Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.04.2007., 11:44   #21
Ja sam nabavila u Alpini 42, nisam znala da oni imaju tako velike brojeve i jedne 41 koje me ubijaju, svaki put dođem doma plačući
ciganche is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2007., 12:06   #22
mene žuljaju na peti. prvo su me jedna nažuljale na desnoj nozi, pa sam kupila druge, sad imam krvavi žulj na lijevoj. Kaj je najgore, sad me sva obuca smeta, dok ti žuljevi ne prođu Inače balerinkice su platnene, tak da mi mazanje, a mislim ni razgazivanje neće pomoći...
Kitty Kat is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2007., 12:30   #23
Quote:
Kitty Kat kaže: Pogledaj post
mene žuljaju na peti. prvo su me jedna nažuljale na desnoj nozi, pa sam kupila druge, sad imam krvavi žulj na lijevoj. Kaj je najgore, sad me sva obuca smeta, dok ti žuljevi ne prođu Inače balerinkice su platnene, tak da mi mazanje, a mislim ni razgazivanje neće pomoći...
ma kako ne? pa pogledaj kakav tip su moje (stavila sam link) i ja ih namazala omeksivacem i malo razgazila
ali mozda je jednostavno stvar kod neke obuce da te prvi put kad obujes mora nazuljat dok se noga navikne i onda poslje ni nema problema
__________________
run 4 ur life
Lilit is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2007., 04:11   #24
joj, ja svako ljeto imam noge pune žuljeva ... jedna japanka me tolko nažuljala sa strane onako da mi je mesa došlo, tj. izgulila mi je kožu pa sam dva tjedna nosila to u zavoju!!!! užassss stvarno moram pazit kakve cipele kupujem .. i mene su moje platnene (ko ove iz top shopa samo narančaste) nažuljale za poludit!!!! dok sam išla doma sam ih nosila ko natikače, nagazila sam onaj stražnji dio jer inače nema šanse da bi stigla do doma! evo, i sad me mamina nova balerina nažuljala ... i to samo na desnoj nozi ... koooma najgore mi je dok naljepim preventivni flaster, di bi me moglo nažuljat pa me nažulja na sasvim drugom mjestu ili mi se dok krenem do grada odlijepi po putu pa onda moram trpit..
shedevil is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2007., 05:41   #25
Joj, tako i meni. U ducanu mi izgleda ok i kad ih obucem nakon jedno sat vremena hocu poluditi. sad sam odlucila da cu kupovati najveci moguci broj koji mi bas ne spada s noge. Kako da znam da ce me kasnije zuljati kad ih imam dulje na nogama?
__________________
"Daj mi mirnocu da podnesem stvari koje ne mogu promijeniti, daj mi hrabrost da promijenim stvari koje mogu promijeniti, i daj mi mudrost da razlikujem jedno od drugoga."
vemar1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2007., 09:30   #26
Ja također obično imam sličnih problema...Poneseš ih kod obućara i tražiš da ti ih uveća za pola broja, broj. On ih stavi na kalup i malo ti ih produži tek toliko da te ne ubijaju na prste...
A to sa kremama ne koristi ništa baš...ISPROBANO kod mene...
__________________
"Ako ti jave umrla sam,
ne vjeruj
to ne umijem."
makica-pakica is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2007., 01:08   #27
Quote:
makica-pakica kaže: Pogledaj post
Ja također obično imam sličnih problema...Poneseš ih kod obućara i tražiš da ti ih uveća za pola broja, broj. On ih stavi na kalup i malo ti ih produži tek toliko da te ne ubijaju na prste...
A to sa kremama ne koristi ništa baš...ISPROBANO kod mene...
al kaj se onda cipela nekak ne deformira?
Eve* is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2007., 10:28   #28
Čekičem ih malo razvuci!
NekaNovaJa is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2007., 21:30   #29
Bez brige proci ce.Ja san prosli tjedan uzela balerinke i 3 dana san bila koma, al sad je vec ok.Naucila sam da nikad, ali bas nikad ne obucem novu cipelu na bosu nogu, barem neku laganu carapicu i onda sve prodje puno bezbolnije!
ice cream girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2007., 22:15   #30
meni bas suprotno. uprvi dan kad sma ove nove ubula imala sam najlonke i silovale su mi noge. i onda sam jednoi 3 dana mazala kremicam ai sve da prodje i sad kad ih obucem..nist....
buca_ljuca is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:51.