Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.08.2013., 14:58   #241
Quote:
typhoid_mary kaže: Pogledaj post
da? pa ja zgledam u njemu ko mala hrenofka
hahahah prva asocijacija
canex is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2013., 15:03   #242
Quote:
typhoid_mary kaže: Pogledaj post
da? pa ja zgledam u njemu ko mala hrenofka

Imam nekakav kardigan do pol listova, pa mi rekoše da me izduži frendica kad me prvi put vidjela u njemu, rekla mi je da me nije odmah skužila jer sam joj se činila previsokom


OT: men' se sviđaju hudice i na meni i na mužjacima bilo koje dobi isto tak su mi super košulje
Ne znam kaj bi mi bio baš od odjeće turn off... mislim da je važno kako tko što nosi

~vija neki kineski smart koji malo radi, malo ne
__________________
"I don't weigh anything! I'm like a cloud!" Mindy L.
SitnaRiba is online now  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2013., 15:21   #243
da, po nosnji se moze uokvirit likove.

svi znamo da se u ljepoj odjeci nista ne moze radit. pa znajte da oni koji redovito imaju ljepu odjecu (moze bit i sportska), zapravo nista ne rade. promislite jel zelite biti s takvim. a vjerujte mi da vam ne lazem sto pisem.
ne imat muda se presvuc i odradit nesto dirti... svaka cast ali samo ako si dosao do neke menagerske place

crna majica, crne vojnicke hlace auu neki german stajl. nikad necemo znati sto se nalazi unutar njegova 4 zida. pitanje jel i zelimo.

ljubicasta kosulja, modre brodarice auuu taj se pripremio tj savjetovao s ekipom prije nego je dosao. vjerovatno u sobi ima neki trofej koji je vise star nego nov. ali za njega je uvjek nov. sad se poceo bavit curama (ops fakultetom) pa nema vremena za sport

kamuflirane gace me automatski posjecaju na pivu i prirodan miris. tog brijanje ne brine. ne na bradu, vec opcenito bilo di

polu gol s pivskim stomakom ista stvar

misicav u grudima i gol sece - tuirsta, radi na elektricnim instalcijama u svojoj zemlji

odjelo u istoj boji i torba preko ramena - potrkalo.
samo odjelo - lazerni lik

lik s torbom u desnoj ruci cvrsto, raskopacan u svim bojama - moguc mali biznis tajp jer nema vremena zakopcat slic. to mu predstvalja b problem doj je A nesto pod prioritetom

onda idu likovi koji stvarno nemaju ukusu. kakva mu faca takva i roba. ono nike logo preko cjela majice. majica siva. dole modar dins. doe neke patike zute kricave.. ajme majica unutar kaisa... ajme talijano ali ne lici na nista. jer talijan nece stavit nike vec 11
MillionMan is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2013., 16:14   #244
Quote:
MillionMan kaže: Pogledaj post
da, po nosnji se moze uokvirit likove.

svi znamo da se u ljepoj odjeci nista ne moze radit. pa znajte da oni koji redovito imaju ljepu odjecu (moze bit i sportska), zapravo nista ne rade. promislite jel zelite biti s takvim. a vjerujte mi da vam ne lazem sto pisem.
ne imat muda se presvuc i odradit nesto dirti... svaka cast ali samo ako si dosao do neke menagerske place
Sorry majstore na tvojim kompleksima sto nisi uspio znatnije se izdic u obrazovnom sustavu, ali da nema tih ljencina koji sjede po 12 sati za racunalom i rade i imaju diplomu (koju ti nemas zbog lijenosti), ti sad ne bi imao internet browser ili bilo sto vezano od racunalnih komponenti i softvera pa ne bi mogao seruckat po netu kao svi drugi. Malo realnosti nekima ne bi skodilo. Siguran sam da bas ne izlazis van svojih 4 zida. Kako se kaze, netko mora i lopatom na 40+ mlatiti, ne mozemo svi bit visokoobrazovani.

Vjerojatno si proziran kad ne nosis nista od navedenog.
__________________
I'll take a night like THIS, over a night at the club anyday. Let It Go
CrniZEC is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2013., 21:46   #245
Quote:
typhoid_mary kaže: Pogledaj post



nikam bez toga
a kakve nosiš ljeti?
Mrs. T is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2013., 23:34   #246
Quote:
Mrs. T kaže: Pogledaj post
a kakve nosiš ljeti?
marte do koljena
__________________
four wheels move the body — but two wheels move the soul #bikerzone
typhoid_mary is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2013., 23:39   #247
Odjeća nema nikakav utjecaj jer ja kako god da sam obučen, uvijek je isti rezultat.
Gojko 2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2013., 23:44   #248
A isfuravam nabolje marke, Lacoste, Jacky Jones hlače i slično.
Gojko 2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2013., 23:51   #249
Žene vjerojatno instantno rade lokvice kad vide krokija i đekija
Inače volim isfurat proljetni stil,majice su sa uzorcima pupoljaka,dok su hlače onako više na latice.
Drag mi je i nehajni stil.
GosponProljeće is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2013., 05:18   #250
Quote:
GosponProljeće kaže: Pogledaj post
Inače volim isfurat proljetni stil,majice su sa uzorcima pupoljaka,dok su hlače onako više na latice.
Drag mi je i nehajni stil.
Jesu bar slični tonovi?



Nego, ja volim vojniče čizme.
I vojničke frizure.
Ma volim sve što je vojničko.
__________________
Zivim u Hercegovini.

Zadnje uređivanje usne boje mesa : 17.08.2013. at 05:26.
usne boje mesa is online now  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2013., 12:27   #251
Quote:
CrniZEC kaže: Pogledaj post
Sorry majstore na tvojim kompleksima sto nisi uspio znatnije se izdic u obrazovnom sustavu, ali da nema tih ljencina koji sjede po 12 sati za racunalom i rade i imaju diplomu (koju ti nemas zbog lijenosti), ti sad ne bi imao internet browser ili bilo sto vezano od racunalnih komponenti i softvera pa ne bi mogao seruckat po netu kao svi drugi. Malo realnosti nekima ne bi skodilo. Siguran sam da bas ne izlazis van svojih 4 zida. Kako se kaze, netko mora i lopatom na 40+ mlatiti, ne mozemo svi bit visokoobrazovani.

Vjerojatno si proziran kad ne nosis nista od navedenog.
da ponovim kad dodes do place da
prije tog nista ti ne znas. ne znas ti sto je zivot. a to se vidi iz tvog pisanja jer ti koji su narucili softer su tvoja klijentela tj normalni judi. i ne podizi se kao bog iznad njih zato sto se znas sluzit kompjuterom. ubrzo si i ti postao najobicnija radnicka klasa. kopac po kompjuteru si ti za mene a ne visoko obrazovan

ja sam genralizirao, a ti se javio kao iz topa, a vec sam u puno postova napisao da namjerno napisem recenice na koje ce se neki javit. i eto te u vrsi (znas kako se programiraju igrice, pa zamisli scenarij tj natipkaj string)

Zadnje uređivanje MillionMan : 17.08.2013. at 12:35.
MillionMan is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2013., 12:33   #252
Ja mislm da je odjeća jako bitna, jer preko nje šaljemo sliku o sebi.

Ne mislim da odjeća treba biti skupa, ne patim za markama, kupujem odjeću na sniženjima, rasprodajama, u H&M-u i sličnim trgovinama, alimislim da čovjek treba paziti da je odjeven lijepo, uredno, prigodno. Ne možeš hodati gradom ili npr. doći u neku ustanovu odjeven kao neki odrpanac. Svi se trebaju znati lijepo urediti - i žene i muškarci! I treba držati do toga, jer odjećom šaljemo poruku o sebi, odjeća puno toga govori.
Emma Tabea is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2013., 12:39   #253
Ponekad kupujem odjeću u Maksu i Engelsu. Engels je naime naslijedio tvornicu tekstila u Manchesteru i od toga je uzržavao Marxa.
Gojko 2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2013., 12:42   #254
Quote:
Emma Tabea kaže: Pogledaj post
Ja mislm da je odjeća jako bitna, jer preko nje šaljemo sliku o sebi.

Ne mislim da odjeća treba biti skupa, ne patim za markama, kupujem odjeću na sniženjima, rasprodajama, u H&M-u i sličnim trgovinama, alimislim da čovjek treba paziti da je odjeven lijepo, uredno, prigodno. Ne možeš hodati gradom ili npr. doći u neku ustanovu odjeven kao neki odrpanac. Svi se trebaju znati lijepo urediti - i žene i muškarci! I treba držati do toga, jer odjećom šaljemo poruku o sebi, odjeća puno toga govori.
nosis ono sto volis i u cemu se ugodno osjecas, ostalo su sve gluposti. Kakvu cu ja poruku poslat ako obucem odijelo ili traperice, isti sam covjek bez obzira sto imam na sebi
puturamac is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2013., 13:38   #255
Quote:
puturamac kaže: Pogledaj post
nosis ono sto volis i u cemu se ugodno osjecas, ostalo su sve gluposti. Kakvu cu ja poruku poslat ako obucem odijelo ili traperice, isti sam covjek bez obzira sto imam na sebi
nemos tako. kod klinaca se zna da vrecari ne slusaju rock i metal, pa prema tome znas i da najcesce teme o kojima pricaju su sisulje, guzare, politika i novac. dok kod crnih bedara znas da slusaju sve alternativno i teme o kojima najcesce pricaju su smrt, alkohol, pale sam na svijetu, tesko djetinjstvo gdje im starci ne daju 50kn za koncert. dok kod onih koji se oblace ko starci u 70ima znas da su streberi i njihove teme te ne zanimaju jer mrzis matematiku, dok oni koji nose odjela vec vjerojatno imaju dijete sa svojom 16godisnjom vrsnjakinjom. ah... te drustvene subkulture.

Quote:
Emma Tabea kaže: Pogledaj post
Ja mislm da je odjeća jako bitna, jer preko nje šaljemo sliku o sebi.

Ne mislim da odjeća treba biti skupa, ne patim za markama, kupujem odjeću na sniženjima, rasprodajama, u H&M-u i sličnim trgovinama, alimislim da čovjek treba paziti da je odjeven lijepo, uredno, prigodno. Ne možeš hodati gradom ili npr. doći u neku ustanovu odjeven kao neki odrpanac. Svi se trebaju znati lijepo urediti - i žene i muškarci! I treba držati do toga, jer odjećom šaljemo poruku o sebi, odjeća puno toga govori.
Sve na svom mjestu. Ne mozes dolazit u vrecarkama i sl ili ko klosar i ocekivat da te ljudi docekaju rasirenih ruku svugdje. Kao sto ne mozes ni vodit trgovinu gol u gacama. Tojest mozes, samo se onda ne bi trebalo zalit i kukat kako te svi izbjegavaju.
__________________
I'll take a night like THIS, over a night at the club anyday. Let It Go
CrniZEC is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2013., 14:28   #256
Quote:
usne boje mesa kaže: Pogledaj post
Jesu bar slični tonovi?
Nekako mi vuče, i prema nicku, da nisu.

__________________
Everloving.
Walk with me Pater, all alone this tedious journey. Ženskog roda. Piški uz vjetar. It's possible.
Ceres is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2013., 15:01   #257
Quote:
Ceres0 kaže: Pogledaj post
Nekako mi vuče, i prema nicku, da nisu.

Nisu usklađeni sa tvojim priprostim doživljajem svijeta i prizemnim ukusom tebe kao osobe bez ukusa,ali iz svih ostalih kuteva su usklađeni.I iz mrtvog kuta izgleda fino.
GosponProljeće is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2013., 16:11   #258
Quote:
GosponProljeće kaže: Pogledaj post
Nisu usklađeni sa tvojim priprostim doživljajem svijeta i prizemnim ukusom tebe kao osobe bez ukusa,ali iz svih ostalih kuteva su usklađeni.I iz mrtvog kuta izgleda fino.
Kako ti znaš kakav je moj doživljaj svijeta?
Kako ti znaš kakav je moj ukus?
Kako ti znaš da sam ja osoba bez ukusa?

Slobodno elaboriraj, ukoliko misliš da će ti pomoći- nakelji koje istraživanje i tako.
Da odmah pripomenem- ne priznajem ono: Rekao mi je grah, kava u šalici, baba Manda ili Vidoviti Milan.

Greetings.
__________________
Everloving.
Walk with me Pater, all alone this tedious journey. Ženskog roda. Piški uz vjetar. It's possible.
Ceres is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2013., 16:26   #259
Isto kako je tebi vuklo,"prema nicku" ,da nisu.
GosponProljeće is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2013., 16:28   #260
Ne mogu te quotati, ne znam zašto, pa ću ovako pisati.

Shvaćaš li što je to šala? Napisala sam to zbog nicka- proljeće, jer je obično u proljeće sve šareno, ergo- neusklađeno baš.
Pogodilo te baš jako, ha?


A procjenu mojeg licemjerstva ćemo prepustiti nekom drugom, tako da si ne moram ništa mjeriti, hvala lijepa.
__________________
Everloving.
Walk with me Pater, all alone this tedious journey. Ženskog roda. Piški uz vjetar. It's possible.
Ceres is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:43.