Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Trudnice

Trudnice Za trudnice i sve one koji se tako osjećaju

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.01.2011., 10:55   #1701
Quote:
nana.i kaže: Pogledaj post
još bi vas nešto pitala,
brzo ću roditi pa ne znam kojeg pedijatra da izaberem, iako ce to uvjetovat mjesto stanovanja split3 ali ako mi možete kojeg preporučiti ili bar nekog dobrog privatnika za drugo mišljenje
možda ima negdi drugdi tema za ovo pitat
evo link za temu o pedijatrima

https://www.forum.hr/showthread.php?t=594687
LISA1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2011., 11:09   #1702
Quote:
Mare1983 kaže: Pogledaj post
I a da vidis kako je prekrasna !! da me nije onako bolilo mislim da bi odvalila od smijeha....

meni je sad žao što nisam slikala mm kad mi je fotić bio pri ruci, ali tko je onda na to mislio....
a uglavnom sa svojh skoro 2 m i preko 100 kg izgledao je utegnutije od Jelene Rozge na svim koncertima do sada
mislil da je i on bio u bolovima s obzirom na to kako i gdje su mu hlače stajale
Quote:
nana.i kaže: Pogledaj post
još bi vas nešto pitala,
brzo ću roditi pa ne znam kojeg pedijatra da izaberem, iako ce to uvjetovat mjesto stanovanja split3 ali ako mi možete kojeg preporučiti ili bar nekog dobrog privatnika za drugo mišljenje
možda ima negdi drugdi tema za ovo pitat
za prvi pregled novorođenčeta te u pravilu ni jedan pedijatar ne bi smio odbiti,a poslje možeš odabrati!
Ja sam pitala patronažnu za preporuku i odabrala dr Pavlov na Sućidru za sada nismo pogriješili...
__________________
v3eka
v3eka is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2011., 12:39   #1703
evo ja maloprije zvala rodiliste u splitu, zakazali su mi da dodjem za 2 mjeseca otprilike izmedju 9-12 u rodiliste i da se javim na recepciju te da ce me oni onda poslati sestri koja vrsi upise na tecaj. nisu nista spominjali da vise nema tecaja??? zvala sam na 551 227
__________________
Ne diraj lava dok spava.
nemo st is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2011., 14:44   #1704
Quote:
Albera kaže: Pogledaj post
Mi smo prije 15 dana izašli iz rodilišta, i beba od cimerice je dosta izgubila na težini pa su joj davali adaptirano iz čašice.
Cimerica ih je pitala bočicu, ali sestre nisu dale nego samo na čašicu.
evo ja izašla jučer iz rodilišta (rodila 22.siječnja) i daju i na čašicu i na bočicu ako pitaš. Ja sam svome dvaput pitala dohranu dok mi nije došlo mlijeko jer je bio veliki bebač, oba puta na čašicu. Ali od cimerice maleni nije htio na čašicu pa su mu uredno donijeli bocu
__________________
★Boyz★
nina2007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2011., 00:49   #1705
Nemo jesi pitala jel može muž na porod uz plaćanje bez tečaja? ili si pitala za tečaj pa ti naravno nije rekla. zato sam ja i došla na red jer najvjerojatnije može. ma zvat cu ja linčina sve mislim ima vremena do tečaja pa me nije briga
nana.i is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2011., 15:26   #1706
Quote:
nana.i kaže: Pogledaj post
Nemo jesi pitala jel može muž na porod uz plaćanje bez tečaja? ili si pitala za tečaj pa ti naravno nije rekla. zato sam ja i došla na red jer najvjerojatnije može. ma zvat cu ja linčina sve mislim ima vremena do tečaja pa me nije briga
ja sam pitala da predbiljezim sebe i muza za tecaj i sestra sto se javila nije nista rekla o tome da nema tecaja ili da moze bez placanja?? vec kao da dodjemo na zakazan termin i onda ce nas kao upisati...
__________________
Ne diraj lava dok spava.
nemo st is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2011., 18:47   #1707
Quote:
nemo st kaže: Pogledaj post
ja sam pitala da predbiljezim sebe i muza za tecaj i sestra sto se javila nije nista rekla o tome da nema tecaja ili da moze bez placanja?? vec kao da dodjemo na zakazan termin i onda ce nas kao upisati...
koliko sam ja shvatila i dalje će biti tečajeva, ali ne mora ih se pohađati da bi pratnja bila na porodu, tako da su mi rekli da mogu doći i mjesec dana prije termina i samo platiti ako ne želimo ići na tečaj
dianad1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2011., 22:21   #1708
Quote:
dianad1 kaže: Pogledaj post
koliko sam ja shvatila i dalje će biti tečajeva, ali ne mora ih se pohađati da bi pratnja bila na porodu, tako da su mi rekli da mogu doći i mjesec dana prije termina i samo platiti ako ne želimo ići na tečaj
nadam se da je tako! barem ti daju izbor da ides ili ne!!
__________________
Ne diraj lava dok spava.
nemo st is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2011., 19:30   #1709
ja sam jučer zvaLA i rekla mi ženska da ja moram ići jer to još nije izglasano, ali kao ne moram na sva predavanja, i da ce mi ona napisati potvrdu kad završi tečaj, pa sad...
nije me baš obradovala
nana.i is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2011., 02:25   #1710
da malo oživim temu
1. cure kad je najbolje rađati što se tiče osoblja i brige, jel to isto u svako doba dana i noći i vikendom?

2. postoji li neki raspored dežurstava dr u rodilištu da znaš koga moš očekivat?

3. je li moguće dogovorit porod sa svojim dr, ima li koja iskustva s tim, ono skroz mi je glupo vodi me jedan dr a naletim na nekog ne poznatog u kojeg nemam povjerenja a uz to je i bahat i sirovina

ovo treće me najviše zanima, uskoro ću pitati i svog gina
nana.i is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2011., 09:47   #1711
Ja iz osobnog iskustva "preporučam" vikend, onda je Dr. Mimica dežuran i inače je samo vikendom u bolnici, meni je bio na porodu i već sam ga na sva zvona nahvalila pa da se ne ponavljam....
Dežurstva i raspored u rodilištu sigurno postoji pa tko te dopadne, a za ovo treće ti nažalost ne znam moj gin ne radi u bolnici pa se nisam raspitivala
__________________
v3eka
v3eka is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2011., 11:33   #1712
ja sam oba puta rađala noću i meni je bilo super,jer nije bilo gužve i bilo je svega dvi-tri rodilje...
ali me stvarno iživciralo kada je nakon tog mira,nastupila jutarnja smjena i svi su odjednom se stvorili...

normalno da postoji raspored dežurstva,samo mi nemamo uvid u to

bilo bi jako lipo kada bi naš ginekolog-ica bili prisutni na porodu,ali mislim da to nije moguće osim ako ti gin ne radi i u bolnici
__________________
Zlatko Vujović

We leave our legacy like dust in the sands of time
Fantasma is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2011., 14:34   #1713
ajoj stisnit cu i necu dat vani dok ne dođe dobri dr
Veka kadd je Mimica subotom ili nediljom
nana.i is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2011., 15:11   #1714
Quote:
nana.i kaže: Pogledaj post
da malo oživim temu
1. cure kad je najbolje rađati što se tiče osoblja i brige, jel to isto u svako doba dana i noći i vikendom?

2. postoji li neki raspored dežurstava dr u rodilištu da znaš koga moš očekivat?

3. je li moguće dogovorit porod sa svojim dr, ima li koja iskustva s tim, ono skroz mi je glupo vodi me jedan dr a naletim na nekog ne poznatog u kojeg nemam povjerenja a uz to je i bahat i sirovina

ovo treće me najviše zanima, uskoro ću pitati i svog gina

1. Prvi put došla navečer u bolnicu i rodila ujutro (bio je vikend), a drugi put rodila noću (to je bilo preko tjedna). I oba puta je bilo ok, i šta se tiče osoblja i svega, nemam primjedbi.

2. Postoji sigurno, samo pitanje je kako doć do rasporeda

3. Mislim da ti može tvoj ginekolog samo ako radi u bolnici.

Quote:
v3eka kaže: Pogledaj post
Ja iz osobnog iskustva "preporučam" vikend, onda je Dr. Mimica dežuran i inače je samo vikendom u bolnici, meni je bio na porodu i već sam ga na sva zvona nahvalila pa da se ne ponavljam....
Dežurstva i raspored u rodilištu sigurno postoji pa tko te dopadne, a za ovo treće ti nažalost ne znam moj gin ne radi u bolnici pa se nisam raspitivala

A tebi je bio Mimica na porodu , nisam znala.
Albera is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2011., 11:49   #1715
Ja san rađala u noci sa nedilje na ponediljak, svi boksovi bili puni a doktorica je spavala!!! (setala sam jer nisan mogla vise lezat pa san vidila da ona lezi) tek je u 7 ujutro sve zivnilo kad je dosla druga smjena (tada je vecina nas dobila drip, do tada nista....)
__________________
moje najvece blago je stiglo 13.12. ♥
Mare1983 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2011., 15:50   #1716
Quote:
nana.i kaže: Pogledaj post
ajoj stisnit cu i necu dat vani dok ne dođe dobri dr
Veka kadd je Mimica subotom ili nediljom
ja sam rađala ciiiiiijelu subotu, a rodila sam u nedjelju u 01.45
Mimica je bio subotom, a nakon poroda šivao me mladi dr. Viđak isto odličan!!!
žao mi je što nisam pitala ime babice jer je žena bila fenomenalan prema meni i mm...!!!!!

Quote:
Albera kaže: Pogledaj post

A tebi je bio Mimica na porodu , nisam znala.
je!!!!

a sad malo of nadam se da mi nitko neće zamjeriti....

curke što je s onom kavicom koju smo spominjale...?!!!
kažu da će nam lijepo vrijeme potrajati još koji dan....?!!!
Mare,Leić, Lisa....i sviostali naravno.....ima li zainteresiranih?!!!!
__________________
v3eka
v3eka is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2011., 20:22   #1717
Quote:
v3eka kaže: Pogledaj post
ja sam rađala ciiiiiijelu subotu, a rodila sam u nedjelju u 01.45
Mimica je bio subotom, a nakon poroda šivao me mladi dr. Viđak isto odličan!!!
žao mi je što nisam pitala ime babice jer je žena bila fenomenalan prema meni i mm...!!!!!



je!!!!

a sad malo of nadam se da mi nitko neće zamjeriti....

curke što je s onom kavicom koju smo spominjale...?!!!
kažu da će nam lijepo vrijeme potrajati još koji dan....?!!!
Mare,Leić, Lisa....i sviostali naravno.....ima li zainteresiranih?!!!!
Ja sam ZA!!!zovu lijepo vrijeme cijeli idući tjedan..

evo da nisam ni ja skorz of šta se tiče rađanja
...ja sam molila Boga da završim po danu jer kao življe je..noću i vikendom obično bude pustinja...a s druge strane molila sam Boga da idem za vikend rodit jer sam trudnoću vodila kod Mimice a on bude kao šta je veka napisala dežuran samo vikednom
ali eto na kraju završila po noći i opet imala sve ljude oko sebe za čistu peticu...
LISA1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2011., 01:33   #1718
Quote:
Mare1983 kaže: Pogledaj post
Ja san rađala u noci sa nedilje na ponediljak, svi boksovi bili puni a doktorica je spavala!!! (setala sam jer nisan mogla vise lezat pa san vidila da ona lezi) tek je u 7 ujutro sve zivnilo kad je dosla druga smjena (tada je vecina nas dobila drip, do tada nista....)

koja je to dr, pa valjda ste imale budne babice
nana.i is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2011., 09:29   #1719
Quote:
Mare1983 kaže: Pogledaj post
Ja san rađala u noci sa nedilje na ponediljak, svi boksovi bili puni a doktorica je spavala!!! (setala sam jer nisan mogla vise lezat pa san vidila da ona lezi) tek je u 7 ujutro sve zivnilo kad je dosla druga smjena (tada je vecina nas dobila drip, do tada nista....)
Ja sam radala s cetvrtka na petak 2009,i isto mi je tako bilo ostavili me samu u boksu cilu noc(a trudovi svako po minute)bio sat priko puta pa vidila ,babica pocirila cila 2puta i 1 put neki mladi dr.a ta glavna dr.sto me primila nisam je do ujutro 7 vidila (cilu noc) i jako neprijatna ima crnu kosu do ramena i siske onko 170cm malo popunjena.Jel tebi bila ta? ja se spasila kad je dosla nova smjena i prosla vizita rodila u 9h
__________________
Jedno su želje a sasvim nešto drugo mogućnosti
Mamini njumavci
16.10.2009.~19.04.2011.
monatina is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2011., 20:20   #1720
Quote:
nana.i kaže: Pogledaj post

koja je to dr, pa valjda ste imale budne babice
Babice? ni vidila ja nikoga nisan....ja san osjetila da beba izlazi van i poslala muza po dr a taman je ona u to usla....i odjednom njih 7-8 i vice ona porod, porod....do tada u cilu noc (od 2 ujutro do 9) bila jednom sestra i pitala me one silne podatke, jednom ta dr sta je spavala i jednom druga dr kad je dosla smjena i prokinula mi vodenjak...i to je sve...
__________________
moje najvece blago je stiglo 13.12. ♥
Mare1983 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:44.