Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.07.2010., 00:51   #1
Arena Centar - Lanište

Sad vidim da se Arena centar otvara u već studenom (kak vrijeme leti). Nigdje nisam vidila temu...

http://www.cromoda.com/index.php?opt...5955&Itemid=36

http://www.arenacentar.com/

Uglavnom,razočarana sam brendovima...opet sve isto - Zara, M&S, Espirit (i još jedan cinestar u nzg-u)...



Koje biste brendove voljeli u Arena centru?

Osobno mislim da je ovo već too much ogromnih mallova za zg...pa ni berlin ih nema toliko.. I ajd da bar dopeljaju neke cool marke (french connection, j brand, gucci ) a ne uvijek jedne te iste..

BTW, zna li se što o radnim mjestima tamo?
anna_zgb is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2010., 09:23   #2
Mislim da bi i H&M trebao doći tamo, premda još nije 100%, dakako.
__________________
Had my head in the oven so you'd know where I'll be.

the most wonderfully weird moment in the series
*tearsinheaven is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2010., 10:57   #3
Za H&M čisto sumnjam obzirom da su sami rekli da dolaze u RH tek u proljeće, a Arena centar se otvara 5.11.

Ali evo, barem nam dolaze Gap i Starbucks (iako mi nije dobra niti ta roba, niti kava ).



Iako, sad kad vidim da su naveli da će se tamo otvoriti i Ipercoop kojeg više nema nigdje u RH , malo sumnjam u točnost ostalih informacija.

Zadnje uređivanje mokry : 29.07.2010. at 11:03.
mokry is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2010., 11:05   #4
H&M je već tražio zaposlenike, čini mi se na radnom mjestu organizacije prostora trgovine ili tako nešto..
a i frizeraj Tony & Guy traže frizere za Zg, sad ne znam hoce li tamo biti frizeraj ili negdje drugdje..
da, Starbucks dolazi takodjer.. za Gap nisam čula!
beemya is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2010., 11:07   #5
Ne znam, meni je općenito čudno da H&M uopće dolazi u Hrvatsku jer sam negdje čula da on otvara dućane samo unutar EU.
Imam nekog u obitelji koji radi na tom projektu za Arenu, tako da sam načula da bi se i H&M trebao otvorit, tako da pretpostavljam da će doći sljedeće godine i tamo.
__________________
Had my head in the oven so you'd know where I'll be.

the most wonderfully weird moment in the series
*tearsinheaven is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2010., 11:20   #6
navodo horvantičić ima pravo na 1 dućan u HR za H&M, pa tek kad on otvori mogu i drugdje otvarat... tak nekaj čula.
bile su priče da će H&M doć i u west gate kad se radio pa -nula bodova

za gap sam vidjela da traže djelatnike, sad je li to za lanište ili će i onu u cvijetno ne znam
__________________
Life is not measured by the number of breaths we take, but by the moments that take our breath away
mladac is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2010., 11:54   #7
Horvatinčić je potvrdio da H&M dolazi na njegov Cvjetni, a politika H&M je da se prvo otvara dučan u centru, a tek onda po periferijama. GAP i Starbucks sigurno su u Areni, isto je potvrđeno. meni će jedino biti problem skulirati se s time jer će mi biti u blizini, jer su GAP i Sbucks moje dugogodišnje ovisnosti
bolsa is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2010., 21:54   #8
Quote:
bolsa kaže: Pogledaj post
Horvatinčić je potvrdio da H&M dolazi na njegov Cvjetni, a politika H&M je da se prvo otvara dučan u centru, a tek onda po periferijama. GAP i Starbucks sigurno su u Areni, isto je potvrđeno. meni će jedino biti problem skulirati se s time jer će mi biti u blizini, jer su GAP i Sbucks moje dugogodišnje ovisnosti
Da, H&M prvo dolazi kod Horvatinčića (lokacija je fkt super), a nakon toga vjerojatno i na Lanište...

Starbucks su najavljivali i u centru Cascade pa od tog nije bilo niš...vidjet ćemo je li istina za Arenu

Gap mi nije niš posebno
anna_zgb is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2010., 14:45   #9
Quote:
anna_zgb kaže: Pogledaj post
(i još jedan cinestar u nzg-u)...
zato jer moraju negdje uvalit IMAX i one preseratorske Gold Class dvorane gdje ležiš i možeš naručit jesti i karta je 90kn.

100kn da Arena Centar neće otvorit ove godine.
deedeedee is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2010., 17:17   #10
nedavno sam čula da H&M definitivno dolazi na lanište,ali su već po novinama pisali par puta da ce 100% biti otvoren pa ništa ):
Litle_Katko is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2010., 03:25   #11
Quote:
deedeedee kaže: Pogledaj post
zato jer moraju negdje uvalit IMAX i one preseratorske Gold Class dvorane gdje ležiš i možeš naručit jesti i karta je 90kn.

100kn da Arena Centar neće otvorit ove godine.
Ah, di su stara dobra mala romantična kina

Nitko još ipak nije potvrdio ovo za h&m na laništu...
anna_zgb is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2010., 09:30   #12
a ak i dođe to neće prije proljeća 2011 sigurno
__________________
Life is not measured by the number of breaths we take, but by the moments that take our breath away
mladac is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2010., 11:23   #13
Eto, od Starbucksa ništa. Navodno im ne odgovara to što Hrvati piju kavu sjedeći, a ne uzimaju za van. A logika im je jača; sad bi svi prije posla trebali ići do Arena Centra, kupiti kavu za van i onda ići na posao/faks/kamo god. Pa mogli su onda otvoriti lokal u centru, ili na Vukovarskoj.
mokry is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2010., 12:19   #14
Quote:
mokry kaže: Pogledaj post
Eto, od Starbucksa ništa. Navodno im ne odgovara to što Hrvati piju kavu sjedeći, a ne uzimaju za van. A logika im je jača; sad bi svi prije posla trebali ići do Arena Centra, kupiti kavu za van i onda ići na posao/faks/kamo god. Pa mogli su onda otvoriti lokal u centru, ili na Vukovarskoj.
j**eš kavu koju moraš piti u trku.

glupi Ameri misle da svima mogu nametnuti svoj stil života. jelo i piće u trku, vožnja autom do kontejnera za smeće, i ležanje satima pred TV-om. samo nam još mitraljezi fale.

ako nemam 15 minuta da na miru popijem kavu/čaj, onda je neću ni popiti. : Osmanlija:
__________________
veslam u prazno
kem is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2010., 12:24   #15
Quote:
kem kaže: Pogledaj post
j**eš kavu koju moraš piti u trku.

glupi Ameri misle da svima mogu nametnuti svoj stil života. jelo i piće u trku, vožnja autom do kontejnera za smeće, i ležanje satima pred TV-om. samo nam još mitraljezi fale.

ako nemam 15 minuta da na miru popijem kavu/čaj, onda je neću ni popiti. : Osmanlija:
ma meni sve smrdi da je to izjava za javnost, ali da to nije pravi razlog... jer im to objasnjenje fakat ne drzi vodu, posebice kad shvatis da u mnogim zemljama Starbucks funkcionira i u obliku kafica... dakle, nije samo da dodjes, kupis i odneses kavu, vec mozes sjest i na miru je popit... i zasto to ne bi i kod nas napravili?

ne znam, sve se bojim da ih je netko izreketario
macka is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2010., 12:30   #16
Ma ja mislim da bi Starbucks kod nas i propao u rekordnom roku jer mislim da nismo baš narod koji će dat 40 kuna za kavu.
Uostalom, da, gdje god da sam pila Starbucks kavu, sjedila sam, tak da to ziher nije razlog.
Freakette is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2010., 13:48   #17
Istina, u Londonu sam u bilo kojem Starbucksu jedva našao mjesto za sjesti, tako da im ovo nije neko opravdanje. A sa takvim cijenama bi kod nas ziher propali.


Jel zna netko koji će još dućani biti?
Kladim se da će ponuda biti kao u svakom drugom centru; Magma, C&A, Humanic, Hervis, Zara, Bershka... :dosadno:

Čuo sam nešto o Zari Home; jel bio netko u nekoj vani? Kakve su cijene?
mokry is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2010., 14:22   #18
Sve ovisi o brandovima koje će imati. Gap mi je odličan i veselim mu se.
Ukoliko im H&M dođe i na proljeće, to neće biti prekasno za centar. Mislim da će većina ljudi umjesto u CC ili Am ići u Arenu. Bez H&M-a i GAP-a osuđena je na životarenje jer će nuditi sve kao i drugi centri a realno , nije pozicionirana bolje od njih.
BANANAFISH is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2010., 16:59   #19
ne vjerujem da bi Starbucks propao da je negdje u centru, vole se Hrvati preseravati, ne bi im bio problem davati 40kn za čašicu na kojoj piše Starbucks.
deedeedee is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2010., 17:00   #20
dali bi prvi put, a onda prošetavali šalicu sa svojom domaćom kavom iz džezve
propali bi
__________________
Life is not measured by the number of breaths we take, but by the moments that take our breath away
mladac is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:05.