Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.07.2016., 18:34   #6121
stavila sam već pod sunčane naočale, ali tamo ljudi izgleda kupuju samo orginal, tako da me zanima gdje mogu naći vjernu repliku ovih Miu Miu naočala, a da imaju bar UV 400, ne bih baš one sa placa:

pattie_boyd is offline  
Old 24.07.2016., 23:15   #6122
Ako negdje nadete ili vidite ove sandale, javite mi. Pliiiiz :*

__________________
Nema.
no name chic is offline  
Old 24.07.2016., 23:18   #6123
Quote:
pattie_boyd kaže: Pogledaj post
stavila sam već pod sunčane naočale, ali tamo ljudi izgleda kupuju samo orginal, tako da me zanima gdje mogu naći vjernu repliku ovih Miu Miu naočala, a da imaju bar UV 400, ne bih baš one sa placa:

Ne znam jel smijem tu javno reci, ali ja sam na "Moje krpice" vidjela slicne, mozda i iste cak.
__________________
Nema.
no name chic is offline  
Old 25.07.2016., 18:48   #6124
Quote:
Flegmach kaže: Pogledaj post
Zna li tko gdje u ZG ima za kupiti nakita ili pirseva s motivima kostura, nešto poput ovoga? Frendica ih voli i tražim joj nešto za poklon. Fala
Vidjela sam u prolazu lančiće i naušnice sa motivima kostura pa pogledaj http://www.dirtyoldempire.com/
Heart and I is offline  
Old 26.07.2016., 00:05   #6125
Quote:
no name chic kaže: Pogledaj post
Ne znam jel smijem tu javno reci, ali ja sam na "Moje krpice" vidjela slicne, mozda i iste cak.
slične, Pradine, iako ni te nisu loše, samo mi je 600 kn i dalje previše, tim više što su rabljene i nikad ne znaš dal imaju neko skriveno oštećenje

čak mi sad i fejkovi ulaze u obzir, baš sam se zaljepila za te i nigdje ni sličnih što mi je baš čudno budući da po dućanima uredno nailazim na kopije Diora prošlogodišnjeg
pattie_boyd is offline  
Old 26.07.2016., 00:14   #6126
pa takvih fejkova imas po ebayu i aliexpressu. jedino ne znam dal udovoljava tvojim uv kriterijima. mislim, tesko da ces nac repliku, a da ima sve reference originala
MermaidMe is offline  
Old 26.07.2016., 00:40   #6127
Quote:
MermaidMe kaže: Pogledaj post
pa takvih fejkova imas po ebayu i aliexpressu. jedino ne znam dal udovoljava tvojim uv kriterijima. mislim, tesko da ces nac repliku, a da ima sve reference originala
začudo pa je na aliexpressu 100% zaštita navodno

samo što cca mjesec dana se čeka, a to mi je previše

ne znam kakvo je stanje u Konjščinskoj, jel to više postoji uopće, to mi jedino još pada na pamet
pattie_boyd is offline  
Old 26.07.2016., 12:18   #6128
Quote:
Salammbo kaže: Pogledaj post
Možda onaj dućan preko puta Autobusnog kolodvora? Mislim da im robu rade slijepe osobe, imaju pletene stolce, košare za mačke i slično. Pa možda ima i cekera.
URIHO?
Hvala na ideji, pogledat ću!
__________________
https://www.youtube.com/watch?v=D5Y11hwjMNs
Snjeska.Bijelic is offline  
Old 28.07.2016., 21:14   #6129
Jel zna netko gdje u Zg-u mogu kupit one privremene tetovaže, koje dolaze u obliku naljepnica?
MelindaZg is offline  
Old 28.07.2016., 21:49   #6130
Quote:
MelindaZg kaže: Pogledaj post
Jel zna netko gdje u Zg-u mogu kupit one privremene tetovaže, koje dolaze u obliku naljepnica?
U DM--u. Zlatne i srebrne metalik, svakojake

Samo se isperu čim malo vode dođe na njih
__________________
“In the small matters trust the mind, in the large ones the heart.”
Lovecat is offline  
Old 28.07.2016., 22:04   #6131
Nije moda ali , treba mi jedno 10 fora biljeznica , a4 formata

Poslano sa mog SM-A300FU koristeći Tapatalk
Miss Nice is offline  
Old 28.07.2016., 22:05   #6132
Nije moda alii..

Treba mi jedno 10 a4 biljeznica s linijama , fora motivi , spiralni uvez i da imaju vise pregradaka. U Osijeku sam ali moze i online trgovina .

Poslano sa mog SM-A300FU koristeći Tapatalk
Miss Nice is offline  
Old 29.07.2016., 00:58   #6133
Quote:
no name chic kaže: Pogledaj post
Ako negdje nadete ili vidite ove sandale, javite mi. Pliiiiz :*

vidla danas na jednoj curi identične i na jednoj drugoj srebrne, bit će da su dobili u Importaneu iste
pattie_boyd is offline  
Old 29.07.2016., 14:07   #6134
Quote:
MelindaZg kaže: Pogledaj post
Jel zna netko gdje u Zg-u mogu kupit one privremene tetovaže, koje dolaze u obliku naljepnica?
ima i na tisku
__________________
Seventh son of a seventh son
angel_w is offline  
Old 29.07.2016., 14:10   #6135
Quote:
pattie_boyd kaže: Pogledaj post
vidla danas na jednoj curi identične i na jednoj drugoj srebrne, bit će da su dobili u Importaneu iste
Također sam vidjela jucer curu u žutim takvim. ocito su popularne
c.c. is offline  
Old 29.07.2016., 19:02   #6136
Gdje ima ovakvih bicki, pamučne, ovako kratke,da su jeftine (max 50kn)? Boja nebitna.



Tezenis nema, H&M nema (ima jedino shapewear no to ne želim), Yammamay je imao ali ne dobiva više, imaju samo duge do ispod koljena.


Pitala sam na placu na Črnomercu, nitko to ne drži. Navodno ponekad prodaje neka ciganka na okretištu, ja je nisam vidjela

Ja to trebam nosit ispod haljina jer me iritiraju bedra, jbga, debljina, štaćeš Ideja je da se ne vidi, i da je udobno.
ZNAM da ih je pun ebay al mi se ne da čekat.
FatGlow is offline  
Old 29.07.2016., 19:45   #6137
pa buduci da ne zelis shapewear (zasto?) mozda bi trebala potraziti u sportskim ducanima, tipa decathlon.. mada ce ti se vjerojatno nazirati ova gumica u struku ako je uza haljina u tom dijelu..moglo bi te smetati..zato mi nije jasno zasto ne zelis shapewear
Brillus is offline  
Old 29.07.2016., 22:40   #6138
Gdje kupiti ovo...? #3

Quote:
Brillus kaže: Pogledaj post
pa buduci da ne zelis shapewear (zasto?) mozda bi trebala potraziti u sportskim ducanima, tipa decathlon.. mada ce ti se vjerojatno nazirati ova gumica u struku ako je uza haljina u tom dijelu..moglo bi te smetati..zato mi nije jasno zasto ne zelis shapewear


Zato jer ih planiram nosit svakodnevno i treba mi nesto udobno za po doma.

Shapewear stiska, a gumica u struku me ne brine jer nosim uglavnom swing haljine

Point nije u shapeanju nego u sprjecavanju trljanja unutrasnje strane bedara i iritacije koze istim.
FatGlow is offline  
Old 29.07.2016., 22:47   #6139
FatGlow, nisu bicke, ali pogledaj zadnju stranicu ovog topica za alternativu.
Doria is offline  
Old 30.07.2016., 00:04   #6140
FatGlow, pogledaj i u dućanu Terra Nova. Kupila sam nešto kraće nego što su na ovoj slici koju si stavila, ali možda imaju i takve duže. Također, Decathlon bi mogao imati.
c.c. is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:39.