Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Magija i mistika

Magija i mistika Od parapsihologije do metafizike

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.12.2009., 07:53   #1001
bas mi je sestra bila kod nje kaze da joj je sve pododila,sretno
tamarax25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2009., 08:47   #1002
bik svima,da i ja sam bila kod gospodje agate,ako je to ista osoba,zena je mrak.ima neku pozitivnu energiju cak i za nas u srednjim godinama
martinayyy is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2009., 11:09   #1003
Quote:
martinayyy kaže: Pogledaj post
bik svima,da i ja sam bila kod gospodje agate,ako je to ista osoba,zena je mrak.ima neku pozitivnu energiju cak i za nas u srednjim godinama

Bok, i ja sam posjetila gđu Agatu i baš tako, smirena, normalna, skromna osoba, pozitivna energija , a ono što je meni najvažnije bez onih lažnih "biti će dobro , hoće, hoće", ono što će biti dobro biti će a ono što neće , neće i ona to lijepo na svoj način kaže. Posebno mi se svidjelo što nema požurivanja, razgovor traje onoliko koliko treba a ne na štopericu. I ono što mislim da je važno, mi koji dolazimo i nadamo se čuti lijepe stvari moramo biti svjesni i pripremni čuti i manje lijepe stvari. Ja sam čula i takve, i rasplakala se kada sam došla doma, a poslije kada sam se sabrala shvatila sam da je to to, žena je rekla što vidi i žena je rekla vrlo realno situaciju kakva je. I to mi je pošteno. Mislim, vidjela je ona i dobrih stvari kod mene , ali i ovo što mi se nimalo ne sviđa ali je tako. Sigurna sam da ću ostati sa njom u kontaktu. A da li pogađa ? to sada ne znam, moram pričekati razvoj događaja i da se nešto od onoga što je rekla dogodi ili ne i tada ću reći da li pogađa ili ne. Ali da je sadašnju situaciju vidjela točno onakvu kakva je to je istina, bez mojih uputa, ona kaže ja potvrđujem, u 95% slučajeva sve je vidjela. I još nešto, nema pričanja i kopanja po prošlosti, kako je i sama rekla ne dolazimo slušati prošlost koju i sami znamo već dolazimo po smjernice za budućnost i to nas zanima. Ja sada čekam (kako je rekla neću predugo čekati iako u predviđanjima vremenski nije baš određena) pa ću onda reći koliko mi je pogodila ili možda nije. Ali i sam razgovor sa njom je bio dobitak za mene.
dobro je is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2009., 15:50   #1004
Bok svima!Molim vas da li je netko od vas imao iskustvo sa Ajšom iz Oglasnika ili Arene.
Ja sam ženu zvala i čini mi se ok,ali nemam povratnu informaciju od nikoga.
sekment is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2009., 08:48   #1005
Quote:
sekment kaže: Pogledaj post
Bok svima!Molim vas da li je netko od vas imao iskustvo sa Ajšom iz Oglasnika ili Arene.
Ja sam ženu zvala i čini mi se ok,ali nemam povratnu informaciju od nikoga.
nemam iskustvi s ajsom ali ako netko zna kakvu gataru a da pogadja i nije skupa neka javi
martinayyy is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2009., 17:37   #1006
pozdrav.
jel netko bio u kontaktu s 060 322 232 ..mislim da se gospođa zvala katica.
Bila je super,jako ugodna,točna..nikad s ničim nije odugovlačila,vrlo fer!

Broj više ne radi. ako netko ima neke informacije,nek se javi.Hvala!
lusy is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2009., 08:40   #1007
Quote:
vila ravijojla kaže: Pogledaj post
Bila sam kod Peranića 2002. godine i pitala ga za budućnost moje veze. Sve što mi je rekao tada nije mi se svidjelo. Rekao mi je da ta veza nema šanse za opstanak, ali da ću 2007. god. upoznati muškarca kojeg mi je vrlo detaljno opisao, da je iz drugog grada, crn, crne oči, prodoran pogled, čak dosta poznata osoba, da ću ga prepoznat po osmjehu, ali da to ispočetka neće ići glatko jer ću ja mislit da nisam dovoljno dobra za njega. Sve to se i dogodilo, moja veza nakon par godina pukla, ja se preselila u drugi grad, 2007. upoznala jednog takvog, stvarno je dosta poznata osoba, stvarno sam to pomislila što mi je rekao i zaista ne ide glatko, još se kuhamo... e sad... po njemu bi trebali završit zajedno, a hoćemo li?? Za bivšeg mi je rekao da će se razvest, pa eto i to se još nije dogodilo, pa javit ću vam.
Može li mi netko poslati broj od Damira Peranić iz Rijeke, te reći malo kako to s njim ide (naručiš se telefonski ili...?)
kalma is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2009., 16:45   #1008
Jel netko bio kod Nere Brlek Rapp u Splitu?
Vidjela sam cjenik i ono, nije baš malo, ali po onome što sam vidjela da ženska radi, čini mi se odlična.
Jel imao tko iskustva s njom?
Ruralna is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.01.2010., 20:04   #1009
Quote:
Ruralna kaže: Pogledaj post
Jel netko bio kod Nere Brlek Rapp u Splitu?
Vidjela sam cjenik i ono, nije baš malo, ali po onome što sam vidjela da ženska radi, čini mi se odlična.
Jel imao tko iskustva s njom?
Nemoj ici kod nje,znam tri osobe koje su bile i nista im nije pogodila.
Previse uzima novca,prema ljudima je sluzbena,ali bas sluzbena,na brzinu te obradi,cekas u cekaonici,jedno za drugim izlaze i ulaze.
Oni koji su bili rekli su mi da su razocarani,a ti kako zelis.

Mislim da mozes pronaci kvalitetnije ljude koji to rade kako treba i vjeruj mi svi koji imaju dara ne uzimaju puno novca,vecinom koliko im ostavis i ne reklamiraju se okolo,a to ti je iz mog iskustva.
Doticna mi nikako nije sjela.
Sapientia is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.01.2010., 22:46   #1010
Quote:
Sapientia kaže: Pogledaj post
Nemoj ici kod nje,znam tri osobe koje su bile i nista im nije pogodila.
Previse uzima novca,prema ljudima je sluzbena,ali bas sluzbena,na brzinu te obradi,cekas u cekaonici,jedno za drugim izlaze i ulaze.
Oni koji su bili rekli su mi da su razocarani,a ti kako zelis.

Mislim da mozes pronaci kvalitetnije ljude koji to rade kako treba i vjeruj mi svi koji imaju dara ne uzimaju puno novca,vecinom koliko im ostavis i ne reklamiraju se okolo,a to ti je iz mog iskustva.
Doticna mi nikako nije sjela.
Sapientia,slažem se s tobom.Ja nisam bila osobno kod nje,nego smo se čule telefonom,ali prije toga morala sam uplatiti na njen račun.Cifra baš i nije nešto zanemariva.Ništa mi nije pogodila,već se sve trebalo dogoditi,a osim toga preporučila mi je da idem kod njene mame na tretmane,jer je ona vidjela neke "crne oblake" nadamnom.Kad sam čula cjenik njene mame,tj.koliko bi me koštali ti "tretmani",tek mi se onda crni oblak nadvio nad glavom.
Uglavnom što se tiče Nere,ja osobno nikome ne bi preporučila,jer tih novaca to ne vrijedi.I da je besplatno,po meni ona ništa ne zna...
Takvim načinom i ja mogu proricati sudbinu,pa da imam dva klijenta dnevno, živjela bih kao bubreg u loju.Samo žalosno je koliko takvih ima,a kao što je Sapientia rekla,ljudi koji zaista imaju taj dar,ne reklamiraju se nigdje.
I treba zaista biti oprezan,ono za što mi radimo cijeli mjesec oni zarade za nekoliko sati.Nisam nikome jalna i nemam ništa protiv da su oni stvarno vidoviti,ali ovo je previše šta se radi.Valjda ima
više vidovnjaka,nego stanovnika.Blago nama....................
sekment is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.01.2010., 23:59   #1011
Quote:
sekment kaže: Pogledaj post
Bok svima!Molim vas da li je netko od vas imao iskustvo sa Ajšom iz Oglasnika ili Arene.
Ja sam ženu zvala i čini mi se ok,ali nemam povratnu informaciju od nikoga.
Ajsa nista ne zna meni je sve pogrijesila.
Rekla mi je to je vas sudjeni,kad ono mozes zamislit,on se ozenio drugom,a isto je rekla mojoj prijateljici,a i njen se ozenio.
Ne trosi novce.
Sapientia is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2010., 02:18   #1012
Quote:
Sapientia kaže: Pogledaj post
Nemoj ici kod nje,znam tri osobe koje su bile i nista im nije pogodila.
Previse uzima novca,prema ljudima je sluzbena,ali bas sluzbena,na brzinu te obradi,cekas u cekaonici,jedno za drugim izlaze i ulaze.
Oni koji su bili rekli su mi da su razocarani,a ti kako zelis.

Mislim da mozes pronaci kvalitetnije ljude koji to rade kako treba i vjeruj mi svi koji imaju dara ne uzimaju puno novca,vecinom koliko im ostavis i ne reklamiraju se okolo,a to ti je iz mog iskustva.
Doticna mi nikako nije sjela.
Ma daj
Ja sam je gledala samo na tv i baš sam imala neki pozitivan osjećaj za nju
Mene su iznenadile tako visoke cijene po pitanjima. Mene i ne smeta što netko tko ima kakav dar to naplaćuje, ali ovo mi je fakat preskupo s obzirom što samo želim udovoljiti svojoj znatiželji.

Osobno nemam nikakvog iskustva sa vidovnjacima, gatarama i sl.
Već ima neko vrijeme mi je jedna stvar na pameti oko koje bi se volila posavjetovati. Za ostale stvari ne želim znati.
Jel mi imaš koga preporučiti?
Ruralna is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2010., 10:58   #1013
Bok svima! Može li mi netko poslati na mail broj na koji mogu kontaktirati gospođu Agatu koju spominjete u razgovorima. Hvala. [email protected]
sjena1977 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2010., 11:29   #1014
Ruralna poslala sam ti pp!
Sapientia is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2010., 11:44   #1015
Lucy, gospođa KAtica ti radi na 060 505 000
sjena1977 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2010., 11:56   #1016
Quote:
tamarax25 kaže: Pogledaj post
sad sam se cula s gospodjom Agatom,jer planiram ovih dana do nje,cijena joj je 300kn,ja sam bila prosle godine tad je bila 250kn,pa tko ce ici kod nje da zna cijenu jer su mi se neki javili na pp pa sam rekla da je 250,nisam znala da je poskupila,ali smatram da za ono sto dobijete nije visoka cijena a i zena gata 2 puna sata
Možeš li mi molim te dati kontakt gospođe Agate?
sjena1977 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2010., 12:14   #1017
Quote:
Sapientia kaže: Pogledaj post
Ruralna poslala sam ti pp!

Hvala!
Ruralna is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2010., 14:48   #1018
broj ivo trobok

Jao već dva dana tražim broj, može li mi netko poslati na pm broj Ive Troboka ili samo tu staviti...molim vas
twinkly doo is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2010., 15:09   #1019
prognoza

Quote:
Ruralna kaže: Pogledaj post
Jel netko bio kod Nere Brlek Rapp u Splitu?
Vidjela sam cjenik i ono, nije baš malo, ali po onome što sam vidjela da ženska radi, čini mi se odlična.
Jel imao tko iskustva s njom?
Gospođa Nera je izjavila da se ne iznenadimo, ali kako će Nadan Vidošević definitivno biti treći hrvatski predsjednik!!!
sjena1977 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2010., 16:07   #1020
Quote:
twinkly doo kaže: Pogledaj post
Jao već dva dana tražim broj, može li mi netko poslati na pm broj Ive Troboka ili samo tu staviti...molim vas

020 713383
rubinna is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:19.