Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.09.2014., 19:03   #1181
Arrow

Quote:
House`s Mistres kaže: Pogledaj post
A mogla bi si i Twin Peaks pogledat opet.
Mogla bi. Pogotovo pošto ti je izašlo blu-ray izdanje ove godine.


Nego, evo, vidim, u Americi na Netflix dolaze Gilmoreice.
__________________
There are only wrong choices. I’m finally seeing it for the first time. Nothing good can happen in this fucked-up world that we’ve made for ourselves. Can it?

AQUArium
inflame is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2014., 22:35   #1182
Gilmorice ja poskidala i pogledala sve opet, ima već ohoho. A evo i TPeaks skidam.
__________________
🎄 Dear Santa.... I tried.
House`s Mistres is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2014., 22:42   #1183
Quote:
House`s Mistres kaže: Pogledaj post
Whaaaa thanks!! :ide gledati navedenu epizodu:

Te s labosom se ne sjećam al sad se opet prikazuje na Foxu il neđe pa ću probat ulovit... I tak mi je drago da nisam jedina koja voli H.Ground! Općenito su slabo prihvatili tu seriju kod nas, ja se sjećam da sam pričala okolo o tome i nitko nije znao o čemu pričam (al to je inače tak pa se nisam zabrinjavala baš)
Je, je. I ja sam k'o klinka gledala tu Higher Ground i isto bila zatreskana u Haydena. On i ona plavušica i ona luđakinja brineta što ga je proganjala

Ah, te godine, hormoni divljaju, pubertet itd. Ne ponovilo se

Btw. pratila sam valjda sve moguće i nemoguće serije tada. Sad kad se sjetim i sramota me nekih

Inače, obožavala sam i one što su išle vikendom, u par epizoda navečer. BBC-eve. Volim te britanske...
__________________
"If there is such a thing as reincarnation, knowing my luck I'll come back as me!" - Rodney
nevermindMe is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2014., 21:44   #1184
Quote:
leMONZoo kaže: Pogledaj post
Pretpostavljao sam da tražiš naziv serije. Pogledat ću za linkove i poslati ti.
Eh, sad pogledah i vidjeh da to ipak nije ta serija Ja ne znam, osjećam se tak blentavo ali ja sam milijardu posto sigurna da je u uvodnoj špici bila neka pjesma ili malo duži instrumental, te da je Aslan hodal sim-tam - znači sjećam se lava u špici, garantirano. Opće ne kužim jer sad gledam po netu sve Narnije koje su ikad napravljene, i najčešće se spominje ta BBC-eva i to je to. Ostalo ili film ili crtić.

Ja sam imala 9 godina tad, znači to je bilo puštano na HRT-u 1.1.1997.
__________________
🎄 Dear Santa.... I tried.
House`s Mistres is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2014., 21:45   #1185
Quote:
nevermindMe kaže: Pogledaj post
On i ona plavušica i ona luđakinja brineta što ga je proganjala
Ta plavušica je sad u Zločinačkim umovima i moram priznat zgodna i interesantna gospojica jel.
__________________
🎄 Dear Santa.... I tried.
House`s Mistres is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2014., 22:15   #1186
Quote:
House`s Mistres kaže: Pogledaj post
Eh, sad pogledah i vidjeh da to ipak nije ta serija Ja ne znam, osjećam se tak blentavo ali ja sam milijardu posto sigurna da je u uvodnoj špici bila neka pjesma ili malo duži instrumental, te da je Aslan hodal sim-tam - znači sjećam se lava u špici, garantirano. Opće ne kužim jer sad gledam po netu sve Narnije koje su ikad napravljene, i najčešće se spominje ta BBC-eva i to je to. Ostalo ili film ili crtić.

Ja sam imala 9 godina tad, znači to je bilo puštano na HRT-u 1.1.1997.
Sezone 1, 2 i 3 nisu baš povezane. Ti si možda gledala nešto lijevo. "Lav, vještica i ormar" je iz 1. sezone. I mislim da se to tada nekad i prikazivalo kod nas. Ako je neka druga serija, nemam pojma. Ali ne sjećam se nikakvog lava iz drugih serijala.

http://static.thecia.com.au/reviews/...ardrobe-12.jpg

A i da nije ta, skini ovo i pogledaj. Jedna od boljih serija koje sam ikad gledao.

"Neverending Story" malo baca na "Narniju". Baci pogled https://www.google.ba/search?q=never...w=1024&bih=618
__________________
Filmovi i serije

Zadnje uređivanje Jay Bluebell : 14.09.2014. at 22:05.
lemonzoo is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2014., 22:31   #1187
Quote:
House`s Mistres kaže: Pogledaj post
Eh, sad pogledah i vidjeh da to ipak nije ta serija Ja ne znam, osjećam se tak blentavo ali ja sam milijardu posto sigurna da je u uvodnoj špici bila neka pjesma ili malo duži instrumental, te da je Aslan hodal sim-tam - znači sjećam se lava u špici, garantirano. Opće ne kužim jer sad gledam po netu sve Narnije koje su ikad napravljene, i najčešće se spominje ta BBC-eva i to je to. Ostalo ili film ili crtić.

Ja sam imala 9 godina tad, znači to je bilo puštano na HRT-u 1.1.1997.
Ja se sječam jedne serije, koja je na početku bila igrana, a onda kad su došli u Narniju se pretvorila crtić, da nije to ta?
kawaguchi22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2014., 22:46   #1188
Narnija nikad nije bila crtić, bar ne BBC-jeva koja je išla od 1988. do 1990. Bile su neke scene u 1. sezoni u onoj bitci gdje su neki zli likovi koji su se borili za Snježnu Kraljicu bili nacrtani. Ali to je sve, koliko se sjećam. Definitivno nije bilo scena gdje je sve bilo animirano.
__________________
Filmovi i serije
lemonzoo is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2014., 23:19   #1189
Quote:
leMONZoo kaže: Pogledaj post
Sezone 1, 2 i 3 nisu baš povezane. Ti si možda gledala nešto lijevo. "Lav, vještica i ormar" je iz 1. sezone. I mislim da se to tada nekad i prikazivalo kod nas. Ako je neka druga serija, nemam pojma. Ali ne sjećam se nikakvog lava iz drugih serijala.

A i da nije ta, skini ovo i pogledaj. Jedna od boljih serija koje sam ikad gledao.

"Neverending Story" malo baca na "Narniju". Baci pogled
Quote:
kawaguchi22 kaže: Pogledaj post
Ja se sječam jedne serije, koja je na početku bila igrana, a onda kad su došli u Narniju se pretvorila crtić, da nije to ta?
Lemonzo, jedino sam sigurna da se zvalo Lav, vještica i ormar i da mi je to bilo ful čudnan naziv jer tad nisam čula još za taj serijal ni knjige. Nije bila "Neverending story" u pitanju, to sam gledala i sjećam se toga. Ne znam onda Narniju sam ovu kaj si mi poslao skinula i pogledat ću, hvala ti.

Kawaguchi, ne znam ovo za animirano sjećam se zapravo samo špice, tak da je sve moguće... A znaš ono kad ti jedna-dvije scene ostanu u glavi i to je to...
__________________
🎄 Dear Santa.... I tried.
House`s Mistres is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2014., 23:59   #1190
Quote:
House`s Mistres kaže: Pogledaj post
Lemonzo, jedino sam sigurna da se zvalo Lav, vještica i ormar i da mi je to bilo ful čudnan naziv jer tad nisam čula još za taj serijal ni knjige. Nije bila "Neverending story" u pitanju, to sam gledala i sjećam se toga. Ne znam onda Narniju sam ovu kaj si mi poslao skinula i pogledat ću, hvala ti.

Kawaguchi, ne znam ovo za animirano sjećam se zapravo samo špice, tak da je sve moguće... A znaš ono kad ti jedna-dvije scene ostanu u glavi i to je to...
Malo sam prosurfao, nešto sam ja zabrijao, ne postoji kombinirana igrano/animirana serija, to sam ja pomiješao sjećanja, davno je to bilo...
kawaguchi22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2014., 18:44   #1191
Quote:
House`s Mistres kaže: Pogledaj post
Ta plavušica je sad u Zločinačkim umovima i moram priznat zgodna i interesantna gospojica jel.
Viš, ne gledam to. Škicnut ću.

Što se Narnije tiče.. ovo gore je serija koju sam i ja gledala, baš sam voljela to.
__________________
"If there is such a thing as reincarnation, knowing my luck I'll come back as me!" - Rodney
nevermindMe is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2014., 21:08   #1192
Silk Stalkings; detektivska serija sa Robom Estesom i Mitzi Kapture iz 90-tih. U Njemačkoj su je preveli Pam Beach Duo a čula sam da se kod nas prikazivala na lokalnoj televiziji samo ne znam kojoj.
Da li je netko gledao seriju?
martie81 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2014., 22:23   #1193
Quote:
martie81 kaže: Pogledaj post
Silk Stalkings; detektivska serija sa Robom Estesom i Mitzi Kapture iz 90-tih. U Njemačkoj su je preveli Pam Beach Duo a čula sam da se kod nas prikazivala na lokalnoj televiziji samo ne znam kojoj.
Da li je netko gledao seriju?
ja sam je gledala ali stvarno se nesjećam niti jednog detalja prije jedno mjesec dana sam na imdb naišla na seriju i razmišljala si dal da je skinem ali neka druga je prevagnula,možda si skinem pilot kad završim sa ovim šta sad gledam, ako naravno postoje torrenti

ja nekako mislim da je kod nas išla na OTV-u
x files agent is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2014., 23:35   #1194
Ja trenutno od starijih gledam Cosmos 1980 i Blakes 7 S3, obje odlične. Preporuke.
__________________
Filmovi i serije
lemonzoo is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2014., 21:44   #1195
Znam da je već prije na ovoj temi spomenut Dosje X ali moram ga spomenuti. Ja sam počela gledati Dosje X usporedno s Nijemcima još tamo u jesen 1994 i odmah me zaludila serija. Do danas mi je to jedna od najboljih serija koja sam ikada gledala.
Epizode Ice, pa ona u kojima neki zeleni insekti napadaju i sišu krv ali samo u mraku (ne znam kako se točno zove epizoda) pa Eve, Chimarra ma ima ih hrpa.Mene serija nikada nije strašila samo sam guštala i guštala dok sam je gledala.
martie81 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2014., 11:07   #1196
Serije starije od 10 godina? Pa, Two and a half men je poceo s emitiranjem 2003. Mislim da i ta serija tu spada. Sada se trenutno emitira posljednja, 12., sezona.
__________________
“The seeds of the past bear fruit in the present.”
MasterMan is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2014., 11:49   #1197
Quote:
leMONZoo kaže: Pogledaj post
Ja trenutno od starijih gledam Cosmos 1980 i Blakes 7 S3, obje odlične. Preporuke.
Blakes je zakon, trenutno se gleda C.H.I.P.S.
maple leaf rag is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2015., 00:43   #1198
Quote:
Ejlaga kaže: Pogledaj post

Zakleo bih se da je od Dosie bilo nešto na youtubeu ali prije nekoliko godina. Vjerovatno uklonjeno ili sam ja ukucao - Krunoslav Šarić pa mi je izbacilo i taj video. Pokušaj tako.
propustio prvu epizodu

TREĆI PROGRAM HTV, SUBOTA, 18.04.2015.
18:25
Antologija Dramskog programa: Dosije - Srebrni pir (1986.) (2/4)*
babunovich is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2015., 22:29   #1199
Željko Pervan imao ulogicu pomoćnog inspektora večeras u Dosijeima epizoda "Pad"

imo je onda samo 24 godine
babunovich is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2015., 22:54   #1200
Kriminalističke priče već dugo odgađam pogledati ponovno. U međuvremenu je umro Dennis Farina pa sam lijepo sve sebi posložila i ovaj vikend bi lagano mogla bacit oko na svijet ranih 60-ih kroz ekran 80-ih. Baš me zanima kako ću je sad doživit.
__________________
Fuj. Kaka to!
Silvery is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:11.