Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.05.2013., 12:20   #1
Ne znam ništa. Doslovno.

Dakle, moj problem je slijedeći. Ne znam ništa o muško-ženskim odnosima. Doslovno ništa. Ne poznam niti jednu žensku osobu. Nisam nikada prišao niti jednoj ženskoj osobi u realnom životu niti je meni prišla neka ženska osoba. Svega par puta sam uživo razgovarao sa ženama. Jedino što pokušavam je nešto preko online portala. Međutim, niti tamo se ne snalazim. Nakon par kurtoaznih odgovora sve me počnu izbjegavati. Ne znam šta da pišem. Potpuno sam indisponiran i nemam nikakvu inspiraciju. Ne znam šta da radim. Lagano sam frustriran situacijom u kojoj se nalazim.
Idiot3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2013., 12:24   #2
Quote:
Idiot3 kaže: Pogledaj post
Dakle, moj problem je slijedeći. Ne znam ništa o muško-ženskim odnosima. Doslovno ništa. Ne poznam niti jednu žensku osobu. Nisam nikada prišao niti jednoj ženskoj osobi u realnom životu niti je meni prišla neka ženska osoba. Svega par puta sam uživo razgovarao sa ženama. Jedino što pokušavam je nešto preko online portala. Međutim, niti tamo se ne snalazim. Nakon par kurtoaznih odgovora sve me počnu izbjegavati. Ne znam šta da pišem. Potpuno sam indisponiran i nemam nikakvu inspiraciju. Ne znam šta da radim. Lagano sam frustriran situacijom u kojoj se nalazim.
Imaš li sestru? Rodicu? Majku? Baku? Možeš li s njima normalno razgovarati? Pretpostavljam da možeš.... e pa zamisli čuda, ostale žene na svijetu su građene od jednakih tjelesnih sastojaka i um im funkcionira na prilično jednak način. Kako onda ne možeš i s njima normalno razgovarati?
coldplug is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2013., 12:26   #3
Quote:
coldplug kaže: Pogledaj post
Imaš li sestru? Rodicu? Majku? Baku? Možeš li s njima normalno razgovarati? Pretpostavljam da možeš.... e pa zamisli čuda, ostale žene na svijetu su građene od jednakih tjelesnih sastojaka i um im funkcionira na prilično jednak način. Kako onda ne možeš i s njima normalno razgovarati?
Mogu komunicirati sa starom, ali to je uglavnom to. Sa ostalima ne ide. Pogotovo ako su mi zanimljive u seksualnom smislu.
Idiot3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2013., 12:26   #4
Quote:
Idiot3 kaže: Pogledaj post
Dakle, moj problem je slijedeći. Ne znam ništa o muško-ženskim odnosima. Doslovno ništa. Ne poznam niti jednu žensku osobu. Nisam nikada prišao niti jednoj ženskoj osobi u realnom životu niti je meni prišla neka ženska osoba. Svega par puta sam uživo razgovarao sa ženama. Jedino što pokušavam je nešto preko online portala. Međutim, niti tamo se ne snalazim. Nakon par kurtoaznih odgovora sve me počnu izbjegavati. Ne znam šta da pišem. Potpuno sam indisponiran i nemam nikakvu inspiraciju. Ne znam šta da radim. Lagano sam frustriran situacijom u kojoj se nalazim.
Pridruži se Night's Watchu na sjeveru..


-Stipe
Stipe23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2013., 12:29   #5
Quote:
Idiot3 kaže: Pogledaj post
Mogu komunicirati sa starom, ali to je uglavnom to. Sa ostalima ne ide. Pogotovo ako su mi zanimljive u seksualnom smislu.
Možeš li pokušati idući put kad dođeš npr. u dućan i na blagajni stoji zgodna cura, zamisliti da ti je na blagajni mama? I vidjeti onda hoćeš li se barem mrvicu drugačije osjećati? Probaj pa javi.
coldplug is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2013., 12:30   #6
Quote:
coldplug kaže: Pogledaj post
Možeš li pokušati idući put kad dođeš npr. u dućan i na blagajni stoji zgodna cura, zamisliti da ti je na blagajni mama? I vidjeti onda hoćeš li se barem mrvicu drugačije osjećati? Probaj pa javi.
Ne znam šta da kažem blagajnici. Osim toga u dućanu u koji idem nije mi ni jedna zgodna.
Idiot3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2013., 12:30   #7
Quote:
Idiot3 kaže: Pogledaj post
Dakle, moj problem je slijedeći. Ne znam ništa o muško-ženskim odnosima. Doslovno ništa. Ne poznam niti jednu žensku osobu. Nisam nikada prišao niti jednoj ženskoj osobi u realnom životu niti je meni prišla neka ženska osoba. Svega par puta sam uživo razgovarao sa ženama. Jedino što pokušavam je nešto preko online portala. Međutim, niti tamo se ne snalazim. Nakon par kurtoaznih odgovora sve me počnu izbjegavati. Ne znam šta da pišem. Potpuno sam indisponiran i nemam nikakvu inspiraciju. Ne znam šta da radim. Lagano sam frustriran situacijom u kojoj se nalazim.
Smišan si. Ništa neznan ništa ništa i ništa... Ima li koja awkward cura na ovom forumu, molim da se javi forumašu pod nikom idiot3.
Wannabegoodguy is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2013., 12:32   #8
Quote:
Idiot3 kaže: Pogledaj post
Ne znam šta da kažem blagajnici. Osim toga u dućanu u koji idem nije mi ni jedna zgodna.
Nisam rekao da išta kažeš nego da promatraš kako se osjećaš, samo to. Ima li razlike ili nema. Promijeni dućan onda
coldplug is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2013., 12:36   #9
Quote:
Idiot3 kaže: Pogledaj post
Ne znam šta da kažem blagajnici. Osim toga u dućanu u koji idem nije mi ni jedna zgodna.


Budi uporan...znam masu primjera di likovi imaju tako jadne fore i dosadni su za popizditi ali stalno ulijeću curama, puše milijun odjeba ali svjesni su statistike. 1 od 1000 će ih prihvatiti i tako bude....dakle, zaključak...idi od jedne do druge i budi dosadan..ako te odjebe izbriši si pamćenje o tom nemilom događaju.
deepbluesea is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2013., 12:37   #10
Ja nemam ni te jadne fore. Ja nemam nikakve.
Idiot3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2013., 13:02   #11
Quote:
Idiot3 kaže: Pogledaj post
Dakle, moj problem je slijedeći. Ne znam ništa o muško-ženskim odnosima. Doslovno ništa. Ne poznam niti jednu žensku osobu. Nisam nikada prišao niti jednoj ženskoj osobi u realnom životu niti je meni prišla neka ženska osoba. Svega par puta sam uživo razgovarao sa ženama. Jedino što pokušavam je nešto preko online portala. Međutim, niti tamo se ne snalazim. Nakon par kurtoaznih odgovora sve me počnu izbjegavati. Ne znam šta da pišem. Potpuno sam indisponiran i nemam nikakvu inspiraciju. Ne znam šta da radim. Lagano sam frustriran situacijom u kojoj se nalazim.
Uzmi knjigu- žena za početnike
Crveni is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2013., 13:06   #12
Kao prvo: Zbog čega takav nick???
Afro Dita is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2013., 13:16   #13
Pa nick je takav jednostavno iz očaja.
Idiot3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2013., 13:21   #14
Quote:
Stipe23 kaže: Pogledaj post
Pridruži se Night's Watchu na sjeveru..


-Stipe
Ako izgleda ko Jon Snow, rado ću bit njegova Ygritte
Sad ozbiljno, da probaš otić kod psihologa ili psihijatra?
Tvoja nemogućnost komunikacije s drugim spolom je samo simptom nekog dubljeg problema, odnekud moraš krenit
williamka is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2013., 13:22   #15
Kad si daš ovakav nick mora sa imaš jako lipo mišljenje o sebi
Pročitaj si malo ovu temu, mislim da imate dosta zajedničkog, krenuvši od mišljenja o sebi
https://www.forum.hr/showthread.php?t=777826

Koliko ti je godina?
__________________
I onda kada ti se život promjeni i postane teži, ti promjeni sebe i postani jači.
nitka is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2013., 13:25   #16
Quote:
Idiot3 kaže: Pogledaj post
Jedino što pokušavam je nešto preko online portala. Međutim, niti tamo se ne snalazim. Nakon par kurtoaznih odgovora sve me počnu izbjegavati. Ne znam šta da pišem. Potpuno sam indisponiran i nemam nikakvu inspiraciju. Ne znam šta da radim. Lagano sam frustriran situacijom u kojoj se nalazim.
Hm. Ne djeluješ mi baš nepismeno i neelokventno. Zezaš li ti nas, možda?
Stane Dolanc is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2013., 13:25   #17
I da žešče si inertan, nista/nikog/nikad pokreni se. Zasto ne mozes komunicirati sa ženskim spolom? Pa koliko ja znam ne jedemo muškarce.
__________________
I onda kada ti se život promjeni i postane teži, ti promjeni sebe i postani jači.
nitka is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2013., 13:37   #18
Quote:
nitka kaže: Pogledaj post
I da žešče si inertan, nista/nikog/nikad pokreni se. Zasto ne mozes komunicirati sa ženskim spolom? Pa koliko ja znam ne jedemo muškarce.
Aaa ne znam. Ima takvih slučajeva u životinjskom svijetu recimo kod paukova npr., tako da ja bi bio na oprezu za svaki slučaj.
Fitcher is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2013., 13:45   #19
Quote:
Fitcher kaže: Pogledaj post
Aaa ne znam. Ima takvih slučajeva u životinjskom svijetu recimo kod paukova npr., tako da ja bi bio na oprezu za svaki slučaj.
Zivotinjskom svijetu ... ne provociraj
__________________
I onda kada ti se život promjeni i postane teži, ti promjeni sebe i postani jači.
nitka is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2013., 13:47   #20
Quote:
Stane Dolanc kaže: Pogledaj post
Hm. Ne djeluješ mi baš nepismeno i neelokventno. Zezaš li ti nas, možda?
Ne, pa nisam ni rekao da sam nepismen.
Idiot3 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:04.