Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje > Žensko zdravlje

Žensko zdravlje Od mjesečnice do menopauze: za ginekološke probleme i pitanja

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.08.2010., 23:56   #1461
Quote:
Lady of leisure kaže: Pogledaj post
Imam par pitanja glede dr.Krištofić i ordinacije tj. ultrazvuka.
Da li je uvz u istoj ordinaciji gdje se rade i ginekološki pregledi ili je u posebnoj prostoriji/ordinaciji?

Koliko se inače čeka na pregled kod dr. Krištofić (2 tjedna, mjesec dana ili više) ?

I kakva je inače sa trudnicama, jeli nježna pri preglednu i sl?

Ultrazvuk je u drugoj prostoriji
Ja sam čekala cca mjesec dana (ali se stoljećima čeka u ordinaciji na red)
Nisam trudna, ali je svakako vrlo profesionalna i nježna, pregled nije nimalo neugodan, nema osjećaja kao da si na traci, posveti vremena i razgovoru i pregledu (valjda se zato i čeka stoljećima u ordinaciji)
__________________
No brain, no pain
sabre is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2010., 11:16   #1462
sabre Hvala na odgovoru . Ah ovo za čekanje na red kada si naručen to sam već apsolvirala kod moje dosadašnje ginićke.
Lady of leisure is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2010., 16:44   #1463
Imam pitanje.
Dakle, službena ginekologica (preko socijalnog) mi je dr. Krešić. Ne mojim izborom, već je od dr. Marića preuzela ordinaciju (on mi je bio divan). Sa dr. Krešić imam jako loša iskustva, pa zadnjih 6 godina kod nje nisam ni išla (iako sam pokušala u 3 navrata, neuspješno), već sam se pratila kod privatne ginekologice (moji živci vrijede više od 400 kn koliko me dođe pregled).
No, moj dragi i ja radimo na bebi i sada mi treba ginekolog preko socijalnog da me uputi na osnovne pretrage (jer se trudimo već neko vrijeme) jer stvarno nemam love to privatno plaćati. I tako trebam preporuku. Kome ići? Znam da su svi preopterećeni, da imaju previše pacijentica, ali rado bih nekoga tko ne naruči 10 pacijenata u 8, pa slijedećih 10 u 8:30 i slične piz***.
Preporuku molim
E da, jedina gora od dr. Krešić mi je bila dr. Škunca, pa k njoj ne bih. Nju bih na sud da imam para
hopeless_ri is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2010., 20:13   #1464
Zašto ti Škunca nije bila dobra?
FIGICA is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2010., 21:34   #1465
Quote:
FIGICA kaže: Pogledaj post
Zašto ti Škunca nije bila dobra?
Katastrofa odnos, prepisala mi je pilule bez ijedne pretrage (uključujući osnovne jetrene, ne govorim o hormonskim) što je rezultiralo sa nekoliko pizdarija, za HPV me je uvjeravala da ne trebam tipizaciju i samo nek si kupim aciklovir globule i sve će biti ok (aha, mo'š mislit), odbila mi je napraviti bris na klamidiju (imala sam recimo rizičan odnos i tražila sam da budem mirna), pa sam radila kod privatnika i bila pozitivna na što se je isčuđavala, usprkos tome što mi Canesten nije pomagao kod gjlivica (sklona sm im), odbijala mi je dati drugi lijek ... Ima toga još. Onaj dio o čekanju po 4 sata u čekaonici da ni ne spominjem.
Kao šlag na kraju, dvije je godine držala moj karton, čak i nakon 3 požurnice iz HZZO-a nije ga predala ginekologu kod kojeg sam se preselila (dr. Marića, divan čovjek, spasio me). Ona je tvrdila da nikada nije primila onaj papir kojeg sam ispunila kod novog doktora. Da, baš, kao ni one požurnice.
Uglavnom, da imam para, na sud. Jer Hrvatska liječnička komora na moju pritužbu čak se nije udostojila ni odgovoriti.
hopeless_ri is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2010., 09:14   #1466
Kako dr. Krištofić danas počinje s radom, ide netko popodne prebaciti se kod nje?
__________________
proljeće je ...
ta.ja is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2010., 13:31   #1467
Ja se prebacila
__________________
proljeće je ...
ta.ja is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2010., 18:53   #1468
Fino Ajde mi samo daj radno vrijeme te doktorice pa da se i ja prebacim Moram što prije.

Jesu ti što rekli koliko se čeka da se karton prebaci? I da li se možeš odmah naručiti za pregled?
hopeless_ri is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2010., 07:42   #1469
Parni ujutro, neparni popodne

Jednu žensku koja joj je rekla da do sada nije imala ginekologa (a ima 40 -45 godina ) je naručila za sredinu 9 mjeseca, a nama koje smo se prebacivale od raznih ginića je rekla da se javimo 1.9. za naručiti se
__________________
proljeće je ...
ta.ja is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2010., 07:47   #1470
Super, ionako idem sada svojoj privatnoj, pa imam vremena.

Hvala na infu
hopeless_ri is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2010., 14:07   #1471
Quote:
Koki7 kaže: Pogledaj post
Frkovicka je bila ok, za sada, pristup joj je super i sve objasni, ali sta ja znam... Kao da nekad malo zavlaci sa svime, a pare idu i idu...
Nekako se i meni ovo počelo činiti.
__________________
What do you mean, "I don't believe in God"?I talk to him every day.What do you mean, "I ain't kind"?I'm just not your kind.
Ereshkigal is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2010., 20:09   #1472
Quote:
hopeless_ri kaže: Pogledaj post
Super, ionako idem sada svojoj privatnoj, pa imam vremena.

Hvala na infu
Svejedno se možeš prebaciti dok još ima mjesta, ako želiš promijeniti ginića i neovisno o tome otići privatnom
__________________
proljeće je ...
ta.ja is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2010., 20:18   #1473
Hej komadi
da li netko zna do kad je dr Bačić na GO? Nije mi usput pa mi se ne da ić pogledat na vrata
Thx
cranky is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2010., 20:53   #1474
Quote:
ta.ja kaže: Pogledaj post
Svejedno se možeš prebaciti dok još ima mjesta, ako želiš promijeniti ginića i neovisno o tome otići privatnom
To i planiram. Odem idući tjedan nakon posla jedan dan Relativno mi je blizu. Ako sam dobro polovila, ona je u Cambierievoj
hopeless_ri is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2010., 12:09   #1475
Quote:
hopeless_ri kaže: Pogledaj post
To i planiram. Odem idući tjedan nakon posla jedan dan Relativno mi je blizu. Ako sam dobro polovila, ona je u Cambierievoj
Da, na prvom katu, vrata odmah ravno sa stepenica
__________________
proljeće je ...
ta.ja is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2010., 12:45   #1476
Ej curke. Nemojte se ljutiti, zbilja mi se neda baš cijelu temu čitati.
Onda, ja u gradu u kojem živim ima ginekologa, ali je lik a u 9. mjesecu se selim u Ri na faks, što znači da mogu gore naći ginekologa. Koje bi bile vaše preporuke za socijalnog ginekologa?
Moram ovo pitat još i za zubara, znam da nije tema, ali ako možda znate i to, zahvaljujem mnogo.
__________________
I sve je tako kako treba biti, a ono sto bude bit ce... tetovirana jesen, i sanjiva do zore.. kao mrtav delfin sto sanja usnulo more..
moon girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2010., 13:57   #1477
Quote:
hopeless_ri kaže: Pogledaj post
Katastrofa odnos, prepisala mi je pilule bez ijedne pretrage (uključujući osnovne jetrene, ne govorim o hormonskim) što je rezultiralo sa nekoliko pizdarija, za HPV me je uvjeravala da ne trebam tipizaciju i samo nek si kupim aciklovir globule i sve će biti ok (aha, mo'š mislit), odbila mi je napraviti bris na klamidiju (imala sam recimo rizičan odnos i tražila sam da budem mirna), pa sam radila kod privatnika i bila pozitivna na što se je isčuđavala, usprkos tome što mi Canesten nije pomagao kod gjlivica (sklona sm im), odbijala mi je dati drugi lijek ... Ima toga još. Onaj dio o čekanju po 4 sata u čekaonici da ni ne spominjem.
Kao šlag na kraju, dvije je godine držala moj karton, čak i nakon 3 požurnice iz HZZO-a nije ga predala ginekologu kod kojeg sam se preselila (dr. Marića, divan čovjek, spasio me). Ona je tvrdila da nikada nije primila onaj papir kojeg sam ispunila kod novog doktora. Da, baš, kao ni one požurnice.
Uglavnom, da imam para, na sud. Jer Hrvatska liječnička komora na moju pritužbu čak se nije udostojila ni odgovoriti.
Potpisujem ovaj post, jer kao da je moje ogledalo..sve identično!!!!!! Škuncu treba na sud
__________________
Moji dečki 13.10.2009 i 30.09.2015
danci1980 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2010., 18:04   #1478
Quote:
danci1980 kaže: Pogledaj post
Potpisujem ovaj post, jer kao da je moje ogledalo..sve identično!!!!!! Škuncu treba na sud
Ima nas još. Ja sam imala problema sa lošim nalazom koagulacije + što mi je mama imala trombozu i nona, a bila sam na pilulama oko 10 god. Kad sam poželjela prestati zbog sraha i savjeta duge (privatne) ginekologice me napala i rekla da dođem kad me počne bolit u grudima ili sl. jer da je to znak da imam trombozu i da ćemo tek on to rješavat. Doslovno tim rječima, nisam mogla vjerovat. Tako da sma odmah nakon toga promijenila ginekologa.
__________________
What do you mean, "I don't believe in God"?I talk to him every day.What do you mean, "I ain't kind"?I'm just not your kind.
Ereshkigal is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2010., 21:32   #1479
Ja u početku isto nisam bila zadovoljna sa Škuncom,za moj PCOS mi je samo dala savjet da smršavim(papam salaticu) i sve će biti ok,hormone me nikad nije poslala vaditi,pregled brzinski obavljen..
Al sada otkada sam trudna detaljno napravi ultrazvuk,sve pokaže i objasni meni i mm
Očito je bolja za trudnice nego za ostale obične pacijentice,znam da to nije ok,trebala bi biti stručna za sve ali tako je,kada netko ima neki ozbiljniji problem treba ići baš kod stručnjaka,privatno,ja bi tako napravila
FIGICA is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2010., 18:04   #1480
Quote:
FIGICA kaže: Pogledaj post
Ja u početku isto nisam bila zadovoljna sa Škuncom,za moj PCOS mi je samo dala savjet da smršavim(papam salaticu) i sve će biti ok,hormone me nikad nije poslala vaditi,pregled brzinski obavljen..
Al sada otkada sam trudna detaljno napravi ultrazvuk,sve pokaže i objasni meni i mm
Očito je bolja za trudnice nego za ostale obične pacijentice,znam da to nije ok,trebala bi biti stručna za sve ali tako je,kada netko ima neki ozbiljniji problem treba ići baš kod stručnjaka,privatno,ja bi tako napravila
pa da dobra je samo na ultrazvuku jer je kolor dopler, inače da nije ko zna kakva bi bil
__________________
Moji dečki 13.10.2009 i 30.09.2015
danci1980 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:05.