Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Pogledaj rezultate ankete: Suknja ili hlače ???
uvijek sam u suknji 16 5.33%
najčešće sam u suknji, ponekad hlače 28 9.33%
više nosim suknje, ali prillično često i hlače 13 4.33%
podjednako sam u suknji i u hlačama 29 9.67%
više nosim hlače, ali prillično često i suknje 47 15.67%
najčešće sam u hlačama, ponekad suknja 104 34.67%
uvijek sam u hlačama 63 21.00%
Glasovatelji: 300. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.07.2012., 14:20   #161
Quote:
Ms.Kali kaže: Pogledaj post
Suknje i haljine uvijek.
Moja ljubav prema njima je pocela u drugom srednje i traje vec evo 10godina.
Nezamislivo mi je na 25+ nosit traperice, to jednostavno ne razumijem.
Isto tako mi nije jasno kad me netko u zimi pita zar mi nije hladno u suknji, a ja ispod imam tajice i grilonke, a ona svoje traperice na gole noge. Brrrrrrrr
Ne vidim razlog zasto bi na suknju morala nosit stikle ili sandale. Kroz godinu normalno mogu balerinke, oxfordice, ma bilo kaj na njih, a prek ljeta obicne japanke, espadrile pa i starke sto u zadnje vrijeme cesto vidjamo na cesti.
Na kraju, svatko nosi ono sto mu odgovara i to podupirem, al kukulele nemojte se saftat u trapericama na tropskim vrucinama
Svaka ti čast, Ms.Kali, bilo bi prekrasno da je puno više takvih poput tebe! I jako si lijepo ovo rekla: "al kukulele nemojte se saftat u trapericama na tropskim vrucinama" - to je doista pre strašno i toliko ružno i odbojno za vidjeti, doista ne mogu shvatiti cure koje mogu to obući!
Forumas-zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2012., 16:07   #162
Glasovala 50-50 ali samo ! zato sto na poslu moram da izgledam tako... androgeno

Suknje ftw! Kratke, duge, preduge, sve!
__________________
\o/
mali slon is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2013., 12:06   #163
Da malo podignemo ovu temu iz zaborava Eto opet ljeta i vrućina, jest, primjećujem da je ipak povećan postotak žena u suknjama, ali još uvijek mi se čini da se većina kuha u hlačama! Doista čudno eto cure pišite malo o tome i oživite ovu interesantnu temu!
Forumas-zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2013., 12:09   #164
Uredski posao pa iako nemam dress code svejedno se glupo osjećam u kratkim hlačicama pa na 30 stupnjeva ipak ja stavim duge hlače i za sad preživljavam još kad klimu zapile onda mi je drago,dok ne izletim van i otopim se!
barbarabarbi is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2013., 09:26   #165
Quote:
barbarabarbi kaže: Pogledaj post
Uredski posao pa iako nemam dress code svejedno se glupo osjećam u kratkim hlačicama pa na 30 stupnjeva ipak ja stavim duge hlače i za sad preživljavam još kad klimu zapile onda mi je drago,dok ne izletim van i otopim se!
Pa u uredu mi je jasno da bi ti bilo nelagodno u kratkim hlačicama - ali ovo nije bila tema o njima, već o suknjama A zašto ne obučeš neku lijepu suknju pristojne duljine, ne bi ti bilo vruće, a lijepo bi i profesionalno izgledalo?
Forumas-zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2013., 15:22   #166
Quote:
Forumas-zg kaže: Pogledaj post
Pa u uredu mi je jasno da bi ti bilo nelagodno u kratkim hlačicama - ali ovo nije bila tema o njima, već o suknjama A zašto ne obučeš neku lijepu suknju pristojne duljine, ne bi ti bilo vruće, a lijepo bi i profesionalno izgledalo?
A Zašto ti ne obučeš suknju kakve god želiš dužine i prestaneš zajebavati više ženski rod.
nemamblageveze is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2013., 20:54   #167
suknje baš i ne volim,al tu i tamo nekad obućem i to dužine do pola listova ili gležnja
više volim nosit hlače
kodo is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2016., 10:50   #168
Quote:
kodo kaže: Pogledaj post
suknje baš i ne volim,al tu i tamo nekad obućem i to dužine do pola listova ili gležnja
više volim nosit hlače
Eh, bolje i "tamo nekad" nego baš nikad, ali opet - zašto su ti hlače bolje? Doista ne shvaćam današnje žene, pa ima li još ikoja od vas koja je više u suknji nego u hlačama?!
Forumas-zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2016., 16:44   #169
ljeto- suknje/ haljine

proljeće/jesen- miksano

zima- hlače

jednostavno po zimi mi je u istoj prehladno i ne paše mi na one bakandže, pulovere, hoodice, a po ljeti mi je najudobnije u istoj jer ne moram nositi najlonke i puno je laganija nego hlače
pattie_boyd is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2016., 11:09   #170
....

Po meni jako lijepo izgleda poduža haljjina i na duže čizme na štikli,,,ovu kombinaciju recimo sama često nosim, i to je jedina kombinacija u kojoj volim kratko....preko dolazi u obzir Bolero, Sako, Eventualno neki elegantan Dzemperić,,,u skladu sa prigodom naravno
Rejnna is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2016., 11:39   #171
Quote:
SamusAran kaže: Pogledaj post
Svejedno nosim više hlače i to duge. Nekako sam komotnija u hlačama i daju se više iskombinirati. Uz suknju obavezno moraš obuti ili štikle ili sandale, a u hlačama možeš sve to i još tenisice
Tako i ja. Mada postoje i haljine i suknje casual tipa,na koje mogu ići tenisice ali ja uvijek nosim traperice.
Rijetko obučem haljine i suknje,nekako se čudno osjećam u njima. Ako su kraće onda stalno moram potezat.
tirkizno is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:24.