Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente > Fakulteti i visoka učilišta

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.01.2008., 00:32   #81
Pozz. Evo aqua1 kaže da se prijemni promijenio. Jel mi možete reč šta je u standardnom prijemnom? Zanima me jel se gleda karate ili judo? jer ima svakakvih informacija. Molim vas da mi što prije odgovorite!
croatos is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2008., 21:09   #82
Evo da se i ja malo uključim.ja sam upisao prošle godine fakultet i zadovoljan sam .ima stvari koje bi promjenio ali ne svakom fakultetu ima i dobrih i loših stvari.što se tiče zaposlenja pričao sam sa prijateljima iz kluba koji su uskoro pri kraju pa sam naišao na različite
komentare.jedan već godinama preko ljeta jedri a zimi je učitelj skija nja i veli da mu je stvarno super.radi ono što voli,putuje, a i stvarno pristojno zaradi.tako ja mislim da sve ima svoje prednosti i mane.završi neki drugi fax npr.fer .imat ćeš dobru plaću ali mislim
da netko tko je navikao biti u sportu i tako živjeti teško bi podnio
život ispred kompjutera i rad sa kompjuterom umjesto sa ljudima!
što se tiče prijemnog ispita prošle godine je bilo svašta.u zadnji čas su promjenili dosta elemenata npr.karatea su stavili završni udarac u bila i stavili su bočna kretanja .ono što sam vidio od prijatelja i sam uvjek ima trčanje,zgibovi,plivanje,uzmah,trbušnjaci.ja sam bio u altisu i stvarno sam jako zadovoljan.ak si iz zagreba nazovi si njih pa si kreni i ranije jer znam da su neki isli i prije priprma u teretanu kod njih.vidio sam da su stvili prezentaciju sa naših priprema na net pa tam moš vidjet kak izgedaju ti novi elementi.
tomi0087 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2008., 12:18   #83
Jel se može upisati izvanredno, ako da dali se onda polažu prijemni? Koji sve smjerovi uopče postoje na kif-u?
__________________
I don't suffer from insanity, i enjoy every minute of it !
Johnny 3. is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2008., 13:45   #84
Imam jos samo jedno pitanje, jel možda ima smjer sportska psihologija?
croatos is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2008., 15:24   #85
Quote:
vbublica kaže: Pogledaj post
...20-30 dana šta je na feru prosjek al da ferovcima baciš balun bilo bi ozljeđenih...
Nije mi jasno kak očekujete od ostalih studenata da poštuju vaš fakultet kad vrijeđate ostale jerbo neznaju napucavat loptu. Slobodno me napadajte al osoba koja je odlučila cijeli život posvetit napucavanju lopte je idiot i parazit društva. Naravno da generaliziram ali to radite i vi super 'kifovci'...

inače ferovci su najbolji nogometaši i osvojili su odbojku prošle godine itd. itd.... tak da te priče o ferovcima i 'balunu' ne stoje.
dododo is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2008., 17:31   #86
Quote:
dododo kaže: Pogledaj post
Slobodno me napadajte al osoba koja je odlučila cijeli život posvetit napucavanju lopte je idiot i parazit društva.
ispricavam se svima kojima cu sada pokvariti stav prema studentima kinezioloskog ali na tom faku se ne skoluje ze "napucavanje lopte" nego sluzbeno za profesora kineziologije (sto je mala razlika). uz navedeno se i usmjerava odredjeno podrucje vezano uz sport.
pa ako prof. hrv, geo, bio... ili bilo kojeg drugog predmeta nije "parazit drustva" neznam po cemu prof kineziologije je
snake is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2008., 22:02   #87
Quote:
dododo kaže: Pogledaj post
Nije mi jasno kak očekujete od ostalih studenata da poštuju vaš fakultet kad vrijeđate ostale jerbo neznaju napucavat loptu. Slobodno me napadajte al osoba koja je odlučila cijeli život posvetit napucavanju lopte je idiot i parazit društva. Naravno da generaliziram ali to radite i vi super 'kifovci'...

inače ferovci su najbolji nogometaši i osvojili su odbojku prošle godine itd. itd.... tak da te priče o ferovcima i 'balunu' ne stoje.
Cemu ta gorcina? I sto ti znaci "osvojiti odbojku" i " najbolji nogometasi" i ne mozes na temelju jednog posta od jedne osobe generalizirati na sve.... svaki fakultet ima svoju tezinu.... po tebi je onda svaka osoba koja je profesionalni sportas parazit drustva jer je svoj zivot posvetila odredenoj grani sporta? Daj malo razmisli o tezini svojih rijeci... a na kinezioloskom fakultetu studenti takoder imaju kvantitativne metode, anatomiju, fiziologiju, sportsku medicinu, ekonomiku i mendzment,psihologiju, sociologiju, biomehaniku,antropologiju i puno drugih predmeta koji nisu napucavanje lopte....
biancha is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2008., 12:41   #88
Quote:
leshinari22 kaže: Pogledaj post
napravim 71 trbusni,zgibova 24, taping 48, plivanje 33sekunde, skok u dalj 2,60.je li to dovoljno???
Ne! Nije dovoljno . Taping moraš napraviti priko 50
tornjak2301 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2008., 15:25   #89
pozdrav...evo i ja sljedece godine namjeravam upisati kif..
zakljucila sam da je dosta naporan : )), ali neka, sport je jedino ono u cemu sam se uvijek osjecala odlicno...
zanima me da li mi netko moze dati usporedbu kif-a u splitu i zagrebu..ili barem reci nedostatke, tj. prednosti, posebno za zagreb a posebno za split...
ajde molin vas
adrenalin_girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2008., 16:26   #90
ja bih svratio na kifle u Kif
Passenger_57 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2008., 16:43   #91
Quote:
snake kaže: Pogledaj post
ispricavam se svima kojima cu sada pokvariti stav prema studentima kinezioloskog ali na tom faku se ne skoluje ze "napucavanje lopte" nego sluzbeno za profesora kineziologije (sto je mala razlika). uz navedeno se i usmjerava odredjeno podrucje vezano uz sport.
pa ako prof. hrv, geo, bio... ili bilo kojeg drugog predmeta nije "parazit drustva" neznam po cemu prof kineziologije je
općenito su profesori glupi, idu na taj faks jel neznaju niš drugo radit, naravno ima ih par koji su dobri, ali jako malo, osobno nisam nijednog upoznao u svom školovanju(ne mislim na faks, bila je ok iz kemije al ona je dipl.ing. kemije, a ne prof.), zbog toga što su loši u svojoj struci i mogu jedino predavati su svi isfrustrirani i tako se i ponašaju(većina). Napisao sam da karikiram, al svejedno mi niste baš objasnili razliku između napucavanja lopte i prof.kineziologije , nije mi ništa bolje ako se neko specijalizira za udaranje odbojkaške lopte ili ako lupa bilo koju loptu

Quote:
nerabianca kaže: Pogledaj post
Cemu ta gorcina? I sto ti znaci "osvojiti odbojku" i " najbolji nogometasi" i ne mozes na temelju jednog posta od jedne osobe generalizirati na sve.... svaki fakultet ima svoju tezinu.... po tebi je onda svaka osoba koja je profesionalni sportas parazit drustva jer je svoj zivot posvetila odredenoj grani sporta? Daj malo razmisli o tezini svojih rijeci... a na kinezioloskom fakultetu studenti takoder imaju kvantitativne metode, anatomiju, fiziologiju, sportsku medicinu, ekonomiku i mendzment,psihologiju, sociologiju, biomehaniku,antropologiju i puno drugih predmeta koji nisu napucavanje lopte....
Nisam ogorčen, al mi smetaju te neke predrasude koje imaju kifovci, a sami se žale da su žrtve istih. Osvojiti odbojku znači osvojiti sveučilišno prvenstvo u odbojci(isto za nogomet). Svi ostali kolegiji na kifu sluze da bi netko bolje napucao loptu tak da...Nemam posebno pozitivno mišljenje o profesionalnim sportašima, zapravo mislim da bi se trebao ukinuti profesionalan sport kao takav jer nema smisla, amaterski sport je ok
dododo is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2008., 13:57   #92
jel ima koga da ide u split na kinezioloski??
adrenalin_girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2008., 15:57   #93
jel ima koga na višoj trenerskoj (u zg) plivanje?ili na visokoj plivanje?
__________________
............................................................
veci33net is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2008., 20:10   #94
Planiram upisati kineziološki fakultet u Zagrebu preko vojne akademije pa me zanima koliko vremena dnevno potrošim na obaveze fakulteta?
shinobi52 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2008., 00:16   #95
Dali mogu upisat kineziološki fakultet ovaj smjer preddiplomski sa trogodišnjom srednjom školom????
Molim vas ako netko zna da mi kaže........... txs
enemy.deleted is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2008., 01:34   #96
DIF je jako težak fax...jer ti je cjeli dan ispunjen.dopodne predavanje a popodne sport...al stigne se.sugeriram da je jedan od najtežih faxova.a sad ak neko pljuje po njemu stvarno bi ga volila vidit trčanje na 1200 il plivanje ..hehe..dalo bi se smijat. i još jedan plus je to što ostatak života imaš savršenu kondiciju,a i psihički se jača..toliko od mene...
__________________
When I leave there's no return.
The people laughed till she said, "Burn!"
High_Hopes is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2008., 13:38   #97
Quote:
dododo kaže: Pogledaj post
općenito su profesori glupi, idu na taj faks jel neznaju niš drugo radit, naravno ima ih par koji su dobri, ali jako malo, osobno nisam nijednog upoznao u svom školovanju(ne mislim na faks, bila je ok iz kemije al ona je dipl.ing. kemije, a ne prof.), zbog toga što su loši u svojoj struci i mogu jedino predavati su svi isfrustrirani i tako se i ponašaju(većina). Napisao sam da karikiram, al svejedno mi niste baš objasnili razliku između napucavanja lopte i prof.kineziologije , nije mi ništa bolje ako se neko specijalizira za udaranje odbojkaške lopte ili ako lupa bilo koju loptu



Nisam ogorčen, al mi smetaju te neke predrasude koje imaju kifovci, a sami se žale da su žrtve istih. Osvojiti odbojku znači osvojiti sveučilišno prvenstvo u odbojci(isto za nogomet). Svi ostali kolegiji na kifu sluze da bi netko bolje napucao loptu tak da...Nemam posebno pozitivno mišljenje o profesionalnim sportašima, zapravo mislim da bi se trebao ukinuti profesionalan sport kao takav jer nema smisla, amaterski sport je ok

tvoj iskljuciv i ogranicen nacin razmisljanja samo pokazuje kakav si ti kao osoba... i uopce nema smisla ulaziti sa tobom u rasprave...
biancha is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2008., 02:14   #98
pozdrav ekipi,imam par pitanja
ovako,vidio sam na stranici k(d)if-a da na diplomskom postoji studij sportskog managmenta,koji bi volio upisat.
sad,dali ja da bi upisao taj studij moram prije toga završit preddiplomski na kif-u ili ga mogu upisat za svojom diplomom ekonomskog faxa,prvostupnik?
na stranici faxa ne piše ništa pod "uvjeti upisa",pa bi vam bio prezahvalan za bilo kakvu informaciju,od uvjeta upisa,prijamnog,školarini...
živili
glavonja is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2008., 22:02   #99
Pripreme za KIF

Pozdrav svima,

organiziramo pripreme u Zagrebu za prijemni ispit na Kineziološkom fakultetu. Pripreme traju mjesec dana, u kojima se prolaze svi elementi sportova, te specifična kondicijska priprema.
Ako ste zainteresirani javite se na PM za detaljnije informacije!

Požurite, prijemni se bliži, a bez kvalitetnih priprema upis je gotovo nemoguć
mcrljene is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2008., 15:44   #100
kif

8 sam razred zelio bi upisat kif nakon srednje.
koju da srednju upisem osim gimnazije a da mi bude lakse na prijamnom za kif.
pajo9 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:18.