Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.03.2013., 13:50   #2021
Quote:
tanveer kaže: Pogledaj post
apsolutno. neki gledaju i na visinu/širinu, i na cijenu auta, i na fakultet, i na nacionalnost, i na kvalitetu zuba (mene recimo pati boja glasa i miris, ha)

...
aha,ti si skroman
lolitaxy is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2013., 14:16   #2022
Quote:
BeerMan kaže: Pogledaj post
ne radi se u nekoj razlici, ali ti si se jako začudila da netko smatra ženu od 35 zrelijom ženom ali 40 ti je već normalno
Jako začudila?? Gdje sam se ja to jako začudila? Uopće nije bilo neko čuđenje više relativna primjedba, 40 je pet godina više, uostalom to je toliko glupo više sam davala polušaljivu opasku, a ti si se toga uhvatio kao da je važno i moguće definirati što je zrelije a što nije?
Totalno glupo od tebe i beskorisno.
Moraxella is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2013., 14:30   #2023
Quote:
Moraxella kaže: Pogledaj post
Jako začudila?? Gdje sam se ja to jako začudila? Uopće nije bilo neko čuđenje više relativna primjedba, 40 je pet godina više, uostalom to je toliko glupo više sam davala polušaljivu opasku, a ti si se toga uhvatio kao da je važno i moguće definirati što je zrelije a što nije?
Totalno glupo od tebe i beskorisno.
nemam pojma što je tebi važno, a što ti je glupo...ja se nisam ničeg uhvatio...započela si rečenicu sa "daj ono..." i meni se stvorila slika tebe kako se snebivaš i kolutaš očima, odnosno čudom se čudiš kako netko može misliti da je žena od 35 u zrelijim godinama, jer je po tvom mišljenju to žena koja ima 40
BeerMan is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2013., 14:34   #2024
Quote:
BeerMan kaže: Pogledaj post
nemam pojma što je tebi važno, a što ti je glupo...ja se nisam ničeg uhvatio...započela si rečenicu sa "daj ono..." i meni se stvorila slika tebe kako se snebivaš i kolutaš očima, odnosno čudom se čudiš kako netko može misliti da je žena od 35 u zrelijim godinama, jer je po tvom mišljenju to žena koja ima 40
hajte, hajte, decko je pitao savjet i svi smo to zaboravili, a stalno prepirka koje su zrele godine... ukratko kad se netko osjeca zrelo

netko nikad, netko rano....
Alisa1977 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2013., 15:30   #2025
Quote:
lolitaxy kaže: Pogledaj post
aha,ti si skroman
ma stvarno, ti još uvijek misliš da sam dečko?

nije da sam skromna, samo spominjem manje uobičajene faktore koji su mi uvjet bez (ili mimo) kojeg se ne može. kao što je nekoj drugoj ženi bitno da je tip 5 godina stariji i 15 cm višlji od nje, na primjer. inteligencija, smisao za humor, položaj u društvu - svatko ima neke svoje kriterije i okidače...
tanveer is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2013., 20:41   #2026
ma dajte ..to je sve tako jednostavno da jednostavnije ne može biti...samo treba biti otvoren i imati stav ...a zrele žene to prepoznaju bez ikakvog ustručavanja naravno ako im se dečko sviđa
Laki1991 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2013., 20:39   #2027
za razliku od većine, vezano uz ovaj post, koji žele biti sa milficama, osobno na neki način imam problema s njima u zadnje vrijeme često izlazim van, moj problem je što me mlađe cure od 20-25 uopće ne gledaju, u srednjim 20tim sam, dok mi prilaze starije cure od 30, i žene blizu 40.S nekoliko njih sam razmjenio brojeve, fejs itd...što me već polako brine
no nikad nisam učinio prvi korak, makar su bile zagrijane, ne zanimaju me jednostavno volim mlađe cure, nisam za avanture, više sam dečko za vezu, pa na neki način i ne želim nekog 10 godina starijeg od sebe

za one koji hoće biti s milficom treba se poraditi na pristupu, biti lijepo obučen vani, elegantno, ležerno, brada ili bradica ne smeta,iz nekog razloga vole i kratko ošišane dečke, ponašat se normalno, kulturno,opušteno, prirodno, ne pit alkohol, ne pušit cigarete (to ih magnetski privuče, izdvojite se od mase pijanaca,zračite normalom, jel one traže nekog normalnog, pristojnog dečka, koji drži do sebe)radim to zbog stila življenja, dok vi možete glumit...također zračite s ozbiljnošću na taj način, sve je to ljudska psihologija
na kraju jel žene u tim godinama traže tako nešto...a dečko koji pije sok subotom navečer i nije baš tako čest prizor, nažalost...
nalaze se na svakom mjestu gdje se izlazi, molim, hvala, oprostite, dobacite neki kulturan komenar, smješak, pogled, dopustite da vas zapaze da se smijete, zabavljate....budite gospoda vani i čuda će se dogodit....
u mojem slučaju, vide me negdje vani, raspitaju se, dobijem poruku u inbox na fejsu, priđu mi vani, stalno me gledaju i tako....samo se trebam stat kraj njih i reć bok.One koje su same, razvedene s djecom, u brakovima itd...

primjer sinoć, 2 žene od 4 banke na šanku, prolazim kraj njih, stanem, tražim sok od konobara , nasmijem se, one gledaju u sok i kaže jedna što ti ne piješ?ne, nismo svi pijane budale, kažem, pogledam je i nasmijem se , stanem malo dalje od njih pijuckam sok, za sat vremena frendovi mi govore zašto babe pilje u tebe

samo oprezno s njima, nije im do zajebancija i avantura, te mogu biti j... opsesivne, slat poruke, navaljivat, uznemiravat....žele mlado meso i to je to...

Zadnje uređivanje 2hot2handle : 31.03.2013. at 20:44.
2hot2handle is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2013., 14:48   #2028
Quote:
Casandar kaže: Pogledaj post
Puno je bolji seks sa zrelijim ženama (40-45) nego mlađima (20-30) , znam iz iskustva. Završio sam u krevetu dva puta sa zrelijom tetom koja je bila 14 godina starija od mene i bilo je odlično. Jasno daju do znanja što žele i ne kompliciraju toliko kao mlade cure. Eto , iskreno...
Ovo ne mora biti uvijek točno, ali ovdje potpisujem
__________________
--- WIKI IS YOUR FRIEND ---
mako is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2013., 22:45   #2029
Quote:
2hot2handle kaže: Pogledaj post
za razliku od većine, vezano uz ovaj post, koji žele biti sa milficama, osobno na neki način imam problema s njima
moj problem je što me mlađe cure od 20-25 uopće ne gledaju, u srednjim 20tim sam, dok mi prilaze starije cure od 30, i žene blizu 40.S nekoliko njih sam razmjenio brojeve, fejs itd...što me već polako brine : 504:

... ne zanimaju me ...

Razmjenjuješ brojeve i fejs s osobama koje te ne zanimaju? Cool

Quote:
2hot2handle kaže: Pogledaj post
za one koji hoće biti s milficom...(slijedi opis)

u mojem slučaju, vide me negdje vani, raspitaju se, dobijem poruku u inbox na fejsu, priđu mi vani, stalno me gledaju i tako....samo se trebam stat kraj njih i reć bok.
Hmmm... Barenje s predumišljajem?

Quote:
2hot2handle kaže: Pogledaj post
primjer sinoć, 2 žene od 4 banke na šanku, prolazim kraj njih, stanem, tražim sok od konobara , nasmijem se, one gledaju u sok i kaže jedna što ti ne piješ?ne, nismo svi pijane budale, kažem, pogledam je i nasmijem se : lol:, stanem malo dalje od njih pijuckam sok,...
Kome se nasmiješ? Konobaru?


Quote:
2hot2handle kaže: Pogledaj post
samo oprezno s njima, nije im do zajebancija i avantura, te mogu biti j... opsesivne, slat poruke, navaljivat, uznemiravat....žele mlado meso i to je to...
Žele napraviti paprikaš. Vražje babe!

Aj, mali, biž' ča!!!

__________________
" Ako prolaziš kroz težak životni period i pitaš se gdje je sada Bog, sjeti se da učitelj uvijek šuti za vrijeme testa."
calm is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2013., 23:20   #2030
2hot2handle (mislim )

Quote:
nikad nisam učinio prvi korak, makar su bile zagrijane, ne zanimaju me, nisam za avanture, više sam dečko za vezu, pa na neki način i ne želim nekog 10 godina starijeg od sebe
Ali sam ipak napravio detaljnu analizu tržišta pa evo par savjeta:

Quote:
ne pušit cigarete (to ih magnetski privuče, zračite s ozbiljnošću na taj način, sve je to ljudska psihologija
da, znam nešto o ljudskoj psihologiji

Quote:
dečko koji pije sok subotom navečer i nije baš tako čest prizor, nažalost...


Quote:
budite gospoda vani i čuda će se dogodit....
u mojem slučaju, samo se trebam stat kraj njih i reć bok.
Rekoh li da sam samozatajan?

Quote:
primjer sinoć, 2 žene od 4 banke na šanku, prolazim kraj njih, stanem, tražim sok od konobara , nasmijem se, one gledaju u sok i kaže jedna što ti ne piješ?ne, nismo svi pijane budale,
Neki su i dečkovi koji piju sokiće (op.a.)

Quote:
kažem, pogledam je i nasmijem se , stanem malo dalje od njih pijuckam sok, za sat vremena frendovi mi govore zašto babe pilje u tebe
wow! Koja je tajna uspjeha? Sok, gospodstvo?

Quote:
samo oprezno s njima, nije im do zajebancija i avantura, ..žele mlado meso i to je to...
Jako logično. A tek poučno...
obicna zena is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2013., 00:43   #2031
di se mozeju nac starije tete , al ne jako kasno, ovak oko 17-18 h?? Ili jos bolje preko dana, navecer mi se nejde po vani, vise sam za po doma TV, comp itd..:
BONBONCIC is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2013., 00:49   #2032
Quote:
BONBONCIC kaže: Pogledaj post
di se mozeju nac starije tete , al ne jako kasno, ovak oko 17-18 h?? Ili jos bolje preko dana, navecer mi se nejde po vani, vise sam za po doma TV, comp itd..:
Koliko mi je poznato, tete u vrtiću rade do 17, ali poslije te može pričuvati teta spremačica.

__________________
" Ako prolaziš kroz težak životni period i pitaš se gdje je sada Bog, sjeti se da učitelj uvijek šuti za vrijeme testa."
calm is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2013., 07:29   #2033
Quote:
calm kaže: Pogledaj post
Koliko mi je poznato, tete u vrtiću rade do 17, ali poslije te može pričuvati teta spremačica.

mack1 is offline  
Odgovori s citatom Received Infraction
Old 07.04.2013., 10:51   #2034
Može na blagajnama u shopping centrima. Možeš čak i ujutro, nemoraš čeka 17-18 sati.
Firelord is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2013., 14:20   #2035
Quote:
calm kaže: Pogledaj post
Koliko mi je poznato, tete u vrtiću rade do 17, ali poslije te može pričuvati teta spremačica.

opasno si...talentirana za spuštat
Laki1991 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2013., 19:34   #2036
Quote:
BONBONCIC kaže: Pogledaj post
di se mozeju nac starije tete , al ne jako kasno, ovak oko 17-18 h?? Ili jos bolje preko dana, navecer mi se nejde po vani, vise sam za po doma TV, comp itd..:
Moja mama ima 45 i zgodna je, ali neću ti reći gdje se nalazi.
Uostalom, pokupio bi batine od mog starog.

Quote:
calm kaže: Pogledaj post
Koliko mi je poznato, tete u vrtiću rade do 17, ali poslije te može pričuvati teta spremačica.

Padme Amidala is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2013., 20:13   #2037
Quote:
Laki1991 kaže: Pogledaj post
opasno si...talentirana za spuštat




Cijelo vrijeme živim u zabludi da sam talentirana za dizat.





__________________
" Ako prolaziš kroz težak životni period i pitaš se gdje je sada Bog, sjeti se da učitelj uvijek šuti za vrijeme testa."
calm is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2013., 23:34   #2038
Quote:
vicomte kaže: Pogledaj post
Ja imam 27 godina.
Ove godine sam ševio žene od ; 40, 22, 39, 46, 35, 34, 42..pušenje od jedne od 37..ljubio se još sa 30, 52, 24, 44.

Ove od 40 nadalje su mi još najviše pasale. Dobar dio sam ih našao na netu, no nekima sam i prišao uživo i uspio. Mlađe je bolje uživo, a starije preko neta, jer nisu sve spremne da im tek tako priđe mlađi muškarac.
Jel se smije znati gdje na netu?? Ja opcenito sa Smokvom imam vrlo losa iskustva...
Urbalari is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2013., 00:33   #2039
Quote:
AntiB kaže: Pogledaj post
nazoveš je...kažeš kako ideš do dućana i sjetio se se kako je bolesna, pa bi joj otišao do dućana usput ako nešto treba...predloži neku kavicu nakon što joj doneseš stvari...

i nemoj se žuriti, ona će te čekat! nema smisla doći sav znojan do nje...

kada uđeš, gotovo je...samo budi svoj, sjedi do nje i uz kavicu lagano slučajno dotakni prstom dok ideš po šećer...pa je pomazi malo više po šaci...itd.
valjda ne moram sve crtati?


tako bi barem sam napravio!
Quote:
tanveer kaže: Pogledaj post
@Urbalari

znaš šta sam ja vidjela... kad takvu žensku pitaš jel joj treba neka pomoć, imaš poprilične šanse da kaže, "ma ne treba, hvala", čisto iz navike i pristojnosti.

ali ako ti nju pitaš za neki savjet, tipa, oko nekog kućanskog posla jer si (jadan a zgodan ) ostao sam doma - nema teorije da ti ne pomogne. pa možda da ti još i pokaže konkretno kak se uključuje suđerica ili dođe probati jesi li dobro zamutio tijesto za palačinke... dužan si se zahvaliti, zar ne? put ti je otvoren za utvrđivanje raspoloženja. go for it, samo hrabro

...
Update priče: prije svega hvala na konstruktivnim prijedlozima gore.

Jučer sam se konačno udostojio doći k njoj, prije to nisam napravio s obzirom da sam svako malo na dvije relacije i nisam baš doma. Uglavnom sunčala se na terasi i čitala nešto. Pitao sam je za dućan, nije joj ništa trebalo al kad sam se vratio još je bila tamo! Napravila je kavu, pričali smo jedno sat i pol o raznim temama, od toga kako joj mlađi podređeni na poslu idu na živce jer stalno nešto traže da im pomaže, preko toga da vježba, kako ide trčat, za što sam je naravno pohvalio da super izgleda, pa mi je ponudila bicikl ako hoću ić vozit okolo. Pitala me kroz razgovor između ostalog za moje godine i rekla da joj je 39 (prije sam mislio da joj je 35) i nije u nikakvoj formalnoj vezi, ima nekog lika godinu mlađeg kojeg vidi povremeno i s kojim joj "kao" i ne ide, pa sam ja onda dao neka svoja iskustva i mišljenja oko bivših veza itd. Pričali smo još o putovanjima i ustvrdili da volimo putovat sami na što je i ona konstatirala da je naviknuta zivjet sama i ne smeta joj, vrlo je neovisna, iako joj fali da ode van isplesat se kao nekad. Dala mi je na početku teglicu nutelle jer sam se ponudio oko dućana.

Završili smo razgovor tako što sam rekao "drugi put ja radim kavu" ili palačinke ili nešto slično.

I sad se pitam što da napravim dalje? Pričali smo relativno otvoreno o svemu, ali problem je što ne znam skužit (za razliku od mlađih cura) je li zagrijana, kakve signale šalje - u kolikoj mjeri je zapravo zanima i kako da nastavim? Dal bih trebao probat djelovat odmah kroz idućih par dana? Napisao sam u postu prije da mi je to susjeda na katu iznad i malo mi je bed zvat je kod sebe na kavu, a opet blesavo je da sebe zovem na kavu ili palačinke k njoj.
Urbalari is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2013., 00:47   #2040
imam 34 a nude mi se samo mladji.. 5, 10, 15 godina mladji tipovi

zadnji je jedan od 22, ne znam sto to hoce samnom ali uopce ga nije zaustavilo to sto sam rekla da je premlad i da nisam zainteresirana

koji je vrag tim mladim deckima danas... ne sjecam se da su decki iz moje okoline slinili na toliko starije kad smo bili tih godina

nek mi netko to objasni
klonuša is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:25.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger