Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.01.2013., 15:50   #1901
Quote:
alohae kaže: Pogledaj post
U tvojem komentaru ispada da to rade većina cura a nije baš tako.
Ipak postoje cure koje to rade i za to služe, budimo realni...
A možda i mlađi muškarci služe starijim ženama za ništa drugo.

A i takvih cura je bilo i prije i možda su čak bile puno slobodnije jer nije bilo kamera u svakom mobitelu.
Ono što si prije 10-20g mogao gledati po klubovima, danas više ne možeš.
A svaki klub je svoje cure imao.

Ljubav, strast, davno izgubljenu mladost, pristojan komad mesa i to ne samo ispeglano lice i trbušnjaci, one traže cijeli komplet
A što ja kod njih tražim, nemam pojma, nikad u životu nisam bio sa starijom a nešto me zove.
Nekako jednostavno nisam samozatajan, nema blokadi, jednostavno nemogu pogriješiti.
Da bi se upustio u flert sa starijom ženom uopće mi netreba neko samopouzdanje i uopće se ne bojim odbijanja.

Mozda se krecemo u razlicitom drustvu, ali tamo gdje ja izlazim i gdje boravim ako solidno izgledas mozes svaki vikend odvest drugu curu doma. A ako uz to imas i malo bolji auto, mozes i dvije za vikend

Za starije mogu rec da traze zgodno tijelo, dobar seks i to je to, niti zele da shvacas njihove probleme, niti zele s tobom pricat kako je struja otisla gore. Niti pitam uopce takve stvari tko, zasto i kako.

Da ne kazem kako preko ljeta prije nisu postojala Zrca, Carpe Diem i slicna mjesta gdje su se strankinje sevile sa po par tipova u veceri, gdje je pola njih nadrogirano. Ugl point je da danasnji decki nisu nimalo neiskusniji od starijih tipova, jer tko zeli bit iskusan i dobar jebac to moze vrlo lako.

I godine tu uopce nisu bitne, kao sto ima i starijih tipova kojima se ne dize, koji prebrzo svrsaju i koji neznaju sevit, tako ima i mladjih.
Stifmeister is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2013., 17:04   #1902
Quote:
Stifmeister kaže: Pogledaj post
Mozda se krecemo u razlicitom drustvu, ali tamo gdje ja izlazim i gdje boravim ako solidno izgledas mozes svaki vikend odvest drugu curu doma. A ako uz to imas i malo bolji auto, mozes i dvije za vikend

Da ne kazem kako preko ljeta prije nisu postojala Zrca, Carpe Diem i slicna mjesta gdje su se strankinje sevile sa po par tipova u veceri, gdje je pola njih nadrogirano. Ugl point je da danasnji decki nisu nimalo neiskusniji od starijih tipova, jer tko zeli bit iskusan i dobar jebac to moze vrlo lako.
A da sve ovisi o krugu gdje se krečeš. Neznam trebao bi to prokomentirati netko drugi, stariji, ali to što se događa na Zrću nije se ništa drugo događalo u "seoskim" klubovima sa "lokalnim" curama. Danas malo drugačija priča, jer netko upali kameru i sl., a i tu je i nevjerovatno mogučnost protoka informacija, facebook i ostali kanali, tako da ljudi su ipak malo oprezniji.
A možda i nije toliko do tehnologije već žena ipak ima malo veći izbor u životu nego prije. Nije baš da jedina budučnost joj je u "kuhaći".

Zadnje uređivanje alohae : 04.01.2013. at 17:10.
alohae is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2013., 17:40   #1903
Nevjerovatno je kako neki ljudi snimaju druge kako bi valjda nešto dokazali ili što? to je toliko jadno i nisko, djetinjasto.... pa zar sam ja s nekim zbog svog užitka ili zbog mišljenja drugih?
Laki1991 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2013., 23:40   #1904
Quote:
mazolina kaže: Pogledaj post
Kad pogledam oko sebe primjećujem da danas većina radno sposobnih žena 40+ i 50+ poprilično drže do sebe i svog izgleda i daleko bolje izgledaju od prosječnog muškarca iste dobi.
Izgleda da su se žene pokazale kao definitivno jača i izdržljivija bića i to što su se same opteretile dvostrukim obavezama i na poslu i kod kuće, donijelo im je začudo samo dodatnu vitalnost i samopouzdanje, a ako su se još uspjele riješiti utega u obliku izvoljevajućeg neandertalca s pivom u jednoj, a daljinskim u drugoj ruci, samo nebo im je granica!
One paze na svoj izgled ali nisu s njim opterećene kao u mladosti, zrače samopouzdanjem što je i inače jaki magnet za sve, znaju točno što žele i što im paše, s jedne strane imaju dovoljno mudrosti i znanja da budu ugodni i zanimljivi sugovornici, a s druge strane ona skrivena djevojčica u njima im omogućava lakoću komunikacije i s mlađom populacijom. Ako imaju mlađe partnere ne patroniziraju ih, što je obično slučaj u obrnutim kombinacijama, već ih smatraju ravnopravnim!
A u seksu mogu neopterećeno uživati iz više razloga……….!
I ako je sve to još popraćeno smiješkom i dozom humora, mislim da su aduti na njihovoj strani, ma što god tko mislio!

PS Nije PP nego samo savjet ženama da se ne trebaju bojati godina koje stižu i da ne upadnu u zamku stereotipa o klimakteričnim ženama koje muški "Apoloni" tako često vole spominjati!





Ma sve 5, samo nigdje ne viđam te žene u 40-tima i 50-tima koje drže do sebe. Gdje one žive? Dapače, žene imaju veliku nesreću da puno brže ostare od muškaraca. Kad muškarac dobije sijedu, šarmantnije djeluje,
a žena- jednostavno staro. Na žalost je tako.

Recimo, mladi zgodni dečko od nekih 25 godina često još izgleda bebasto,
kad uđe u 30-40 dobiva muževniji izraz lica, dok je kod žena upravo suprotno. U mladim danima bebasto lice djeluje kod djevojaka privlačno, kasnije ostare.
Vidim samo masu bumastih žena utegnutih u odjeću za mlade.
smedjišećer is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2013., 02:18   #1905
Quote:
Laki1991 kaže: Pogledaj post
Nevjerovatno je kako neki ljudi snimaju druge kako bi valjda nešto dokazali ili što? to je toliko jadno i nisko, djetinjasto.... pa zar sam ja s nekim zbog svog užitka ili zbog mišljenja drugih?
A vjerovatno zloba je u pitanju. Toliko si pametan koliko zla naneseš nekom drugom.
Mislim da ipak to nije razlog zašto prašenja po klubovima ima manje već ljudi ipak imaju veće perspektive u živote. Mladi ljudi gledaju da ono što rade danas utječe na njihovu budučnost, na privatnom i poslovnom planu.
Postati djed sa 30, maloljetničke trudnoće, seks udanih žena bez ikakve zaštite sa trećim osobama, to je sve "jučer" bilo normalno.

Danas neka 16-godišnjakinja služi kao "party hole" pa je cijela generacija "propala".
A na desetke onih drugih koje su karijeru stavile ispred sebe.
Završavali fakulete, učili, razvijali se, takvi ljudi kao da ne postoje, a okruženi smo njima, a "Zrće sisa" svaki dan na naslovnici index-a, i jutarnjeg.

Quote:
smedjišećer kaže: Pogledaj post
Ma sve 5, samo nigdje ne viđam te žene u 40-tima i 50-tima koje drže do sebe. Gdje one žive? Dapače, žene imaju veliku nesreću da puno brže ostare od muškaraca. Kad muškarac dobije sijedu, šarmantnije djeluje,
a žena- jednostavno staro. Na žalost je tako.

Recimo, mladi zgodni dečko od nekih 25 godina često još izgleda bebasto,
kad uđe u 30-40 dobiva muževniji izraz lica, dok je kod žena upravo suprotno. U mladim danima bebasto lice djeluje kod djevojaka privlačno, kasnije ostare.
Vidim samo masu bumastih žena utegnutih u odjeću za mlade.
Ja sam baš jednu danas vidio takvu. Plava ravna pofarbana kosa. Malo više šminke. Rane 40-e, nema viška kg. Sise malo veće što dolazi i sa godinama.
Treba malo gledati
Koliko njih samo radi kao konobarice ili po dućanima.
A nije baš da su sve spremne na "komunikaciju", neke se nađu iznimno uvrijeđenim.
Neće mene jedan balavac

Zadnje uređivanje alohae : 05.01.2013. at 02:32.
alohae is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2013., 16:06   #1906
Quote:
smedjišećer kaže: Pogledaj post
Ma sve 5, samo nigdje ne viđam te žene u 40-tima i 50-tima koje drže do sebe. Gdje one žive? Dapače, žene imaju veliku nesreću da puno brže ostare od muškaraca. Kad muškarac dobije sijedu, šarmantnije djeluje,
a žena- jednostavno staro. Na žalost je tako.

Recimo, mladi zgodni dečko od nekih 25 godina često još izgleda bebasto,
kad uđe u 30-40 dobiva muževniji izraz lica, dok je kod žena upravo suprotno. U mladim danima bebasto lice djeluje kod djevojaka privlačno, kasnije ostare.
Vidim samo masu bumastih žena utegnutih u odjeću za mlade.

Tipično muško shvaćanje: Mi smo skoro savršeni, a vi žene ili trošite silnu lovu za uljepšavanje i pomlađivanje ili radite više na vlastitom samopouzdanju!
I to je stvarno istina jer je vrlo bitno kako netko doživljava sebe!
Imaš puno mladih djevojaka koje odlično izgledaju, al toga nisu svjesne, nedostaje im samopouzdanja, ne osjećaju se lijepe, pa ih zbog toga ni drugi tako ne doživljavaju!
Imaš obrnutu situaciju da se neka djevojka prosječnog izgleda nametne kao ljepotica svojim stavom i karakterom i to postane opće prihvaćeno od njihove okoline.
Sad ću ja malo hvalospjeva kao moj prijatelj Only vine, ipak sam ja ENFP!
Izgledam bolje nego prije deset godina vjerojatno zato jer se tako i osjećam! To ti je prednost godina pogotovo kod žena, donesu ti samopouzdanje kako u percepciji svog izgleda tako i u sve ostale svoje kvalitete!
Samopouzdanje je moć i kad zračiš njim nema toga što nećeš dobiti!
A ako slučajno ipak ne uspiješ zaključiš da i nije bilo baš vrijedno i ideš dalje bez posljedica!
__________________
Ništa nije tako kako ti se čini!

Zadnje uređivanje mazolina : 05.01.2013. at 16:07. Reason: ispravak
mazolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2013., 16:41   #1907
Quote:
nuklica kaže: Pogledaj post
Aha znači mlađe koke otežu? Di ti živiš da mi je znat. Vjerojatno u nekoj provincijalnoj rupetini gdje curice pričaju mami i tati s kim se viđaju i koga sve puštaju u krevet.
Istina živa, većina mladih cura danas prebrzo i olako da. No, ima i onih mudrih koje znaju da im cijena neće skočiti ako iskoriste wc za išta drugo osim za pipi. One uglavnom paze da na tulumu ne popiju previše kako ne bi skočile na tacnu sa sendvičima te se tako servirale.

Quote:
nuklica kaže: Pogledaj post
Kad izađeš iz tih okvira shvatit ćeš da mlade cure puno manje otežu...
Kažem ja, alkohol je vražji eliksir!

Quote:
nuklica kaže: Pogledaj post
...starije puno više poštuju svoje tijelo, često govoreći da je hram
Ae, to je jedna od važnijih stvari, no pravi ključ svega leži u tome što ne usmjeravaju pažnju na sebe i ne razmišljaju kako da im bude savršeno jer su svjesne da im jedino tako može biti već se potpuno orijentiraju na partnera. I tak to...


__________________
" Ako prolaziš kroz težak životni period i pitaš se gdje je sada Bog, sjeti se da učitelj uvijek šuti za vrijeme testa."
calm is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2013., 17:46   #1908
Ja imam 20, po ovim vašim pričama trebala bi biti bez muškarca barem 15 godina
padme0 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2013., 17:54   #1909
Što to znači - žene u zrelim godinama? Žene od 46 do 52 godine??? ili...
Lonly is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2013., 18:03   #1910
Quote:
padme0 kaže: Pogledaj post
Ja imam 20, po ovim vašim pričama trebala bi biti bez muškarca barem 15 godina
Naravno da ne, ali bi se povremeno mogla susresti s tim da je nekom tvom dečku bilo bolje s nekom drugom(starijom), baš kao što će nekoj drugoj reći da mu je s tobom(ljepšom, pametnijom, zabavnijom) bilo bolje nego s njom.

Nekima je bolje, drugima nije. Zašto svi ne mogu prihvatiti da je tako, odnosno da nije?
__________________
" Ako prolaziš kroz težak životni period i pitaš se gdje je sada Bog, sjeti se da učitelj uvijek šuti za vrijeme testa."
calm is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2013., 19:00   #1911
Quote:
padme0 kaže: Pogledaj post
Ja imam 20, po ovim vašim pričama trebala bi biti bez muškarca barem 15 godina
Šalu na stranu, evo da iznesem svoj stav o tzv. milf fenomenu.
Možda bi netko rekao da sa svojih 20 godina u guz'ci nemam pravo glasa u ovoj temi, ali briga me

U potpunosti razumijem fascinaciju starijim (dobrostojećim) ženama. Znaju što žele, opuštene su, ne kompliciraju, imaju iskustva. To sve stoji. Da sam muškarac u dvadesetima, vjerojatno bi i mene palile.

Isto tako shvaćam i fascinaciju starijim muškarcima. I mene pali njihova zrelost, šarm, intelekt, i nerijetko maštam o takvim avanturama.

No, s druge strane, nikako ne mogu shvatiti drugu stranu, to jest, zrelije žene (i muškarce) koje pristaju na takav odnos. Nemojte me krivo shvatiti, ali što ti, žena od 50 i puno životnog iskustva iza sebe, imaš raditi sa dečkom od 25? Najčešće ta žena i sama ima sina njegovih godina. Ne mogu to shvatiti, jednako kao što ne mogu shvatiti 50godišnjeg muškarca koji se nalazi sa vršnjakinjom svoje kćeri
Osim toga, takav odnos može biti isključivo tjelesan. Zar nije ljepše imati nekoga tko te ispunjava u svakom smislu, a ne samo u doslovnom?
Fascinaciju mlađim muškarcima (i mlađim ženama u slučaju starijih muškaraca, ali to nije tema, pa se neću na to fokusirati), mogu objasniti samo nekakvom krizom srednjih godina. Nemaš više 25, nisi utegnuta i lijepa kao nekada, pa ti očajnički treba neka potvrda da još uvijek možeš zavesti muškarca. A još i mlađeg, pa kud ćeš bolje.

No opet su mi smiješni i neki komentari ovdje, koji sve žene od 40+ osuđuju na heklanje goblena i zalijevanje cvijeća. Naravno da i zrelija žena treba i itekako može uživati u seksu, ali odabir muškarca 20 godina mlađeg od sebe mi se ne čini kao najsretnije rješenje. To mi je više odraz nesigurnosti i potreba za nekakvom potvrdom. I životinjski, prije svega.
padme0 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2013., 19:59   #1912
mislim da smo vise ludi za milf jer smo ih povezali sa nekim bozanstvom seksa, kojeg cemo upiti nakon svega ima stvarno iskusnih zena koje poznaju svoje tijelo i znaju tocno sta zele, a opet ima i oni koje nisu bas tolko iskusne kolko god dobro izgledaju...svi su dobro rekli da sa dosta starijom ne mozes imati nista konkretno osim seksa
dodo89 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2013., 20:03   #1913
Što kaže kolega "zrće sisa" , prokazuju se na sve strane u novinama i tv, a s druge strane spolni odgoj..koje licemjerje...ili možda ja nisam s ovog svijeta
Laki1991 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2013., 20:08   #1914
Quote:
mazolina kaže: Pogledaj post
Tipično muško shvaćanje: Mi smo skoro savršeni, a vi žene ili trošite silnu lovu za uljepšavanje i pomlađivanje ili radite više na vlastitom samopouzdanju!
I to je stvarno istina jer je vrlo bitno kako netko doživljava sebe!
Imaš puno mladih djevojaka koje odlično izgledaju, al toga nisu svjesne, nedostaje im samopouzdanja, ne osjećaju se lijepe, pa ih zbog toga ni drugi tako ne doživljavaju!
Imaš obrnutu situaciju da se neka djevojka prosječnog izgleda nametne kao ljepotica svojim stavom i karakterom i to postane opće prihvaćeno od njihove okoline.
Sad ću ja malo hvalospjeva kao moj prijatelj Only vine, ipak sam ja ENFP!
Izgledam bolje nego prije deset godina vjerojatno zato jer se tako i osjećam! To ti je prednost godina pogotovo kod žena, donesu ti samopouzdanje kako u percepciji svog izgleda tako i u sve ostale svoje kvalitete!
Samopouzdanje je moć i kad zračiš njim nema toga što nećeš dobiti!
A ako slučajno ipak ne uspiješ zaključiš da i nije bilo baš vrijedno i ideš dalje bez posljedica!

eh šta ti je zrelo razmišljanje
Laki1991 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2013., 15:05   #1915
Baš je žalosno što ovdje jedino mazolina tipka.Gdje su ostale zrele žene?Izađite iz ormara.
Engine25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2013., 15:08   #1916
Quote:
Mrežni kaže: Pogledaj post
pa čim si napisao da te je uspjela zadovoljiti ... sve mi je jasno ....
a mlade djevojke ne mogu zadovoljiti partnera?

__________________
Vazduh trepti kao da nebo gori!
Alčak is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2013., 13:19   #1917
Quote:
mazolina kaže: Pogledaj post
Izgledam bolje nego prije deset godina vjerojatno zato jer se tako i osjećam! To ti je prednost godina pogotovo kod žena, donesu ti samopouzdanje kako u percepciji svog izgleda tako i u sve ostale svoje kvalitete!
uopce necu negirati seksipil koji posjeduje dobro drzeca zrela zena na kojoj se vidi da je samopouzdana i potpuno nacisto s vlastitom seksualnoscu, ali smijesna mi je ta pojava gdje nemate samopouzdanja dok ste objektivno zgodne i utegnute, a dobijete ga naknadno kad fizicki izgled vise bas i nije sto je nekad bio.

trenutno se mogu sjetiti nekoliko cura kojima fali samopouzdanja i upoznavanja sa svojom seksualnoscu i vec vidim kako ce za 10 godina biti ponosne na svoju izgradjenu licnost i opusteni stav prema seksu, a ja cu si misliti "tuko da si to otkrila onda kad sam ti ja to govorio i kad si bila zgodnija nego sad mogla si imati 10 godina zabave vise".
tjuner is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2013., 14:24   #1918
Quote:
Alčak kaže: Pogledaj post
a mlade djevojke ne mogu zadovoljiti partnera?

sve mi je jasno zasto vole mladje decke se seksati sa starijim zenom
sarah80 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2013., 15:03   #1919
Quote:
sarah80 kaže: Pogledaj post
sve mi je jasno zasto vole mladje decke se seksati sa starijim zenom
sarah...a da ponoviš padeže?
Laki1991 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2013., 15:04   #1920
sigurno nije iz hr
Marian Oden is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:35.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger