Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.08.2015., 23:06   #281
Quote:
leilany kaže: Pogledaj post
Ja sam uvijek s bepanthenom mazala ....
Jos nisam cula da nekom nevalja bepanthen... Hm

A za posao,pa ak mozes odes pa si malo prebrises s vodom tetovazu pa namazes i tak...
mislim, da onda neće bit problem, dostavljam pakete okolo, dobijem pakete, pa završi do 6 navečer (najčešće sam gotov do 3, 3.30). tak da.... vjerojatno bi mogo ponit bocu vode, da to odradim negdje na pauzi(ama).
upitat ću majstora kad budem išao (taman, jučer, sav napaljen, nabrijan 158% idem rješit to...... slobodan termin tek 29.08 ( ((( a daj nemoj me )
dakako, da ću čovjeka upitati sve što trebam znati, o njezi, održavanju, čišćenju, zacijeljivanju, al opet, nije zgorega izvuć još par izvora.
pitam u vezi bepanthena, jer većina siteova koje sam našao o održavanju njege nakon tetoviranja, ili su SAMO BEPANTHEN I NIŠTA DURGO, ili su NIKAD I APSULUTNO NIKAD BENAPTHEN.
doslovno, dakle, 1 tab, svršavanje po benapthenu, drugi pljuju ga kao da je iz pakla izašao....
pročitoa sam dosta dobrih stvari o eucerin aquaphoru, na gotovo svakom siteu koji sam otvorio su ga bili preporučivali. što misltie o tome?
okoplavo is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2015., 23:59   #282
Ne znam zasto nije vec u vecini salona normalno da se tetovaza njeguje na sasvim jednostavan nacin - nakon tattoo-a stave ti flaster (proziran je ala folija) i on se par dana ne mice. Tetovaza ispod njega zacjeljuje i nakon par dana kada se skine na njemu su minimalni tragovi krvi a tetovaza izgleda super. Nakon toga je dovoljno namazat se s kremom 1xdnevno nakon recimo tusiranja.

Neko je davno pisao o tome na ovoj temi i masa je bila skepticna i nepovjerljiva da to uopce postoji..

Ne samo da postoji nego je to sasvim normalan postupak...
Svakako pitaj kad se ides tetovirat da li ti moze nabavit flaster tim vise ako ti je problem njegovati zbog posla...
Poopsie is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2016., 17:21   #283
bok ljudi, da li netko zna tattoo majstora negdje oko centra u zg a da nije preskup
__________________
Kosa mi se diže na glavi i strašno me ljuti kad vidim da idioti postaju cijenjeni ljudi.
ipman22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2016., 23:50   #284
nisam sigurna što točno spada u "nije skup" skupinu, s obzirom da su tetovaže općenito skup sport. najčešće i bude da koliko platiš, toliko i dobiješ.

ja sam se tetovirala dvaput kod robija i senfa i jednom u octopusu, pa je moj dojam da su u octopusu jeftiniji. ne znam dali je neka drastična razlika jer iskreno nisam ni pitala r&s za procjenu s obzirom da sam si baš namjerila da me ovaj put tetovira nika .

inače u octopusu znaju često imat sniženja ili nagradne igre ili nešto, pa si možeš i to sačekati. znam da je preko ljeta bila neka poprilično velika akcija, ali su im se brzo popunili termini pa pazi i na to. i da ti se tetoviranje ne preklapa sa odlaskom na more ili tako nečim...
dire Dawn is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2016., 23:48   #285
Zna netko gdje ima u Zagrebu ili blizu Zg netko ko radi ovaj stil tetovaza. Uz to da su dobre kvaliete..





Ove dvi su by scottmove na Ig
DeadlyClass is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2016., 01:38   #286
ova druga je zivi ocaj. znam ljude koji rade i bolje tetovaze
MermaidMe is online now  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2016., 03:00   #287
Quote:
Poopsie kaže: Pogledaj post
Ne znam zasto nije vec u vecini salona normalno da se tetovaza njeguje na sasvim jednostavan nacin - nakon tattoo-a stave ti flaster (proziran je ala folija) i on se par dana ne mice. Tetovaza ispod njega zacjeljuje i nakon par dana kada se skine na njemu su minimalni tragovi krvi a tetovaza izgleda super. Nakon toga je dovoljno namazat se s kremom 1xdnevno nakon recimo tusiranja.

Neko je davno pisao o tome na ovoj temi i masa je bila skepticna i nepovjerljiva da to uopce postoji..

Ne samo da postoji nego je to sasvim normalan postupak...
Svakako pitaj kad se ides tetovirat da li ti moze nabavit flaster tim vise ako ti je problem njegovati zbog posla...
Znam da je star post, ali... te folije su zakon, prezakon. Kad ti je najgori period, ne moraš drndati po tetovaži i dodatno iritirati kožu, nema ljepljenja i sl., normalno možeš funkcionirati i lakše "preboljeti" tih prvih par dana jer ti je tetovaža zaštićena. Ja sam nosila 4 dana (toliko se nosi) i kad sam skinula, tetovaža je već bila poluzacijeljena, ne boli, nije crvena, koža super. Samo perem i mažem, ali mi generalno ne predstavlja problem ni oko čega, za razliku od kad sam radila prvu tetovažu prije 7 godina i mazala bepantenom i prala svakih par sati... Koža nadražena, oteklo, peče-boli naizmjence, a na bepanten se sve lijepi i premasno je. U svom salonu sam uzela specijalnu mast Easy Tattoo koja je 10x bolja od bepantena.
Pitajte za te folije, a i za mast ako si želite olakšati!
SmthSpecial is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2016., 14:28   #288
Quote:
DeadlyClass kaže: Pogledaj post
Zna netko gdje ima u Zagrebu ili blizu Zg netko ko radi ovaj stil tetovaza. Uz to da su dobre kvaliete..





Ove dvi su by scottmove na Ig
Ivona u octopussu ima taj djir

Sent from my SM-N910C using Tapatalk
pace pacic is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2016., 15:51   #289
Quote:
MermaidMe kaže: Pogledaj post
ova druga je zivi ocaj. znam ljude koji rade i bolje tetovaze
mozda nije tvoj stil il nesto al tetovaza je urađena dobro
DeadlyClass is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2016., 20:02   #290
Pozdrav. Razmisljam vec neko vrijeme o tetovazi, i iako su me neko vrijeme mamile niske cijene kucnih majstora, zakljucio sam da cu se definitivno dati u ruke onome kod koga se necu bojati za ishod.. E sada, tetovaza bi bila dosta detaljna (likovi iz slavenske mitologije) i izbor mi je nekako pao ili na kid krosa ili pedia, vjerujem da bi obojica to vrhunski odradili. Moje pitanje je, jesu li oni cjenovno tu negdje, i sto mislite tko bi takav tip tetovaze bolje odradio?
Toni91 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2017., 11:46   #291
savjet

Pozdrav svima.

Imam par pitanja. Imam u planu raditi tetovažu koju bi prije trebalo pretočiti iz mojih ideja i motiva u konkretan crtež/tetovažu koja bi bila preko gornje polovice leđa( eventualno da se širi na rame). U pitanju je nekoliko motiva koje bi trebalo stopiti u priču a sve da bude kroz neki biomechanical/mechanical stil. Da li će biti u boji ili klasično je otvoreno za diskusiju. Više manje imam sve u glavi ali tražim savjet za iduće:
1. kojem tattoo studiu/majstoru u hrvatskoj, ili bližoj okolici, leži ovaj stil (mechanical/ biomechanical)? U samoj tetovaži bi bio ukomponiran i neki sketching stil.
2. kako je ovo custom tetovaža, osim prošlog pitanja, potreban mi je savjet ,prema vašem iskustvu, koji majstor je maher u dizajnu custom tetovaža? Nadam se da sam jasan u ovoj drugoj točki. Ne želim uvrijediti nikoga i mislim da su svi tattoo majstori ujedno i umjetnici ali kako ovo nije već neka gotova slika koju bi prebacio na kožu želim savjet za koga smatrate da je dobar u pretakanju ideja u konkretne tetovaže?
Unaprijed vam hvala na konkretnim savjetima jer nije mi ideja započeti diskusiju u smislu, tko je najbolji općenito itd već me zanimaju vaša konkretna iskustva i savjeti.
daba1986 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2017., 12:28   #292
Daba, pogledaj Hardline studio na maksimiru. Radi ih troje i smatram trenutno da su među najboljima u Zg.
nemam-iksicu is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2017., 20:09   #293
Koliko okvirno je cijena male tetovaže, nešto ovako jednostavno ..
znači ako nema previše crtanja ne bi trebalo biti preskupo




valjda ne bi više od 500-600 kn?

tnx na odgovoru
Stranger FX is online now  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2017., 12:08   #294
to realno košta 300 kn, ali saloni će ti uglavnom uzet 500 kn.
nemam-iksicu is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2017., 21:24   #295
Quote:
Stranger kaže: Pogledaj post
Koliko okvirno je cijena male tetovaže, nešto ovako jednostavno ..
znači ako nema previše crtanja ne bi trebalo biti preskupo




valjda ne bi više od 500-600 kn?

tnx na odgovoru
Ovisi od salona do salona.
Ja sam nedavno radila dosta vecu tetovazu u studiju Brzi na Poljanicama, mislim da je kod njega 400kn sat, a ovo je sigurno dosta manje posla od sat vremena pa se mozda mozes cuti i vidjeti okvirno.

Poslano sa mog LG-H815 koristeći Tapatalk
__________________
U mojim venama davni sever samuje i ja ponekad ne znam šta mu je, što luduje, od sreće tugu tka moja prosta duša slovenska.
Angelsss is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2018., 09:32   #296
Znam da sve ovisi do salona,majstora i svega ali moze li mi rec ko kakvu okvirnu cijenu za tetovazu kao na slici (uz neke sitnije izmjene)

Sent from my LG-H850 using Tapatalk
Devil_007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2018., 17:57   #297
3000 okvirno
lirla is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2018., 15:36   #298
kada napraviti depilaciju prije tetovaže?

tetovaža ide na cijelo bedro, planiram ih počupati epilatorom dan prije, jel se to preporuča? nekako si mislim da je puno gore ako se obrijem par sati ranije jer će mi koža biti suha i osjetljiva a znam da se ne smijem namazati kremom
vicious_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2018., 18:32   #299
ne preporuča, tattoo majstor ce ti obrijati površinu na koju ide tetovaza neposredno prije tetoviranja
lirla is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2018., 10:03   #300
Quote:
Lila R. kaže: Pogledaj post
ne preporuča, tattoo majstor ce ti obrijati površinu na koju ide tetovaza neposredno prije tetoviranja
hvala! doduše, kad sam tetovirala ruku obrijala sam ju sama, nije bilo problema
vicious_ is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:38.