Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje

Zdravlje Najvažnija stvar na svijetu
Podforumi: Žensko zdravlje, Stomatologija i oralna higijena

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.06.2003., 02:45   #61
over and out...

pusti brigu na veselje...ne zamaraj se....
Marakana is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2003., 10:00   #62
bok ma, to mi je već davno palo na pamet da bi yoga mogla pomoći... ne moraš mi tu opisivati, vidimo se mi u beču (ne znam kad, možda na jesen dođem) . i nikola je odma tebe spomenul kad sam mu prekjučer rekla da bi yoga il nešt sl. moglo pomoći...
__________________
[*deathless*] e propustio si moje prvo pojavljivanje u petama u javnosti jucer. odrastam, a tebe nema :(
[wrongek] ideš
[wrongek] što je sljedeće, torba u obliku torbe :)
*Deathless* is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2003., 11:52   #63
Wink

ok mozda se vidimo prije jer ja mislim uskoro malo na put po hr, a to ukljucuje i northern areas.

u svakom slucaju za astmu je Yoga u cjelini!
pozdrav suncu - Surya namaskara, shashankasana, pranamasana, backward bending asanas..i puno ostalih asana.

a disanje: Nadi shodhana, bhastrika, kapalbhati...., duboko abdominalno disanje cjelo vrijeme (ili barem za vrijeme Yoge)

necu sad opisivati al sigurno ima na webu opisa..

evo par linkova

http://www.chrysalisyog.homestead.com/surya.html

http://www.chrysalisyog.homestead.com/

http://www.chrysalisyog.homestead.co...rinciples.html
jimmy jazz is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2003., 12:11   #64
ovo linovi gore nisu specijalno za astmu, al sve te asane pomazu.

jer astma kao poremecaj disanja je usko spojena uz nash duh i na fizickoj razini sa zivcanim sustavom, a to yoga fino moze korigirati
jimmy jazz is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2003., 16:35   #65
deathless

ovo za yogu ti mogu osobno potvrditi da djeluje.
Ja ne mogu reci da sam imam/imala astmu (tj. niakd nije potvrdjeno), ali sam imala problema s disanjem.. onak, znalo mi se dogoditi da jednostavno ne mogu "udahnuti dovoljno"...i onda koliko god da disala, disala i disala, svejedno, je osjecaj bio da "nemam zraka"...uzaaas zivi... nikad nisam otisla na nikakve testove (shame on me, ali mi se stvarno nije dalo) tak da nemam nekakvu potrdu zasto to i kako...

anyway, idem na yogu vec godinu i pol i stvarno se ne sjecam kad mi se zadnji put dogodilo to da nemam zraka..
Dakle, go for it! Nemre ti skodit....
__________________
Haikus are easy
But sometimes they don't make sense
Refrigerator.
kinara is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2003., 19:53   #66
yes, sure. Yoga -asane- su zapravo osvjestavanje disanja, koncetracija, opustanje, od-pustanje stvari koje nas opterecuju, i pustanje, produbljivanja toga sto nas drzhi na zivotu - disanja, zivotne energije - prane.
jimmy jazz is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2003., 21:11   #67
yoga

yoga super stver .trudim se barem cetri puta sedmicno da vjezbam a disanje praktikujem stalno kad stojim kad sjedim itd.
al bez pumpica jos ne mogu....
bice i to....
dolma is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2003., 04:05   #68
a zakaj ti doma imaš tester na droge?
__________________
I came up with a new game show idea recently. It's called The Old Game. You've got three old guys with loaded guns on stage.
They look back at their lives, see who they were, what they've accomplished... How close they came to realising their dreams...
The winner is the one who doesn't blow his brains out. He gets a refrigirator.
Reebok is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2003., 23:10   #69
bez čitanja ovoga prije

možda je već tko napisao....možda nije...ali ...imaš medicinski ugljen....piješ tabletice 2 dana....end to je to....čista si.....

a sad...malo o kaznama.....ufatili su me s đoksom.... 8grama...prvi put...imam 2 prekšajne prijave zbog vožnje brze i saobraćajke...
18 godina.....srednjoškoLac....čemu se mogu nadati.....
iii pajkanima sam rekao ovima da sam kupijo dva tri put.od jednoga lokalnoga dilera...koji je pao više puta....i tak..ali to nije napisano.....
i sad mi je bad na sudu...ako bum moral sve to ponoviti...nebude valjda taj tip onda pozvan da svjedoči...ili nešt takfoga...
__________________
esta revolution est eterna
kLošar is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2003., 11:28   #70
o pizda ti materina drukerska, nabijem te na&#107urac...

e jesi pickica, majke mi moje... jebenih 18 godina, vec punoljetan, i ti si se usro i druko nekoga??? ma zasto???

sta si mislio, da ces u zatvor??? isti ti je &#107urac, dobio bi kaznu od nekih sto ojra ovako i onako...

ne boj se, brine se gamad murjacka za svoje drukere, nece niko saznat... al bas bi volio da ipak lik sazna ko mu je smjestio stangu u dupe...

papcino jedna... bas si papak, i to svinjski...



jesi ti svjestan sta rade takvima ko tebi??? jel ti znas da je zbog tog tvog drukanja, lik mozda najebo - ili ce najebat - na neku zatvorsku kaznu, i to vjerojatno poduzhu jer je vec pao... znas sta te ceka ako sazna???

e, ako se vec zbog toga znojis, onda cu ti jos spomenut i mogucnost da zbog toga on ubije boga u nekom drugom - za kog misli da je drukao... e, i taj bi mogao saznat za tebe - pa ces opet najebat...

a vjeruj mi - UVIJEK SE ZNA, U 99% SLUCAJEVA, KAD NEKO PADNE... A TAD SE ZNA I KO JE DRUKAO...

da meni neko tako kajlu smjesti i da znam ko je, cuclao bi cijev od utoke, majke mi ako nebi... a ja bi u medjuvremenu razmisljao dal da mu unakazim lice da bude rugoba cijeli zhivot, ili polomim koljena tako da nikad ne zarastu kako treba... u svakom slucaju bi imo potsjetnik za cijeli zivot, ako bi mu ikad opet palo na pamet da opet druka...

druko si, i to bez razloga... nemogu vjerovat... ne mogu jebeno vjerovat...
__________________
I came up with a new game show idea recently. It's called The Old Game. You've got three old guys with loaded guns on stage.
They look back at their lives, see who they were, what they've accomplished... How close they came to realising their dreams...
The winner is the one who doesn't blow his brains out. He gets a refrigirator.
Reebok is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2003., 11:53   #71
o, death, boLujemo od iste boLesti.. možda sam te ja namjerno zaraziLa
__________________
i rece maja: "jebat ces i tocka" i tako bi
bloody sailor moon is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2003., 12:43   #72
ja bih se složio s reeom (1-6 mjeseci). znam osobu koja radi na testiranju (znate da vas sad mogu testirati kad dolazite po radnu dozvolu npr.) i kaže da ima slučajeva kad ljudi ispadnu pozitivni i onda se kunu da su prije 6 mjeseci probali, pa suze, plač, al uzalud im - odjebali karijeru zbog gluposti, a ozbiljni ljudi, faks završili...
i uglavnom ne mogu dobit dozvolu, al sad ne znam kak ide dalje i nakon kolko mogu opet tražit ili jednostavno odu drugom doktoru, al ako niš popušili su uzalud 400 kn (ili više, ne znam kolko točno dođe) na liječnički.


drugs are bad, mmmmkey ?
----------------------------------
Slabost te vodi u ovisnost.
Oslobodi se alkohola i droge.

Pepi is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2003., 17:31   #73
inače taj tip čije sam ime reko je totalni papak...i kod nas je ustaljeno da svi koji padaju govore njegovo ime........dakLe...
kad kupiš ganju tome te prvome poduche......
a ono opet.....mada nema veze....nema nike bilješke kaj sam ja reko...pa mogu opet reć nešt drugo....

kakaf druker...mdaj....
__________________
esta revolution est eterna
kLošar is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2003., 18:11   #74
jimmi, thnx na linkovima, pogledala sam... na onom čovječujku se ok vide pokreti... od sutra počinjem...

astma nije zarazna, eventualno naslijedna bolest. sjedni,1 iz biologije.
*Deathless* is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2003., 18:28   #75
Exclamation

uh, uh, na kojima, mislish ovima?
http://www.chrysalisyog.homestead.com/forwardbends.html

to je ovak da dobis pojam o cemu se radi - fotke su dobre, ali nazalost bez opisa kak se ulazi u Asanu i na kaj se obraca paznja. tjelesno, fizicki, i kak je disanje - a to je tebi najvaznije.

i ne probati sve bez detaljnog opisa! mozes se povrijediti.
ima na netu sigurno s detaljnim opisima, al ja neznam gdje(nisam bash ucio Yogu s neta)

disanje ti ide principijelno ovak, kad se "skvrcavas", savijas-izdisaj, kad se otvaras, "izvijas!, udisaj. cilj je u ritmiziranju, od-pustanju.

nikola je navodno stel dolazit k meni na yogu vishe puta se dogovarali, i sve, al je izabral druge nacine meditacije - spavanje!?! a sad bi ti mogel pokazati.. eto vidish. ljudi tek krenu dok im stvarno zatreba (a i ja sam isto tak izgleda ). no nikad nije prerano...

na tom gore siteu ima opisano na kaj se treba obratiti paznja i svjest.
jimmy jazz is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2003., 18:38   #76
khm... možda onda pametnije da ja kroz ljeto odem nekam kaj mi neko pokaže i tak, kaj na kraju ne napravim sebi više štete neg koristi... ovo o disanju kužim. u svakom slučaju, hvala...
*Deathless* is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2003., 18:43   #77
yep! disanje mozes probati i sama, samo treba naci opis..well..

a neko ti treba pokazat u svakom slucaju! al siguran sam da ce nikola sad s menom svako jutro vjezbat
jimmy jazz is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2003., 20:50   #78
pa jebiga, i ja sam totalni papak...

al ce ipak sutra jedan smrad cuclat cijev moje utoke

pa si ti misli koliko se mozhesh pouzdat u necije papcinstvvo kad ga zajebesh
__________________
I came up with a new game show idea recently. It's called The Old Game. You've got three old guys with loaded guns on stage.
They look back at their lives, see who they were, what they've accomplished... How close they came to realising their dreams...
The winner is the one who doesn't blow his brains out. He gets a refrigirator.
Reebok is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2003., 12:33   #79
Quote:
Pepi kaže:
drugs are bad, mmmmkey ?
----------------------------------
Slabost te vodi u ovisnost.
Oslobodi se alkohola i droge.
just say


kloshar-'O-papcino-izdajnicka o kakvom crnom ugljenu ti baljezgas ?
mdaaaj - sto pusis kad ti skodi
tequila is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2003., 21:47   #80
death, yebte, pa imam astmu, vaLjda znam da nije zarazna.... sam se zezam
__________________
i rece maja: "jebat ces i tocka" i tako bi
bloody sailor moon is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:28.