Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 31.05.2016., 09:28   #1461
Tražim jeftinu krojačicu za sitne krojačke prepravke na području : Vrbik-Vukovarska-Savska-Glavni kolodvor-Centar
Hvala
__________________
“In general, remember that is we who torment, we who make difficulties for ourselves."
Eve* is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2016., 12:11   #1462
budući da search još ne radi, imam jedno pitanje.

gdje naručujete tkaninu u metraži? jel se uopće isplati uzimati? ja si hoću napraviti 2 maxi suknje, pamučne/viskoza, sad neke ljetne, ovi krojevi po dućanima su mi čudni - ili je prekratko, ili mi čudno stoji na bokovima. koliko metara moram uzeti za jednu ovakvu, koji je naziv materijala uopće?
(moja će biti bez džepova, možda s prorezom, visina 169cm, opseg struka 69, bokovi 95)


može i preporuka za dućan u splitu.
__________________
I’m a carbie girl in a carbie world.
Danielle is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2016., 21:18   #1463
izmjeri se od kud do kud zelis da bude, dodaj 20 cm za pasicu i to je to. Ima koji cm viska, ali bolje da bacis 5 cm neg da ti usfali.
I isplati se, srecom materijali koji su u ponudi jos uvijek su dovoljno kvalitetni da predmete mozes nositi godinama.
pupetta.maresca is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2016., 13:15   #1464
pozz...trazim osobu koja zna sivati i ima iskustva za povremeni honorarni posao 2-3 puta tjedno po 5-6 sati na dan, cijenu se dogovorimo.
ako znate koga tko bi htio zaradit para sa strane i ima iskustva nek se javi u poruke

Zadnje uređivanje asush : 21.06.2016. at 14:16.
asush is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2016., 13:07   #1465
Kako napraviti ovaj crni obrub oko jastuka? Da li netko iskusan zna.


http://www.svezakucu.rs/www/pics/ite.../big/25109.jpg
bezzbeli is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2016., 22:02   #1466
mislis ovaj pop-out? ja tu ne vidim nikakav crni rub, samo ispupceni

ugl, to mozes samo sa specijalnim industrijskim masinama, zaboravi na takve kerefeke s obicnom kucnom nabijalicom.
MermaidMe is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2016., 17:05   #1467
Ovo je slično, može se mirne duše napraviti i na kućnoj mašini.

http://www.twoohtwoseven.com/2012/10...ew-button.html
__________________
The only problem/with haiku is that you just/get started and then
rh4ps0dy is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2016., 16:33   #1468
al opet treba poseban nastavak za to. moooozda bi islo s nastavkom za patent.

ovo sta si ti dala za primjer, su gotovi 'pipovi' koje samo nasijes. opet ti za to treba poseban nastavak, a i sumnjam da toga ima kod nas za kupiti.. barem ja nisam vidjela..
MermaidMe is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2016., 17:46   #1469
Piping se, koliko sam vidjela, može napraviti tako da se opšije špaga određenog promjera. I vjerujem da bi išlo stopicom za patent, nisam probala.
__________________
The only problem/with haiku is that you just/get started and then
rh4ps0dy is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2016., 17:49   #1470
treba probat. ako nista, dobra ideja.
MermaidMe is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2016., 20:32   #1471
Pitanje, za ovakvu suknju da li se treba odostraga napraviti izrez da se lakše hoda ili postoji čipka koja je rastezljiva?

https://goo.gl/images/o9GXH3
coolchick is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2016., 08:12   #1472
Quote:
coolchick kaže: Pogledaj post
Pitanje, za ovakvu suknju da li se treba odostraga napraviti izrez da se lakše hoda ili postoji čipka koja je rastezljiva?

https://goo.gl/images/o9GXH3
Postoji i rastezljiva čipka, a može se napraviti i sa prorezom
__________________
Like I give a coitus!
neenna is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2016., 12:46   #1473
Vec duze vrijeme bih htjela poceti uciti sivati. Nista veliko, sitnice, za pocetak mozda da mogu napraviti jastucnice i tako neke sitnice.

Problem je sto nemam pojma kakvu sivacu masinu kupiti, tj.ne znam uopce odakle krenuti traziti.

Bila bih zahvala ako mi netko moze preporuciti neki model masine koji ima i s kojim je zadovoljan
Wild Egg is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2016., 11:53   #1474
Wild Egg, mi ti mozemo preporuciti literaturu, ali mislim da bi sto se tice masina trebala prvo otici u ducan- to je moje osobno iskustvo vezano uz savjetovanje preko foruma (po mogucnosti odi u neki koji ima u sklopu i servis-zasto? oni sami najbolje znaju koje masine ne trebaju precesto popravak i mogu ti odgovoriti na puno pitanja i na temelju afiniteta ponuditi nekoliko modela u zeljenom cjenovnom rangu- recimo nana-san, ja sa njima sam imala krasno iskustvo, odn. kcer je dala dojam neizjebane prepotetne kucke (imala sam rolleyes efekt na njen ton tijekom komunikacije), ali njen tata-serviser je jedan od najboljih eksperta koje sam sada srela i koji mi je jako puno pomogao i objasnio sve vezano uz moju masinu i vise (pfaff ekspression 2.0 NE KUPOVATI- naime nema mogucnost stimanja napetosti stopice).
Kada nades dva tri modela koji odgovaraju financijskim mogucnostima javi se pa cemo secirati svaku do najmanjeg serafa!
pupetta.maresca is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2016., 11:18   #1475
Hej ovako zanima me što bi mi trebalo za ovakvu haljinu da li je ovo izvedivo sa šifonom s aliexpressa ili da kupim nešto ovdje? Ispod ovoga za ovu suknjicu što je ispod što je najbolje? Željela bi što jeftinije proći jer mi je svaka kuna bitna a vjenčanje je blizu

enter2013 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2016., 12:08   #1476
Ako ti je vjenčanje jako blizu pazi samo da ima vremena stić pošiljka s alija

A šifon (ili bilo koji materijal) to je rizik za takvo kupovanje. Zna doć svašta, netočne boje, dužine, materijal plastika koja smrdi.....
A može doć i krasno i divno.
No pitanje je imaš li vremena, novca i volje za rizik.
__________________
“Gossip is the devil's telephone. Best to just hang up!”
HepiHipo is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2016., 17:00   #1477
U našim metražama i trgovinama da isto tražim to pod imenom šifon ili nekako drugačije? Da se ne brukam
enter2013 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2016., 20:56   #1478
Ma odes tamo i kazes da nemas pojma i pokazes sliku i prodavacice ce ti dati kaj imaju od boja tog materijala.
Njima ti vise "idu na zivce" one koje se prave pametne a nemaju pojma (iako ponekad znam naletiti na pojednice koji ni sami ne znaju kaj prodavaju - ja necu zaboravit zenu koja je pored mene kupovala atlas i objasnjavala prodavacici da to nije saten, da bi na kraju kupila saten koji je tkan naravno u atlas vezu!!
pupetta.maresca is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2016., 16:25   #1479
dobar dan,

molila bih vas za pomoć. gdje kod nas naći ovakva materijal za šivanje, područje zagreba? glavno mi je da je pamuk i sličan motiv..
https://www.svijetmetraze.hr/proizvo.../#.V72p8lt96ig
ovo mi je malo preskupo, skoro 9eur po metru,a treba mi dosta..

i još jedno pitanje, da li se koja ženskica bavi šivanjem, tj ima volje sašiti mi šator za klinca? svakako plaćam uslugu
Malo Sunce is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2016., 17:41   #1480
u svetu metraze je uvijek sve skupo! zapravo u sloveniji su tkanine i pozamanterija uzasno skupi i nije neki izbor! ako ti nije frka, strpi se, svet metraze svako malo ima popuste od 20-50%. Pretpostavljam da cu ja tada biti jos u slo pa ti lako uzmem i posaljem postom. lajkaj ih na fejsu!
pupetta.maresca is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:52.