Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje

Zdravlje Najvažnija stvar na svijetu
Podforumi: Žensko zdravlje, Stomatologija i oralna higijena

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.04.2016., 13:00   #6061
Gdje to ima kod nas uzet i kako cijena ide ?
techno is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2016., 19:42   #6062
danas popijena druga bočica tinkture od koprive (nakon prve je bilo desetak dana pauze)... i osjećam neke pomake. na rubovima mi je počela rast mlada kosa, i sad ću opet čekat desetak dana prije nego krenem na treću.

s godinama mi se prorijedila kosa pa sam odlučio isprobat spasiti stvar, još do pred par mjeseci ako sam imao malo dužu kosu izgledalo bi katastrofa. sad učinak je individualan i nije mi jasno koliko dugo bih trebao koristiti ovim tempom.

al vrijedi probati.
__________________
Liberté, égalité, jebalité

Tko god da mi je ukrao antidepresive, nadam se da je sad sretan
Puky Lee is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2016., 14:57   #6063
Pozdrav svima. Imam jedno pitanje ako mi mozete pomoci. Moj otac i djed s očeve strane, koji ima preko 80 godina, nisu izgubili ni malo kose; jedva da su posjedili. Međutim moj djed s majčine strane je prije tridesete izgubio kosu. Stvar je u tome da otac i djed s očeve strane imaju ravnu kosu a ja imam frčkavu tj. rudlavu kosu isto kao i djed s majčine strane. Da li je to siguran znak da ću izgubiti kosu?

Hvala.
MadMax666 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2016., 15:21   #6064
Gotov si stari moj !
techno is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2016., 15:49   #6065
MadMax666 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2016., 18:38   #6066
Quote:
techno kaže: Pogledaj post
Gdje to ima kod nas uzet i kako cijena ide ?
Ja narucio sa ebaya iz Engleske. Doslo za 5 dana.
Cijena oko 80kuna sa postarinom.
Ako uzmes i regenerator dodje oko 130kn
Kod narucivanja biras vrstu sampona:
1. Protiv prhuti
2. Za ocuvanje boje kose

Inace proizvodi se u USA. Direktan uvoz, nikakve imitacije.
DarkStar is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2016., 03:49   #6067
jel imao ko iskustva sa ovima? http://www.ahttransplantacijakose.com/
rashanov is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2016., 20:42   #6068
mene čudi kod tih transplantacija kose što su cijene jak visoke. Mislim cijena je oko 3000-4000 eura za više tisuću graftova. Za te novce možeš napraviti nekoliko drugih estetskih zahvata tipa korekciju nosa, ugradnju silikonskih implantata. Da ne kažem da kirurgija na tijelu zahtjeva isto jako kvalificiranog stručnjaka kirurga, anesteziologa.

kod HT ti treba jedino pinceta i operater koji zna što radi i neki osnovni lijekovi protiv boli. Jer očito tu treba iskustva postaviti grafztove na pravu dubinu, ne oštetitit ostatak tjenema i kose. Ali u svakom skučaju klasična operacija nosa ili liposukcija je isto zahtjevna i traži znanje i iskustvo.

ispada da ti HT doktori zarađuju više od nekog estetskog kirurga koji ima preko dvadeset godina staža. A da ne kažem da su rizici veći kod liposukcije nekg trnansplantacije kose. nije mi jasno zašto su cijene takve kakve jesu.


Ispada da žene koje idu na povećanje grudi ne mogu/ ne žele plativi puno operaciju povećanja grudi, pa su cijene odnosi ponude i potražnje. A očito svi muškarci mogu i žele platiti dvije, tri tisuće eura za neki veći zahvat HT.
greengold is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2016., 21:11   #6069
Quote:
MadMax666 kaže: Pogledaj post
Pozdrav svima. Imam jedno pitanje ako mi mozete pomoci. Moj otac i djed s očeve strane, koji ima preko 80 godina, nisu izgubili ni malo kose; jedva da su posjedili. Međutim moj djed s majčine strane je prije tridesete izgubio kosu. Stvar je u tome da otac i djed s očeve strane imaju ravnu kosu a ja imam frčkavu tj. rudlavu kosu isto kao i djed s majčine strane. Da li je to siguran znak da ću izgubiti kosu?

Hvala.
u princpu ti nitko ne može odgovorit na to pitanje. to moraš sam vidjet kroz godine jel ti se rijedi kosa. ja sam kod sebe vidio već krajem srednje škole naznake da mi se rijedi kosa i sad radim na tome da mi se opet zagusti.

ima tu puno faktora, pokraj genetike, bitna ti je i prehrana i ostale navike. ne znam, stres itd.

ja sam recimo s 25 godina dobio prvu sijedu, nije baš sjajan osjećaj
al je opet bolji za razliku od prije par godina dok su me zezali da ja svoju sijedu kosu neću ni dočekat jer ću ju prije svu izgubit eto im sad na
__________________
Liberté, égalité, jebalité

Tko god da mi je ukrao antidepresive, nadam se da je sad sretan
Puky Lee is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2016., 10:57   #6070
odgovor na greengold

Pretpostavljam da je to zato jer je transplantacija kose novija metoda od recimo estetske operacije nosa ili grudi. Što je neki zahvat ili proizvod noviji to je skuplji. Također, ako ima već jako puno educiranih stručnjaka na nekom polju oni su si međusobno konkurencija pa pada cijena.
-Marija is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2016., 19:51   #6071
Quote:
pukylly kaže: Pogledaj post
u princpu ti nitko ne može odgovorit na to pitanje. to moraš sam vidjet kroz godine jel ti se rijedi kosa. ja sam kod sebe vidio već krajem srednje škole naznake da mi se rijedi kosa i sad radim na tome da mi se opet zagusti.

ima tu puno faktora, pokraj genetike, bitna ti je i prehrana i ostale navike. ne znam, stres itd.

ja sam recimo s 25 godina dobio prvu sijedu, nije baš sjajan osjećaj
al je opet bolji za razliku od prije par godina dok su me zezali da ja svoju sijedu kosu neću ni dočekat jer ću ju prije svu izgubit eto im sad na
Pa kosa mi se uvijek činila nekako rijetka, još od osnovne škole. To su mi čak i neke djevojke potvrdile. Zasad još nisam primjetio opadanje kose. Ali pošto mi je kosa oduvijek nekako rijetka, a i čuo da se to uglavnom prenosi od djeda s majčine strane, koji je oćelavio, a i još uz to ima istu kosu kao ja, za razliku od oca i djeda s očeve strane... (stres i loša prehrana mogu samo ubrzati proces, ali uzrok je uvijek genetski i najčešće proizlazi od majčinog oca; tako sam ja čuo)
MadMax666 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2016., 09:14   #6072
Bok,ako nekoga zanima jer više ne koristim minoxidil!Imam 3 bočice kirklandovog neotvorenog nekorištenog sa kapaljkom neka se javi na pm.Riječ je o 5% minoxidilu kupljenom u kanadi.
Ja sam se na propeciji preporodio i prestao koristiti minoxidil.
Kosa mi je bujnija i ne otpada više!Nuspojava gotovo i nemam osim smanjenoga libida.

Isto tako imam i neotvoreni nanogen fibre od 30 grama medium brown za kojeg sam mislio da će mi trebati pa je propecija spasila stvar!
Javite se na pm pa ćemo se dogovoriti.


Svaka dala onome tko j kemijskim spojem došao do finasterida,bog ga blagoslovio.
michelin is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2016., 14:17   #6073
Quote:
michelin kaže: Pogledaj post
Bok,ako nekoga zanima jer više ne koristim minoxidil!Imam 3 bočice kirklandovog neotvorenog nekorištenog sa kapaljkom neka se javi na pm.Riječ je o 5% minoxidilu kupljenom u kanadi.
Ja sam se na propeciji preporodio i prestao koristiti minoxidil.
Kosa mi je bujnija i ne otpada više!Nuspojava gotovo i nemam osim smanjenoga libida.

Isto tako imam i neotvoreni nanogen fibre od 30 grama medium brown za kojeg sam mislio da će mi trebati pa je propecija spasila stvar!
Javite se na pm pa ćemo se dogovoriti.


Svaka dala onome tko j kemijskim spojem došao do finasterida,bog ga blagoslovio.
Koliko imas godina, ako nije tajna?
ccaterpillar is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2016., 16:38   #6074
Pozdrav ljudi!

Imam pitanje i bio bi vrlo zahvalan kad bi mi netko pomogao.

Postoji li neka ljekarna, ili nešto slično, koja prodaje ili pravi prema narudžbi minoxidil bez propilenglikola?

Koristim minoxidil već tri mjeseca, i mogu reći da sam djelomično zadovoljan, jer su mi zalisci gdje prije nije bilo kose popunjeni skroz. ali mi problem stvara
PPG koji mi ne odgovara, svrbi i stvara veliku količinu peruti. Tako da mi na tjemenu gdje mi je kosa prorjeđena ne može djelovati zbog prevelike količine mrtvih stanica...

Preporučeno mi je da probam Minoxidil s glicerinom, pa me zanima zna li
netko ljekarnu ili kako se može naručit takav minoxidil??
boka987 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2016., 21:39   #6075
Slucajno dans naletio na ovo:

http://www.vecernji.hr/moje-zdravlje...rivano-1085001

sto mislite o tome. Unaprijed zahvaljujem na komentarima.
ivankala is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2016., 02:05   #6076
Quote:
ivankala kaže: Pogledaj post
Slucajno dans naletio na ovo:

http://www.vecernji.hr/moje-zdravlje...rivano-1085001

sto mislite o tome. Unaprijed zahvaljujem na komentarima.
prevara
rashanov is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2016., 08:56   #6077
Access denied to URL: http://occasionforyou.com/385/ljepot...id=tfaivlihair by blocking rule:
content categorization: "Spam;Scam/Questionable/Illegal"

I komentari nisu dozvoljeni. AKA: promotivni (placeni) clanak...

Sve ti je jasno...
__________________
By the power of Grayskull...I HAVE THE POWER!!!
The humans are dead (sniff this one, it's dead)
He-Man is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2016., 14:57   #6078
Moj frend i brat su koristili šampon VICHY DERCOS koji se može nabavit u apoteci od 80kn i moram priznat da se jako brzo vidi efekte. Također djeluje za bradu.
Mislim da bi i brat i frend zajedno vama preporučili taj šampon
monique18 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2016., 15:32   #6079
To košta više od 100 kn i nisam siguran da za naš genetski problem baš pomaže
techno is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2016., 13:27   #6080
Quote:
monique18 kaže: Pogledaj post
Moj frend i brat su koristili šampon VICHY DERCOS koji se može nabavit u apoteci od 80kn i moram priznat da se jako brzo vidi efekte. Također djeluje za bradu.
Mislim da bi i brat i frend zajedno vama preporučili taj šampon
Taj sampon je ( uz duzno postovanje) cisti porez na budale i u njemu nema bas nista spektakularno kao ni u ostalim samponima osim nabildane cijene.
Koristio ga, ne da nije nis pomogao nego mi je jos vise iziritirao tjeme i povecao perut i svrbez umjesto da ga smanji.
Sad koristim onaj konjski pa cemo vidjeti.
Presadjena kosa se dobro drzi, nema ispadanja i izgleda prirodno.
Od operacije je prošlo 17 mjeseci.
DarkStar is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:45.