Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Sapunice

Sapunice meksičke, španjolske, američke, hrvatske - nije važno, gledamo ih sve, ma što god drugi rekli o tome

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.10.2011., 17:06   #21
Aaaa, predobro.
__________________
Kerim & Fatmagul • "My life is an adventure still being written - and so is yours. Start writing the first chapter now! Fill it with adventure and love; happiness. Live the story as you write it!" - N. Vujičić •
Estrella Azul is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2011., 17:13   #22
navedeni stariji glumci me apsolutno ne fasciniraju, viđeni već 1000 puta, navrh glave su mi
__________________
Nemoćan tko nî bio, taj ne zna što 'e bit zdrav;
A tko nî ljubio, jaoh, ne zna što 'e ljubav!
bela flor is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2011., 17:20   #23
Kako su ti na vrh glave, pa Evoru i Lety već odavno nismo vidjeli u nekim važnijim ulogama (Ok osim ENDA, ali i od nje je prošlo već neko vrijeme otkako je snimljena). Tako da se ja veselim ovoj seriji zbog njih dvoje
iPodtouch is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2011., 17:23   #24
Quote:
iPodtouch kaže: Pogledaj post
Kako su ti na vrh glave, pa Evoru i Lety već odavno nismo vidjeli u nekim važnijim ulogama (Ok osim ENDA, ali i od nje je prošlo već neko vrijeme otkako je snimljena). Tako da se ja veselim ovoj seriji zbog njih dvoje
Ja se njima dvoma najviše veselim, posebno Leticiji Calderon.
Odlična je glumica i volila bi ju opet gledat u nekoj novoj telenoveli, ali da ima važniju ulogu.
Sumrak7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2011., 17:31   #25
Quote:
Sumrak7 kaže: Pogledaj post
Ja se njima dvoma najviše veselim, posebno Leticiji Calderon.
Odlična je glumica i volila bi ju opet gledat u nekoj novoj telenoveli, ali da ima važniju ulogu.
Potpis
iPodtouch is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2011., 17:37   #26
Ja se zapravo veselim tome što će Rene i Silvia glumiti supružnike i što će on glumiti negativca jer ga dugo kao takvog nisam gledala, ne sjećam se jesam li ikad uopće.
__________________
Kerim & Fatmagul • "My life is an adventure still being written - and so is yours. Start writing the first chapter now! Fill it with adventure and love; happiness. Live the story as you write it!" - N. Vujičić •
Estrella Azul is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2011., 17:45   #27
Quote:
iPodtouch kaže: Pogledaj post
Kako su ti na vrh glave, pa Evoru i Lety već odavno nismo vidjeli u nekim važnijim ulogama (Ok osim ENDA, ali i od nje je prošlo već neko vrijeme otkako je snimljena). Tako da se ja veselim ovoj seriji zbog njih dvoje
Evoru sam gledala u TDA, Leticiu u ENDA (i tamo mi je bila )...
Tako da meni je to još friško i bilo bi dobro da mogu vidjeti neka nova lica, makar je to teško.

Rene mi je ok, i protagonisti me zanimaju...
__________________
Nemoćan tko nî bio, taj ne zna što 'e bit zdrav;
A tko nî ljubio, jaoh, ne zna što 'e ljubav!
bela flor is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2011., 17:49   #28
Kužim te, ali pošto njih ne viđamo u zadnje vrijeme u sapunicama (posebno Evoru u glavnoj ili negativnoj) i općenito Lety koja rijetko snima serije, mislim da će biti zanimljivo za pogledati ih, naravno uz protagoniste
iPodtouch is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2011., 17:56   #29
Quote:
iPodtouch kaže: Pogledaj post
Kužim te, ali pošto njih ne viđamo u zadnje vrijeme u sapunicama (posebno Evoru u glavnoj ili negativnoj) i općenito Lety koja rijetko snima serije, mislim da će biti zanimljivo za pogledati ih, naravno uz protagoniste
Iako u zadnje vrijeme skoro da niti ne gledam sapunice, Evoru mi je uvijek bilo drago za pogledati, ali nema tog koji ne može dosadit... Lety mi je isto uvijek bila super, a onom ulogom u ENDA mi se urezala negativno u pamćenje, to mi je bila tako fuj uloga da ne znam kakvu bi trebala ponovno dobiti da ju rado gledam.

Evo, Teresa je što se tiče toga stvarno odlična, tamo mi je od poznatijih samo Rulli, Boyer znam iz Rebelde-a, ali joj je uloga apsolutno drugačija pa je ko da ju prvi put gledam. Ostala lica koja znam, nisam vidjela sto godina....
Još samo fali da u Lidiu stave Colungu
__________________
Nemoćan tko nî bio, taj ne zna što 'e bit zdrav;
A tko nî ljubio, jaoh, ne zna što 'e ljubav!
bela flor is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2011., 18:40   #30
Quote:
TheLaki12 kaže: Pogledaj post
Mrzim ovog Morena Odabere tako dobru ekipu i solidnu priču a onda zbog visokog rejtinga produži celu seriju i napravi tešku sapunjaru
:

istina...to je napravio sa CME, no nije jedini... gotovo svi producenti to rade, jedino se Carla uspjevala tome suprostaviti i bilo bi uvijek po njezinom.
sortiadictos is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2011., 19:46   #31
Quote:
César Évora y Leticia Calderón mostrarán su lado más oscuro en la nueva adaptación de #DePuraSangr
Ajme, baš me zanima kak će Lety odigrati ovdje antagonico (po drugi put u svojoj karijeri), u ENDA je bila fenomenalna a ne sumnjam da će i ovdje blistati.

Quote:
Sumrak7 kaže: Pogledaj post
Ja se njima dvoma najviše veselim, posebno Leticiji Calderon.
Odlična je glumica i volila bi ju opet gledat u nekoj novoj telenoveli, ali da ima važniju ulogu.
I ja se nadasve veselim Leticijinoj ulozi, najavljuje svoj veliki povratak telenovelama
__________________
https://getyarn.io/yarn-clip/d8aa835d-25e3-495a-bfb7-b4735fbae094
mlac13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2011., 19:47   #32
sviđa mi se glumačka postava, jedno mi je sam naziv serije nekak bezvezan, no nema veze!
__________________
https://www.youtube.com/watch?v=vQqUKhZeRbc
plavusaxxxxxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2011., 19:49   #33
Quote:
mlac13 kaže: Pogledaj post
Ajme, baš me zanima kak će Lety odigrati ovdje antagonico (po drugi put u svojoj karijeri), u ENDA je bila fenomenalna a ne sumnjam da će i ovdje blistati.



I ja se nadasve veselim Leticijinoj ulozi, najavljuje svoj veliki povratak telenovelama

Napokon.
Bilo je više i vrijeme da prestane radit te stanke od 5-6 godina između telenoveli.
Znači još jedna uloga negativke, ni ne sumnjam da će bit odlična kao i uvijek.
Sumrak7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2011., 19:57   #34
I mene veseli jako što će Lety opet biti negativka, još u paru sa Cesarom Evorom bit će fantistična

@sortiadictos - Nije da ga hvalim, ali Mejia je također radio uvijek relativno kratke telenovele, jedino mu je FELS iznimka

Zadnje uređivanje iPodtouch : 26.10.2011. at 20:12.
iPodtouch is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2011., 20:10   #35
Quote:
iPodtouch kaže: Pogledaj post
I Menem veseli jako što će Lety opet biti negativka, još u paru sa Cesarom Evorom bit će fantistična

@sortiadictos - Nije da ga hvalim, ali Mejia je također radio uvijek relativno kratke telenovele, jedino mu je FELS iznimka
jest, no i TDA je morao produžiti unatoč lošim rejtinzima, jer je to Televisi odgovaralo iz razno raznih ekonomsko-produkcijskih razloga
sortiadictos is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2011., 20:14   #36
Quote:
sortiadictos kaže: Pogledaj post
jest, al' je zato TDA morao produžiti unatoč lošim rejtinzima, jer je to Televisi odgovaralo iz razno raznih ekonomsko-produkcijskih razloga
Ma da, ali to kako si već rekla nije bilo zbog gledanosti, već zbog drugih razloga pa to ne računam
iPodtouch is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2011., 20:53   #37
Ja nisam nikada Lety gledala kao negativku tako da se veselim. Slažem se...Evora i ona bi mogli biti ubojiti tandem. Također koliko me pamćenje služi Renea sam uvijek gledala kao dobricu..tako da i tu očekujem iznenađenja. Eto što se tiče tih potvrđenih, izgleda jako obećavajuće.
"Zlatni kavez" sam ionako totalno zaboravila kako je izgledao pa mi tu ne bi trebalo biti problema da uspoređujem. A ekipa Moreno/Carrillo/Garcia je pokazao sa CME-om da se ne drži striktno u detalje kao "original" pa me to još više veseli. A također mi ne smeta ni produžavanje serije ako radnja i dalje ide jako brzo i ima zanimljivih zapleta...a po meni je u CME-u tako bilo..pa vjerujem ako se takvo nešto dogodi i ovdje da če to vrlo uspješno izvesti,
U svakom slučaju jedva čekam barem da dobijemo potvrđen cijeli elenco. A za dalje ćemo vidjeti??
__________________
nije more toliko veliko ni duboko da u njega stanu sve uspomene na tebe
Nata-SilvaFan is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2011., 21:00   #38
a sad sam se sjetila da su i Leticia i Evora bili u ENDA zajedno, Lety se palila na njega
__________________
Nemoćan tko nî bio, taj ne zna što 'e bit zdrav;
A tko nî ljubio, jaoh, ne zna što 'e ljubav!
bela flor is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2011., 23:45   #39
Quote:
bela flor kaže: Pogledaj post
a sad sam se sjetila da su i Leticia i Evora bili u ENDA zajedno, Lety se palila na njega
Joj pa da, oni su već glumili zajedno, zaboravih Sjećam se zapravo da se i Evora palio na nju, osjećala se ta neka kemija među njima. Oh, pa isti je i producent Vjerujem da će njih dvoje biti ubojita kombinacija, novi Atilio Montenegro i Carlota Espinoza
iPodtouch is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2011., 23:49   #40
Quote:
iPodtouch kaže: Pogledaj post
Joj pa da, oni su već glumili zajedno, zaboravih Sjećam se zapravo da se i Evora palio na nju, osjećala se ta neka kemija među njima. Oh, pa isti je i producent Vjerujem da će njih dvoje biti ubojita kombinacija, novi Atilio Montenegro i Carlota Espinoza
Bit će super ako budu par u seriji, muž i žena. A ono čisti negativci koji zajedno spletkare.
Sumrak7 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:51.