Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Sapunice

Sapunice meksičke, španjolske, američke, hrvatske - nije važno, gledamo ih sve, ma što god drugi rekli o tome

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.05.2012., 19:40   #10001
10000 postova
Vrijeme nam je za vol 2 i iskreno volio bi da u uvodni post stavimo datume završavanja sapunica te da tema bude sticky tako da sve ostale teme ne opterećujemo općenitostima iz sapunica tipa telemundo mi je bolji jer ima manje natavaka
lalač is offline  
Old 13.05.2012., 19:41   #10002
Quote:
lalač kaže: Pogledaj post
Ja samo čekam da kao negativku stave Silviu Navarro. Sve njene uloge dobrice su postale jako jednolične i dosadne. Kad gledaš AB kao da gledaš CME
uopće je ne mogu zamislit u ulozi zlice.ona i colunga su mi baš pravi pozitivci i ne idu mi u drugačijim ulogama.naravno,to ne znači da nam ponude nešto takvo da ne bi bilo zanimljivo.
Plavi kaputić is offline  
Old 13.05.2012., 19:45   #10003
Quote:
Plavi kaputić kaže: Pogledaj post
uopće je ne mogu zamislit u ulozi zlice.ona i colunga su mi baš pravi pozitivci i ne idu mi u drugačijim ulogama.naravno,to ne znači da nam ponude nešto takvo da ne bi bilo zanimljivo.
nisam ni ja lucero mogao zamislit kao negativku dok ju nisam vidio u MEPS. Sad bi samo da negativke glumi
lalač is offline  
Old 13.05.2012., 21:16   #10004
Quote:
Sumrak7 kaže: Pogledaj post
Čudno ja sam vidila reklamu na TV-u za drugi broj ''TV Novele''. Reklama je bila u sklopu reklame za 24 sata.
Na naslovnici je bila ako se ne varam Asi. A čini se da i ima veliki članak o Esmeraldi.
Reklamu sam vidila prije 3-4 dana.
pa je li izašlo to uz 24 sata? ili treba izaći?

Šteta za taj drugi broj,očito je prvi put bio samo eksperiment ta se vidi kako će se prodati prvi broj.
Pa,onda su trebali na tv reći da izlazu nove tv novele o sapunicama. Da,ljudi znaju. Jer ni mi ne bi znali da nam netko nije rekao.
Ja se ipak nadam, da će sutra izaći novi broj.
__________________
"Na putovanje na koje bi najviše volio otici. Bilo bi putovanje s tobom, da mi pokazes. Ono naljepše što imaš. Svoju dušu" (Rogelio) LQNPA <3
Matilde is offline  
Old 13.05.2012., 22:20   #10005
Quote:
Matilde kaže: Pogledaj post
pa je li izašlo to uz 24 sata? ili treba izaći?

Šteta za taj drugi broj,očito je prvi put bio samo eksperiment ta se vidi kako će se prodati prvi broj.
Pa,onda su trebali na tv reći da izlazu nove tv novele o sapunicama. Da,ljudi znaju. Jer ni mi ne bi znali da nam netko nije rekao.
Ja se ipak nadam, da će sutra izaći novi broj.
Reklama je bila u sklopu reklame za 24 sata.
Sad možda su to neke druge novine ( koje se kupe uz 24 sata )

Na naslovnici je bila Asi.
A u reklami se vidilo da u sredini novina ima veliki članak o Esmeraldi, jer ima velika slika Esmeralde kraj slapa ( a okolo tekst ) .
__________________
Gracielita, la rosa mas bella de la Casa Grande.....
Sumrak7 is offline  
Old 13.05.2012., 22:35   #10006
Quote:
Sumrak7 kaže: Pogledaj post
Reklama je bila u sklopu reklame za 24 sata.
Sad možda su to neke druge novine ( koje se kupe uz 24 sata )

Na naslovnici je bila Asi.
A u reklami se vidilo da u sredini novina ima veliki članak o Esmeraldi, jer ima velika slika Esmeralde kraj slapa ( a okolo tekst ) .
E mislin da misliš na oni magazin od 24 sata šta izlazi sridon-najljepše priče pa uz to još dobiješ prilog tv novele+ljubavni roman tako nešto , tu san reklamu i ja vidila.
__________________
...Jer sve šta dotakneš upropastiš... baš sve...
divji cvit is offline  
Old 14.05.2012., 00:47   #10007
Quote:
divlji cvit kaže: Pogledaj post
E mislin da misliš na oni magazin od 24 sata šta izlazi sridon-najljepše priče pa uz to još dobiješ prilog tv novele+ljubavni roman tako nešto , tu san reklamu i ja vidila.
Da moglo bi biti to.
__________________
Gracielita, la rosa mas bella de la Casa Grande.....
Sumrak7 is offline  
Old 14.05.2012., 01:14   #10008
Ja definitivno mogu zamisliti Silviju kao negativku. Ima ona i svoju bitch stranu i baš bi je voljela vidjeti u takvoj ulozi.
A ne bih se složila da su Renata (CME) i Camila (AB) iste..po meni je Renata puno bolji i realniji lik. Camila je prenaivna i lakovjerna. No dobro neću sad o tome razglabati na ovoj temi..već sam dosta puta na AB temi rekla šta mislim o Camili i cijeloj seriji
__________________
nije more toliko veliko ni duboko da u njega stanu sve uspomene na tebe
Nata-SilvaFan is offline  
Old 14.05.2012., 13:37   #10009
I ja nisam vjerovala da Lucero može biti tako odlična negativka ,pa je rasturila i opet bi je voljela vidjeti

Silvia može to i voljela bih je vidjeti u toj ulozi.

@Nato naravno da je Renata bolja od Camile,potpuno su različite
__________________
napustila forum ... :w
Ameella is offline  
Old 14.05.2012., 13:45   #10010

Danas Anahi slavi svoj 29.rođendan

Želin joj sve najnajbolje, da joj se sve želje ispune, puno sriće, zdravlja, ljubavi i sve dobro što ide uz to
Poncho23 is offline  
Old 14.05.2012., 14:05   #10011
Feliz cumple Anita!
Jedva čekam novi album..vjerujem da će biti super!
__________________
...tu,solo tu...

A M N E S I A
Anayi is offline  
Old 14.05.2012., 14:39   #10012
Media trop izdaje tvnovele,ne 24 sata.
__________________
sve sto je srcu drago,daleko je....!
IWWY is offline  
Old 14.05.2012., 17:51   #10013
Sretan rođendan Anahy!Najbolja si!
__________________
lola
Lola 27 is online now  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:48.