Natrag   Forum.hr > Društvo > Lijepa naša

Lijepa naša Gradovi i sela Hrvatske - Zagreb, Split, Rijeka, Osijek, Babina Greda...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.06.2011., 10:33   #7161
Quote:
indijanac kaže: Pogledaj post
kaj ti je to?
Bit će da ovo

http://www.kawireless.hr/
__________________
Nemam vremena za gluposti...

Budete li trošili energiju i živce na ljude koji nisu toga vrijedni, zapostavit ćete one koji su vam bitni.
Alkemicharka is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2011., 11:41   #7162
Quote:
Alkemicharka kaže: Pogledaj post
upravo to. chat im ne radi, a zanima me par stvari što se tiče opreme.
marek45 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2011., 15:33   #7163
kaj je to bilo jučer sa programskom shemom krijesa? kao vatromet u 22h, a paljenje u 22:15. ja došao 21:55 i sve gori, a vatromet (najmanji do sada) zadnje rakete ispaljene. da nije bilo koncerta...
fawlty82 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2011., 01:27   #7164
Quote:
indijanac kaže: Pogledaj post
Ili, krepala je!
nekak kilavo se izvlači brijem...
 
Odgovori s citatom
Old 25.06.2011., 18:50   #7165
Quote:
fawlty82 kaže: Pogledaj post
kaj je to bilo jučer sa programskom shemom krijesa? kao vatromet u 22h, a paljenje u 22:15. ja došao 21:55 i sve gori, a vatromet (najmanji do sada) zadnje rakete ispaljene. da nije bilo koncerta...

krijes

i ja sam zakasnila.
__________________
"neidem gore po pečat ali to nazivam planinarskim orgazmom, kad ga lupim u hpo il svoj dnevnik" by osbourne
C71 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2011., 21:34   #7166
vidim da su napokon makli one nakaradne crne cijevi što su išle po drvenom koranskom mostu... mislio sam da će ono ostat zauvijek... kak već to bude kod nas...
fawlty82 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2011., 01:33   #7167
Quote:
fawlty82 kaže: Pogledaj post
vidim da su napokon makli one nakaradne crne cijevi što su išle po drvenom koranskom mostu... mislio sam da će ono ostat zauvijek... kak već to bude kod nas...
ima dosta otkad su makli to
 
Odgovori s citatom
Old 27.06.2011., 09:15   #7168
Quote:
BNC kaže: Pogledaj post
ima dosta otkad su makli to
I ja sam tek ovaj vikend skužio, napokon se može biciklom proći bez bmx vratolomija!
__________________
Naš život je bljesak krijesnice u noći, dah bizona zimi, mala sjena što plovi kroz travnjak dok se napokon ne izgubi u zalasku sunca
indijanac is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2011., 10:20   #7169
I mene iznenadilo. Jučer idem biciklom i vidim nema ništa, sve fino čisto
ONeill is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2011., 11:55   #7170
Quote:
fawlty82 kaže: Pogledaj post
kaj je to bilo jučer sa programskom shemom krijesa? kao vatromet u 22h, a paljenje u 22:15. ja došao 21:55 i sve gori, a vatromet (najmanji do sada) zadnje rakete ispaljene. da nije bilo koncerta...
Mislim da su Gažani namjerno zapalili krijes nešto ranije, a banijanci su ih pratili!
__________________
Naš život je bljesak krijesnice u noći, dah bizona zimi, mala sjena što plovi kroz travnjak dok se napokon ne izgubi u zalasku sunca
indijanac is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2011., 19:45   #7171
evo malo programa, svakako preporučam večerašnju predstavu tko još vidi i stigne

21.00 Promenada – Plesna predstava “Molim, meni slađu” (autorica Katarina Đurđević)



utorak, 28.06.

10.30 Šetalište dr. F. Tuđmana (promenada): Mini baby musical: “Komadić”

redatelj Vladimir Tintor

18.00 Promenada: Dječja predstava “Frki predstavlja kućni teatar Škripkizl” (autor Romano Dautanac)

21.00 Caffe bar Cohiba: Projekcija kratkih dokumentarnih filmova Nepokoreni grad 2011

21.00 Park Veleučilišta, Etno jazz festival: Tamara Obrovac, Karen Asatrian & IstrArmenia Ensemble

23.00 Park Veleučilišta, Etno jazz festival: After party Jazz sekstet BEL (Karlovac)



srijeda 29.06.

10.30 Promenada – Dramski studio Zorin doma: Dječja predstava “The Egg”

21.00 Caffe bar Cohiba – Projekcija filmova s Revije amaterskog filma RAF

21.00 Park Veleučilišta, Etno jazz festival: ZZ kvartet

23.00 Park Veleučilišta, Etno jazz festival: After party jam session



četvrtak 30.06.

10.30 Promenada: Dječja predstava “Djevojčica i stablo” (autori Nikolina Manojlović – Vračar i Nikola Dabac)

21.00 Tijesna ulica (kod restorana Putnik) – Performing grupa KAMP: Plesna predstava “U prolazu”



petak, 01.07.

21.00 Edison Buddha bar - koncert KOČANI ORKESTAR

22.00 LED fest, 1. večer, Stari grad Dubovac - SCANONE AV (Yellow Machines / Combat) [UK], BILLAIN (Rise Audio / Syndrome / Citrus / Kontra ) [BiH], KODIN (Subculture / Ammunition / Aesthetics / Jabba / LED) [HR], NAOS (LED / Beat Svega) [HR], DOTS (LED / Beat Svega) [HR], Visuals: fnF5 (Moving) [HR]



subota, 02.07.

15.00 Foginovo - Otvaranje kupališta i vaterpolo turnir

20.30 Šanac - Finale ljetne košarkaške lige

22.00 LED fest, 2. večer, Kinološko - NATHAN COLES (Wiggle) [UK], ADRIAN S (Jacks House) [CAN], PETE LEWIS (Jacks House) [UK], PAVLE D (Wander Music / Jacks House) [ITA], NEC (Escape) [HR], SIMBA (Escape) [HR], _PROTOTYPE (LED / pLEDsnjak) [HR], Visuals:

VJ MAROCCO (Retro.elektro) [HR], VJ LOADING DATA (LED) [HR]



nedjelja, 03.07.

20.00 Šanac - Otvaranje Međunarodnog festivala folklora (Turska, Makedonija, Vijetnam, Čile, Rusija /Jakutija/, Slovačka, Hrvatska)
KLCCLK is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2011., 21:15   #7172
gdje najmit čamac, obični drveni, ribolovni, kolko se plaća i trebaju li kakve posebne dozvole za otpičit se na mrežnici na neki od otoka i zaroštiljat se i zapit?
NMT is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2011., 01:04   #7173
Quote:
indijanac kaže: Pogledaj post
Mislim da su Gažani namjerno zapalili krijes nešto ranije, a banijanci su ih pratili!
istina tak sam i ja nešt čuo, zato što im je neka šumarija slagala drva, a ne neki tamo lijevi, ne znam točno.


btw. jel neko zna kad se iceberg i trambolin stavljaju na foginovo?
 
Odgovori s citatom
Old 29.06.2011., 09:09   #7174
Quote:
BNC kaže: Pogledaj post
istina tak sam i ja nešt čuo, zato što im je neka šumarija slagala drva, a ne neki tamo lijevi, ne znam točno.


btw. jel neko zna kad se iceberg i trambolin stavljaju na foginovo?
Mislim da se danas montiraju sprave na foginovom, i igralište za vaterpolo!
__________________
Naš život je bljesak krijesnice u noći, dah bizona zimi, mala sjena što plovi kroz travnjak dok se napokon ne izgubi u zalasku sunca
indijanac is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2011., 09:10   #7175
Quote:
NMT kaže: Pogledaj post
gdje najmit čamac, obični drveni, ribolovni, kolko se plaća i trebaju li kakve posebne dozvole za otpičit se na mrežnici na neki od otoka i zaroštiljat se i zapit?
Po mrežnici ne smiješ vozit čamc s pentom. Iznajmi kanu, vesla u ruke i udri!
__________________
Naš život je bljesak krijesnice u noći, dah bizona zimi, mala sjena što plovi kroz travnjak dok se napokon ne izgubi u zalasku sunca
indijanac is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2011., 09:23   #7176
Službeno otvaranje Foginovog je u subotu, ne znam hoće li možda već koji dan ranije postavit sprave i vaterpolo igralište...ali moguće.
KLCCLK is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2011., 11:40   #7177
Quote:
indijanac kaže: Pogledaj post
Mislim da se danas montiraju sprave na foginovom, i igralište za vaterpolo!
http://www.kaportal.hr/ljeto-u-karlo...e-biti-dosadno
da danas
__________________
this baby got a temper, you'll never tame her
Poluplave okice is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2011., 12:54   #7178
http://www.kaportal.hr/podaci-popis-stanovnistva

pada Karlovac pada
 
Odgovori s citatom
Old 29.06.2011., 13:15   #7179
Quote:
BNC kaže: Pogledaj post
Mi pucamo na kvalitetu!
__________________
Naš život je bljesak krijesnice u noći, dah bizona zimi, mala sjena što plovi kroz travnjak dok se napokon ne izgubi u zalasku sunca
indijanac is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2011., 14:23   #7180
Quote:
indijanac kaže: Pogledaj post
Mi pucamo na kvalitetu!
eh da bar

prognoziram da će na sljedećim popisima biti još manje stanovnika
 
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:19.