Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.02.2004., 22:29   #21
Quote:
AFRODITA69 kaže:
a kad ja dodem onda bum te sredila kaj se make upa tice,pa kad se nas dve pojavimo na forumaskom party-ju!valjda bu bil jedan za 3 mjeseca?!
Afrodita, pa nisi valjda mislila da Sun i ja to ozbilno?
dora is offline  
Old 04.02.2004., 22:32   #22
Quote:
dora kaže:
Fala Sun...

ISUSE!!! Fakat, Afrodita ima i crnca s velikom kitom...
kako , kako
Sad sam i ja ljubomorna na Afroditu. Zašto mene nitko neće a i oni koji me hoće imaju samo po 8 cm
soks is offline  
Old 04.02.2004., 22:34   #23
ja sam opcenito ljubomorna na sve cure oko sebe.i one ruznije. jebiga

nisam ljubomorna samo na izrazito glupe.zato volim afroditu
loreta is offline  
Old 04.02.2004., 22:36   #24
Quote:
soks kaže:
kako , kako
Sad sam i ja ljubomorna na Afroditu. Zašto mene nitko neće a i oni koji me hoće imaju samo po 8 cm
Znas ni meni nije lako... obicno onaj koji me hoce, rijetko, al zna se dogodit (oke, uvijek mi vele da stavim skarnicl na glavu i ugasim svjetlo) uvijek imaju male... ko bananice... do 10cm...

Dosta mi je toga da neki imaju sve, a ja nist! Hocu ravnopravnost!
dora is offline  
Old 04.02.2004., 22:36   #25
evo i ja nesto ozbiljno (dorinim stopama, naravno, ona je pametnija, ali sam zato ja ljepsa , jos uvijek mislim dok joj ne sredimo plasticnjacu):
svaka zena je potencijalna opasnost, a ako je usto i lijepa....
(opet dorinim stopama): no to je vrlo kompleksna tema
SunGöttin is offline  
Old 04.02.2004., 22:38   #26
Quote:
dora kaže:
Afrodita, pa nisi valjda mislila da Sun i ja to ozbilno?
nego kako ako ne ozbiljno?? em nisi lijepa i savršena poput afrodite, em si još i ljubomorna

ako već nemaš za glumičića, strpi se par mjeseci dok afrodita ne dođe u zg, pa te ne sredi
326 is offline  
Old 04.02.2004., 22:40   #27
Quote:
dora kaže:
Znas ni meni nije lako... obicno onaj koji me hoce, rijetko, al zna se dogodit (oke, uvijek mi vele da stavim skarnicl na glavu i ugasim svjetlo) uvijek imaju male... ko bananice... do 10cm...

Dosta mi je toga da neki imaju sve, a ja nist! Hocu ravnopravnost!
ja cu ponorit.
nedaj se doro, generacijo!! plasticnjaca je ubrzo rijesena, a vis da ce te i afrodita nasminkati. rijeci su suvisne... jer sa savrsenim mejk ap-om, i ti ces biti savrsena. ubrzo. vrlo brzo
SunGöttin is offline  
Old 04.02.2004., 22:40   #28
Quote:
loreta kaže:
nisam ljubomorna samo na izrazito glupe.zato volim afroditu


326 is offline  
Old 04.02.2004., 22:41   #29
Quote:
dora kaže:
Znas ni meni nije lako... obicno onaj koji me hoce, rijetko, al zna se dogodit (oke, uvijek mi vele da stavim skarnicl na glavu i ugasim svjetlo) uvijek imaju male... ko bananice... do 10cm...

Dosta mi je toga da neki imaju sve, a ja nist! Hocu ravnopravnost!
nažalost doro bojim se da ćemo se morat pomirit s činjenicom da svijet nije praveno mjesto
...crnac s ogromnom kitom, mislim da ću dovijeka biti ljubomorna na Aroditu, okrutna sudbino
soks is offline  
Old 04.02.2004., 22:44   #30
Quote:
soks kaže:
nažalost doro bojim se da ćemo se morat pomirit s činjenicom da svijet nije praveno mjesto
...crnac s ogromnom kitom, mislim da ću dovijeka biti ljubomorna na Aroditu, okrutna sudbino
zagrlimo se sada sve tri ko sestre i zavolimo se. i isplacimo se. uskoro ce doci i druge curke i pridruzit nam se. nismo jedine, nismo!!!!!!!!! i to je vazno zapamtiti, nadasve!
SunGöttin is offline  
Old 04.02.2004., 22:47   #31
cure nemojte biti takve

trazite pokoji savjet od afrodite.za pocetak kako pusiti 2 sata
loreta is offline  
Old 04.02.2004., 22:48   #32
Quote:
SunGöttin kaže:
zagrlimo se sada sve tri ko sestre i zavolimo se. i isplacimo se. uskoro ce doci i druge curke i pridruzit nam se. nismo jedine, nismo!!!!!!!!! i to je vazno zapamtiti, nadasve!


mogu li se i ja pridružiti? nemam ni crnca, ni ogromnu crnačku kitu, ni love za plastičnu, a mislim da mi ni afroditina šminka ne bi pomogla

jedino što imam je grdoba zelenooka prema lijepima i savšenima
326 is offline  
Old 04.02.2004., 22:51   #33
Quote:
SunGöttin kaže:
zagrlimo se sada sve tri ko sestre i zavolimo se. i isplacimo se. uskoro ce doci i druge curke i pridruzit nam se. nismo jedine, nismo!!!!!!!!! i to je vazno zapamtiti, nadasve!
ah tvoje riječi su mi kao melem na ranu...ima još patnica na ovom svijetu ko što sam ja, odmah mi je lakše

Nego, stvarno, kako pušiti dva sata? Možda je u tome tajna njezinog uspjeha
soks is offline  
Old 04.02.2004., 22:55   #34
Mene, uz to kaj sam grda i kaj bi mi dobro doslo bar malo Afroditine ljepote, isto tak zanima kak se moze svrsiti bez dodira. Nasa rasna ljepotica zna tajnu tog umijeca. Savrsenstvo je bez mane. Ah, kak sam ljubomorna!
__________________
Most people are other people. Their thoughts are someone else's opinions, their lives a mimicry, their passions a quotation.
Principess@ is offline  
Old 04.02.2004., 22:57   #35
pisam od smjeha!
AFRODITA69 is offline  
Old 04.02.2004., 23:00   #36
afrodita molim te primjeti tekst ispod mog nicka
loreta is offline  
Old 04.02.2004., 23:00   #37
Je, sam se ti cerekaj, a vis nas ljubomrne alapace kak zelenimo ovdje, a ti ni da okom trepnes. Pomagaj, ako boga znas
__________________
Most people are other people. Their thoughts are someone else's opinions, their lives a mimicry, their passions a quotation.
Principess@ is offline  
Old 04.02.2004., 23:00   #38
odgovore na sva vasa pitanja mozete naci na forumu!od dvosatnog pljuganja-koje on obozava...do svrsavanja bez diranja-ah,moja mala privatna tajna...
ako ima nesto kaj vec nije navedeno na forumu-drage cu volje odgovoriti.sve za vas koke...
AFRODITA69 is offline  
Old 04.02.2004., 23:01   #39
ova tema je bila i kad sam ja tek došla na forum...a to je bilo nedavno...

ko zna koliko ih je bilo prije nego sam ja došla

afrodita, gle, kaj tebe briga kaj je neko ljubomoran, ako i je....

ja mislim da tebe ljudi ne podnose jer nemaš razvijene socijalizacijske vještine, i samo piliš svoje...a to sve tumačiš ljubomorom..

ti nisi glupa cura, ali si malo ograničena....i voliš jako jednostavno i površno gledati na stvari...tebi je objašnjenje za sve nečija ljubomora i zavist

a da neko bude tebi zavidan mora biti gluplji od tebe...

nemoj se sad naljutiti, ali to je istina...pokušaj ponekad razgovarati bez gledanja na stvari iz perspektive ljepote ili zavisti ...

i bit ćeš super cura
Clea is offline  
Old 04.02.2004., 23:01   #40
Quote:
AFRODITA69 kaže:
odgovore na sva vasa pitanja mozete naci na forumu!od dvosatnog pljuganja-koje on obozava...do svrsavanja bez diranja-ah,moja mala privatna tajna...
ako ima nesto kaj vec nije navedeno na forumu-drage cu volje odgovoriti.sve za vas koke...
evo ja imam pitanje sa izbora za miss:

kad bi imala jednu zelju sta bi zazeljela?
loreta is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:39.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger