Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.07.2016., 10:11   #5781
Quote:
Svartur kaže: Pogledaj post
PDV se primjenjuje nakon predjenih 22 eura jel? Ili je to carina? Zaboravim uvijek. A same primjene tih regulacija nece nastupiti jos skoro, tj dok se oni ne dogovore sve oko toga?
Jok, PDV se primjenjuje na sve cijene, bez obzira na visinu.
Ja knjige za posao kupujem premo amazon.de jer mi je automatski zaračunat PDV.
Carina je ta koja ima neki provizornu visinu cijene za odrapiti te.
__________________
https://www.youtube.com/watch?v=D5Y11hwjMNs
Snjeska.Bijelic is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2016., 00:45   #5782
jel netko od vas kupovao s ove stranice? https://www.wish.com/
da mi objasni malo kako to točno funkcionira, jel se plaća preko paypala ili?
svaka info je dobrodošla
Dadushka is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2016., 12:30   #5783
Updejt moje narudbe sa sheina. Ove druge jel koja uopce ne stize. Poslala sam im jucer mail da trazim refund s obzirom da paket ne stize nakon mjesec dana, s obzzrom da im tracking ocigledno ne valja, i s obzirom da mi je sve stiglo od njih u roku dva tjedna osim jedne stvari preorder koja bi trebala stici sljedeci tjedan nakon mjesec dana, ocigledno je da se paket zagubio ili nije uopce poslan (sto sumnjam) ili je ukraden.
Odgovor sam dobila nakon par sati da su mi refundirali iznos u ''my wallet'' i da ukoliko ne zelim refund na njihovoj stranici da si samo prebacim novac na paypal tako sto kliknem na withdrow funds nesto tako. Kliknula danas mi stigao mail da ce kroz par dana biti vidljiv refund na paypalu.
Svee pohvale, a vec sam mislila kak cu morati otvarati disput jer sam svasta cula i citala posebno na youtube videjima gdje su cure govorile kak su imale grozna iskustva, eto ugl. meni nije do refunda koliko do stvari sto sam narucila koje su sad OOS. U svakom slucaju sve pohvale. :klap:
__________________
I don't shackle myself to people I don't know.
sarNevera is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2016., 21:05   #5784
Zna li netko jeli postoje ikakvi kodovi za popust na Amazonu?
ivanea1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2016., 11:37   #5785
Znamo li odakle se šalju paketi sa stranice She In?

Gledam info o lokaciji gdje stoji da imaju skladište u EU. Naručila bih nešto iznad 30 USD, po ovoj akciji do 8.8. ali me malo strah carine

http://www.shein.com/About-US-a-117.html
black berry is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2016., 13:52   #5786
Paketi se salju iz Belgije 100% provjereno, doduse narucila sam do sada 3, 2 su stigla za jedan sam dobila refund, ova dva su stigla iz Belgije.
Mene zanima drzga stvar, ako je njihova firma registrirana u Kini ili gdje vec van Eu, ali salju iz EU clanice dali i dalje podlijezemo carini ili ne?
Jer ja bi isto narucila odmah sve u jednom paketu.

Inace ta akcija +30 dolara free sheping ti uvijek traje, shiping je besplatan uvijek iznad 30$ ako na to mislis. Moja oba, odnosno sva tri paketa su bila oko 35$ i nisu me carinili.
__________________
I don't shackle myself to people I don't know.
sarNevera is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2016., 17:22   #5787
Nije bitno odakle se salje nego di je firma registrirana. Strawberrynet salje iz Svedske, ali je tvrtka registrirana u HK i automatski carine. Doduse, oni i vrate iznos carine pa ispadne na kraju ok.

Mislim da ima neki nacin da tvrtke uvezu robu u EU, ali ju odmah ne ocarine jer stoji u nekom skladistu, pa se roba ocarini po ulasku na konacno odrediste poput ovog kad mi narucimo online pa platimo carinu.
__________________
x
Elektra is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2016., 20:13   #5788
ja isto imam problema s narudžbom sa Shein...prema trackingu pošiljka je prije mjesec dana stigla u HR , na pošti nemaju nikakv info o mojoj pošiljci...ne znam šta da radim više? :/
__________________
The brain is the most complex thing in the universe and it's right behind the nose
Lost_in_Wonderland is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2016., 10:38   #5789
Je li neko od vas narucivao sa H&M UK webshopa? Postoji li neki nacin da se naruci, posto oni imaju jednu haljinu koju nema u HR webshopu?
LLme is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2016., 00:36   #5790
Je li netko u posljednje vrijeme kupovao nesto iz UK-a? Jesu li oni jos uvijek u EU zasad i ne primjenjuju se jos oni nameti kao za zemlje van EU? Uopce nisam u toku, a imam stvari za naruciti u vrijednosti nekoliko stotina kuna i ne bih cestitke od carine itd xd
Svartur is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2016., 02:04   #5791
Ja sam naručivala iz UK i sve je normalno. Ko zna koliko će trebat da se Brexit provede u djelo.
uppsala is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2016., 09:37   #5792
Odgodjeno je tek za 2019., tako da nema zurbe

Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk
girly-girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2016., 12:19   #5793
Quote:
girly-girl kaže: Pogledaj post
Odgodjeno je tek za 2019., tako da nema zurbe

Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk
Odlicno, thankses
Svartur is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2016., 16:20   #5794
Ima li smisla slati nešto običnom poštom bez trackinga?
Lyanna Stark is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2016., 18:19   #5795
Quote:
Lost_in_Wonderland kaže: Pogledaj post
ja isto imam problema s narudžbom sa Shein...prema trackingu pošiljka je prije mjesec dana stigla u HR , na pošti nemaju nikakv info o mojoj pošiljci...ne znam šta da radim više? :/
Trazi refund. Meni su vratili novac isti dan. A proknjizilo mi se kroz par dana, nesporedno nakon refunda sam opet narucila i ovaj put su mi poslali preporuceno. Tak da imam tracking broj. :klap:
__________________
I don't shackle myself to people I don't know.
sarNevera is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2016., 13:59   #5796
netko iz zagreba da bi htio naručiti nešto s dorothyperkins.com? iznad 50 funti je bespl poštarina, ja imam 26,60 a danas mi još do ponoći vrijedi popust
QueenCOZofYOU is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2016., 20:28   #5797
mozete li mi preporuciti neku parcel forwarding firmu ili osobu iz USA koja koristi dhl global priority mail za slanje do HR, a koji je navodno puno jeftiniji (za 5lb platis cca 30$) od usps-a (koji je uzasno poskupio, 4lb first class dodje 57$ a nekada je bilo 36$ ). za mojshopping.com znam ali oni koriste iskljucivo usps, koliko mi je poznato.
hvala !
__________________
nakovana
nakovana is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2016., 14:41   #5798
Shopping online

Ima li netko iskustva s tictail.com?

Zanima me ova hoodica. Nisam našao kako šalju i koliko vremena treba da dođe. Jel bi išla carina i porez još na to?
dje-CAk is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2016., 22:17   #5799
Sve ti je to Kina..

Imaš na Aliexpressu 4-5 puta jeftinije istu takvu. KLIK!
Slav3n is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2016., 22:29   #5800
Shopping online

A iskreno ta mi izgleda kao kopija, jesi mozda siguran da je isto? Pogledaj unutarnji dio kape. I na ovoj koju sam ja stavio ne vidi se onaj šav oko džepa.


Sent from my iPhone using Tapatalk
dje-CAk is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:56.