Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.02.2016., 16:20   #61
Vec je tu spomenuto cim se otvorila tema, da je sve to roba sa Sportdirecta (UK) koji ima svoje tvornice u Kini. I sve ovisi kako naletiš. Nekad bude kvalitetne robe za povoljnu cijenu a ima i škarta.

Na factcool svakako nije povoljno ak uzimas vise stvari jer je sve skuplje i do 80% neg na sportsdirectu
evilche is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2016., 17:56   #62
Je li netko dobio ovaj njihov bon od 80 kn za sljedeću kupnju koja iskoči čim otvoriš stranicu?



Ovaj mjesec sam baš potrošio 303 kn iz razloga da dobijem taj kupon al od kupona ništa.

Poslao sam mail na njihov kontakt i dobio odgovor:

"Hello ***** ********,

Bon cete dobiti e-mailom.

LP,
Stjepan.M."

No od bona ništa, nula bodova....

Sad si baš razmišljam da ako bon ne stigne dok stigne i roba da im ne preuzmem robu jer nisam ništa platio, nek ide nazad. Zašto reklamiraš ne što što nećeš ispuniti i lažeš ljude.
mmazarac is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2016., 20:05   #63
Quote:
mmazarac kaže: Pogledaj post
Je li netko dobio ovaj njihov bon od 80 kn za sljedeću kupnju koja iskoči čim otvoriš stranicu?



Ovaj mjesec sam baš potrošio 303 kn iz razloga da dobijem taj kupon al od kupona ništa.

Poslao sam mail na njihov kontakt i dobio odgovor:

"Hello ***** ********,

Bon cete dobiti e-mailom.

LP,
Stjepan.M."

No od bona ništa, nula bodova....

Sad si baš razmišljam da ako bon ne stigne dok stigne i roba da im ne preuzmem robu jer nisam ništa platio, nek ide nazad. Zašto reklamiraš ne što što nećeš ispuniti i lažeš ljude.
Meni je rečeno da bon stigne na mail par dana nakon što stigne paket jer moraju osobno ići po njega. na fb su preljubazni.
naonao is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2016., 20:37   #64
Quote:
naonao kaže: Pogledaj post
Meni je rečeno da bon stigne na mail par dana nakon što stigne paket jer moraju osobno ići po njega. na fb su preljubazni.
Moram priznati da mi to baš ne drži vodu, moraju osobno ići po njega a to je zapravo kod koji upisuješ kao popust pri sljedećoj narudžbi :/
mmazarac is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2016., 09:46   #65
Quote:
mmazarac kaže: Pogledaj post
Moram priznati da mi to baš ne drži vodu, moraju osobno ići po njega a to je zapravo kod koji upisuješ kao popust pri sljedećoj narudžbi :/
Ne moraju osobno ići po njega nego je logično da popust dobiješ kad za narudžbu platiš. Ako plaćaš PayPalom onda kod mailom dobiješ odmah nakon provedene uplate, a ako plaćaš pouzećem dobiješ kad platiš prilikom preuzimanja isti dan mail. Ja dobila jaknu koju san naručila, platila stričeku na kombiju i nakon pola sata dobila mail s kodom.

Usput, jaknom koju san naručila san prezadovoljna! Veličinu san naručila koju nosin i kod nas i sve je bilo u najboljem redu. Marka je Golddigga, pa pretpostavljan da su što se te marke tiče, veličine realne a ne kao naprimjer u H&M-u ili C&A di su kalupi veći pa uvik triban kupit manju veličinu nego inače nosin.

Međutim, kad san pokušala primijeniti taj kod jučer za iduću kupnju, stranica mi je javila da je taj kod nevažeći ili korišten. Korišten nije budući da san ga dobila prekjučer, a kod pokušala koristiti jučer. Nazvala san njihovu korisničku podršku i agentica mi je rekla neka slobodno ispunim narudžbu i da će oni tamo sami primijeniti taj kod kako bih dobila popust. Eto.
__________________
..I neka mi to ne uzme nebo za zlo, al' ti si jedino čemu se molim..
južna is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2016., 16:29   #66
Quote:
južna kaže: Pogledaj post
Ne moraju osobno ići po njega nego je logično da popust dobiješ kad za narudžbu platiš. Ako plaćaš PayPalom onda kod mailom dobiješ odmah nakon provedene uplate, a ako plaćaš pouzećem dobiješ kad platiš prilikom preuzimanja isti dan mail. Ja dobila jaknu koju san naručila, platila stričeku na kombiju i nakon pola sata dobila mail s kodom.

Usput, jaknom koju san naručila san prezadovoljna! Veličinu san naručila koju nosin i kod nas i sve je bilo u najboljem redu. Marka je Golddigga, pa pretpostavljan da su što se te marke tiče, veličine realne a ne kao naprimjer u H&M-u ili C&A di su kalupi veći pa uvik triban kupit manju veličinu nego inače nosin.

Međutim, kad san pokušala primijeniti taj kod jučer za iduću kupnju, stranica mi je javila da je taj kod nevažeći ili korišten. Korišten nije budući da san ga dobila prekjučer, a kod pokušala koristiti jučer. Nazvala san njihovu korisničku podršku i agentica mi je rekla neka slobodno ispunim narudžbu i da će oni tamo sami primijeniti taj kod kako bih dobila popust. Eto.
Ako si platila pouzećem kako možeš tvrditi sa sigurnošću da kupon od 80 kn dobiješ odmah ako platiš paypalom? Jednu narudžbu koju čekam ću platiti pouzećem, a drugu sam platila paypalom, obje cifre su preko 300 kn, bon još nisam dobila ni za jednu i lijepo su mi napisali, na moje pitanje kad ću dobiti bon: Čim preuzmete narudžbu nakon par dana dok kolegica dođe po Vaš bon jer se to većinom ručno radi.

Ponudili su mi da mi otkažu drugu narudžbu i da pričekam bon, ali sam ga odlučila iskoristiti drugi put.
naonao is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2016., 17:00   #67
Quote:
naonao kaže: Pogledaj post
Ako si platila pouzećem kako možeš tvrditi sa sigurnošću da kupon od 80 kn dobiješ odmah ako platiš paypalom? Jednu narudžbu koju čekam ću platiti pouzećem, a drugu sam platila paypalom, obje cifre su preko 300 kn, bon još nisam dobila ni za jednu i lijepo su mi napisali, na moje pitanje kad ću dobiti bon: Čim preuzmete narudžbu nakon par dana dok kolegica dođe po Vaš bon jer se to većinom ručno radi.

Ponudili su mi da mi otkažu drugu narudžbu i da pričekam bon, ali sam ga odlučila iskoristiti drugi put.
Možda zato što ovo nije moja prva narudžba od njih? I što je jedna ranija bila plaćena PayPalom. A za narudžbu koju san platila pouzećem san kod dobila isto tako pola sata otkako san platila stričeku na kombiju. Ako je osobno išla po njega tko zna di oba puta, svaka joj čast na brzini.

Update: Mene je povratno nazvala žena iz podrške danas i objasnila mi da se raspitala i da nisan mogla koristiti taj kod jučer, jer je jučer vridio popust od 12% na svaku kupovinu iznad 300 kn, te da se dva popusta ne mogu kombinirati. Ja san odabrala za svoju narudžbu zadržati ovaj od 12% jer je taj iznos bio nešto veći od 80 kn.
__________________
..I neka mi to ne uzme nebo za zlo, al' ti si jedino čemu se molim..
južna is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2016., 17:20   #68
Drago mi je da ti je ok robica, meni je ovo prvi put da sam naručila. Jedva čekam da dođe
naonao is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2016., 17:28   #69
Quote:
naonao kaže: Pogledaj post
Drago mi je da ti je ok robica, meni je ovo prvi put da sam naručila. Jedva čekam da dođe
Neman pritužbi ni na što, zaista. Toliko su povoljne cijene i roba je sasvim dobre kvalitete, neka i daleko bolje od očekivane. Baš nam javi dojmove. Ova narudžba koju san sad obavila bila je prilično velika, i ja jedva čekan da dođe jer su u njoj osim neke robice za mene (dobila kn za rođendan da si kupin što želin) i rođendanski pokloni za moju seku.

Usput, ako netko želi ovaj kod od 80 kn, ja mu mogu poslati svoj koji nije korišten. Mora biti iskorišten unutar misec dana, a ja ne planiran neku tako skoru veliku narudžbu. Kod vridi za narudžbu iznad 400 kn i ne može se kombinirati s ovim popustima od 6 ili 12 % na ukupnu kupovinu.
__________________
..I neka mi to ne uzme nebo za zlo, al' ti si jedino čemu se molim..
južna is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2016., 20:33   #70
Stigla robica Pogodila sam veličine i super sam zadovoljna materijalima majica. Jako lijepo izgleda.
naonao is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2016., 13:18   #71
Mene su prevarili za robu, sve su lagali, nemam ni jednu lijepu riječ o njima, prevaranti, sve lažu, kada sam trebao kupiti tak sve lijepo pišu, poštovani, ovo-ono, nema problema, sad mi trebaju vratiti novce, nitko mi se ne javlja, napišem im na stranici komentar, a oni ga izbrišu..... :/
suzuki008 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2016., 13:41   #72
I ja sam neki dan prvi put naručila i ugodno sam iznenađena. Mislila sam, doduše, da će brže doći. No, to mi je, u konačnici, manje važno. Jakna je iznad očekivanja za te novce, uzela svoju veličinu, sve pet. Naručila sam s Factcoola, ne s onog origigi site-a. Ni ne znam da kola neki kod, baš ću pogledati jesu meni išta od tog nudili.

Edit: ako netko ima viška kod da mu ne treba, meni treba, molit ću. Imam iznos na više od 500 kuna.
Maiken is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2016., 13:41   #73
OPREZ!!!!! ---- AKO VIDITE SVE POHVALE NA FACTCOOL STRANICI, KOJIH IMA, A NEMA NI JEDNE REKLAMACIJE ILI RUŽNOG KOMENTARA, NEZADOVOLJSTVA ILI SLIČNOG, TO JE ZATO ŠTO BRIŠU SVE KOMENTARE KOJI IM SE NE DOPADAJU!!!!!!!
suzuki008 is offline  
Odgovori s citatom Received Warning
Old 26.02.2016., 13:44   #74
Suzuki, a što su te prevarili? Daj napiši svoje iskustvo da mi presudimo.
Maiken is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2016., 13:49   #75
Ja sam naručila kod njih jednu jaknu 3 u 1,veličinu m,kad je došla vidjela sam da mi je malikice prevelika zvala sam da vratim i sad tu počinje problem.
Žena sa kojom sam razgovarala bila je zbunjena ko sam vrag,ko da tamo ne radi.Ja sam joj završavala rečenice jer ona ko da je pala sa Marsa ,nije nikako u kompjuteru mogla naći dali ima s veličina,pa kaže ima ,pa nema .Na kraju sam odustala od reklamacije,jer sam bila sigurna da je ženska neka prevarantica pa sam mislila bolje da ja zadržim jaknu ipak je bila 350 kn.
Jakna ko jakna je ok,samo sam primjetila jedan dan kad sam išla na penjanje kad sam se vratila doma i otkopčala janu majica od ispod je bila skroz mokra,ne vlažna nego mokra ,iznutra taj šuškavac je bio lagano kondeziran ,kapljice su bile po cijeloj unutrašnjosti.
Jakna ne propušta vjetar ,sve drži unutra ali smeta me to kad se zaustavim ne smijem otkopčati jaknu dok ne dođem doma, jer mi ne gine upala pluća.
Uglavnom naručit ću još nešto jer imaju zbilja jeftine stvari.
__________________
lola
Lola 27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2016., 14:41   #76
Hello Danas sam htjela naruciti jedne traperice sa factcool stranice, kad idem na kraju na naplati vidim da su mi nadodali nekakvo pausalno oporezivanje. KUpujem dosta po nasim stranicama, ali dugo nisam-prosle godine mi je bio zadnji put. Sta je to? Pdv nije jer obicno pdv racunaju u cijenu proizvoda....25 % nije nego manje, trapke su 103 kn a pausalni porez 22. Sta je to, nesto novo? Nisam narucila nista....nije skupo ali kad sam procitala tu stavku me bas odbilo od kupnje :/
__________________
smijeh je lijek
little plavusha is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2016., 22:49   #77
Ipak sam narucila traperice kako mi je onaj banner na pocetku izasao za besplatnu postarinu samo danas i nekakav popust...i naravno malim slovima od ispod pise da je samo za narudjbe od 250 i 300 kn koje ja naravno nisam procitala.....skopcala sam da imam besplatnu postarinu tako da nisam razumjela sta to njima znaci taj parcijalni porez onda sam skuzila....to je njima postarina! Sta se jos placa sve to + 7 kn kad se preuzme paket?
__________________
smijeh je lijek
little plavusha is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2016., 00:45   #78
Thumbs down Re:

Quote:
Maiken kaže: Pogledaj post
Suzuki, a što su te prevarili? Daj napiši svoje iskustvo da mi presudimo.
Pozdrav,evo ovako, pitao sam ih nekoliko puta jel ta roba iz Kine,jel sivana u Kini, jel materijal iz Kine ili jel ima bilo kakve veze sa Kinom, na sto mi je odgovoreno: da nema nikakve veze sa Kinom,nego je roba iz Engleske, htio sam naruciti nesto sto nije Kinesko, (mrzim Kinesku robu i trudim se ju zaobici kada sam u mogucnosti)...da bi meni stigla roba,kroz nekoliko dana,sve iz KINE,losa kvaliteta,konci vise na sve strane,velicina ne odgovara,u stvari neki mali brojevi koji nemaju veze sa stvarnom velicinom,ajde dobro,idem vratiti robu kako je navedeno na stranici u 3 koraka,dode mi kurir po robu za nekih par dana, ali moje novce ne vracaju niti dan danas,kada sam htio naruciti robu od njih odgovorili bi mi kroz par minuta,maximalno 1 sat,a sada kada pitam za novce,cekam na odgovor po tjedan dana....
suzuki008 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2016., 21:05   #79
Quote:
evilche kaže: Pogledaj post
Vec je tu spomenuto cim se otvorila tema, da je sve to roba sa Sportdirecta (UK) koji ima svoje tvornice u Kini. I sve ovisi kako naletiš. Nekad bude kvalitetne robe za povoljnu cijenu a ima i škarta.

Na factcool svakako nije povoljno ak uzimas vise stvari jer je sve skuplje i do 80% neg na sportsdirectu
Kako misliš da sportsdirect ima tvornice u Kini?
Pa to je web koji drži zilijun brendova, a ti brendovi zasebno šiju robu gdje im se već šije. Obično one povoljnije stvari nisu "prva liga", nego neke starije kolekcije ili ostaci kolekcija i sl. Ima i "prva liga" stvari, samo takve obično i drže visoku cijenu kao i na ostalim stranicama.
Factcool ima njihovu ponudu, samo mi se boljim čini hvata flash sale na SD nego kupovati preko ovih prekupaca.
Ruralna is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2016., 11:45   #80
danas mi je stigla hoodica koju sam naručio preko factcoola ali mi ne odgovara materijal pa bi želio napaviti zamjenu za drugu hoodicu...je li to moguće ili se zamjena odnosi samo na zamjenu veličine robe?
starman100 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:39.