Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Dječje zdravlje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.09.2010., 15:57   #501
Quote:
kismo kaže: Pogledaj post
Mi smo jako zadovoljni s dr. Sekulović. Jako je draga, dobra dijagnostičarka i iam jako ljubaznu med. sestru.
mi smo jako nezadovoljni sa dr. sekulovic, jako loša diagnostičarka, jako površna, sistematske preglede obavi za 3 minute, moraš sve sam se informirati, znati, tražiti uputnice za specijaliste od nje same ništa ne dolazi, zbog njezine površnosti mi je dijete završilo sa 14 mjeseci u bolnici ....

koliko sam razgovarala sa ostalim mamama u kvartu većinom su svi nezadovoljni s njom i mijenjaju je što prije mogu
__________________
H. 29.08.2007. - L. 12.03.2011.
blond lady is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2010., 16:30   #502
Quote:
blond lady kaže: Pogledaj post
mi smo jako nezadovoljni sa dr. sekulovic, jako loša diagnostičarka, jako površna, sistematske preglede obavi za 3 minute, moraš sve sam se informirati, znati, tražiti uputnice za specijaliste od nje same ništa ne dolazi, zbog njezine površnosti mi je dijete završilo sa 14 mjeseci u bolnici ....

koliko sam razgovarala sa ostalim mamama u kvartu većinom su svi nezadovoljni s njom i mijenjaju je što prije mogu
ajjooojjjj...
mi sad idemo kod nje (nismo još donijeli potvrdu sa HZZO-a, znači nije službeno njen pacijent još) zbog lapizacije pupka i upale oka.
sad sam u dilemi što napraviti..
htjela bi da nam je pedica blizu.
preporuke ??
__________________
Moja srećica.....
kika78 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2010., 23:47   #503
Dobar pedijatar u Rijeci?

Dobra večer. Molim vas, ako netko zna dobrog pedijatra u Rijeci, bio bih zahvalan.

Hvala lijepa.
GREATLIBERO is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2010., 16:20   #504
Jel zna možda netko gdje mogu prijavit neprofesionalnost pedijatra?

i jel imao netko iskustva s tim?


do sad sam svašta trpila od ove svoje, al šta mi je danas izvela je jednostavno kap koja je prelila čašu!!

naravno da ću je promijenit, al ju i želim prijavit!

koliko sam vidjela i prema drugim ženama se ponaša krajnje nekorektno, vrijeđa i omalovažava ih i sumnjam da ju je netko zbog toga prijavljivao, al ja zato hoću! i ne samo zbog toga, nego i zbog ovog danas incidenta preko koje definitivno ne prelazim!!
__________________
G. moja sreća :)
Velandra is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2010., 16:45   #505
Quote:
Velandra kaže: Pogledaj post
Jel zna možda netko gdje mogu prijavit neprofesionalnost pedijatra?

i jel imao netko iskustva s tim?


do sad sam svašta trpila od ove svoje, al šta mi je danas izvela je jednostavno kap koja je prelila čašu!!

naravno da ću je promijenit, al ju i želim prijavit!

koliko sam vidjela i prema drugim ženama se ponaša krajnje nekorektno, vrijeđa i omalovažava ih i sumnjam da ju je netko zbog toga prijavljivao, al ja zato hoću! i ne samo zbog toga, nego i zbog ovog danas incidenta preko koje definitivno ne prelazim!!
a što je bilo? jel naštetila tvom djetetu?
__________________
peku me oči.
chiquita is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2010., 17:18   #506
JEDNA OBAVIJEST

dr. lučev više ne prima novu djecu/bebe,zvali su ga iz hzzo i rekli mu da više nesmije davati izjave roditeljima za odabir njega kao liječnika,što se njega tiče on je rekao da bi rpimio dijete ali hzzo mu brani jer ih ima previše

s tim da mi je već jedna kćer kod njega,i sad kad sam htjela drugu ubaciti nemogu,išla sam i na hzzo i rekla kako to misle da ja s jednom idem jednom dr. a s drugom drugome i samo su slegli ramenima

tako da sam mlađu upisala u drugi dom zdravlja i ovu stariju morala prebaciti jer mi je glupo ići kod dva različita dr,. kad će sigurno nekada biti u isto virjeme bolesne

jebem ti takav sustav
__________________
Valnea 27.09.2007. Lorena 14.07.2010.
valneahana is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2010., 17:56   #507
Quote:
chiquita kaže: Pogledaj post
a što je bilo? jel naštetila tvom djetetu?
osim što je neugodna i vrijeđa mame skroz bez razloga, ovaj mi je put stvarno digla tlak!

ona je mene prvi put kad sam došla izvrijeđala da ne volim svoje dijete i da sam loša mama i sl. ostala sam šokirana al joj nisam apsolutno ništa odgovorila na to, jer iskreno od šoka nisam znala ni što reć! nakon toga nije bilo nekih okršaja, ja sam prema njoj bila skroz korektna i fer.

G. je zadnji put bila na pregledu sa svojih 7. mjeseci (sad ima 12). zatvorile su joj se fontanele sa 6 i dr. mi je rekla da moramo kontrolirat rast glave na svakom pregledu!

do sad nije imala vremena naručiti ju na pregled! znači 5 mjeseci bez kontrole!

da bi ju naručila sa 12 mjeseci na cijepljenje. ja sam zamolila odgodu do 18 mjeseci (zbog svojih alergija na to cjepivo i na jaje, koje G još nije ni probala).

ona je rekla da će me prijavit centru za socijalnu skrb, sudu, sanitarnom i sl. ako ju ne cijepim do 15 mjeseci.

rekla sam ok, cijepit ću je sa 15 mj. i danas me naruči na pregled-savjetovalište.

kad sam došla unutra rekla mi je da će cijepit G. ja sam rekla da ne može, jer se nismo tako dogovorile i jer je G. bolesna.

i ona me lijepo poslala doma i rekla da onda ju neće ni pregledat!!

mislim, odbit pregledat dijete radi toga jer ona ima problema kao samnom!

još sestra komentira kako se nas dvi koljemo od početka i da dođem sa 15 mjeseci na pregled i cijepljenje da zakopamo ratnu sjekiru!!

mislim halo, kakvu ratnu sjekiru??ona stvarno nije normalna!


znači ona je danas iz inata odbila pregledat moju G. iako je bilo zakazano, iako G. nije bila na pregledu 5 mjeseci!

dobila sam slom živaca tamo! idem pješke sa bolesnim djetetom na pregled i ona mene pošalje doma jer se inati

sorry na podužem postu,al morala sam se ispuhat!
__________________
G. moja sreća :)
Velandra is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2010., 18:30   #508
velandra mozes ju prijaviti na bijeli telefon http://www.mzss.hr/programi_i_projekti/bijeli_telefon

ako nije tajna o kojoj se pedijatrici radi?
mom2be is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2010., 18:48   #509
Quote:
mom2be kaže: Pogledaj post
velandra mozes ju prijaviti na bijeli telefon http://www.mzss.hr/programi_i_projekti/bijeli_telefon

ako nije tajna o kojoj se pedijatrici radi?
hvala puno! ma ne bi javno stavljala tko je, možda ne bi bilo ok s moje strane, al pošaljem ti na pp
__________________
G. moja sreća :)
Velandra is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2010., 21:21   #510
Bok svima,
uletit ću ko padobranac

Može li mi netko dati preporuku za pedijatra/pedijatricu u domu zdravlja Kruge?

Ne znam nikoga tamo i ako mi ne pomognete, morat ću bebu upisati na blef, a to nikako ne volim

Hvala
__________________
No espere más. Aquí están. En mi corazón.

llegó 40+4
Alhambra is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2010., 17:41   #511
Za sve koji idu u DZ Laginjina a niste culi, dr. Nosso ide u penziju 05.10.


I da, pitanje: koliko detaljno su vam pregledavali dijete pri prvim cijepljenjima, tj. koliko vremena su posvetili djetetu? Mene su za drugo cijepljenje greskom narucili mjesec dana ranije, kada smo dosli je sestra skuzila da trebamo doc kada napuni 4.mjeseca (sada ima 3) pa su ga samo izvagali i izmjerili. Doktorica (nije Nosso nego neka druga) provela je s nama 5 sekundi kada je samo u prolazu pitala ima li problema i da joj se cini da mu je koza malo suha pa mi gurnula uzorak A derme. Ne bih rekla da mu je koza suha, ne ljuska se, nema lisajeva, a od njene kremice je dobio osip
Ma ne znam, voljela bi kada bi taj razgovor o djetetu na pregledu bio malo detaljniji, jer da ja ne pitam, valjda nitko ne bi nista ni rekao. Osim, "Dojite? Super".
mybabyborn is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2010., 21:43   #512
Quote:
valneahana kaže: Pogledaj post
JEDNA OBAVIJEST

dr. lučev ...
Mi smo ti kod dr. Župić, vrata do njega, i žena je super. Jako je detaljna, nas je slala na sve moguće pretrage iako je Apgar bio 7/10, bebe obavezno između 6 i 12 mjeseci rutinski šalje na vađenje krvi zbog željeza i uvijek, ako sumnja na bilo što, prvo traži kks i urin. Sestra Katarina je najdivnije biće koje sam ja ikad upoznala.
__________________
Mamina ljubav najveća!; Mala mrva
Inica is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2010., 21:55   #513
Quote:
valneahana kaže: Pogledaj post
JEDNA OBAVIJEST

dr. lučev više ne prima novu djecu/bebe
mene su odbili još početkom 6.mj. i rekli da su prebukirani...
a jadan Vujasić prima sve žive i kod njega je prestrašna gužva... danas sam kod njih provela 3h

eh da... Inica... mi prek ljeta išli kod dr. Župić po uputnice, pa mi je isto ta sestra ostavila prekrasan dojam
i daj mi pliz reci jel i kod nje takva ludnica kao kod Vujasića?
__________________
moj dućkas
Zvrksa is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2010., 22:19   #514
Nije, ona je došla tamo zadnja (mislim da je porodiljni bio u pitanju, meni ju je preporučila patronažna, rekla mi je da ima troje djece), pa nema toliko pacijenata kao ova dvojica. Mi smo svaki put kod nje unutra barem 20 minuta i apsolutno svi koje znam, a da su im klinci kod nje su jako zadovoljni.
__________________
Mamina ljubav najveća!; Mala mrva
Inica is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2010., 22:51   #515
ma ja sam za sada zadovoljna s njim, stvarno ga pregleda dobro, odgovori mi sve što me zanima, ali vidim da su jednostavno pretrpani...
i on i sestra daju sve od sebe i stvarno rade sve u 16 (mislim da kod njih pojam pauze ne postoji uopće), ali prevelika je to količina djece, a meni stvarno koma svaki puta biti tamo po 2-3h s malom bebom...
dobro da znam za nju da je dobra ak ću se morati prebaciti zbog tolikog čekanja, hvala
__________________
moj dućkas
Zvrksa is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2010., 23:37   #516
Quote:
Inica kaže: Pogledaj post
Mi smo ti kod dr. Župić, vrata do njega, i žena je super. Jako je detaljna, nas je slala na sve moguće pretrage iako je Apgar bio 7/10, bebe obavezno između 6 i 12 mjeseci rutinski šalje na vađenje krvi zbog željeza i uvijek, ako sumnja na bilo što, prvo traži kks i urin. Sestra Katarina je najdivnije biće koje sam ja ikad upoznala.
mi smo otišli od nje jer smo znali čekati po 4 sata samo da nalaz pročita. užasna je gužva i kad je mala od 4 mj. čekajući na pregled pokupila kozice, to nam je bilo previše.
inače nemam zamjerke na nju.
sami is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2010., 23:57   #517
Tko ima kakav info za DZ Siget ? Jel ima više pedijatara ili jedan?
Kakav je?

Još mi je opcija DZ Remetinec, pa ako netko može nešto preporučiti bila bih zahvalna
__________________
Never enough, never too much !!!
Technogirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2010., 15:21   #518
Quote:
svesami kaže: Pogledaj post
mi smo otišli od nje jer smo znali čekati po 4 sata samo da nalaz pročita. užasna je gužva i kad je mala od 4 mj. čekajući na pregled pokupila kozice, to nam je bilo previše.
inače nemam zamjerke na nju.
Mi do sada (da pokucam o drvo) nismo nikada bili bolesni, pa dolazimo samo kad smo naručeni. Jednom je imala temperaturu zbog zubiju, pa je dobila osim i odmah nas je primila, ispao je osip od znoja, no svejedno nam je rekla da odmah dođemo.
__________________
Mamina ljubav najveća!; Mala mrva
Inica is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2010., 16:01   #519
Quote:
Technogirl kaže: Pogledaj post
Tko ima kakav info za DZ Siget ? Jel ima više pedijatara ili jedan?
Kakav je?

Još mi je opcija DZ Remetinec, pa ako netko može nešto preporučiti bila bih zahvalna
U Sigetu ih ima više, šogorica mi malenu vodi kod dr.Đekić i zadovoljna je. Ja sam u Remetincu i nisam zadovoljna s dr.Grajner, a dr. Marić je super al nema mjesta kod nje.
Helly7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2010., 20:01   #520
Meni treba preporuka za dborog ped u DZ laginjina. Pls. Tko će zamijeniti dr.Nosso?
__________________
Princeza 6.11.2007. Princ 19.09.2011.
Cattleya is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:51.