Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente

Kutak za školarce i studente Sjedni, 1!!!
Podforumi: Državna matura, Osnovne i srednje škole, Fakulteti i visoka učilišta, Upomoć, spašavajte!

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.10.2003., 22:16   #21
ajme spajki, točno znam kak ti je

jučer sam 4 sata potratila na blesavog Childea Harolda i ubij me ak znam kaj je taj Byron htel reći. mrzim knjige u stihovima

isto sam si tražila po netu, niš.. ma bum već nešt smotala
misery- is offline  
Old 06.10.2003., 22:32   #22
kad se svi jadaju...

da se i ja izjadam:
cjelu nedjelju i danas citam marcel proust combray. glupa knjiga,a sutra imam izlaganje. jos imam 20 str za procitati.
__________________
*Pobjednik IMF Kladionice 2013* *Pobjednik IMF Kupa 2006* *Pobjednik Euro Kupa 2008*
Black Revenger is offline  
Old 06.10.2003., 22:43   #23
Quote:
Luđakinja kaže:
ajme spajki, točno znam kak ti je

jučer sam 4 sata potratila na blesavog Childea Harolda i ubij me ak znam kaj je taj Byron htel reći. mrzim knjige u stihovima

isto sam si tražila po netu, niš.. ma bum već nešt smotala
Uf, kad se samo sjetim!
Amelie is offline  
Old 06.10.2003., 22:43   #24
Da se požalim. Spadam u onih 12 ljudi koji su dobili 1 iz lektire. Među njima su još 3 osobe koje konstantno prolaze s 5 i znaju hrvatski.
Još je 7 ljudi koji su dobili 2 i jedna je dobila 3 i that's it!!!
Nevjerojatno. Test je nevjerojatan! Test je subjektivan i neznam kako ga je dovraga mogla ocijeniti??!!!
__________________

Open your mind
freedom's a state
GothicA is offline  
Old 06.10.2003., 22:54   #25
kad se već žalimo.... a ja za sutra pročitati Don Quijota....
nema šanse da se izvučen ovaj put pita dva sata svakoga po dva pitanja.... kus mi ne gine niti da se Isus pojavi u učionici.. a ja se tu zaj****** na chatu umjesto da nastavim čitanje (stao sam na predgovoru i odmah odustao)..

mi može netko objasniti kako bim ja trebao pročitati 19 lektira u jednoj školskoj godini?!? godina traje od 9. do recimo 6. mjeseca..
8 mjeseci za pročitati 20 knjiga sa prosječno 300 i više stranica (Božanstvena komedija,Hamlet,Judita,.. i slično)

za onog tko smišlja program! pa spominju rasterećenje...
Ken is offline  
Old 06.10.2003., 22:54   #26
Mi smo u srednjoj imali književnost kao poseban predmet, tako da smo na kontrolnim imali samo lektiru (i po 1-2 pitanja iz teorije književnosti). Pitanja su bila teme, motivi, likovi, periodizacija, stilske odlike, književni pravci.
Redovno oko 40% kečeva u razredu.

A imali smo i kontrolne iz stilskih figura.
Amelie is offline  
Old 06.10.2003., 22:58   #27
mi moramo imati 2 lektire na mjesec.
__________________
*Pobjednik IMF Kladionice 2013* *Pobjednik IMF Kupa 2006* *Pobjednik Euro Kupa 2008*
Black Revenger is offline  
Old 06.10.2003., 23:44   #28
procito 2/3 knjige
to je 60 stranica

u razdoblju od 19:30 do 23:30. 4 sata.
4 sata = 240 minuta

znaci za jednu stranicu mi je trebalo 4 MINUTE!!!!!!!
__________________
microstock
*_spike is offline  
Old 06.10.2003., 23:46   #29
Quote:
Black Revenger kaže:
mi moramo imati 2 lektire na mjesec.
Bolje 2 već 4.
__________________
I think everything counts a little more than we think
finalnifantazista is offline  
Old 07.10.2003., 07:23   #30
Quote:
*_spike kaže:
procito 2/3 knjige
to je 60 stranica

u razdoblju od 19:30 do 23:30. 4 sata.
4 sata = 240 minuta

znaci za jednu stranicu mi je trebalo 4 MINUTE!!!!!!!
ajd nemoj sad cjepidlačit

dubravačka triologija, kajveć, bu ti trebala u životu...... i sigurno si puno toga korisnog naučil iz nje.... i produhovila te i sve

mene je byron tolko oduševil da sad mislim bit najmanje 2 tjedna na liječenju normalnom literaturom
misery- is offline  
Old 07.10.2003., 14:00   #31
Quote:
Luđakinja kaže:
ajd nemoj sad cjepidlačit

dubravačka triologija, kajveć, bu ti trebala u životu...... i sigurno si puno toga korisnog naučil iz nje.... i produhovila te i sve

mene je byron tolko oduševil da sad mislim bit najmanje 2 tjedna na liječenju normalnom literaturom

o čemu se radi u toj Dubrovačkoj triologiji......ja sam dobio to za neki referat/seminarski/neznam što već nisam slušao....

kolko to ima str.?
Rev is offline  
Old 07.10.2003., 17:03   #32
Quote:
Bolje 2 već 4.
jeeeeeeee!!!? 4 lektire na mjesec!!!? koja si ti skola?

danas sam imal izlaganje iz combraya. i bilo je . dobro kaj nisam dobil ocjenu

knjiga je loša, glupa i dosadna. klonite se je.
__________________
*Pobjednik IMF Kladionice 2013* *Pobjednik IMF Kupa 2006* *Pobjednik Euro Kupa 2008*
Black Revenger is offline  
Old 07.10.2003., 19:20   #33
Kao da je važno koliko lektira imate mjesečno, nemojte mi reći da sve to pročitate. Ne znam za vas, ali ja dobijem jednu ocjenu iz lektire godišnje i onda sam mirna. Ko je vidio čitati te trilogije i štatigajaznam........
Eidia is offline  
Old 08.10.2003., 17:11   #34
Quote:
Ken kaže:
8 mjeseci za pročitati 20 knjiga sa prosječno 300 i više stranica (Božanstvena komedija,Hamlet,Judita,.. i slično)

Daj jebote, to je 2. razred. Goli ***** spram 3. Hamlet ti je piece of cake, ovog ostalog se fakat ni ne sećam
Sećam se samo da mi je Zlatarovo zlato budilo suicidalne misli
__________________

Open your mind
freedom's a state
GothicA is offline  
Old 08.10.2003., 17:14   #35
Quote:
Lara kaže:
Kao da je važno koliko lektira imate mjesečno, nemojte mi reći da sve to pročitate. Ne znam za vas, ali ja dobijem jednu ocjenu iz lektire godišnje i onda sam mirna. Ko je vidio čitati te trilogije i štatigajaznam........

Pa u koju ti školu ideš? Višu uzaludnu? Kad ti opizdi nenajavljeni test iz kojeg 13 ljudi dobi komad, 7 dobi duju i jedna dobi tricu, il te izrešeta tako da moraš znati kog je još kurca Smail-aga imal u kesici di je skupljal harač, onda ti baš i nije svejedno.
__________________

Open your mind
freedom's a state
GothicA is offline  
Old 08.10.2003., 17:33   #36
Quote:
kog je još kurca Smail-aga imal u kesici di je skupljal harač,
kaj je imal u kesici?
__________________
*Pobjednik IMF Kladionice 2013* *Pobjednik IMF Kupa 2006* *Pobjednik Euro Kupa 2008*
Black Revenger is offline  
Old 08.10.2003., 23:10   #37
Quote:
GothicA kaže:
Daj jebote, to je 2. razred. Goli ***** spram 3. Hamlet ti je piece of cake, ovog ostalog se fakat ni ne sećam
Sećam se samo da mi je Zlatarovo zlato budilo suicidalne misli
3 je tezak
pocetak 4. je tezi
__________________
microstock
*_spike is offline  
Old 11.10.2003., 15:59   #38
COMBRAY
Serse is offline  
Old 11.10.2003., 19:33   #39
Quote:
GothicA kaže:
Pa u koju ti školu ideš? Višu uzaludnu? Kad ti opizdi nenajavljeni test iz kojeg 13 ljudi dobi komad, 7 dobi duju i jedna dobi tricu, il te izrešeta tako da moraš znati kog je još kurca Smail-aga imal u kesici di je skupljal harač, onda ti baš i nije svejedno.
Ma nema ti ženska u nas nenajavljenih, o čemu ti pričaš. profesor treba najaviti test tjedan dana unaprijed, inače ga mi odbijamo pisatim, istrenirali smo mi njih da poštuju pravila,a blic kontrolni ovaj iz kemije najavljuje već 2 tjedna
Vi ste kreteni što pišete te nenajavljene..........
Eidia is offline  
Old 12.10.2003., 18:33   #40
Quote:
Serse_Cosmi kaže:
COMBRAY
to serse

kak je to glupa knjiga
__________________
*Pobjednik IMF Kladionice 2013* *Pobjednik IMF Kupa 2006* *Pobjednik Euro Kupa 2008*
Black Revenger is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:04.