Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.06.2009., 20:33   #61
Ako si za imam ti ja broj od momka koji je meni radio, znam da je sada navodno u guzvi jer sam mu slala frendicu ali ipak ju je uzeo cekala je svega 3 dana. Samo se javi na pm. ili ga mogu pitati da stavim tu broj da ga moze kontaktirati tko zeli. Mislim to je salon u Šubičevoj
woodoogirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2009., 17:06   #62
Vec sam uradio,al u svakom slučaju hvala...
caljko is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2009., 19:37   #63
e jel zna netko gdje se moze napraviti uv tetovaza u zagrebu ili blizoj okolici,jedini tattoo studio za koji ja znam da to radi je u osijeku al to mi je malo skup sport ic do tamo i natrag + tetovaza
RagxDoll is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2010., 22:56   #64
Ja se želim tetovirati na zapešću paa me zanima da li tetoviranje tamo jako boli pošto je koža jako tanka?
__________________
Jedno je zajebancija a drugo je treće.... :D
sadsadsad is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2010., 00:23   #65
Quote:
sadsadsad kaže: Pogledaj post
Ja se želim tetovirati na zapešću paa me zanima da li tetoviranje tamo jako boli pošto je koža jako tanka?
prije od prilike 2 god sam radio na istom mjestu, ne boli bas puno ali sam se dobro pokajao! jbg, mladost!
mirza771 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2010., 00:24   #66
zanima me jos, da l' ko zna radnju gdje rade i tetovaze na unutrasnjost usana?? unaprijed thx
mirza771 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2010., 22:08   #67
Quote:
sadsadsad kaže: Pogledaj post
Ja se želim tetovirati na zapešću paa me zanima da li tetoviranje tamo jako boli pošto je koža jako tanka?
I ja se tamo planiram tetovirati
Što se tiče boli, tetovirala sam gležanj ( za koji neki ljudi smatraju da je najbolnije mjesto ) i preživjela sam, malo je zapeklo kada mi je prvi puta iglom dotaknuo kožu, ali nakon toga ništa. Naravno osjećaš da se nešto događa, ali od boli ni b. Tako da smatram da nije ni ovo nešto strašno bolno, no sve ti je to individualno
Kaj planiraš tetovirati?
Rebelle Fleur is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2010., 14:56   #68
Quote:
mirza771 kaže: Pogledaj post
zanima me jos, da l' ko zna radnju gdje rade i tetovaze na unutrasnjost usana?? unaprijed thx
ja radim, ali ne preporucam. stravicno boli i ne moze se nikad garantirat da ce slika/slova biti 100% identicna ko skica + zarastanje ima kompliciraniji proces i veca je mogucnost infekcije
__________________
odbijam imati potpis
Ognjena is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2010., 22:49   #69
Quote:
Rebelle Fleur kaže: Pogledaj post
I ja se tamo planiram tetovirati
Što se tiče boli, tetovirala sam gležanj ( za koji neki ljudi smatraju da je najbolnije mjesto ) i preživjela sam, malo je zapeklo kada mi je prvi puta iglom dotaknuo kožu, ali nakon toga ništa. Naravno osjećaš da se nešto događa, ali od boli ni b. Tako da smatram da nije ni ovo nešto strašno bolno, no sve ti je to individualno
Kaj planiraš tetovirati?
vjerovatno 1 rijec samo još ne znam u kojem fontu

ovaj mi se sviđa

__________________
Jedno je zajebancija a drugo je treće.... :D
sadsadsad is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2010., 20:07   #70
Ja imam tetovažu na zapešću desne ruke i budući da je mala tetovaža pretrpjela sam tih 15 minuta boli. Tak da nije ništ strašno
KissOnTheRain is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2010., 20:30   #71
Quote:
KissOnTheRain kaže: Pogledaj post
Ja imam tetovažu na zapešću desne ruke i budući da je mala tetovaža pretrpjela sam tih 15 minuta boli. Tak da nije ništ strašno
takve sitne tetovaze u pravilu samo peckaju i cim se naviknes vec je gotovo
__________________
odbijam imati potpis
Ognjena is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2010., 15:39   #72
Quote:
sadsadsad kaže:
samo još ne znam u kojem fontu
po mogućnosti nemoj ni u kakvom kojeg imaš u MS office ili bilo kojem "defult" fontu. nema ništa gore nego vidjeti nekoga sa Scriptinom, Blackaddlerom, Monotype Corsivom, Vivaldijem... (evo, u 5 minuta traženja sam nišao na već 4 tetovaže sa Vivaldi fontom. ružno).

moja preporuka jest da ti majstor sam nacrta tekst kakav želiš jer tada imaš unikat umjesto nekakvog fonta kojeg svaki drugi čovjek ima na računalu. (ovo vrijedi za ovakve handwritten fontove.)
__________________
ON OTHER SKIN_
black1888 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2010., 13:13   #73
Evo, javljam svima...


Kl!K i Hathor Tattoo opet suraduju i nagraduju- prijavite se na nagradni natjecaj u Kl!ku i mozda bas vi osvojite gratis tetovazu u salonu za tetoviranje Hathor Tattoo by Alex Ognjena
__________________
odbijam imati potpis
Ognjena is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.01.2011., 19:05   #74
Quote:
sadsadsad kaže: Pogledaj post
Ja se želim tetovirati na zapešću paa me zanima da li tetoviranje tamo jako boli pošto je koža jako tanka?
ja sam prekjučer bila na tetoviranju ..tetovirala sam si violinski ključ na zapešce..i nije uopce strasno..samo tetoviranje malo pecka, poslije tetoviranja peče, ali stvarno niista strasno...imam nepunih 16

..samo trebaš mazat bephaten MASTI.
 
Odgovori s citatom
Old 01.01.2011., 20:52   #75
^^gdje si se tetovirala s nepunih 16?
__________________
ON OTHER SKIN_
black1888 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.01.2011., 21:44   #76
Quote:
black1888 kaže: Pogledaj post
^^gdje si se tetovirala s nepunih 16?
..isla sam sa starom
 
Odgovori s citatom
Old 01.01.2011., 22:24   #77
Quote:
Ifka :) kaže: Pogledaj post
..isla sam sa starom
aj super... ja ne tetoviram prije 18-te nikog, bez iznimke
__________________
odbijam imati potpis
Ognjena is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.01.2011., 22:49   #78
ja sam prije malo više od godinu dana napravila tetovažu na gležnju, platila sam oko 500 kn u anubisu u osijeku. volim ju i zaboli me što drugi misle o tome. vizija druge mi se već neko vrijeme mota po glavi ali dat ću si još vremena
Sanai is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.01.2011., 23:48   #79
Quote:
Ifka :) kaže:
..isla sam sa starom
da, pretpostavio sam da si imala dopuštenje , no zanimalo me u koji studio si išla. ako nije problem
__________________
ON OTHER SKIN_
black1888 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2011., 18:14   #80
Quote:
Sanai kaže: Pogledaj post
ja sam prije malo više od godinu dana napravila tetovažu na gležnju, platila sam oko 500 kn u anubisu u osijeku. volim ju i zaboli me što drugi misle o tome. vizija druge mi se već neko vrijeme mota po glavi ali dat ću si još vremena
Quote:
black1888 kaže: Pogledaj post
da, pretpostavio sam da si imala dopuštenje , no zanimalo me u koji studio si išla. ako nije problem
bas tu, tam u Kapucinskoj , al' ja sam svoju platila 300 kn
 
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:02.