Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.06.2012., 23:07   #961
Olay gentle cleansers

najbolji gel za umivanje koji sam do sada koristila...ne zateže kožu i lice mi je finooo glatko...
__________________
My mama told me when I was young..We are all born superstars..She rolled my hair and put my lipstick on in the glass of her boudoir..."There's nothin wrong with lovin who you are" she said, "'cause He made you perfect, babe...So hold your head up girl and you'll go far,listen to me when I say" I'm beautiful in my way 'cause God makes no mistakes..I'm on the right track baby I was born this way... ♥
legica21 is offline  
Old 01.07.2012., 13:22   #962


__________________
When roped to concrete and noose your bauble for car-powered head divorce. Then find your scheme all twunted by a Honda. And when all your taxi journeys come to this. Then welcome mmm Ooh, astonishing sod ape, welcome, in jam jam! jam! jam! jam! jaaaaaaaaam!
Hairdo is offline  
Old 01.07.2012., 14:18   #963
hairdo kako to koristiš? zanima me da li može na lice, da li bi bilo pogodno za kožu s prištićima?
__________________
As kids we're not taught how to deal with success; we're taught how to deal with failure. If at first you don't succeed, try, try again. If at first you succeed, than what? - Charlie Sheen -
Gazdarica is offline  
Old 01.07.2012., 14:23   #964
mislim da može za prištiće, kažu ljudi da dobro djeluje. koriste i poslije depilacije za umirenje kože

ja ti imam keratozu i atopijski dermatitis pa mažem na ta mjesta, super mi pomaže kod svrbeža i zacjeljivanja
__________________
When roped to concrete and noose your bauble for car-powered head divorce. Then find your scheme all twunted by a Honda. And when all your taxi journeys come to this. Then welcome mmm Ooh, astonishing sod ape, welcome, in jam jam! jam! jam! jam! jaaaaaaaaam!
Hairdo is offline  
Old 01.07.2012., 14:27   #965
uh, i meni je izbacilo nešto što bi mogao bit dermatitis, baš ću sutra kupiti. nisam znala da oni to imaju. koliko košta?
__________________
As kids we're not taught how to deal with success; we're taught how to deal with failure. If at first you don't succeed, try, try again. If at first you succeed, than what? - Charlie Sheen -
Gazdarica is offline  
Old 01.07.2012., 14:32   #966
Quote:
Gazdarica kaže: Pogledaj post
uh, i meni je izbacilo nešto što bi mogao bit dermatitis, baš ću sutra kupiti. nisam znala da oni to imaju. koliko košta?
oko 14 kuna, 13.90 možda

probaj, ja sam si htjela uzet avene ili lrp ali doista nema potrebe, ova mi je krema riješila to što je izbilo
__________________
When roped to concrete and noose your bauble for car-powered head divorce. Then find your scheme all twunted by a Honda. And when all your taxi journeys come to this. Then welcome mmm Ooh, astonishing sod ape, welcome, in jam jam! jam! jam! jam! jaaaaaaaaam!
Hairdo is offline  
Old 01.07.2012., 14:38   #967
Quote:
Hairdo kaže: Pogledaj post
oko 14 kuna, 13.90 možda

probaj, ja sam si htjela uzet avene ili lrp ali doista nema potrebe, ova mi je krema riješila to što je izbilo
uhh. nisam mislila da je tako jeftina.
definitivno kupujem. tnx
što volim forum
__________________
As kids we're not taught how to deal with success; we're taught how to deal with failure. If at first you don't succeed, try, try again. If at first you succeed, than what? - Charlie Sheen -
Gazdarica is offline  
Old 03.07.2012., 17:44   #968
Ne mogu vjerovati da ovaj proizvod hvalim, no zbilja je fantastičan. Kupila sam ga na blef nakon pohvala na forumu u nadi da ću nekome proslijediti jer mi sigurno neće valjati. Umivam se samo ljeti jer se znojim kao pas. Ovo čudo temeljito čisti i niti malo ne isušuje. Oduševljena sam.

__________________
Wherever I am
I am what is missing.
merlinka is offline  
Old 03.07.2012., 18:55   #969


super je
Erato321 is offline  
Old 04.07.2012., 05:47   #970
Quote:
Hairdo kaže: Pogledaj post


to koristi i moja frendica! kaže da bi se doslovno kupala u tome
za sve nepravilnosti na koži - crvenilo, nakon depilacije na nadraženu kožu...
bug_lady is offline  
Old 04.07.2012., 09:05   #971
Najbolji sapun za lice ikad,odlično očisti lice,jako je blag,ali skida sav make up i genijalno očisti lice,meni najbolje kozmetičko otkriće
http://www.google.hr/url?sa=t&rct=j&...Rjlyag&cad=rja
aaatina is offline  
Old 04.07.2012., 09:35   #972
Quote:
aaatina kaže: Pogledaj post
Najbolji sapun za lice ikad,odlično očisti lice,jako je blag,ali skida sav make up i genijalno očisti lice,meni najbolje kozmetičko otkriće
http://www.google.hr/url?sa=t&rct=j&...Rjlyag&cad=rja
A kakva ti je koža?
Heartbeat Pinky is offline  
Old 04.07.2012., 10:22   #973
Quote:
bug_lady kaže: Pogledaj post
to koristi i moja frendica! kaže da bi se doslovno kupala u tome
za sve nepravilnosti na koži - crvenilo, nakon depilacije na nadraženu kožu...
ma zbilja je super, toliko mi je drago da sam mu dala šansu prije nego sam se zaletila s nekom skupljom kupovinom
__________________
When roped to concrete and noose your bauble for car-powered head divorce. Then find your scheme all twunted by a Honda. And when all your taxi journeys come to this. Then welcome mmm Ooh, astonishing sod ape, welcome, in jam jam! jam! jam! jam! jaaaaaaaaam!
Hairdo is offline  
Old 04.07.2012., 10:44   #974
Hairdo, imaš ti problema s tom kremom? Ja ju također obožavam, ali mi se svaka nakon nekog vremena razvodni, čujem ju kako mućka unutra i izlazi mi van prerijetka tekućina
__________________
Sometimes there's so much beauty in the world I feel like I can't take it, and my heart is just going to cave in...
Muffet is offline  
Old 04.07.2012., 10:46   #975
Nešto što me stvarno jako oduševilo i žao mi je što nisam prije otkrila je


ne znam zašto sam bila skeptična prije s ovakvim stvarima ali napokon mogu nositi suknje i kratke hlaće
eyedetox is offline  
Old 04.07.2012., 10:49   #976
Quote:
Muffet kaže: Pogledaj post
Hairdo, imaš ti problema s tom kremom? Ja ju također obožavam, ali mi se svaka nakon nekog vremena razvodni, čujem ju kako mućka unutra i izlazi mi van prerijetka tekućina
nemam još jer je nova ali bojim se toga, već mi je iscurila po kupaoni kad sam je držala otvorom prema dolje. možda ju treba stavit u frižider?
__________________
When roped to concrete and noose your bauble for car-powered head divorce. Then find your scheme all twunted by a Honda. And when all your taxi journeys come to this. Then welcome mmm Ooh, astonishing sod ape, welcome, in jam jam! jam! jam! jam! jaaaaaaaaam!
Hairdo is offline  
Old 04.07.2012., 11:01   #977
Quote:
Hairdo kaže: Pogledaj post
nemam još jer je nova ali bojim se toga, već mi je iscurila po kupaoni kad sam je držala otvorom prema dolje. možda ju treba stavit u frižider?
Pa nemam pojma, pokušat ću ju staviti iako mislim da nije do vrućine.
Prvi put mi se to dogodilo i kupila sam novu. pa se isto ponovilo i zamjenili su mi u DMu, i sad s trećom isto
A divna mi je nakon depilacije. Valjda mi ne može štetiti
__________________
Sometimes there's so much beauty in the world I feel like I can't take it, and my heart is just going to cave in...
Muffet is offline  
Old 04.07.2012., 11:20   #978
Quote:
Heartbeat Pinky kaže: Pogledaj post
A kakva ti je koža?
Mješovita,T zona mi je puna mitesera,a obrazi suhi,meni je bitno da me sapun dodatno ne isuši,a da dobro očisti lice
aaatina is offline  
Old 04.07.2012., 11:56   #979
Gdje se može kupiti taj sapun i koliko dođe?
__________________
♥ See The Beauty In Everything ♥
-anna- is offline  
Old 04.07.2012., 12:31   #980
Quote:
eyedetox kaže: Pogledaj post
ne znam zašto sam bila skeptična prije s ovakvim stvarima ali napokon mogu nositi suknje i kratke hlaće
Molim ako može cijena. I dal smrducka onak isto ko klasična sredstva za samotamnjenje? Uzela bi svijetliju nijansu.

Meni su noge bijele ko porculan, to je jedino mjesto koje mi nikad neće i ne može tamniti, pa si me razveselila s ovim
__________________
ursula1000 is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:11.