Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.12.2010., 16:54   #21
Ja se prvo nisam mogla sjetit nikakvih modnih katastrofa, valjda sam ih potisnula, al ste me podsjetile:
Veliki špic papci
Sjajne trenirke u kombinaciji s tonom šminke, ringovima u ušima i LV torbom "nehajno" okačenom na lakat
Uggsice
Kretenske natpise na majicama (Nemam curu/dečka, Plavuše se bolje zabavljaju i slično)
Osim bijelih klasičnjak hlača, ne podnosim crne klasičnjak hlače sa crtom, one što su od plastike napravljene Benetton i Sisley prednjače u tim modelima.
Sjajne hulahopke.
Bijeli konac na tamnim/keper stvarima
Keper stvari
Traper od glave do pete
Logo istaknut uvijek i svugdje na svemu
Od glave do pete u jednoj boji-pritom ne mislim na crnu, bijelu (to samo u slučaju vjenčanja a ja sam mladenka, jel ), sivu ili sličnu ne-boju, nego crvena, zelena, žuta itd.
Kroksice
Ona jakna što ju je Lady Evil stavila, onako potfutrana a onda, kakti da se ne izgubi na ženstvenosti joj metnu pojas i naprave ju od nekog sjajnog šuškavog materijala
Debele drške na šanerskim naočalama gdje se kočoperi ogroman Chanel ili Gianfranco Ferre potpis plus cirkoni koji to sve fino uokviravaju
Općenito debele drške na sunčanim naočalama

Ima toga još, imam osjećaj.
Durga is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2010., 16:56   #22
Quote:
SC Artist kaže: Pogledaj post
Bundu od pravog krzna
na 1.mjestu (ne samo bundu, nego bilo sta)

Quote:
Palladone kaže: Pogledaj post
Čizmetine robinhud ili petarpan preko koljena,
Oni dlakavi prsluci šta sad svi ali baš svi imaju.
2. i 3.mjesto

ovo je moj top 3

edit: dodajem jos crocsice i velike spicoke
ma.nx is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2010., 16:57   #23
Quote:
panties kaže: Pogledaj post
joj i ja imam mantru
leggings are not pants
leggings are not pants
leggings are not pants
leggings are not pants
leggings are not pants
.

Genijalno

a sad 1000 puta po ploči:
leggings are not pants
leggings are not pants
...
__________________
About as subtle as an earthquake, I know
My mistakes were made for you
Palladone is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2010., 16:59   #24
ja isto tako ne volim kratku kosu i bob frizure na ženama...nemojte me ubiti sad....al kratka kosa na ženi mi je ko ''hendikep''...
poštarske torbe
tetovaže
rajfovi
kačketi
dimije
palestinke
kričave lakirane vioke tenisice
haljine,tunike i sl. rezane ispod grudiju
crocs
ogroman plastičan nakit
pirsevi na licu
cirkoni na zubima
bijele plastične sunčane
__________________
tzv.blog:-D
Ida Bauer is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2010., 17:04   #25
Dosad sam se s više-manje većinom stvari mogla složit ali s kratkim frizurama, tetovažama i pirsevima po licu ne mogu
Doduše, kratko ne namjeravam nosit još dugo dugo, ali bi nosila, "nikad" je jako egzaktan pojam a čisto sumnjam da će mi se sa 50+ dat imat kosa do pola leđa :nada gaćešić:
Ali Ida me podsjetila-ne nikad, ali izbjegavam majice rezane ispod grudi i općenito taj neki "girly" stil, visoka sam i mršava i izgledam si dementno u takvim stvarima.
Durga is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2010., 17:11   #26
Idaaaa, ubit će te vlasnica ultrakratkog nahero boba sa duuugim šiškama
I s dve tetovaže

Al stojim iza cirkona po zubima, pogotovo u kompi s Crocsicama i plastičnim naočalama i nakitom
__________________
About as subtle as an earthquake, I know
My mistakes were made for you
Palladone is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2010., 17:12   #27
Quote:
Durga kaže: Pogledaj post
Dosad sam se s više-manje većinom stvari mogla složit ali s kratkim frizurama, tetovažama i pirsevima po licu ne mogu
Doduše, kratko ne namjeravam nosit još dugo dugo, ali bi nosila, "nikad" je jako egzaktan pojam a čisto sumnjam da će mi se sa 50+ dat imat kosa do pola leđa :nada gaćešić:
ma ne mora biti do pola leđa,al ono,da se ima kose...ne znam zakaj,znam kako loše zvuči,al da sam muško ne bi ni pogledala ženu kratke kose...isto tako ne mogu smislit tipove s dugom,ili makar malo dužom kosom,koja traži oblikovanje frizure...
a ljudi s pirsevima na licu mi djeluju neuredno,prljavo,pa i balavo...inače,imam 2 pirsa,i volim ih ako su skriveni,decentni,onako dok je to sebi za dušu
__________________
tzv.blog:-D
Ida Bauer is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2010., 17:13   #28
joj, da, nada gacesic look ja sam isto fan duze kose na zenama, ali s godinama se to ipak mijenja... kao sto Durga rece, sa 50+ je ipak ljepse vidjeti nesto kracu kosu
ma.nx is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2010., 17:14   #29
Zar se cirkoni meću i po zubima???
__________________
- Pješčani sat: Daj si operi ta moderatorska usta sapunom. Kakvo je to ponašanje?
- makyca: Radije sama, nego ženica.
- QuercusRobur: Žirko niti kao beba nije baš kakao u pelenu, nego odmah na WC.
Simpsolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2010., 17:14   #30
Quote:
Ida Bauer kaže: Pogledaj post
ja isto tako ne volim kratku kosu i bob frizure na ženama...nemojte me ubiti sad....al kratka kosa na ženi mi je ko ''hendikep''...

hendikep?! po meni su više hendikepirane one koje nose dugu kosu jer im, neznam daje neku sigurnost i na samu pomisao da moraju kod frizera skratiti kosu, grizu kožicu oko nokta.
__________________
ginger, extravagant
nola is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2010., 17:16   #31
Ima toga dosta ali što mi je vjerojatno na mjestu broj 1 su stvari na kojima se vidi da su brendirane ili se pak "zna" pošto ih dovoljno ljudi nosi. Čak ne volim ni kad na sportskim majicama piše adidas, nike... ne volim iz tog razloga čak ni starke, nedajbože agzice. To mi je kao da stvari nose čovjeka, a ne obrnuto.
Upravo to mi smeta i kod ljudi koji imaju jako izgrađen stil pa ga stalno nose. Mislim ok, cijenim dosljednost ali kad netko sam sebe limitira meni je to dosadno za gledati i imam osjećaj da robom žele postići nešto više nego što bi se robi trebalo pripisivati. Za mene moda mora biti zabavna a ne statement (naravno da je uvijek statement u određenoj mjeri, ali valjda se kuži šta hoću reći).
sasa is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2010., 17:17   #32
Quote:
Palladone kaže: Pogledaj post
Idaaaa, ubit će te vlasnica ultrakratkog nahero boba sa duuugim šiškama
I s dve tetovaže
ako si mlađa od 21,onda OK...super su mi te raznorazne asimetrične frizure,boje i sl na klinkama,al na ženama ne...ja sam dosadnjakuša po tom pitanju...
Quote:
Al stojim iza cirkona po zubima, pogotovo u kompi s Crocsicama i plastičnim naočalama i nakitom
__________________
tzv.blog:-D
Ida Bauer is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2010., 17:18   #33
Quote:
Ida Bauer kaže: Pogledaj post
ma ne mora biti do pola leđa,al ono,da se ima kose...ne znam zakaj,znam kako loše zvuči,al da sam muško ne bi ni pogledala ženu kratke kose...isto tako ne mogu smislit tipove s dugom,ili makar malo dužom kosom,koja traži oblikovanje frizure...
a ljudi s pirsevima na licu mi djeluju neuredno,prljavo,pa i balavo...inače,imam 2 pirsa,i volim ih ako su skriveni,decentni,onako dok je to sebi za dušu
Ma kužim te Uostalom, svatko ima svoj ukus, bespredmetno je raspravljat o tome, ja sam samo reagirala da meni to nije loše (kratka kosa, pirsevi, tetovaže).
Ni ja ne volim frajere s dugom kosom, ali to ne spada u temu, osim ako se ne preimenuje u: što nikad ne biste stavili na sebe
Durga is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2010., 17:19   #34
Evo sad ste i mene inspirirali

1. crocsice i slična đombasta obuća
2. wet look tajice + štikle + kratka majica
3. minjak + štikle + dekoltirana majica
4. torbe od umjetne kože koje se sjaje
4. fejk odjeća i modni dodaci sa vrištajućim logom
5. ekstenzije
6. lila, pink i baby roza boja
7. špicoke
8. kilometarski gel nokti
9. lakirana odjeća i obuća
10. preuska i prekratka odjeća


Ali daleko mi najgore forsiranje modnih trendova usprkos tome što nekome nešto definitvno ne pristaje.
kerry m is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2010., 17:28   #35
Quote:
ma.nx kaže: Pogledaj post
joj, da, nada gacesic look ja sam isto fan duze kose na zenama, ali s godinama se to ipak mijenja... kao sto Durga rece, sa 50+ je ipak ljepse vidjeti nesto kracu kosu
bolje nada,nego dorica nikolić
__________________
tzv.blog:-D
Ida Bauer is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2010., 17:28   #36
uggsice
bilo šta od pravog krzna
crocsice
majcu do pupka i dole tajice, tajice na tenisice
falš LV,versace,gucci itd. torbe
špičoke
14 boja u jednoj kombinaciji
trenutno moderne jakne kaj izgledaju ko plastične
nošenje kakti tunike - kad ono majica navučena tolko da pokrije dupe
cvijetni uzorak na bilo čemu

ima tog
__________________
“...If you can make a girl laugh - you can make her do anything...”
Plavusa_ZG is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2010., 17:29   #37
Quote:
Durga kaže: Pogledaj post
Veliki špic papci
Sjajne trenirke u kombinaciji s tonom šminke, ringovima u ušima i LV torbom "nehajno" okačenom na lakat
Uggsice
Kretenske natpise na majicama (Nemam curu/dečka, Plavuše se bolje zabavljaju i slično)
Sjajne hulahopke.
Bijeli konac na tamnim/keper stvarima
Keper stvari
Traper od glave do pete
Logo istaknut uvijek i svugdje na svemu
Od glave do pete u jednoj boji-pritom ne mislim na crnu, bijelu (to samo u slučaju vjenčanja a ja sam mladenka, jel ), sivu ili sličnu ne-boju, nego crvena, zelena, žuta itd.
Kroksice
Debele drške na šanerskim naočalama gdje se kočoperi ogroman Chanel ili Gianfranco Ferre potpis plus cirkoni koji to sve fino uokviravaju
Općenito debele drške na sunčanim naočalama
Quote:
Ida Bauer kaže: Pogledaj post
dimije
palestinke
kričave lakirane vioke tenisice
crocs
ogroman plastičan nakit
pirsevi na licu
cirkoni na zubima
Quote:
kerry m kaže: Pogledaj post
1. crocsice i slična đombasta obuća
2. wet look tajice + štikle + kratka majica
3. minjak + štikle + dekoltirana majica
4. torbe od umjetne kože koje se sjaje
4. fejk odjeća i modni dodaci sa vrištajućim logom
5. ekstenzije
6. kilometarski gel nokti
7. preuska i prekratka odjeća
hvala da ste me spasili velikog kuckanja

nadodajem na listu:

-french na noznim prstima
-odjeca sa metalik uzorcima pitona/zebre/i zivotinjskog svijeta
-fake krzno koje je tak ocufano i jadno da vristi FEJK
-plišane trenirke u kombinaciji s uggsicama, LV torbom i cvikama - ne jer je udobno nego jer je moderno
-čarape na preotvorene sandale (prsti otvoreni ajde, peta bas i ne)
-čizme s otvorenim prstima - što više to gore - ono WTF ako je zima i vrijeme za čizme cemu otvoreni prsti, ak nije zima i nije za cizme zakaj nosiš cizme for d lav of gad
miss blondie is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2010., 17:32   #38
Quote:
miss blondie kaže: Pogledaj post
-čizme s otvorenim prstima - što više to gore - ono WTF ako je zima i vrijeme za čizme cemu otvoreni prsti, ak nije zima i nije za cizme zakaj nosiš cizme for d lav of gad
pogotovo gležnjače s peep-toem,pusti zimu,al izleda ko konjsko kopito
__________________
tzv.blog:-D
Ida Bauer is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2010., 17:34   #39
Špičoke definitivno
Marte (ne znam,ne volim ih..)
Bijele cipele (osim starki )
sve što uključuje crvenu i narančastu boju
majice bez rukava,one koje pogotovo muški nose,taman im ispadnu dlakurine ispod pazuha fujić
tajice
one spice girls tenisice

a ima toga još....
Timbalandica is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2010., 17:35   #40
Quote:
miss blondie kaže: Pogledaj post
hvala da ste me spasili velikog kuckanja

nadodajem na listu:

-french na noznim prstima
-odjeca sa metalik uzorcima pitona/zebre/i zivotinjskog svijeta
-fake krzno koje je tak ocufano i jadno da vristi FEJK
-plišane trenirke u kombinaciji s uggsicama, LV torbom i cvikama - ne jer je udobno nego jer je moderno
-čarape na preotvorene sandale (prsti otvoreni ajde, peta bas i ne)
-čizme s otvorenim prstima - što više to gore - ono WTF ako je zima i vrijeme za čizme cemu otvoreni prsti, ak nije zima i nije za cizme zakaj nosiš cizme for d lav of gad
Da, ajme kako se tog nisam sjetila. French na noznim noktima, i jos za to moraju biti maaalcice duzi. Glede duge/kratke kose. Halle Berry duga kosa ne pristaje, dok je s kratkom bas bas lijepe glave i meni osobno zenstvenija. Ne pristaje svakome duga kosa i tocka.
Arienrhod is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:30.