Natrag   Forum.hr > Razno > Arhiva > Chat teme

Pogledaj rezultate ankete: da li biste bili s likom koji ima mali kurac.
da 500 38.52%
ne 798 61.48%
Glasovatelji: 1298. Ne možete glasovati u ovoj anketi

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 31.01.2012., 02:06   #81
Postoje i pederi.

Quote:
Apophis kaže: Pogledaj post
Da. Ako joj ga gurneš u oko a ne u pičku.


Taman sam neki dan požalila što sam se vratla na LJES, ali ova tema mi polako mijenja mišljenje!
__________________
For as long as I can remember, I wanted to spend Christmas in a suburban mental institution.
eleuthera is offline  
Old 31.01.2012., 02:28   #82
muškarci s malim penisom su mnogo šarmantniji od onih s velikim jer su to morali nekako nadoknadit. te centimetre jadne.
pa su razvili šarm.

ovi igrači s velikima igraju na jednu kartu, na prvu loptu. uopće se ne trude oko žena kao ovi s malim. dokazano!
Vrag u snjegu is offline  
Old 31.01.2012., 02:41   #83
Quote:
marko86 kaže: Pogledaj post
Ovu sam anketu napravio samo da si potvrdim nešto što sam znao

koja bi razlika bila što se ovdje s ostatkom ljudi zajebavaš na moj račun, ili da se desi u stvarnosti gdje bi se s prijateljima zajebavala na moj račun, samo što to ne bi bilo pred mojim očima. Ja sam davno pao na dno
Ček, ti ćeš se zbog 12 cm ubiti? Ili kukati do kraja života? Ono, nije riječ o osam ni deset, a to da nema cure koja ne bi bila s nekim te tvoje centimetraže je čisti bullshit.

No ono što ti pouzdano mogu reći je da nijedna neće biti sa samosažaljevajućim smorom.

Ili se brate trgni ili ne znam, otvaraj teme na LJES-u, sad prijeđi na ostale svoje atribute i viči- cipelarite me. Očito ti to pričinja gušt. Jer kako inače objasniti da si elegantno ignorirao upise koji ti ne idu na self pity mlin.
ex anais is offline  
Old 31.01.2012., 03:11   #84
Quote:
eleuthera kaže: Pogledaj post
Ti ne bi mogao bit niti s onom koja nosi rimljanke.
pih

Quote:
Elle.Woods kaže: Pogledaj post
al ok, pretpostavljam da ima muškaraca koji se na kraju zadovolje i kržljavim sisama, pa tako i žena koje mogu podnijet seks s graškićem...

legendarna si!!

Quote:
phiber kaže: Pogledaj post
Kak se moze procitati, kita se moze povecati 2-3 cm. Tak da kita od 8 cm i dalje otaje mala.
jel ovo stvarno postoji???
mislim, 8cm, kod odraslog muškarca??
nije da se sprdam, ali prosto mi je nepojmljivo.
Meadow is offline  
Old 31.01.2012., 03:17   #85
e jel mozes s nekim tko ima malog imati deep troat? ne mozes. A to je zenska mastarija br.2. odmah nakon seksa sa nepoznatim radnikom s gradilista.
Vrag u snjegu is offline  
Old 31.01.2012., 08:34   #86
Quote:
Vrag u snjegu kaže: Pogledaj post
e jel mozes s nekim tko ima malog imati deep troat? ne mozes. A to je zenska mastarija br.2. odmah nakon seksa sa nepoznatim radnikom s gradilista.
Zbilja osoba treba imati mnogo samopouzdanja da tvrdi nešto ovako generalno.
Jer ono što vrijedi za jednog (u ovom slučaju za tebe) zbilja ne vrijedi nužno za sve.

Ne znam koliko godina imaš, ali dođe vrijeme u životu kad čovjek mora naučiti kako govoriti u svoje ime, a ne u ime drugih koji s tim nemaju veze.
__________________
"All I know is the child is my warrant and if he is not the word of God, then God never spoke..."
Death-of-Art is offline  
Old 31.01.2012., 09:11   #87
Ova i pridruzena tema zorno pokazuju koliko su opsjednuti sobom ( i 'ponosom' ).

'Ja, ja, ja - moj, moj, moj - imam mali, ubicu se, - imam veliki, divite se'.

Who cares ?

Zadnje uređivanje Monica B. : 31.01.2012. at 09:16.
Monica B. is offline  
Old 31.01.2012., 09:17   #88
Quote:
Monica B. kaže: Pogledaj post
Ova i pridruzena tema zorno pokazuju koliko su opsjednuti sobom ( i 'ponosom' ).

'Ja, ja, ja - moj, moj, moj - imam mali, ubicu se, - imam veliki, divite se'.

Who cares ?
vama ženama je samo krivo što ga i vi nemate
dedina tambura is offline  
Old 31.01.2012., 09:20   #89
Quote:
dedina tambura kaže: Pogledaj post
vama ženama je samo krivo što ga i vi nemate


Tjesite se.

Pobjegla s LJES-a, pogodi zbog cega.
Monica B. is offline  
Old 31.01.2012., 09:22   #90
Quote:
Monica B. kaže: Pogledaj post
Ova i pridruzena tema zorno pokazuju koliko su opsjednuti sobom ( i 'ponosom' ).

'Ja, ja, ja - moj, moj, moj - imam mali, ubicu se, - imam veliki, divite se'.

Who cares ?
Zato sto ekipa ne zeli prihvatiti cinjenicu da mala kita za NEKE žene moze biti diskvalificirajuci kriterij prilikom odabira partnera i jednostavno pronaci onu kojoj to ne igra ulogu.

Lakse je kukati na forumu.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Old 31.01.2012., 09:23   #91
Quote:
Monica B. kaže: Pogledaj post


Tjesite se.


a evo, da se dotaknem teme - mogu da shvatim žene koje ne bi htjele bit s osobom male kite. analogno tome, ima muškaraca koji ne bi bili sa ženom koja je daska u pogledu sisa ili dupeta. dakle, shvatljivo je, u pitanju je neka fizička "mana" koja suprotnom spolu ne odgovara i to je tako
al eto, to je prednost kod analnog seksa u svakom zlu nešto dobro
dedina tambura is offline  
Old 31.01.2012., 09:24   #92
Quote:
Vrag u snjegu kaže: Pogledaj post
muškarci s malim penisom su mnogo šarmantniji od onih s velikim jer su to morali nekako nadoknadit. te centimetre jadne.
pa su razvili šarm.

ovi igrači s velikima igraju na jednu kartu, na prvu loptu. uopće se ne trude oko žena kao ovi s malim. dokazano!
nope

Sve je to individualno.
__________________
Agni Parthene Despina I believe. Heroji žive vječno. .
Uranija is offline  
Old 31.01.2012., 10:28   #93
Quote:
Vrag u snjegu kaže: Pogledaj post
muškarci s malim penisom su mnogo šarmantniji od onih s velikim jer su to morali nekako nadoknadit. te centimetre jadne.
pa su razvili šarm.

ovi igrači s velikima igraju na jednu kartu, na prvu loptu. uopće se ne trude oko žena kao ovi s malim. dokazano!
Sto bi mozda bilo tocno kada bi svi muskarci hodali sa kitom u erekciji na izvol'te pa bi zene mogle procijeniti dal' im pase ili ne.

Srednješkolski argument u stilu 'ružna al dobra u duši' ili 'bucke se više trude u krevetu'.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Old 31.01.2012., 10:47   #94
Quote:
eleuthera kaže: Pogledaj post


Taman sam neki dan požalila što sam se vratla na LJES, ali ova tema mi polako mijenja mišljenje!
Poše tebe Ela, svašta ćeš preko usta prevalit

Quote:
Vrag u snjegu kaže: Pogledaj post
muškarci s malim penisom su mnogo šarmantniji od onih s velikim jer su to morali nekako nadoknadit. te centimetre jadne.
pa su razvili šarm.
ovi igrači s velikima igraju na jednu kartu, na prvu loptu. uopće se ne trude oko žena kao ovi s malim. dokazano!
Yup, čitao sam to. Objavljeno je da je to najpouzdanija dokazana studija ikad. Sada je poznata kao studija nula (0). Od nje sve kreće. Ima kvotu 1.
Ostali natjecateljski fakti za najpouzdanije činjenice su bili:
1)Zemlja i dalje ide oko sunca. Kvota 1.3 studije nula.
2)Penzioneri će i dalje izabrat najveću dnevnu špicu da ispune autobuse i tramvaje sobom i svojim vrećicama sa ribama i povrćem. Kvota 1.35 studije nula.
3)Ako skočiš gol u more i ne promašiš, smočit ćeš se. Kvota 1.72 studije nula.

In a nutshell, opcije 1, 2 i 3 će se puno prije promijenit nego studija nula.
Sad kužim sve one žene koje šetaju gradom sa frendicama i komentiraju: "Baš je super dečko, ovakav, onakav, sve super, ali avaj, bio je šarmantan. " "Ajoooj, nije valjda?" "A da...znam šta to znači...ima malog...*deep sigh*"
__________________
A tout le monde

Zadnje uređivanje Apophis : 31.01.2012. at 10:54.
Apophis is offline  
Old 31.01.2012., 14:47   #95
nemam konkretnog iskustva jer oni s kojima sam bila su u najmanju ruku bili pristojno obdareni, ali mislim da bi morao biti zbilja mikro (6 ili 7 cm) da bi mi bio premali

pa nije ni moja stvar grand canyon pa da trebam bogzna koje dimenzije. i iirc, prosječna ženska stvar ima 7-8 cm dubine i dovoljno je uska da zadrži tampon.
__________________

moj mali mačić
anonymous_13 is offline  
Old 31.01.2012., 17:49   #96
pa da bas ima 10-12 a nismo si jos jako jako dobri, vjerojatno ne bi bila

idealno bi meni bilo 14-17cm

trenutni dragi ima oko 19, i iskreno, meni predugacko (al zbog sirine je osjecaj dok ulazi pa mu oprastam par cm viska) ...al se prilagodimo, namjestimo pa je ok

ne govorim napamet
bila sam i sa deckom, vlasnikom alata 10-12cm i nije to to :S mozda da je bio neshto deblji pa da je time nadoknadilo duljinu, al nije ni to tako da
__________________
It's you, it's you, it's all for you Everything I do I tell you all the time Heaven is a place on earth with you Tell me all the things you want to do...<3
~StarPrincess~ is offline  
Old 31.01.2012., 17:55   #97
Quote:
boki084 kaže: Pogledaj post
Bitna je tehnika a ne veličina.
kako da imas tehniku kad nemas alat?
ady- is offline  
Old 31.01.2012., 18:11   #98
Quote:
Zelenogorac kaže: Pogledaj post
P.S. I što je najzabavnije ja mislim da većina ženski ovdje uopće ne zna mjeriti kurac. I da su im redovito veće oči nego pička. Hahahahaha...
Zašto bi ga ja trebala znati mjerit? Ili htjela mjeriti?
Ja s kitom, obično, imam druge planove..

Quote:
Zelenogorac kaže: Pogledaj post
Kurac od 12 cm prosječnog obujma dovoljan je da svakoj ženi ispadnu oči. Što god mi ovdje bajali.
Ne, ne.. ja ne bajam, ja ti govorim iz iskustva - praktičnog iskustva, a ti lupetaš na pamet

Ili nam želiš indirektno reći da je tebi neko zagurao 12 centa, pa da su ti pri tom oči skoro izletile?

Quote:
marko86 kaže: Pogledaj post
Ja sam davno pao na dno

Ovo je glupost, 12 cm je 12 cm bez obzira kako je lik građen, kao što litra vode zauzima istu količinu prostora nalazila se u bačvi koja prima 1000 l ili u boci koja prima samo litru, je da je dojam drugačiji ali to je i dalje 1 l.
Ti si zapravo davno odlučio da ćeš glumiti žrtvu i to je to... pa od tuda i ovi nebulozni argumenti
kiss me is online now  
Old 31.01.2012., 18:30   #99
Quote:
~StarPrincess~ kaže: Pogledaj post

idealno bi meni bilo 14-17cm
i ja se slazem
sarah80 is offline  
Old 31.01.2012., 18:38   #100
ha ha ha...luda tema...ludih komentara...malih i velikih a vidim i glupih cura...to se tice onih 65...kaj bi vi pitale lika kolki mu je kurac prije nego bi spavale s njim ili ga poslije napucale...ha ha...kaj se njega tice vec ste jebene...pitam se dal bi bile s likom koji ima mali kurac i brdo love??? he he...sponzoruse

Zadnje uređivanje arhiloh : 31.01.2012. at 18:47.
arhiloh is offline  
Received Infraction
 



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:16.