:
1. NE postoji lagan način za upasti u offshore, pogotovo za nas bez iskustva
2. na 90% tvojih pitanja češ naći odgovor u zadnjih max 15 stranica
3. da netko i zna neku tvrtku koja "lagano" zaposljava, sigurno ima bar 20 poznanika ili ljudi sa foruma koji su se kulturnije postavili da im pomogne, nego tebi
4. prije nego počneš prozivati "hrvati ovo,hrvati ono" , PROČITAJ malo kako su drugi uspijeli i neće biti potrebe za ovakvim postovima.

A ako hočeš badava adrese firmi koje primaju radnike, evo ja ću ti pomoći iako si ti "sve" prekopao i nisi našao...

http://www.rigzone.com/jobs/Drilling-Rig-Personnel-JC3
hondaš is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2015., 18:19   #7087
http://offshore-agencies-eu.blogspot.com/
sumegin is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2015., 18:39   #7088
Odlican link !

Hvala !
__________________
Jedno srce , a tisuće nas !!
Ajkoola is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2015., 11:39   #7089
Hvala Sumegin, pravi si lik.
Kreso2014 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2015., 17:22   #7090
Naletio na ovaj video na netu.Tako izgleda odlazak sa riga.Neznam ciji je video ali je ok
https://www.youtube.com/watch?v=F3bf5e4bROE
sumegin is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2015., 18:19   #7091
Quote:
sumegin kaže: Pogledaj post
Naletio na ovaj video na netu.Tako izgleda odlazak sa riga.Neznam ciji je video ali je ok
https://www.youtube.com/watch?v=F3bf5e4bROE
neznam ni ja stvarno , ali vidim da je Paragon u pitanju

pozzz svima koliko vas ima
NA-OS is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2015., 00:56   #7092
Quote:
Justaway kaže: Pogledaj post
al stvar je u tome sta vecina vas kad vidite novi post di netko pita nest ili trazi pomoc oko brojeva ili tvrtki,vi mislite : vidi novi idiot doso na forum,neda mu se nist citat neg misli sad ce zatrazit pomoc a nebi se malo potrudio i potrazio okolo,
Ne da mislimo... nego znamo...

Quote:
Justaway kaže: Pogledaj post
al sam pretrazio cijeli forum,i nisam nasao nista sta ja smatram da mi moze pomoci oko potrage,
Alo si pročitaop cijeli ovaj topic, ili bar zadnjih 50 stranica a nisi našao ništa što ti može pomoći oko potrage, stvar je jasna... ovo nije za tebe... potraži drugu karijeru...

Quote:
Justaway kaže: Pogledaj post
al kakva korist od citanja o tome kako je kome u razlicitim tvrtkama kad je vecina dosla preko neke veze,
Ako će ti biti lakše praviti se da nemaš offshore posla isključivo zato što nemaš vezu, onda super... Zabodi glavu u pijesak i krivi druge... Velika većina ljudi koju ja poznajem je prvu offshroe šljaku našla i odradila ''bez veze''... odradili proceduru kao i svi drugi... Tek poslije kad se skupi iskustva jako igra tko koga zna, i tko koga gdje želi povući...

Quote:
Justaway kaže: Pogledaj post
a pogotovo me ne zanima koja tvrtka ima koliko star brod i te takve gluposti
Daj baci još koji hint, reci nam što te još ne zanima... da se prilagodimo tebi i raspravljamo samo o stvarima koje su tebi interesantne...
__________________
Bilo kuda Kiki svuda!
Rijecanin is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2015., 00:16   #7093
Quote:
prosport449 kaže: Pogledaj post
Danas se čuo sa prijateljem koji radi u Pacific Drilling da im je na drill ship došlo 20 novih greenhand-a, 4 hrvata i 1 iz BiH.Svi sa BOSIETOM/STCW položenim bez iskustva u offshore-u. Netko odavde?
Netko te je dobro da ne kazem sto , dvije godine radim za Pacific nakon 10g sto sam radio za Transocen Houston , a greenhanda nisam vidio ni Hrvata ni Bosanca. Ako se bude busilo u Jadranu onda mozda . Pacific busi u Nigriji , Brazilu i Gulfu i na tim lokacijama uzimaju lokalce preko lokalnih agencija , stalni zaposlenici na Pacific DC su ljudi na pozicijama Chief i gore . Postoje i quote drzava gdje se busi gdje je operator duzan zaposliti 70% lokalne radne snage i to vrijedi za Nigeriju i Brazil . U Gulf of mexico i tako je rezervirano samo za Amere . Cijena barela je takodje odredila dinamiku zaposljavanja tako da bez iskustva u drilingu nema teorije da bi se netko sad zaposlio , nego dosta je ljudi ostalo bez posla jer je dosta rigova zaustavljeno , a tada na rigu ostane samo strucan kadar . Toliko o gren handovima , pozz.
global2008 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2015., 12:15   #7094
Quote:
global2008 kaže: Pogledaj post
Cijena barela je takodje odredila dinamiku zaposljavanja tako da bez iskustva u drilingu nema teorije da bi se netko sad zaposlio , nego dosta je ljudi ostalo bez posla jer je dosta rigova zaustavljeno , a tada na rigu ostane samo strucan kadar . Toliko o gren handovima , pozz.
Isto vredi za ljudi onshore ja sam sledeci na redu, firma mi je vec javila da idem na Konsultaciju ... verovatno cu biti otpusten kao visak. U Aberdeenu se je sve zaustavilo. Broj helikoptera se drasticno smanjio vise uopste jih ne cujes puno, bogme ni ih ne vidim, rekruitment je zaustavljen kod svake firme, operatori prelaze na 3/3 rotaciju time ce eliminarati jednu celu smenu. Bit ce se i tezko zaposliti nazad kada se situacija popravi jer ce biti konkurencija visoka ...
Slovenac2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2015., 17:44   #7095
CONOCOPHILLIPS US LIMITED
Address: 700 G St #1950, Anchorage,
AK 99501, United States.
Telephone: +1(907)268-2327
Fax Number: +1(907)268-2328
Email: [email protected]

Attn: Sir,

We acknowledge the receipt of your submitted resume and our ability to conduct a telephone interview but due to our engagements, global time difference and the increased number of applicants in our database, we have resolved to apply the online interview form to hasten the employment procedures. You are advised to fill the assessment form attached and send it back to us via email for processing of your employment opportunity.

Note: You are expected to complete the form and submit it back on and before 7days.

Best Regard,
MR. JERODCLARK
HEAD HUMAN RESOURCES DEPARTMENT


zna li netko jel ovo spam?
wooox7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2015., 18:58   #7096
http://lmgtfy.com/?q=conoco+phillips+scam+offer
niner.alpha is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2015., 20:03   #7097
Nije spam dobil si posao, čestitam!
mate11111 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2015., 23:21   #7098
Quote:
global2008 kaže: Pogledaj post
...stalni zaposlenici na Pacific DC su ljudi na pozicijama Chief i gore .
Upitnik? Dakle DPO-i, Elektroničari, Električari, Mehaničari, Hidrauličari, ENOPi su isto lokalci? Taj brod ne bi plutao dugo...
__________________
Bilo kuda Kiki svuda!
Rijecanin is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2015., 09:52   #7099
Quote:
wooox7 kaže: Pogledaj post
CONOCOPHILLIPS US LIMITED
Address: 700 G St #1950, Anchorage,
AK 99501, United States.
Telephone: +1(907)268-2327
Fax Number: +1(907)268-2328
Email: [email protected]

Attn: Sir,

We acknowledge the receipt of your submitted resume and our ability to conduct a telephone interview but due to our engagements, global time difference and the increased number of applicants in our database, we have resolved to apply the online interview form to hasten the employment procedures. You are advised to fill the assessment form attached and send it back to us via email for processing of your employment opportunity.

Note: You are expected to complete the form and submit it back on and before 7days.

Best Regard,
MR. JERODCLARK
HEAD HUMAN RESOURCES DEPARTMENT


zna li netko jel ovo spam?
nisam siguran da li je ovo spam,mislim da jeste,u svakom slucaju ak te traze bilo kakvu lovu-onda znas i sam sto je...
a evo sa njihove stranice email: [email protected]
pa ti popuni to sve sto su ti poslali,posalji natrag i vidi sta ce dalje biti....

sretno
NA-OS is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2015., 10:01   #7100
SCAM Phone Number 9072682328, [email protected] SCAM!
JOB LOCATION: Kuparuk River, Alaska.
700 G Street P. O.Box 100360
Anchorage, AK 99510
Telephone: +1(907)268-2327
Fax Number: +1(907)268-2328
Email: [email protected]
6th November 2014

mamicu im fejkersku!!!!!!! pazite gdje saljete i sta saljete!!!!!! GOOGLE je super trazilica!!!!
NA-OS is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:21.