Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Posao i karijera

Posao i karijera Od vratara do direktora u tri tjedna
Podforum: Informacije o poslodavcima, Iza katedre

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.11.2013., 12:45   #1001
Pozdrav svima. Interesuje me da li se moze raskinuti ugovor sa V Grupom ako osoba nakon 20 časova odustane od obuke. Ugovorom je predviđeno da zaštitarska agencija plati obuku a da se nakon zaposlenja od plate odbija dio koji je agencija platila za obucavanje.
lauferr is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2013., 22:14   #1002
Pa, može. Svaki ugovor se može raskinuti, s bilo koje strane, a samim sadržajem ugovora određeno na koji način, te koje su posljedice toga.
Drugim riječima, morati ćeš platiti ono što si se obvezao ispuniti tim ugovorom, odnosno predugovorom, u slučaju prije vremenog rastanka.
Ako imaš neki posebni razlog, probaj se nagoditi sa njima. Al' naravno nitko ne može držati protiv tvoje volje na nekom tečaju....samo eto po svemu sudeći to će da te košta.

Hm, i ja sam završio tečaj pri jednoj drugoj zaštitarskoj tvrtki, te sam nakon tri metra rada kod njih, otišao zbog zakulisnih igara i veleizdaje sa njihove strane, te sam, eto platio ono što sam se ugovorom obavezao.(ne bih morao platiti da sam kod njih bio dve kuke u nepridnom trajanju, a u lihvarskom ugovoru je stajalo da ako odem "iz bilo kojeg razloga" prije isteka spomenutog roka, da plaćam ono što su "uložili" u mene). U prenesenom značenju moraš biti na partijskoj liniji tvrtke i ne talasati, jer u protivnom završiš kao žrtva njihove urote...
Al' neka na kraju su mi učinili uslugu, te sam iz boljeg išao u bolje.

Nisam im imao potrebu to nikad ići reći. Neka žive u svojoj zabludi, te neka uživaju.... čujem da su im skinuli prijevoz....
Lumen_Štrumpf is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2013., 02:16   #1003
Kolike su plaće u securitasu, samo iskreno jer točno poznam tržište nemojte mi lagati da imate neznam 16 kn netto jer to više niti sa oružjem nemaju. Molim vas stvarno zanima me koliko zaštitar ili detektiv u trgovačkom centru zaradi mjesečno za 200 sati????????
amazon1234 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2013., 04:52   #1004
Quote:
amazon1234 kaže: Pogledaj post
Kolike su plaće u securitasu, samo iskreno jer točno poznam tržište nemojte mi lagati da imate neznam 16 kn netto jer to više niti sa oružjem nemaju. Molim vas stvarno zanima me koliko zaštitar ili detektiv u trgovačkom centru zaradi mjesečno za 200 sati????????
Do 3000 kn max
Gondar is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2013., 13:57   #1005
HVALA!! znači to je sa prijevozom ili bez jel uopće plaćaju prijevoz? koje sranje, meni treba samo prijava neki posao od 8-16 ili 14-22 a vikendom da sam slobodan jer vikendom zaradim više nego ljudi koji rade cijeli mjesec, užasno je to zaštitarstvo, fuj gadi mi se.
amazon1234 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2013., 08:56   #1006
Evo javlja vam se jedan mladi dečko..

U zaštitarstvu sam manje od godinu i pol dana.
Radim u Bilić- Eriću. Što se tiče firme nikad nemam nikakvih primjedbi,bili su korektni prema meni kao i ja prema njima.

Nisam često radio na psihofizičko zahtjevnim mjestima, iako ih ima, puno, i to najčešće onih koji te ubiju psihički.

Mogu reći da najčešće me ljudi ne doživljavaju, neki čak i doživljavaju, ali kao niže biće, iako sam uvijek čist i ispeglan, samo zbog uniforme koje nosim.

Nije bitno to da sam student, marljiv, voljan pomoći, jer ja sam zaštitar.

Vidio sam puno ljudi koji su zbog ovog posla psihički propali.

Nažalost, i meni se to počelo događati, nisam više veseo kao prije, malo spavam, međutim mlad sam i još me drži faks, ali razmišljam kako je ljudima koji nemaju nikakvu nadu...

Nadam se naći posao u drugom zanimanju kako budem faks primicao kraju, a vama koji se bavite ovim želim puno nade i želje u bolje sutra.
ĐONI 1234 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2013., 21:49   #1007
Momci hoće li bit kakvih Božićnica?(upita on ironično)
77grama is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2013., 21:57   #1008
Quote:
77grama kaže: Pogledaj post
Momci hoće li bit kakvih Božićnica?(upita on ironično)
Što pitaš kad znaš odgovor ne nema se kriza je

Neke firme daju ali nema ih puno
__________________
What I've felt, What I've known, Never shined through in what I've shown. Never free. Never me. So I dub thee unforgiven.
terminatorT101 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2013., 22:01   #1009
pa te koje daju me zanimaju ono ni bon za konzum, loše
77grama is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2013., 23:51   #1010
Banana ove godine,pisi kuci propalo.
gogo2409 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2013., 12:38   #1011
Securitas "božićnica" 250kn u bonovima za Mercator (2*100kn i 1*50kn )... Ali ajde...i to je nešto.

Netko je pitao za plaću u Securitasu; zaštitar, radno mjesto banka, znači oružje i svi gušti koji idu s time ≈ 2500kn (za fond sati ili par sati preko). To je bez prijevoza.
Ispada da se više isplati čuvati metar drva za 100kn manje.
__________________
Potpis!
Insp. Harry Callahan is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.01.2014., 05:19   #1012
a koliko se plaća prijevoz (ako se plaća)?
lujozg is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.01.2014., 20:57   #1013
svim kolegama zaštitarima sve najbolje u novoj godini da imate što veće plaće i što manje problema
__________________
What I've felt, What I've known, Never shined through in what I've shown. Never free. Never me. So I dub thee unforgiven.
terminatorT101 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2014., 02:43   #1014
Ima netko iskustvo da ne radi u nekoj vanjskoj zaštitarskoj tvrtki nego u samom poduzeću čije objekte čuva, mislim znam da je prije pojave ovih silnih zaštitarskih tvrtki tako bilo svugdje, ali zanima me za sadašnjost?
Da li se može birati samo rad noću?
Da li uzimaju uopće studente?
__________________
Osjećam da lutam kroz terase svijesti, nešto se u meni dijeli.

Franz Liszt - Liebestraum - Love Dream
Arbalist is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2014., 14:53   #1015
Quote:
lujozg kaže: Pogledaj post
a koliko se plaća prijevoz (ako se plaća)?
U Securitasu, za sada, kao i prije u Protectu - plaćaju pokaznu za zonu u kojoj živiš. Možeš birati - pokaznu ili lovu u protuvrijednosti na račun.
__________________
Potpis!
Insp. Harry Callahan is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2014., 11:18   #1016
Quote:
Insp. Harry Callahan kaže: Pogledaj post
U Securitasu, za sada, kao i prije u Protectu - plaćaju pokaznu za zonu u kojoj živiš. Možeš birati - pokaznu ili lovu u protuvrijednosti na račun.
Nas su sad preuzeli, ali za sad još svi imamo isto, 300 kuna na račun, jedina je razlika što je u prijašnjoj firmi tih 300 kuna bilo u bonovima.
Nije mi onda to baš fer ako u drugim regijama, ili firmama koje su preuzeli plaćaju puni iznos karte
__________________
"Glumiti, dozirati, biti distanciran ili hiniti emocionalnu hladnoću ne znači biti mističan. To naprosto znači biti pozer."
Dark Dizkober is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2014., 12:37   #1017
Quote:
Dark Dizkober kaže: Pogledaj post
Nas su sad preuzeli, ali za sad još svi imamo isto, 300 kuna na račun, jedina je razlika što je u prijašnjoj firmi tih 300 kuna bilo u bonovima.
Nije mi onda to baš fer ako u drugim regijama, ili firmama koje su preuzeli plaćaju puni iznos karte
Zanimljivo. A jeste li već službeno postali Securitas? Ili ste još stara firma pod Securitasom?

Bilo bi lijepo da se javi netko iz npr. ex Zvonimira, da čujemo kako oni stoje s prijevozom... Prije i nakon preuzimanja.
__________________
Potpis!
Insp. Harry Callahan is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2014., 20:47   #1018
Quote:
Insp. Harry Callahan kaže: Pogledaj post
Zanimljivo. A jeste li već službeno postali Securitas? Ili ste još stara firma pod Securitasom?

Bilo bi lijepo da se javi netko iz npr. ex Zvonimira, da čujemo kako oni stoje s prijevozom... Prije i nakon preuzimanja.
Stara firma je ugašena prije nekoliko mjeseci i više ne postoji, skroz smo sad Securitas, znači na ugovorima stoji Securitas, na platnim listama također.
__________________
"Glumiti, dozirati, biti distanciran ili hiniti emocionalnu hladnoću ne znači biti mističan. To naprosto znači biti pozer."
Dark Dizkober is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2014., 22:58   #1019
Quote:
Dark Dizkober kaže: Pogledaj post
Stara firma je ugašena prije nekoliko mjeseci i više ne postoji, skroz smo sad Securitas, znači na ugovorima stoji Securitas, na platnim listama također.
Ma lako za to šta piše...

Kako su vam prijevoz isplaćivali prije, a kako sada?
__________________
Potpis!
Insp. Harry Callahan is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2014., 10:00   #1020
Pozdrav, zanima me kakva je mogucnost zaposljavanja osobe sa vss u nekoj od zastitarskih firmi te kakve su place, tj dali im je opce potreban vss kadar? Hvala

Sent from my ALCATEL ONE TOUCH 6030D using Tapatalk
samsungc is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:13.