Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.12.2008., 03:35   #1
Da li se seksualna pozuda zbilja moze roditi u vezi koja ju u pocetku nema?

Zanima me, da li je itko od vas uspio( ili uspjela) i bio sretan u vezi, al iskreno, ono zaista ispunjen emotivno i seksualno, a da je ta veza zapocela na principu - ok pruzit cu mu sansu.

Za one sretnike koji ne znaju o cem pricam, radi se o sljedecem. Uzasno mi se rijetko netko svidi uopce, takodjer jako rijetko mi je netko napet na prvu.
Sa onima koji su me zbilja zapalili (i srce i tijelo) nisam imala srece.
Eh sad, ima muskaraca koji me pozivaju van koji bi zeljeli d me upoznaju. Neki su mi zbilja ok, ono dakle fin decko, ok izgleda, al mislim ...iz samog opisa da se vidjeti koliko mi je to to.
Cure me cesto guraju- joj pa daj pruzi priliku....pa daj mozda se nesto rodi iz toga...

Eh to radjanje me zanima. Lako je njima govoriti. Svaka je u vezi koja je pocela na nacin kako i prilici: svidjao mi se, pa sad il je ju pozvao van odmah, ili nakon niza peripetija je pozvao van bla bla... ali bottom line -to je bio onaj koji ti se bas dopao.

Meni je jasno da izgleda da cu se morat zadovoljit nacinom: zvao me non stop van, na kraju sam pristala iako ga sama nisam ni primjetila, a nakon sto smo se upoznali nisam nikad ni pomislila na njega...

Molim vas OBRADUJTE ME neki od vas Ima li netko da je izasao van sa obicnim tipom koji je bio zagrijan za vas, a nakon toga imao vezu punu ljubavi i strasti?
keks is offline  
Old 14.12.2008., 03:36   #2
u vazi? jel to ikebana?
šumskičovjek is offline  
Old 14.12.2008., 03:39   #3
Ma joj htjela sma rec u vezi. A sad ne znam ili ne mogu ispraviti. Pokusala sam Nadam se da ce moderator ispraviti uz moje isprike

A sad vratimo se temi?
Skepticna sam. Voljela bih neke protuprimjere.
keks is offline  
Old 14.12.2008., 03:41   #4
ako je netko i imao ne znači da češ i ti imati.a ako si bas skroz hladna onda ni nemoj ići.nesto ne stima ako ti nitko nije zanimljiv.bolje tu prek neta ili na msn
šumskičovjek is offline  
Old 14.12.2008., 03:47   #5
Quote:
šumskičovjek kaže: Pogledaj post
ako je netko i imao ne znači da češ i ti imati.
Znam nazalost :S Ali voljela bih za pocetak da barem steknem vjeru da je to moguce, pa cu polako. Nemam sad bas neki konkretan potez i osobu u glavi o kome razmisljam. Nego za ubuduce. Razmisljam da li trebam odustati mozda od nadanja d ace se i meni desit ona 'prava' ljubav. Jer zbilja ne ide nikako.
Pa sam se nadala da mozda zivim u iluziji kako to treba da krene...
keks is offline  
Old 14.12.2008., 03:52   #6
Nemaš od tog nadanja ništa. Ili osjetiš ili ne osjetiš - nadanje i čekanje je gubljenje vremena i zavaravanje.
 
Old 14.12.2008., 03:59   #7
Ma i ja zivim sto godina sa tim motom, nekad sam i pokusavala izac van s nekim tako zato jer s eja njemu kao jako dopadam, a nije los realno. Proslo bi i par puta i cak da je tip bio ' sve sto zena moze pozeljeti' na nekom nivou komunikacije i stava...ali da me pokusao poljubiti jednotsavno bih se izmaknula. Seks- nemoguca misija.

Ali sta da radim ako nikako da sretnem tog nekog 'pravog'. Ili i ako sretnem nekako zabrljam ili ja njemu nisam ni zanimljiva.
keks is offline  
Old 14.12.2008., 04:03   #8
Možda

Cekaj jos malo pa ces sama osjetiti na cemu si sa njim to govorim iz iskustva. Bilo je slucajeva gdje je sretno zavrsilo.
francescq is offline  
Old 14.12.2008., 04:05   #9
imam isti problem i iz iskustva ti mogu reci da nista od toga, pokusala sam par puta i jednostavno ne ide tako...
rijetko mi se netko svidi, a ak mi se odma ludo ne svida ni nece..i to je sva mudrost
nazalost
ja bi isto voljela da je drugacije
ali nije
__________________
Užas je moja furka...
Snjeguljica* is offline  
Old 14.12.2008., 04:08   #10
Quote:
francescq kaže: Pogledaj post
Cekaj jos malo pa ces sama osjetiti na cemu si sa njim to govorim iz iskustva. Bilo je slucajeva gdje je sretno zavrsilo.
Ako pod 'njim' mislis na tog nekog prema kome osjecam onu pravu stvar...ne moram cekati vise..Osjetila sam jako dobro na cemu sam.

Ja bih da nadjem nacin da krenem dalje. Pa me sad zanima ovo sto sam pitala. Zar ste bas svi koje ste u vezama poceli tako da vam se partner odmah svidjao?
OOO boze kad procitam ovo svoje pitanje, tuga me hvata...
keks is offline  
Old 14.12.2008., 04:10   #11
Zasto otpisati nesto u startu? Mislim da kod osoba koje imaju "problem" sa nalazenjem partnera treba biti strpljiv u ovakvim situacijama jer godine brzo lete i prolete....
francescq is offline  
Old 14.12.2008., 04:15   #12
Quote:
keks kaže: Pogledaj post
Ja bih da nadjem nacin da krenem dalje. Pa me sad zanima ovo sto sam pitala. Zar ste bas svi koje ste u vezama poceli tako da vam se partner odmah svidjao?
OOO boze kad procitam ovo svoje pitanje, tuga me hvata...
pokusavala i ja uci u par veza ovako kao ti, netko se jako trudio, bio drag, zgodan, ma savrsen (ono, sto se kaze "na papiru"), ali jednostavno ne ide. na kraju se pretvori u to da je on zaljubljena, a ti lazes i sebe i njega i sve ode dane kazem di.

i onda sam odustala i cekala (jako mi dugo treba da mi se netko svidi bas za vezu..svakih par godina zapravo) i docekala da sam s deckom koji mi se prije veze dugo svidao

odustani, cekaj i uzivaj u sebi i svom slobodnom vremenu.
__________________
Neke pogreške su tako zabavne da ih je šteta napraviti samo jednom.
cirocco is offline  
Old 14.12.2008., 04:17   #13
Moramo razjasniti odmah pod tim svidao na sto se misli? Po meni fizicki izgled je manje bitan i u tom slucaju ima sanse da kemija se pojavi dok u slucaju kad ti osoba ne odgovara ponasanjem, gestama, razmisljanjem,.... to je gotovo-kraj.
francescq is offline  
Old 14.12.2008., 04:19   #14
Ma kod mene je problem ja mislim, sto uvijek postoji onaj prema kome osjecam sve a koji se igra sa mnom. Naravno da onda nisam otvorenog srca za ostale.
Mozda je Snjeguljice kod tebe slicno?
Mozda kad je covjek cistog srca i otvoren, mozda moze da pronadje i u naizgled nezanimljivoj osobi neku iskru?:S
keks is offline  
Old 14.12.2008., 04:22   #15
Quote:
francescq kaže: Pogledaj post
Moramo razjasniti odmah pod tim svidao na sto se misli? Po meni fizicki izgled je manje bitan i u tom slucaju ima sanse da kemija se pojavi dok u slucaju kad ti osoba ne odgovara ponasanjem, gestama, razmisljanjem,.... to je gotovo-kraj.
Ponekad sam povrsna priznajem. Al pod svidjao mislim na kad si vec upoznao nekoga ili cak pokusao nesto s nekim i za tebe je to bilo ono nesto, ako me kuzis. Mislim da je za svijdanje itekako bitna fizicka privlacnost.
Sta imas od veze s nekim ko te ne pali nimalo. To je propast.
Zato i pitam imaju li neki iskustava sa naknadnim 'paljenjem'...jer ako se to nece nikad desit...uh...
keks is offline  
Old 14.12.2008., 04:26   #16
Quote:
keks kaže: Pogledaj post
Zanima me, da li je itko od vas uspio( ili uspjela) i bio sretan u vezi, al iskreno, ono zaista ispunjen emotivno i seksualno, a da je ta veza zapocela na principu - ok pruzit cu mu sansu.

Za one sretnike koji ne znaju o cem pricam, radi se o sljedecem. Uzasno mi se rijetko netko svidi uopce, takodjer jako rijetko mi je netko napet na prvu.
Sa onima koji su me zbilja zapalili (i srce i tijelo) nisam imala srece.
Eh sad, ima muskaraca koji me pozivaju van koji bi zeljeli d me upoznaju. Neki su mi zbilja ok, ono dakle fin decko, ok izgleda, al mislim ...iz samog opisa da se vidjeti koliko mi je to to.
Cure me cesto guraju- joj pa daj pruzi priliku....pa daj mozda se nesto rodi iz toga...

Eh to radjanje me zanima. Lako je njima govoriti. Svaka je u vezi koja je pocela na nacin kako i prilici: svidjao mi se, pa sad il je ju pozvao van odmah, ili nakon niza peripetija je pozvao van bla bla... ali bottom line -to je bio onaj koji ti se bas dopao.

Meni je jasno da izgleda da cu se morat zadovoljit nacinom: zvao me non stop van, na kraju sam pristala iako ga sama nisam ni primjetila, a nakon sto smo se upoznali nisam nikad ni pomislila na njega...

Molim vas OBRADUJTE ME neki od vas Ima li netko da je izasao van sa obicnim tipom koji je bio zagrijan za vas, a nakon toga imao vezu punu ljubavi i strasti?
Konkretan odgovor na naslov: ''Može se rodit privlačnost i kemija nakon nekog perioda, ne mora nužno na prvi mah. Sve zavisi o osobama koje stupaju u kontakt i o toku veze nakon upoznavanja i tako to..!''
__________________
Joj da sam pametna, ne bi glupa bila...
Thundergirl is offline  
Old 14.12.2008., 04:27   #17
Zato i pitam imaju li neki iskustava sa naknadnim 'paljenjem'...jer ako se to nece nikad desit...uh...[/QUO


Naknadno paljenje moguce u to sam siguran!
francescq is offline  
Old 14.12.2008., 04:31   #18
Quote:
francescq kaže: Pogledaj post
Zato i pitam imaju li neki iskustava sa naknadnim 'paljenjem'...jer ako se to nece nikad desit...uh...[/QUO


Naknadno paljenje moguce u to sam siguran!
Ja em što sam sigurna, znam, imam iskustva s tim
__________________
Joj da sam pametna, ne bi glupa bila...
Thundergirl is offline  
Old 14.12.2008., 04:45   #19
Ajme Keks, ne brini se toliko. Prepoznaces ga kada se pojavi. Ne na prvi pogled kao u filmu da se zablenes kao tele (mada, mozda je i to moguce), ali bice toga. Eto ti moj primer. Nas dvoje smo se upoznali preko interneta, poslao mi je sliku, napisala sam mu da nije moj tip, ali sam ipak nastavila dopisivanje sa njim. Ne znam zasto, nesto me je privuklo. Nije potrajalo ni 10 dana i ja sam se bezglavo zaljubila u njega. Naravno da je ljubav obostrana danas. Valjda previse gledas na spoljasnjost, upoznaj coveka, veruj mi da se tako mnogo jace zavoli, nego kada ti se samo dopadne kao spoljasnjost. To ne znaci, hajde sada sa svakime koji te pozove, izadji, ali daj sansu onima od kojih ne pobegnes vristeci kada ih vidis.
I, da, kod mene se pokazalo da je on mnogo zgodniji nego na slici, uh, kako bih se zeznula da sam prekinula dopisivanje, oterala bih ljubav mog zivota, srecom ni on nije bio idiot da se odmah okrene posle mojih reci... kad te hoce, onda te hoce.... ne brini se...
GlavnaRiba ovde is offline  
Old 14.12.2008., 04:48   #20
Quote:
GlavnaRiba ovde kaže: Pogledaj post
kad te hoce, onda te hoce.... ne brini se...
a i obratno hehehee -to iz mog iskustva

Ali svakako hvala na optimizmu Drago mi je konacno jedan slucaj
keks is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:21.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger