Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.12.2007., 18:08   #61
nakit je lijep, ali kvalitetan, bas i ne. imam narukvicu, punu kristalica, i par ih je ispalo, a narukvicu nosila svega 5 puta
anja1808 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2007., 15:46   #62
Mojim pesekima se u svakom slučaju sviđaju
__________________
Danas je ljudima ostavljeno suviše slobode, a nedovoljno smjernica kako se ponašati.
Ponosna is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2008., 14:16   #63
Swarovski nakit

Gledam Swarovski nakit, htjela bih to kupiti kao poklon, pa me zanima je li netko ima iskustva s trajnošću takvog nakita?
Ne bih htjela da potamni, požuti ili ne znam što za mjesec dana. Kužim da je kamen Swarovski, ali od čega je ostatak? Obična bižuterija ili bar srebro? Ili mogu birati?
rosa_salvaje is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2008., 12:25   #64
HEY

Ja mislim da je još najbolje od njih one kristalne čaše i razno razne figurice to još nije počelo odpadati

Ali da su vraški skupi jesu !

KISS
MAJA 84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2008., 07:55   #65
Dobro, sve što je dobro skupooo:rolleyes
Ali pazi kada kupuješ jer su prodavačiće (u dućanu kod trga) prilično bezobrazne, a šefica im ide u tome na maz
http://www.reklamacije.net/index.php...=548&Itemid=35
baltzar is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2008., 17:33   #66
Quote:
rosa_salvaje kaže: Pogledaj post
Gledam Swarovski nakit, htjela bih to kupiti kao poklon, pa me zanima je li netko ima iskustva s trajnošću takvog nakita?
Ne bih htjela da potamni, požuti ili ne znam što za mjesec dana. Kužim da je kamen Swarovski, ali od čega je ostatak? Obična bižuterija ili bar srebro? Ili mogu birati?
mislim da je ovo ostalo obična bižuterija!
swarowski je precjenjen,ja imam ogrlicu,narukvicu i naušnice (dobila sam na poklon)a glupost mi je davati toliku lovu jer kad ga nosiš nemožeš ni ruke oprati!
*katarina* is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2008., 21:13   #67
ja nimalo nisam zadovoljna sa swarowskim. na čemu god da su mi bili kamenčići poispadali su bilo sa mobitela, sata, sandalica.
jedino kaj volim su njegove ukrasne figurice
rebecca brandon is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2008., 00:45   #68
ja dosta cesto nosim swarovski i za dnevne i vecernje varijante i volim ga - imam par ogrlica, narukvica, nausnica i privjesak za mob
e sad! sve sta imam a da ima malene kristalice je jako osjetljivo. nebi to nazvala nekvalitetom jer na uputama striktno pise kako se sa swarovski nakitom mora rukovati (ne pod vodu, ne spricati parfemom itd...) e sad, ko mi je kriv sto ja zaboravim i istusiram se sa nakitom ili lupim svako malo narukvicom o stol?

dakle swarovski je super ako si pedantna osoba koja na sve pazi - dakle za mene slampavu nije bas

radje preporucam da si "slampavi" kupuju modele sa vecim kristalima jer oni nema sanse da padnu

btw - mislim da je neko pitao za materijal - ja bi rekla da je to kirurski celik - ne izaziva alergije i ne oksidira
vekmar is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2008., 10:52   #69
Quote:
vekmar kaže: Pogledaj post

radje preporucam da si "slampavi" kupuju modele sa vecim kristalima jer oni nema sanse da padnu
s ovim se slazem.... na kljucu od auta imam onaj veliki kristal u obliku srca
nebrojeno puta je brutalno pao na asfalt i nikad u nista nije bilo, ma niti ogrebotina, a ocekivala sam da cu ga naci u komadicima
__________________

Now you dont need money
With a face like that, do ya honey
joujou is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2008., 23:24   #70
Dobila sam swarovski narukvicu, bila je prekrasna, posebno je sjajila, stvarno je bila savrsena! Stalno sam je imala na sebi i prala sam ruke s njom i tusirala se ali sjaj i kristala i metala je ostao savrsen... ali zato nije proslo mjesec dana kad mi je otpao prvi kristalic, pa nakon par dana drugi i tako redom! Uglavnom, nebi vise nikad kupila swarovski ma koliko lijepo izgledali na prvi pogled!
Vesper Lynd is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2008., 17:47   #71
frendica kupila nausnicu za pirs,svaki mj ispadne kristalic,uredno joj uvaze to.ali mene bi bilo sram svaki mj dolazit reklamirat
rekla mi je da na swarowski ima dozivotnu garanciju,sad netko je rekao 3 godil 3mj
pcelicaizubic is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2008., 13:17   #72
Quote:
kokkili kaže: Pogledaj post
Imate li iskustva sa nakitom od swarowski kristala? Planiram kupiti naušnice, pa me zanima isplati li se.

JA JEDNOSTAVNO SWAROVSKI OBOZAVAM.
svi lusteri su mi doma od swarovskog. imam nausnice i lancic. na krevetu su mi ugradeni kristali, na puno torbica imam swarovske kristale.. stara obozavan ih!!!!!!!!!
silvic is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2010., 17:40   #73
i ja obožavam swarovski
dobila na poklon od dečka.....dosad mi nijedan kristal nije ispao, a redovito nosim i naušnice i ogrlicu....

__________________
Success is getting what you want. Happiness is wanting what you get.
Allexis is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2010., 18:48   #74
moj najdraži nakit

imam narukvicu,lančić,nekoliko naušnica...sisterka ima lančić,narukvicu,vjerojatno sam nešto izostavila hehe,ali isplati se,to su više-manje rođendanski pokloni od roditelja...

evo:



Zadnje uređivanje Gear : 18.01.2010. at 19:15.
Gear is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2010., 12:12   #75
jel itko kupovao swarovski nakit na aukcije hr???jel orginal??unaprijed zahvaljujem
miffyz is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2010., 10:21   #76
Quote:
miffyz kaže: Pogledaj post
jel itko kupovao swarovski nakit na aukcije hr???jel orginal??unaprijed zahvaljujem
Ako je original uz nakit ide i certifikat.
__________________
Sit alone and celebrate good times of change Sit alone, annihilate all words of praise When it all seems to spell disaster...

"You all like climbing mountains, don't you?""I don't. I like smoking, drinking and ordering in restaurants."
Inanna is online now  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2010., 11:50   #77
izvini ako sam dosadna..al gdje gledam jel ima certifikat??nemogu naci???
miffyz is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2010., 10:33   #78
Quote:
miffyz kaže: Pogledaj post
izvini ako sam dosadna..al gdje gledam jel ima certifikat??nemogu naci???
Ma nisi dosadna, ne brini.
Taj certifikat ti je papir ili knjižica koji potvrđuju da se radi o Swarovski kristalu ili o nakitu koji je izrađen sa Swarovski kristalom. Mora biti u svakoj kutijici kupljenog nakita ako je nakit originalan.
Ako kupuješ preko neta od nekoga, možeš ga zamoliti da ti slika certifikat za proizvod koji prodaje kao potvrdu da se radi o originalu.

Primjeri (knjižica i list):



__________________
Sit alone and celebrate good times of change Sit alone, annihilate all words of praise When it all seems to spell disaster...

"You all like climbing mountains, don't you?""I don't. I like smoking, drinking and ordering in restaurants."
Inanna is online now  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2010., 17:01   #79
Imam prozirno srce. 300 kn, antialergijska kuka kroz koju ide lančić. Ali užasno osjetljivo, meni je jednom pao s pola metra visine na tepih i odkrhnuo se komadić. Ne vidi se, ali ja ga vidim xD
LadyMoonlight is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2010., 17:14   #80
ja sam dobila za rockas od dragog zvjezdicu privjesak na lancicu. koliko mi je ispricao, mogao je birati od kakvog materijala zeli lancic (to pisem jer je prije netko pitao, a cini mi se da jos nije bilo odgovora pa ako nekog zanima). mozes birati izmedju zlata, srebra i jos nekog materijala, nisam sigurna kojeg pa necu pisati gluposti, ali taj treci je najeftinija varijanta.
inace, ima mi lijepog nakita, ali one figurice su mi totalni trash, uopce ne razumijem zasto bi to netko drzao u kuci za ukras
mali miš is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:35.