Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.09.2007., 15:13   #41
Pozz................ja imam naušnice, posrebrene su i antialergijske i nosim ih bez problema .......nemam crvenila ili slično...............a inače sam isto alergična...........a prodala sam ih također već jako puno i par ženskica se je bojalo da ih nebudu mogle nositi ali do sada zbilja nije niti jedna imala problema
Yessica is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2007., 15:20   #42
Evo pogledaj.............na ovom linku:
http://www.aukcije.hr/item.php?id=162652
to su nausnice koje ja prodajem na aukcije.hr neznam dali si znaš za te aukcije!?
Yessica is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2007., 21:55   #43
Meni je svarovski odličan, ali cijene su katasrofalne.
__________________
De lingua stulta, veniunt incomodia multa.
Piggy is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2007., 22:45   #44
meni je svarovski bacen novac..
mislim kaj imas od kristala? malo sam gledala njihov nakit, em nije dragi kamen, em nije plemeniti metal, a neke stvari kostaju ko da je platina s briljantima..

al ajd ko voli nek izvoli...

za mene je pravo drago kamenje..

kak je i Marilyn jednom rekla (tj.otpjevala) : "diamonds are a girl's best friend" i u tome se potpuno slazem s njom, jer se pred pravim kamenjem svarovski po meni moze sakrit
__________________
2 Pac : "Wars come and go, but my soldiers stay and turn the tide"
°~Snoopafella~° is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2007., 00:24   #45
Quote:
Piggy kaže: Pogledaj post
Meni je svarovski odličan, ali cijene su katasrofalne.
Ma nisu cijene uopšte katastrofalne, evo pogledaj na ovoj stranici www.aukcije.hr pod kategorijom NAKIT cijene su od 100 kn nadalje.......
Yessica is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2007., 00:30   #46
Quote:
°~Snoopafella~° kaže: Pogledaj post
meni je svarovski bacen novac..
mislim kaj imas od kristala? malo sam gledala njihov nakit, em nije dragi kamen, em nije plemeniti metal, a neke stvari kostaju ko da je platina s briljantima..

al ajd ko voli nek izvoli...

za mene je pravo drago kamenje..

kak je i Marilyn jednom rekla (tj.otpjevala) : "diamonds are a girl's best friend" i u tome se potpuno slazem s njom, jer se pred pravim kamenjem svarovski po meni moze sakrit
Pa upravo za Swarovski kristal se veli da ga je teško razlikovati od pravih dijamanti i brilijanti
Yessica is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2007., 09:55   #47
Quote:
Yessica kaže: Pogledaj post
Ma nisu cijene uopšte katastrofalne, evo pogledaj na ovoj stranici www.aukcije.hr pod kategorijom NAKIT cijene su od 100 kn nadalje.......
Mislila sam na cijene u Splitu. Stvarno je grozomorno skupo.
__________________
De lingua stulta, veniunt incomodia multa.
Piggy is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2007., 11:24   #48
Quote:
Yessica kaže: Pogledaj post
Pa upravo za Swarovski kristal se veli da ga je teško razlikovati od pravih dijamanti i brilijanti
stavi jedan kraj drugog pa pogledaj..ja vidim razliku
__________________
2 Pac : "Wars come and go, but my soldiers stay and turn the tide"
°~Snoopafella~° is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2007., 11:37   #49
Ma da OK u pravu si ..........ali tko si nemože priuštiti prave dijamante itd...........mislim da je Swarovski dobra zamjena
Yessica is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2007., 11:53   #50
Ali evo pogledaj ove naušnice kako se svjetlucaju......................a cijena njim je 100 kn pa mislim da to zbilja nije puno.........
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	d51f_2.jpg‎
Views:	165
Size:	3.8 KB
ID:	3404  
Yessica is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2007., 12:09   #51
ja sam dobila za godišnjicu od dečka naušnice i narukvicu u kompletu i savršene su oduševljena sam njima, jako su čvrste, svjetlucaju da moraš nosit sunčane naočale i dobila sam garanciju na ispadanje kristala 3 godine. i još su bile u predivnoj dekorativnoj kutijici. slikat ću pa da vidite
HappyGirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2007., 15:38   #52
Je i ja sam kupila frendici za rođendan naušnice, platila ih 300kn da bi nakon mjesec dana kristal ispao van! Garanciju sam i ja dobila i istu tu dekorativnu kutijicu al od svega toga nije bilo ništa jer nam je prodavačica rekla da to garancija ne pokriva i da moramo kupiti novi kristal i pritom je bila vrlo bezobrazna kad sam ju priupitala što to točno onda garancija pokriva i to samo mjesec dana nakon kupnje! Tako je frendica morala iskeširati još 80 dodatnih kuna za popravak i novi kristal a ja sam se zaklela da me Swarovski više neće vidjeti!
anyzena is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2007., 19:51   #53
Quote:
HappyGirl kaže: Pogledaj post
ja sam dobila za godišnjicu od dečka naušnice i narukvicu u kompletu i savršene su oduševljena sam njima, jako su čvrste, svjetlucaju da moraš nosit sunčane naočale i dobila sam garanciju na ispadanje kristala 3 godine. i još su bile u predivnoj dekorativnoj kutijici. slikat ću pa da vidite
Molim te poslikaj ih ...................... baš me zanima kakvi su
Yessica is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2007., 19:55   #54
Quote:
anyzena kaže: Pogledaj post
Je i ja sam kupila frendici za rođendan naušnice, platila ih 300kn da bi nakon mjesec dana kristal ispao van! Garanciju sam i ja dobila i istu tu dekorativnu kutijicu al od svega toga nije bilo ništa jer nam je prodavačica rekla da to garancija ne pokriva i da moramo kupiti novi kristal i pritom je bila vrlo bezobrazna kad sam ju priupitala što to točno onda garancija pokriva i to samo mjesec dana nakon kupnje! Tako je frendica morala iskeširati još 80 dodatnih kuna za popravak i novi kristal a ja sam se zaklela da me Swarovski više neće vidjeti!
Ovo naravno nije zgodno...............no meni se to do sada nije desilo, prodala sam ih već jako, jako puno i sve su čitave..............
Yessica is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2007., 22:26   #55
Swarovski nakit

jeste li upoznati sa swarovski nakitom? kako vam se cini njihov nakit, sta mislite o cijenama, kvaliteti? da li je to stvar, ne za citav zivot, ali za dobar dio zivota, da uzivas u njoj?
ja bi trebala dobiti ovu narukvicu na poklon, pa kako vam se cini, da li vam se svida?
ma sve sto mislite o njihovom nakitu pisite, i naravno vas komentar za narukvicu, takoder ocekujem!

http://www.swarovski.com/is-bin/INTE...&origin=detail
ana21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2007., 22:58   #56
sta ovo nije bilo zatvoreno by durga?
Christina is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2007., 23:37   #57
Ova tema je sasvim sigurno bila. Sjecam se.
__________________
Fashion is not something that exists in dresses only. Fashion is in the sky, in the street, fashion has to do with ideas, the way we live, what is happening.
Školjka is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2007., 12:19   #58
Quote:
ana21 kaže: Pogledaj post
jeste li upoznati sa swarovski nakitom? kako vam se cini njihov nakit, sta mislite o cijenama, kvaliteti? da li je to stvar, ne za citav zivot, ali za dobar dio zivota, da uzivas u
definitivno nije za cijeli zivot, a niti za dobar dio
potrazi malo, bilo je vec ovakvih tema
__________________

Now you dont need money
With a face like that, do ya honey
joujou is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2007., 17:16   #59
moze mi netko reci gdje ima ova tema oko swarovski nakita?
volila bih malo vidjeti, o cemu se radi?
ana21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2007., 17:20   #60
Ispričavam se, moja greška. Rekla sam ani21 da otvori novu temu iako za tim nije bilo potrebe. Ana21, prebacit ću ovu temu na odgovarajuću raspravu gdje su cure već raspravljale o swarovski kristalima.
Još jednom, ispričavam se.
Durga is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:17.