Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 31.10.2007., 00:14   #21
Quote:
black_man kaže: Pogledaj post
bilo bi poželjno da kofer ima ravno i čvrsto dno tj. da mehanizam ručke koja se izvlači ne bude samo tkaninom odvojen od unutrašnjosti kofera kao kod svih samsonite kofera već integriran u strukturu kofera(vuitton također neki)..i sav mehanizam mora bit kvalitetan i metalan,ne npr.sa plastičnim vijcima i sl....da kotači ne korodiraju...unutrašnjost kožna i sa više pretinaca koji imaju formu,dakle ne neki džepić na patent..vanjski dio od vodonepropusnog materijala...prada ima takvih modela..recimo nikad ne bih kupio cijeli kožni kofer
pa meni se cini da je u ovom Aerisovom modelu rucka upravo tako integrirana u kofer - unutar plasticnog dijela - jer sam kofer iznutra nema niceg, ni komadica platna

no u svakom slucaju, imas neki prijedlog? ocito samsonite nije dobar -sudeci po tvom opisu. prada mi je malo financijski van dosega trenutacno.
__________________
"Having sex is like playing bridge. If you don't have a good partner, you'd better have a good hand."
--Woody Allen
darin is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2007., 00:15   #22
Ja imam samsonite ljubičasti sa pripadajućim ljubičastim neseserom

Kupila sam ga u djutiću pri povratku iz Graza.
__________________
potpis. zadovoljni?
Brančika is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2007., 00:27   #23
Quote:
Brančika kaže: Pogledaj post
Ja imam samsonite ljubičasti sa pripadajućim ljubičastim neseserom

Kupila sam ga u djutiću pri povratku iz Graza.
koliko litara? koliko novaca? kad? tnx
__________________
"Having sex is like playing bridge. If you don't have a good partner, you'd better have a good hand."
--Woody Allen
darin is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2007., 02:09   #24
Quote:
darin kaže: Pogledaj post
pa meni se cini da je u ovom Aerisovom modelu rucka upravo tako integrirana u kofer - unutar plasticnog dijela - jer sam kofer iznutra nema niceg, ni komadica platna

no u svakom slucaju, imas neki prijedlog? ocito samsonite nije dobar -sudeci po tvom opisu. prada mi je malo financijski van dosega trenutacno.
pa samo sam jednom naišao na kofer bez ijedne zamjerke,sa svim detaljima,ali
2 300 eura nije sitnica...ovi drugi što sam gledao su bili od 600 do 1500 eura,ali svi bezveze,samsonite u kožnom izdanju...a koji će mi k... običan kožni kofer sa LV oznakama po sebi....tako da ipak trenutno imam samsonite..a da mi 2300 eura ne treba za druge stvari,kupio bi taj
ovaj plastični je sigurno dobar kofer...ali mi se ne sviđa..ko da skrivam neke bojne otrove unutra..haha
black_man is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2007., 11:16   #25
meni se ne svidja jer je iznutra potpuno prazan ili druga varijanta - neke kvazi pregradice ali to je zapravo najtanje platno - a skoro 2k kn za to je ipak malo prevec.
__________________
"Having sex is like playing bridge. If you don't have a good partner, you'd better have a good hand."
--Woody Allen
darin is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2007., 16:55   #26
moj savjet ti je da kupis obicnu torbu na kotacice, ja uvijek koristim svoju od nikea, podjeljenja je u 2 dijela i lagana, a nakupovala sam puste kufere od samsonitea svih velicina ali ih ne koristim jer su mi preteski tj previse kilaze izgubim na samom koferu a kako uvijek putujem avionom to mi je jaako vazno
blue.eye is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2007., 17:51   #27
Quote:
blue.eye kaže: Pogledaj post
moj savjet ti je da kupis obicnu torbu na kotacice, ja uvijek koristim svoju od nikea, podjeljenja je u 2 dijela i lagana, a nakupovala sam puste kufere od samsonitea svih velicina ali ih ne koristim jer su mi preteski tj previse kilaze izgubim na samom koferu a kako uvijek putujem avionom to mi je jaako vazno
o tome sam i ja razmisljala. ovaj kofer koji sam gledala je od 3 do 6 kila. za business klasu je mislim limit oko 30 kila (economy 24) i sumnjam da bih ikad nosila preko 24-25 kila jer nikad ne idem na toliko dugo nekud iako, nikad se ne zna...hvala na tippu
__________________
"Having sex is like playing bridge. If you don't have a good partner, you'd better have a good hand."
--Woody Allen
darin is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2007., 21:56   #28
Ja imam od Roncata - crveni I baš ga volim, i mazim i pazim..

I cijena mu je bila sasvim ok..

Kupljen u Torbici..
Zvonchica is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2007., 09:04   #29
jucer sam bas u benettonu gledala (onaj na cvjetnom) - zbilja je ovaj najveci 1600kn...
skicnuh i lacoste u bogovicevoj - imaju taj zeleni koji si tu stavila, ali skroz mali...
Just a Girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2007., 09:55   #30
Quote:
blue.eye kaže: Pogledaj post
moj savjet ti je da kupis obicnu torbu na kotacice, ja uvijek koristim svoju od nikea, podjeljenja je u 2 dijela i lagana, a nakupovala sam puste kufere od samsonitea svih velicina ali ih ne koristim jer su mi preteski tj previse kilaze izgubim na samom koferu a kako uvijek putujem avionom to mi je jaako vazno
potpisujem ovo.
ja kao vjeciti avio-putnik, koji uvijek(!) (pre)nosi sa sobom overweight mogu reci da sam definitivno odustala od kofera. pogotovu od ovih krutih i svjetlih. torbe na kotacice, sa nekim zivljim, vedrim i lako uocljivim dezenom, koje imaju tonu dzepova su mnogo prakticnije. mnogo su lakse od plasticnog kofera! po meni je vrlo vazno obratiti paznju da su kotaci veliki, cvrsti i kvalitetni. te da je rucka (na izvlacenje) cvrsta i dovoljno dugacka.

za poslovna putovanja koristim iskljucivo rucni prtljag, no to je ovaj put OT...
Novi Kolacic is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2007., 16:23   #31
koristim samsoniteove kufere, ali mi nisu bas nesto kvalitetni, a nakon prvog putovanja avionom ionako izgledaju kao stari, pogotovo ako su u nekim življim bojama. cijene jesu cca onakve kako si napisala, cca 800 kuna su oni mali kuferi.
znatiželja is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2007., 17:00   #32
ja san bila kupila u getrou za kojih 200 kuna jedan ogromni plasticni modri, velik ko lijes, prije koje 4 godine i jos mi je super .. medutim, buduci da uvik iman previse stvari i da je on uvik tezi od mene pa to triba vuc i nosit presla san na backpack 800kn, mckinley, intersport, mercator... super prakticno!!! stavis ga na leđa i da vidis
amelie. is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2007., 17:33   #33
Quote:
darin kaže: Pogledaj post
Kakve kofere imate za putovanja? Upravo sam u procesu kupovanja jednog malo veceg (cca 100 l) ali nije bilo onog sto sam zamislila (rozi ili zeleni plasticni samsoniteov -Aeris ) pa sam sad sva izgubljena...


U svakom slucaju sigurna sam da postoji jos koja firma osim samsonitea pa slobodno nabacite koji prijedlog )
ja imam takav isti, samo tamno plavi.... i sve ok, stane punoooo stvari, al je problem to nosit.... ja se polomim samo dok ga do auta odnesem,tako da uvijek moram nac neku zrtvu da mi ga nosi... fakat je nepraktican....
blondie_girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2007., 17:55   #34
Quote:
me_in_honey kaže: Pogledaj post
1500kn???
nema šanse, u biti možda sam ja bila za vrijeme sniženja, jer dok sam bila u tom dućanu, jedna ženska je gledala najveći plastični koji su imali (brijem da bi ja stala unutra ) i taj je bio oko 800kn, oni manji manje
ali kažem bila su neka sniženja, pa opet treba provjeriti

dućan ti je kad kreneš od trga bana jelačića prema vlaškoj i prođeš pored boss dućana i tamo pređeš preko zebre i tu je odmah malo lijevo taj dućan s torbama, iznad njega gore ima ona benzinska sa garažama ispod za parkiranje
mislim ako ti sad nisam objasnila
aha, znam, to je onaj kad od purgeraja (odnosno ribnjaka) ides prema jurisicevoj recimo, ulica paralelno sa draskovicevom, a okomito na staru vlasku. da , tam ima gubica stvari
lioness is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2007., 19:09   #35
Quote:
Novi Kolacic kaže: Pogledaj post
potpisujem ovo.
ja kao vjeciti avio-putnik, koji uvijek(!) (pre)nosi sa sobom overweight mogu reci da sam definitivno odustala od kofera. pogotovu od ovih krutih i svjetlih. torbe na kotacice, sa nekim zivljim, vedrim i lako uocljivim dezenom, koje imaju tonu dzepova su mnogo prakticnije. mnogo su lakse od plasticnog kofera! po meni je vrlo vazno obratiti paznju da su kotaci veliki, cvrsti i kvalitetni. te da je rucka (na izvlacenje) cvrsta i dovoljno dugacka.

za poslovna putovanja koristim iskljucivo rucni prtljag, no to je ovaj put OT...

dali si probala sa linijom samsonitea sky wheleer ili sky wheleer dlx??? od polycarbonata su, izuzetno lagani, dlx linija ima doživotnu garanciju, veliki kotači, ručka na izvlačenje i čvrsta i dugačka...
candy24girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2007., 19:21   #36
Quote:
black_man kaže: Pogledaj post
bilo bi poželjno da kofer ima ravno i čvrsto dno tj. da mehanizam ručke koja se izvlači ne bude samo tkaninom odvojen od unutrašnjosti kofera kao kod svih samsonite kofera već integriran u strukturu kofera(vuitton također neki)..i sav mehanizam mora bit kvalitetan i metalan,ne npr.sa plastičnim vijcima i sl....da kotači ne korodiraju...unutrašnjost kožna i sa više pretinaca koji imaju formu,dakle ne neki džepić na patent..vanjski dio od vodonepropusnog materijala...prada ima takvih modela..recimo nikad ne bih kupio cijeli kožni kofer
kod samsonitea su uglavnom u svim linijama mehanizmi od ručke unutar kofera, to se radi zato što pri bacanju kofera iz aviona uglavnom ručka nastrada, osim ako je unutar kofera. neki od novih modela imaju baš pretinac za ručku tako da prostor za slaganje ima čvrsto dno.
ni jedan samsonite kofer nema plastične vijke i svi su materijali impregnirani što znaći da ne propuštaju vodu osim možda na cifu!!!
candy24girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2007., 19:24   #37
Quote:
darin kaže: Pogledaj post
pa meni se cini da je u ovom Aerisovom modelu rucka upravo tako integrirana u kofer - unutar plasticnog dijela - jer sam kofer iznutra nema niceg, ni komadica platna

no u svakom slucaju, imas neki prijedlog? ocito samsonite nije dobar -sudeci po tvom opisu. prada mi je malo financijski van dosega trenutacno.
probaj sa aeris comfort linijom, ona je podstavljna iznutra ili crusair II
candy24girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2007., 19:27   #38
Quote:
znatiželja kaže: Pogledaj post
koristim samsoniteove kufere, ali mi nisu bas nesto kvalitetni, a nakon prvog putovanja avionom ionako izgledaju kao stari, pogotovo ako su u nekim življim bojama. cijene jesu cca onakve kako si napisala, cca 800 kuna su oni mali kuferi.
nije kufer nego kofer..
candy24girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2007., 04:38   #39
Quote:
candy24girl kaže: Pogledaj post
nije kufer nego kofer..
a kovčeg? a je li ''pun kufer'' ili ''pun kofer''? ukratko, ne ispravljaj mi regionalizam.
znatiželja is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2007., 09:00   #40
Ja sam dobila na poklon mali kofer i beauty ove marke i to u živoj zelenoj boji. Uvijek mi bude žao motati kofer sa sobom ako ne idem svojim autom, jer je tako osjetljiva boja da mi je žao

Za takva putovanja nosim tamnoplavi kofer.

Fora su ovi šareni ali nisu baš praktični...
__________________
Nemoj se čudit, anđele..Što neću te prepoznati. Ako te sretnem bilo kad i bilo gdje...S tobom neću
V&L
Kyra is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:17.