Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.07.2016., 03:28   #1821
Quote:
Arias kaže: Pogledaj post
Po toj cijeni bi i fake bio prolazan, valjda se ne raspadaju odmah. Ima li tko iskustvo s kupovinom tako neke fake obuće ?

Je li ima onda koji ok shop na aliu koji ima veći izbor tenisica, uglavnom orginala ?
Moras racunati na to da ce zapeti na Carini. Iako ne mora znaciti...
__________________
LUGSOR FOOD - dehidrirane poslastice za pse i mačke
Retonja is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2016., 11:39   #1822
Hi
Molim pomoc,naime narucila sam 3x100 kom.perli gumenih od 8 mm(bijele,crne i sarene)a dobila sam 100-ak sarenih djecjih od cca 2 mm znaci niti blizu onog sto sam narucila pa bi Vas zamolila za savjet sto da ucinim?otvorim dispute?hocu li uopce dobiti povrat s obzirom da sam nesto dobila ali niti blizu onog sto sam narucila?ja sam olatila 4.5 $ovo nije ni 1$....
Hvala😊
Deliceus-Ri is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2016., 11:43   #1823
Po meni, imas nekoliko opcija:
-ovisno o trackingu, otvori dispute trazeci povrat jer kao nije doslo
-probaj se dogovoriti sa sellerom jer je mozda tvoj naruceno doslo nekome drugome jer je adrese zamjenio ako jos imas vremena ovisno o BP koliko ti je ostalo

Sent from SM-N910C via Tapatalk
__________________
LUGSOR FOOD - dehidrirane poslastice za pse i mačke
Retonja is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2016., 11:50   #1824
Quote:
Retonja kaže: Pogledaj post
Po meni, imas nekoliko opcija:
-ovisno o trackingu, otvori dispute trazeci povrat jer kao nije doslo
-probaj se dogovoriti sa sellerom jer je mozda tvoj naruceno doslo nekome drugome jer je adrese zamjenio ako jos imas vremena ovisno o BP koliko ti je ostalo

Sent from SM-N910C via Tapatalk
Tracking pokazuje samo kad je otislo iz Kine dalje nista vis...i ja sam mislila rec da mi nije doslo imam jos mj dana fore...jer 4.5 $nije puno ali bome ni malo...ovo je totalna sprdacina sto sam dobila😅
Nisam pametna...ako budem morala vracat nazad koliko ce me pt oderat a ja nisam kriva 😣
Deliceus-Ri is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2016., 11:56   #1825
Ma nemoj vracati nazad. Radje onda naruci od drugog prodavaca a ovo trazi onda povrat za mjesec dana pod izlikom da nije doslo.

Sent from SM-N910C via Tapatalk
__________________
LUGSOR FOOD - dehidrirane poslastice za pse i mačke
Retonja is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2016., 11:59   #1826
Quote:
Retonja kaže: Pogledaj post
Ma nemoj vracati nazad. Radje onda naruci od drugog prodavaca a ovo trazi onda povrat za mjesec dana pod izlikom da nije doslo.

Sent from SM-N910C via Tapatalk
Hvala😆
Deliceus-Ri is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2016., 14:44   #1827
Narucila kolegici haljinu koja treba doci u ponedjeljak, medjutim kolegica je otputovala i nece nitko preuzeti, vjerovatno ce se vratiti u kinu, medjutim ona nece htjeti da joj ponovo posalju jer ce vec proci ljeto. Moze li dobiti refund u tom slucaju?
charlizeos is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2016., 16:22   #1828
Paket ide na Postu prvo nekoliko dana a postar ostavlja zuti (sada po novom sivi) papiric s kojim se isti dize. Mozes ti uzeti taj papiric i probati dici paket. Nazoves prijateljicu i neka kaze podatke i sto je narucila i broj moba mozda ako je tako narucivala pa i to pise na markici sto je zalijepita na paketu. Mislim da ce ti sigurno dati.

Sent from SM-N910C via Tapatalk
__________________
LUGSOR FOOD - dehidrirane poslastice za pse i mačke
Retonja is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2016., 17:01   #1829
Nece dati kod nas u Osijeku. Iskljucivo mora doci sama osoba ili dati pisanu punomoc
charlizeos is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2016., 17:08   #1830
Pa i ja sam iz Os. Meni u Retfali daju iako mi je adresa na osobnoj s Juga 2. Vec me znaju u Posti u Žutom naselju. Treba objasniti situaciju i dati ce.

Sent from SM-N910C via Tapatalk
__________________
LUGSOR FOOD - dehidrirane poslastice za pse i mačke
Retonja is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2016., 17:13   #1831
Kako mozes podizati u retfali kad se svi paketi dizu u glavnoj oosti? Znam da nece dati nikome drugome jer sam vec jednom pitala
charlizeos is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2016., 17:29   #1832
Zato sto po novom ide na 24 sata (tako mi je receno) u ured gdje je adresa pa onda salju u glavnu. Vec mjesecima je tako jer sam odbijao pakete koji su se placali dok se moglo tako. Pise ti na obavijesti gdje je paket.

Sent from SM-N910C via Tapatalk
__________________
LUGSOR FOOD - dehidrirane poslastice za pse i mačke
Retonja is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2016., 18:06   #1833
ma problem je što je paket na ime neke njene prijateljice koja je trebala preuzeti ali je i ona otišla u međuvremenu na more
ne znam za ovo što kažeš jer ja uvijek idem u glavnu poštu ali mi više ne daju taj isti dan nego tek sutra
charlizeos is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2016., 18:55   #1834
Onda neka proba poslati osobnu nekako preporuceno ili je uslikati ili nekako. Zamoli tete tamo. Sigurno ce ti izaci u susret.

Sent from SM-N910C via Tapatalk
__________________
LUGSOR FOOD - dehidrirane poslastice za pse i mačke
Retonja is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2016., 03:32   #1835
Kakvo je iskustvo oko refunda, prije 10 dana sam otkazao narudžbu ali novaca još uvijek nema na računu, je li normalno kod Aliexpressa da se tako dugo čeka?
Ico_Zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2016., 03:43   #1836
Meni odlicno. Sigurno imaju sustav po kojem rjesavaju jer sam imao slucaj od 3-4 dana do vise od 2 tjedna da isti bude fizicki vidljiv na racunu iako je datum refunda onaj prvotni (sistem eBaya).

Sent from SM-N910C via Tapatalk
__________________
LUGSOR FOOD - dehidrirane poslastice za pse i mačke
Retonja is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2016., 18:45   #1837
jel netko zna gdje i kako mogu naruciti RB naocale? vise ih ne mogu na aliexpressu, kao da su sve maknuli?! il pod nekim drugim search keewordom? pod RB nema nis...
Cydia is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2016., 18:58   #1838
GIYF: http://s.aliexpress.com/AVfeqeQJ

Sent from SM-N910C via Tapatalk
__________________
LUGSOR FOOD - dehidrirane poslastice za pse i mačke
Retonja is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2016., 19:20   #1839
a kako nadjes u trazilici?
jer ja bih 4147 i 2140
Cydia is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2016., 19:24   #1840
Direktno na Aliju ne nego na Googlu. Pa ti izbaci brdo njih na samom Aliju linkove s tagovima RB...

Sent from SM-N910C via Tapatalk
__________________
LUGSOR FOOD - dehidrirane poslastice za pse i mačke
Retonja is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:36.